Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (134)
Ostatnio dodane
Ip Man 3

Ip Man 3 (2015)
nowośćYip Man 3

Biograficzny Sztuki walkiPokaż opis
Mistrz wschodnich sztuk walki przeciwstawia się gangsterom - Fabuła Ip Man 3 kręci się wokół chińskich szkół walki, które prowadzi główny bohater. Głównym przeciwnikiem Ip Mana będzie przedsiębiorca budowlany, w którego rolę wciela się Mike Tyson.
0,000 głosów
Policyjna Opowieść

Policyjna Opowieść (1985)
nowośćPolice Story

Akcja Komedia kryminalna Sztuki walkiPokaż opis
Jeden z najlepszych filmów w karierze Jackie Chana. Mistrz wschodnich sztuk walki wciela się w postać policjanta pracującego w Hongkongu. Podczas pierwszej samodzielnej akcji aresztuje on szefa miejscowych handlarzy narkotyków, ale bardzo szybko okazuje się, że doprowadzenie go za kratki nie jest łatwe. Przestępca wpierw sam wnosi oskarżenie przeciwko policjantowi a następnie wrabia go w morderstwo.
8,502 głosy
DOA: Żywy lub martwy

DOA: Żywy lub martwy (2006)
nowośćDOA: Dead or Alive

Sztuki walkiPokaż opis
Kobiety jeszcze piękniejsze niż w "Aniołkach Charliego", akcja jeszcze szybsza niż w "Wejściu smoka". Wschodnie sztuki walki, seksowne kobiety i pojedynki na śmierć i życie – a wszystko w egzotycznej scenerii tropikalnej wyspy.
10,001 głos
Pojedynek

Pojedynek (1993)
nowośćShowdown

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
W czasie studenckiej zabawy dochodzi do bójki między studentami a intruzami z zewnątrz. Interwencja policji kończy się nieszczęśliwym wypadkiem i śmiercią jednego z intruzów. Billy (B. Blanks) postanawia odejść z policji zatrudnia się jako woźny w szkole. Nowy uczeń Ken już pierwszego dnia popada w tarapaty rozmawiając z dziewczyną Toma, który uczestniczy w treningach karate wraz ze swoją paczką. Billy pomaga chłopakowi, czym sam wzbudza zainteresowanie Lee instruktora Toma którym okazuje się brat zabitego kilka lat wcześniej chłopaka. Lee (P.Kilpatrick) poprzysięga zemstę. [b]Obsada:[/b] Billy Blanks - Billy Grant Kenn Scott - Ken Marx Christine Taylor - Julie Patrick Kilpatrick - Lee John Asher - Mike Linda Dona - Kate Ken McLeod - Tom Michael Cavalieri - Rob
0,000 głosów
Kickboxer 2 - Godziny Zemsty

Kickboxer 2 - Godziny Zemsty (1991)
nowośćKickboxer 2

Dramat Akcja Sztuki walkiPokaż opis
David Sloan jest bratem słynnych kickboxerów. Kurta i Erica. Prowadzi klub założony przez braci. Pewnego dnia zachłanny twórca jednej z federacji kickboxingu, składa Davidovi propozycje nie do odrzucenia, żąda aby dołączył do grona jego zawodników. Chłopak odmawia. Jednak za prezesem federacji stoi ktoś trzeci, ktoś potężniejszy i zrobi on wszystko by mieć Davida w swoich szeregach. [Opis dystrybutora do wydania DVD]
8,001 głos
Brama Tygrysa i Smoka

Brama Tygrysa i Smoka (2006)
nowośćLung fu moon (aka Long hu men)

Akcja Dramat Fantasy Sensacyjny Sztuki walkiPokaż opis
Brama Tygrysa i Smoka powstała po to, aby kolejne pokolenia młodych dzielnych ludzi uczyły się sztuki kung-fu. Potomkowie założyciela Bramy, bracia Tygrys i Smok zostali w dzieciństwie rozdzieleni. Teraz muszą zjednoczyć siły, aby, stając po stronie dobra i sprawiedliwości, pokonać demonicznego Shinubiego.
10,001 głos
Żelazne Anioły 2

Żelazne Anioły 2 (1988)
nowośćTian Shi Xing Dong II Zhi Huo Feng Kuang Long

Sztuki walkiPokaż opis
Trójka agentów do zadań specjalnych, Elaine (Elaine Lui), Moon (Moon Lee) i Alex (Alex Fong), wyjeżdża do Kuala Lumpur na zasłużony urlop. Wakacje kończą się, gdy spotykają starych przyjaciół Alexa. Marco (Gary Siu) okazuje się być agentem CIA, natomiast Peter Kam (Ting-Wai Chan), pod fasadą legalnych interesów i dobroczynności, kryje organizację przestępczą. "Żelazne Anioły" postanawiają wyjaśnić sytuację serią szybkich jak błysk ciosów i znaczną ilością ołowiu.
0,000 głosów
Dao

Dao (1995)
nowośćThe Blade

Dramat Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Jeden z najlepszych filmów w karierze Tsui Harka. Opowieść o mistrzu miecza, który w walce z wrogiem traci ramię. Ponieważ bohater za wszelką cenę chce pomścić śmierć swojego ojca opracowuje specjalną technikę walki mieczem...
0,000 głosów
Ong Bak

Ong Bak (2003)
nowośćOng Bak

Przygodowy Thriller Akcja Sztuki walkiPokaż opis
W zalesionej dolinie, z dala od zamętu i hałasu miasta, leży Nong Pradu, spokojna tajlandzka wioska, w której stoi czczony posąg Bezgłowego Buddy, nazywany także Ong Bak. Głowę Ong Bak ukradł pewien mieszkaniec wioski, a czyn ten pogrążył Nong Pradu w smutku i żałobie. Ting, chłopiec mieszkający w świątyni, po kryjomu studiował z ksiąg trzymanych w komnacie, której strzegł, starożytną sztukę tajskiego boksu. Jego wciąż doskonalone umiejętności stały się śmiercionośną bronią. Teraz pozwolą mu podjąć się zadania odzyskania głowy Ong Bak. Ting podążą tropami złodzieja aż do Bangkoku, by tam zażądać od niego zwrotu świętej relikwii. W swej podróży Ting, dzięki niezwykłej sprawności i znajomości tradycyjnej sztuki walki Muay Thai, będzie mógł stawić czoła wielu przeciwnikom. Nieraz zaryzykuje własnym życiem, by przywieźć Ong Bak z powrotem do wioski.
7,001 głos
Zwycięzcy i grzesznicy

Zwycięzcy i grzesznicy (1983)
nowośćQi mou miao ji: Wu fu xing

Akcja Komedia kryminalna Sztuki walkiPokaż opis
Byli przestępcy, aby nie wrócić do więzienia, które właśnie opuścili, zakładają własną firmę zajmującą się sprzątaniem. Wykonując swoją pracę przypadkiem wikłają się w brudne interesy gangów piorących fałszywe pieniądze.
0,000 głosów
Gra śmierci 2

Gra śmierci 2 (1981)
nowośćSi Wang Ta

Sztuki walkiPokaż opis
Billy Lo otrzymuje wiadomość, że w Japonii zmarł w tajemniczych okolicznościach jego przyjaciel - Chin Ku. Przed wyjazdem dowiaduje się od swojego ojca, że Chin Ku miał córkę, której istnienie zachowywał w tajemnicy. Radzi mu porozmawiać z nią, być może będzie coś wiedziała o śmierci China. Billy odnajduje ją i otrzymuje od niej tajemnicze nagranie, które ta otrzymała od swojego ojca. Następnie udaje się na pogrzeb przyjaciela. W momencie, gdy chce zbliżyć się do jego ciała, drogę zagradzają mu tajemniczy wojownicy. Tuż przed umieszczeniem trumny w grobie nadlatuje śmigłowiec i porywa ją. W trakcie próby jej odbicia śmierć ponosi Billy. Gdy wiadomość ta dociera do jego brata - Bobby'ego, ten postanawia dopaść winnych jego śmierci. Z kasety dowiaduje się, że Chin Ku przebywał przed śmiercią u tajemniczego Lewisa. Bobby również postanawia się tam udać...
10,001 głos
Tekken

Tekken (2010)
nowośćFilm

Sztuki walkiPokaż opis
Pieniądze, sława, żądza krwi, zemsta, miłość, przetrwanie. Każdy z uczestników międzynarodowego turnieju Żelaznej Pięści - serii najkrwawszych i najbardziej emocjonujących pojedynków na świecie - ma inny cel, ale droga do jego osiągnięcia jest jedna. Pokonać przeciwnika w brutalnym starciu na śmierć i życie na oczach milionów. Jednak motywy młodego mistrza sztuk walki, Jina Kazamy (John Foo) są wyjątkowe: na ring sprowadził go trop mordercy jego matki. Jin dla zemsty nie będzie szczędził krwi, potu i łez. Szczególnie cudzych. Do bólu realistyczne, widowiskowe i krwawe pojedynki powstałe pod okiem najlepszych choreografów i wykonane przez światowych mistrzów wschodnich sztuk walki!
8,502 głosy
Mistrz

Mistrz (1989)
nowośćHuang Fei Hong jiu er zhi long xing tian xia

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Jet (Jet Li) przyjeżdża do swojego mistrza do Los Angeles. Na miejscu okazuje się, że mistrz został dotkliwie pobity przez jednego z jego amerykańskich uczniów, Jonny'ego. Jet z pomocą swoich nowych przyjaciół postanawia wyrównać rachunki z Jonnym (Jerry Trimble).
0,000 głosów
Ip Man

Ip Man (2008)
nowośćYip Man

Biograficzny Sztuki walkiPokaż opis
Film biograficzny przedstawiający historię Ip Man'a , legendarnego chińskiego mistrza kung fu. Był on nauczycielem między innymi takich sław jak Bruce Lee. Obecnie jego szkoły Wing Chun trenują uczniów na całym świecie. Akcja filmu osadzona jest w latach 40-tych XX wieku. w czasie okupacji Chin przez Japonię.
9,002 głosy
Ip Man 2

Ip Man 2 (2010)
nowośćYip Man 2

Biograficzny Sztuki walkiPokaż opis
Po zakończeniu II wojny światowej mistrz Ip Man przybywa do Hongkongu, gdzie działa kilka szkół walki. Mimo tego udaje się mu zdobyć grupę uczniów i dzięki niej mieć pieniądze na utrzymanie swojej rodziny. Po pewnym czasie musi przyjąć wyzwanie pozostałych mistrzów, by móc dalej prowadzić własną szkołę. Jedna z walk zostaje nierozstrzygnięta, a w międzyczasie władze brytyjskie Hongkongu organizują walkę, w której uczestniczy niepokonany jak dotąd bokser.
9,502 głosy
Krwawy ring

Krwawy ring (1986)
nowośćZhong hua ying xiong

Wojenny Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Debiut reżyserski Jeta Li. Chiński żołnierz wraca z wojny do domu. Na miejscu okazuje się jednak, że nic nie jest tak jak przed wojną. W mieście stacjonują Amerykanie i to oni decydują o wszystkim. W wyniku nieoczekiwanego zbiegu okoliczności chiński weteran zostaje zaangażowany do walk na ringu z amerykańskimi marynarzami.
0,000 głosów
Wąż w cieniu orła

Wąż w cieniu orła (1978)
nowośćShe xing diao shou

Komedia Sztuki walkiPokaż opis
Jackie Chan gra chłopaka "do wszystkiego" w pewnej szkole kung-fu. Nie umie walczyć i często służy jako "worek treningowy" dla nauczyciela i uczniów. Pewnego dnia starszy mężczyzna, mistrz sztuk walk, postanawia pomóc chłopakowi i zaczyna go trenować w technice "Pięść Węża". Chłopak trenuje i rozwija także swój własny styl. Wkrótce obaj stają do walki przeciw złemu mistrzowi ze szkoły "Szpony Orła".
7,001 głos
Lwie serce

Lwie serce (1990)
nowośćLionheart

Dramat Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Lyon od lat służy w legii cudzoziemskiej. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego brat parający się handlem narkotykami padł ofiarą zbrodni, został oblany benzyną i podpalony. Pragnie go natychmiast zobaczyć, jednak przełożeni nie wyrażają na to zgody. Lyon w ostateczności ucieka. Legia wysyła za nim listy gończe, oskarżając go o dezercję, zdradę Francji i terroryzm. Gdy zbieg dociera do Ameryki, jego brat już nie żyje. Pozostaje mu jedynie zemsta na zabójcach brata...
9,003 głosy
Droga smoka

Droga smoka (1972)
nowośćThe Way of The Dragon

Komedia Sztuki walkiPokaż opis
Tang Lung przyjeżdża do Rzymu, aby pomóc kuzynowi w prowadzeniu restauracji. Mafia chce wymusić na nich sprzedaż interesu i nie zawaha się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Tang jednak nie ma zamiaru ulec żadnym naciskom, a mafia nie może się go pozbyć. W końcu szef mafii wynajmuje kilku Japończyków i Europejczyków, aby walczyli z Tangiem. On jednak szybko się z nimi rozprawia. W końcu zostaje wynajęty Amerykanin Colt, który będzie walczył z Tangiem w sławnym rzymskim Koloseum. 
0,000 głosów
Waleczna dama

Waleczna dama (1992)
nowośćLady Dragon

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Kathy Gallager mści się na zabójcy męża. Pojmana przez swojego przeciwnika, zostaje skazana na śmierć. Jednak sędziwy mistrz uzdrawia jej ciało i duszę, uczy ją oryginalnych technik walki i tworzy z niej niezwyciężonego zabójcę - Kobietę Smoka.
0,000 głosów