Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (140)
Ostatnio dodane
Pojedynek

Pojedynek (1993)
nowośćShowdown

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
W czasie studenckiej zabawy dochodzi do bójki między studentami a intruzami z zewnątrz. Interwencja policji kończy się nieszczęśliwym wypadkiem i śmiercią jednego z intruzów. Billy (B. Blanks) postanawia odejść z policji zatrudnia się jako woźny w szkole. Nowy uczeń Ken już pierwszego dnia popada w tarapaty rozmawiając z dziewczyną Toma, który uczestniczy w treningach karate wraz ze swoją paczką. Billy pomaga chłopakowi, czym sam wzbudza zainteresowanie Lee instruktora Toma którym okazuje się brat zabitego kilka lat wcześniej chłopaka. Lee (P.Kilpatrick) poprzysięga zemstę. [b]Obsada:[/b] Billy Blanks - Billy Grant Kenn Scott - Ken Marx Christine Taylor - Julie Patrick Kilpatrick - Lee John Asher - Mike Linda Dona - Kate Ken McLeod - Tom Michael Cavalieri - Rob
0,000 głosów
Wielki mistrz

Wielki mistrz (2013)
nowośćThe Grandmaster

Biograficzny Dramat Sztuki walkiPokaż opis
Historia dwojga mistrzów kung-fu: Ip Mana (Tony Leung Chiu Wai) z południowych Chin i Gong Er (Ziyi Zhang) z północnych. Ich drogi krzyżują się w jego rodzinnym mieście Foshan, na dzień przed japońską inwazji w 1936 roku. Zmierzają do legendarnego Złotego Pawilonu, gdzie ma odbyć się ceremonia przejścia na emeryturę słynnego mistrza Gong Yutian (Qingxiang Wang), ojca Gong Er. Podczas ceremonii odbywa się ostatni pojedynek Yutiana, który pragnie zjednoczyć przedstawicieli północnego i południowego stylu sztuk walki. Opowieść o zdradzie, honorze i miłość, która rozgrywa się na tle wojny i okupacji.
0,000 głosów
Droga smoka

Droga smoka (1972)
nowośćThe Way of The Dragon

Komedia Sztuki walkiPokaż opis
Tang Lung przyjeżdża do Rzymu, aby pomóc kuzynowi w prowadzeniu restauracji. Mafia chce wymusić na nich sprzedaż interesu i nie zawaha się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Tang jednak nie ma zamiaru ulec żadnym naciskom, a mafia nie może się go pozbyć. W końcu szef mafii wynajmuje kilku Japończyków i Europejczyków, aby walczyli z Tangiem. On jednak szybko się z nimi rozprawia. W końcu zostaje wynajęty Amerykanin Colt, który będzie walczył z Tangiem w sławnym rzymskim Koloseum. 
0,000 głosów
Kickboxer 2 - Godziny Zemsty

Kickboxer 2 - Godziny Zemsty (1991)
nowośćKickboxer 2

Dramat Akcja Sztuki walkiPokaż opis
David Sloan jest bratem słynnych kickboxerów. Kurta i Erica. Prowadzi klub założony przez braci. Pewnego dnia zachłanny twórca jednej z federacji kickboxingu, składa Davidovi propozycje nie do odrzucenia, żąda aby dołączył do grona jego zawodników. Chłopak odmawia. Jednak za prezesem federacji stoi ktoś trzeci, ktoś potężniejszy i zrobi on wszystko by mieć Davida w swoich szeregach. [Opis dystrybutora do wydania DVD]
8,001 głos
Strefa Śmierci

Strefa Śmierci (2005)
nowośćSha po lang

Sensacyjny Sztuki walkiPokaż opis
Detektyw Chan (Simon Yam), dzięki nieuleczalnemu guzowi mózgu jest przygotowany do odejścia na emeryturę. Chan wie, że istnieje tylko jedna droga dla niego i jego lojalnej grupy aby zająć się triadą - siła na siłę. Ale nie wiadomo jak mocno oni będą naciskali - a naciskają bardzo mocno - Szef odpiera atak z jeszcze większą siłą. Chan i jego chłopcy łamią wszystkie podstawowe procedury policyjne, a wszystko po to by doszło do aresztowania.
9,003 głosy
Uderzenie lwa

Uderzenie lwa (1994)
nowośćLion Strike

Sztuki walkiPokaż opis
Pasjonująca porcja sensacji i popisów sztuki walki! Letnie wakacje dr Johnny Wu (Don "The Dragon" Wilson), jego syna i pięknej przewodniczki z parku narodowego zamieniają się w koszmar, gdy przypadkowo wpadają w wir przemocy i krwawych rozgrywek nowej przestępczej formacji - Globalnej Mafii.
0,000 głosów
Pierścień ognia 2

Pierścień ognia 2 (1993)
nowośćRing of Fire II: Blood and Steel

Dramat Sztuki walkiPokaż opis
Narzeczona (Maria Ford) mistrza sztuk walki Johnny'ego (Don 'The Dragon' Wilson) zostaje porwana przez gang oprychów, dowodzonych przez bezlitosnego Kalina (Ian Jacklin). Kobieta zostaje zabrana do podziemii opanowanych przez różne frakcje bandytów. Ponieważ policja w poszukiwaniach pozostaje bezsilna, Johnny postanawia na własną rękę odszukać narzeczoną.
0,000 głosów
Pierścień ognia

Pierścień ognia (1991)
nowośćRing of Fire

Dramat Sztuki walkiPokaż opis
Johnny (Don "The Dragon" Wilson) jest lekarzem. Jego brat Terry (Steven Vincent Leigh), wraz z innymi Chińczykami z dzielnicy, uczestniczy w półlegalnych walkach, organizowanych potajemnie. Reguł nikt nie przestrzega. Przeciwnikami Chińczyków są Amerykanie należący do jednego klubu karate. Johnny próbuje wpłynąć na Terry'ego, aby zaprzestał rywalizacji, ale ten nie chce o tym słyszeć. Na domiar złego Johnny zakochuje się z wzajemnością w dziewczynie "szefa" Amerykanów, typowego Brada (Dale Jacoby).
0,000 głosów
W służbie sprawiedliwości

W służbie sprawiedliwości (1994)
nowośćBack in Action

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Billy, były komandos, mistrz sztuki walki, chce uwolnić siostrę spod wpływu gangsterów. Frank jest policjantem. Jego partnerka została zamordowana przez dealerów narkotyków. Obaj postanawiają połączyć siły, by rozprawić się z bandytami.
0,000 głosów
Bezwzględna gra

Bezwzględna gra (2007)
nowośćFlash Point

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Akcja filmu poprzedza fabułę ukazaną w SPL ("Strefa śmierci"). Inspektor Jun Ma reprezentujący policję miasta Hongkong słynie z braku litości ścigając groźnych przestępców. Toczy się wobec niego postępowanie dyscyplinarne o nadużywanie siły i praktycznie jest już przesądzone, iż zostanie przeniesiony do innej jednostki. Dzięki wstawiennictwu przełożonych ma miesiąc, aby wspólnie z zakonspirowanym w szeregach wroga agentem Wilsonem rozpracować wietnamski gang będący zmorą lokalnej społeczności.
0,000 głosów
Pięść smoka

Pięść smoka (1979)
nowośćLong quan

Dramat Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Jackie Chan jako Juan, jest uczniem sztuk walki, którego Mistrz zostaje zamordowany. Ogarnięty żalem Juan, udaje się na tajną wyprawę, żeby pomścić śmierć i oczyścić pamięć Mistrza. Rusza w daleką drogę i na miejscu odkrywa, że zabójca Mistrza żyje w wielkim poczuciu winy. Żeby zadośćuczynić dokonanej zbrodni, zabójca Mistrza ucina sobie nogę. Będący pod wielkim wrażeniem umiejętności Juana silny, miejscowy złoczyńca, próbuje za pomocą podstępu namówić go do pracy dla własnych korzyści. Teraz Juan, musi zdecydować czy podążać za swoją prawdziwą naturą czy walczyć po stronie przestępcy. Ten wypełniony akcją dramat, ukazuje niesamowity kunszt walki .
8,001 głos
Miasto Aniołów

Miasto Aniołów (1990)
nowośćAngel Town

Dramat Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Do Los Angeles przybywa były francuski komandos, pięciokrotny mistrz świata w karate. Pragnie wykorzystać stypendium Komitetu Olimpijskiego i uzupełnić swoje wykształcenie. Wynajmuje mieszkanie nie wiedząc, że ściągnie to na niego ogromne kłopoty, który będzie mógł rozwikłać tylko używając swych nadzwyczajnych umiejętności. Prawo ulicy jest brutalne.
0,000 głosów
Waleczni mnisi z klasztoru Shaolin

Waleczni mnisi z klasztoru Shaolin (1976)
nowośćSiu lam ji

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Fong Si Yu jako dziecko stracił ojca. Mężczyzna został zamordowany. Wyszkolony najpierw przez matkę, a potem w klasztorze Shaolin, Fong stał się jednym z najlepszych szermierzy. Wraz z przyjacielem Hu Wei Chienem, którego ojciec również został zabity, stawiają czoła wspólnemu wrogowi. Parze szermierzy z pomocą przychodzi młodszy brat Fonga.
0,000 głosów
Wejście Ninja

Wejście Ninja (1981)
nowośćEnter the Ninja

Dramat Sztuki walkiPokaż opis
Cole, amerykański żołnierz, zakończył właśnie naukę w szkole ninja i przyjeżdża na Filipiny, gdzie zamierza odwiedzić dawnego znajomego. Na miejscu jednak angażuje się w konflikt pomiędzy mieszkańcami a bogatym plantatorem, który chce przejąć na własność olbrzymie połacie ziemi, w tym posiadłość należącą do jego przyjaciela. Cole rozpoczyna prywatną wojnę z plantatorem.
0,000 głosów
Zabić, żeby żyć

Zabić, żeby żyć (2016)
nowośćCall of Heroes

Akcja Sztuki walki KostiumowyPokaż opis
Chiny, początek XX wieku. Trwająca wojna pogrąża cały kraj w chaosie. Sytuacja niewielkiej wioski Pucheng staje się jeszcze gorsza, gdy władze przerzucają wojskowe oddziały na linię frontu. Na miejsce przybywa chciwy i nikczemny Cao (Louis Koo). Yang (Ching Wan Lau), miejscowy stróż prawa, usiłuje powstrzymać wybuch paniki, jednak przybysze zabijają niewinnego człowieka. Teraz Yang oraz jego wierni towarzysze są gotowi na wszystko, aby wymierzyć sprawiedliwość oprawcom i zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim.
0,000 głosów
Zemsta tygrysa z Shaolin

Zemsta tygrysa z Shaolin (1976)
nowośćShaolin Wooden Men

Sztuki walkiPokaż opis
Larry i jego żona Carol mieszkają w Nowym Jorku na Manhattanie. Pewnego dnia spotykają swych sąsiadów - sympatyczne starsze małżeństwo. Paul i Lillian zapraszają ich na kawę. Następnego dnia dowiadują się, że sąsiadka nie żyje. Jej mąż Paul nie wygląda na załamanego. Jest podekscytowany i dziwnie ożywiony. Carol zaczyna podejrzewać, że starszy pan uśmiercił swoją małżonkę. Postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie zabójstwa, choć Larry jest przekonany o niewinności spokojnego sąsiada.
0,000 głosów
Nieustraszona hiena

Nieustraszona hiena (1979)
nowośćXiao quan guai zhao

Komedia Sensacyjny Sztuki walkiPokaż opis
Film sensacyjny z Jackie Chanem, mistrzem sztuk walki, w roli głównej. Żyje on ze swoim dziadkiem, który uczy go kung-fu. Młody chłopak, mimo ostrzeżeń swojego opiekuna, aby nie pokazywał innym swoich umiejętności, często wdaje się w bójki. Pewnego dnia jego dziadek zostaje zamordowany, a nasz bohater poprzysięga zemstę.
0,000 głosów
Projekt A 2

Projekt A 2 (1985)
nowość'A' gai waak juk jaap

Komedia kryminalna Sztuki walkiPokaż opis
Klasyk sztuk walki z mistrzem karate Jackiem Chanem, który nakręcił "Projekt A" po pobycie w Stanach Zjednoczonych, skąd wrócił do Hongkongu z zamiarem podniesienia poziomu kina azjatyckiego. Plan powiódł sie znakomicie, czego efektem był sequel nakręcony 4 lata później. Jackie Chan wciela sie w twardziela zwanego Dragon Ma, jedynego uczciwego policjanta w Hong Kongu. Usiłuje on stawić czoła wszechobecnej korupcji, jednocześnie nie ustając w walce z rosnącą przestępczością. Nie jest to łatwe zadanie, widzowie maja więc okazje podziwiać fantastyczne popisy karate. W filmach nie brak też szybkiej akcji z dużą dozą uatrakcyjniającego i rozładowującego napiętą atmosferę humoru
0,000 głosów
Projekt A

Projekt A (1983)
nowość'A' gai wak

Komedia Sztuki walkiPokaż opis
Praktycznie pod nosem rządu chińskiego piraci łupią przybywające do tego kraju zagraniczne statki handlowe. Dodatkowy problem stwarza fakt, że ciągle dochodzi do rywalizacji pomiędzy strażą przybrzeżną a policją o to, która z tych służb jest lepsza. Może tę groteskową sytuację odmieni Projekt A - rządu chińskiego, który zakłada wypowiedzenie wojny bandytom atakującym statki na otwartym morzu.
0,000 głosów
Nieustraszony

Nieustraszony (2006)
nowośćHuo Yuan Jia

Dramat Biograficzny Sztuki walkiPokaż opis
Oparta na faktach historia mistrza wschodnich sztuk walki, legendarnego Huo Yuanjia. Na początku XX wieku stał się najsłynniejszym wojownikiem Chin. Huo spotkała życiowa tragedia, ale zdołał podnieść się i wpisać na karty historii dzięki udziałowi w turnieju, w którym walczył o honor swojego kraju.
0,000 głosów