Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (138)
Ostatnio dodane
Zabić, żeby żyć

Zabić, żeby żyć (2016)
nowośćCall of Heroes

Akcja Sztuki walki KostiumowyPokaż opis
Chiny, początek XX wieku. Trwająca wojna pogrąża cały kraj w chaosie. Sytuacja niewielkiej wioski Pucheng staje się jeszcze gorsza, gdy władze przerzucają wojskowe oddziały na linię frontu. Na miejsce przybywa chciwy i nikczemny Cao (Louis Koo). Yang (Ching Wan Lau), miejscowy stróż prawa, usiłuje powstrzymać wybuch paniki, jednak przybysze zabijają niewinnego człowieka. Teraz Yang oraz jego wierni towarzysze są gotowi na wszystko, aby wymierzyć sprawiedliwość oprawcom i zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim.
0,000 głosów
Zemsta tygrysa z Shaolin

Zemsta tygrysa z Shaolin (1976)
nowośćShaolin Wooden Men

Sztuki walkiPokaż opis
Larry i jego żona Carol mieszkają w Nowym Jorku na Manhattanie. Pewnego dnia spotykają swych sąsiadów - sympatyczne starsze małżeństwo. Paul i Lillian zapraszają ich na kawę. Następnego dnia dowiadują się, że sąsiadka nie żyje. Jej mąż Paul nie wygląda na załamanego. Jest podekscytowany i dziwnie ożywiony. Carol zaczyna podejrzewać, że starszy pan uśmiercił swoją małżonkę. Postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie zabójstwa, choć Larry jest przekonany o niewinności spokojnego sąsiada.
0,000 głosów
Nieustraszona hiena

Nieustraszona hiena (1979)
nowośćXiao quan guai zhao

Komedia Sensacyjny Sztuki walkiPokaż opis
Film sensacyjny z Jackie Chanem, mistrzem sztuk walki, w roli głównej. Żyje on ze swoim dziadkiem, który uczy go kung-fu. Młody chłopak, mimo ostrzeżeń swojego opiekuna, aby nie pokazywał innym swoich umiejętności, często wdaje się w bójki. Pewnego dnia jego dziadek zostaje zamordowany, a nasz bohater poprzysięga zemstę.
0,000 głosów
Projekt A 2

Projekt A 2 (1985)
nowość'A' gai waak juk jaap

Komedia kryminalna Sztuki walkiPokaż opis
Klasyk sztuk walki z mistrzem karate Jackiem Chanem, który nakręcił "Projekt A" po pobycie w Stanach Zjednoczonych, skąd wrócił do Hongkongu z zamiarem podniesienia poziomu kina azjatyckiego. Plan powiódł sie znakomicie, czego efektem był sequel nakręcony 4 lata później. Jackie Chan wciela sie w twardziela zwanego Dragon Ma, jedynego uczciwego policjanta w Hong Kongu. Usiłuje on stawić czoła wszechobecnej korupcji, jednocześnie nie ustając w walce z rosnącą przestępczością. Nie jest to łatwe zadanie, widzowie maja więc okazje podziwiać fantastyczne popisy karate. W filmach nie brak też szybkiej akcji z dużą dozą uatrakcyjniającego i rozładowującego napiętą atmosferę humoru
0,000 głosów
Projekt A

Projekt A (1983)
nowość'A' gai wak

Komedia Sztuki walkiPokaż opis
Praktycznie pod nosem rządu chińskiego piraci łupią przybywające do tego kraju zagraniczne statki handlowe. Dodatkowy problem stwarza fakt, że ciągle dochodzi do rywalizacji pomiędzy strażą przybrzeżną a policją o to, która z tych służb jest lepsza. Może tę groteskową sytuację odmieni Projekt A - rządu chińskiego, który zakłada wypowiedzenie wojny bandytom atakującym statki na otwartym morzu.
0,000 głosów
Nieustraszony

Nieustraszony (2006)
nowośćHuo Yuan Jia

Dramat Biograficzny Sztuki walkiPokaż opis
Oparta na faktach historia mistrza wschodnich sztuk walki, legendarnego Huo Yuanjia. Na początku XX wieku stał się najsłynniejszym wojownikiem Chin. Huo spotkała życiowa tragedia, ale zdołał podnieść się i wpisać na karty historii dzięki udziałowi w turnieju, w którym walczył o honor swojego kraju.
0,000 głosów
Ostatni mistrz

Ostatni mistrz (2015)
nowośćShi Fu

Akcja Sztuki walki DramatPokaż opis
Mistrz sztuk walk staje w szranki z przedstawicielami ośmiu szkół, aby otworzyć własną placówkę.
0,000 głosów
Tekken

Tekken (2010)
nowośćFilm

Sztuki walkiPokaż opis
Pieniądze, sława, żądza krwi, zemsta, miłość, przetrwanie. Każdy z uczestników międzynarodowego turnieju Żelaznej Pięści - serii najkrwawszych i najbardziej emocjonujących pojedynków na świecie - ma inny cel, ale droga do jego osiągnięcia jest jedna. Pokonać przeciwnika w brutalnym starciu na śmierć i życie na oczach milionów. Jednak motywy młodego mistrza sztuk walki, Jina Kazamy (John Foo) są wyjątkowe: na ring sprowadził go trop mordercy jego matki. Jin dla zemsty nie będzie szczędził krwi, potu i łez. Szczególnie cudzych. Do bólu realistyczne, widowiskowe i krwawe pojedynki powstałe pod okiem najlepszych choreografów i wykonane przez światowych mistrzów wschodnich sztuk walki!
8,502 głosy
Remo: Nieuzbrojony i niebezpieczny

Remo: Nieuzbrojony i niebezpieczny (1985)
nowośćRemo Williams: The Adventure Begins

Komedia kryminalna Sztuki walkiPokaż opis
Tajne służby potrzebują specjalnie wyszkolonego agenta. Znajdują człowieka, który może się nadawać, ale musi przejść specjalny trening karate u starego mistrza, Chiuna (Joel Grey). Remo (Fred Ward) rozpoczyna szkolenie, nie mając pojęcia, jak niewiele potrafi.
0,000 głosów
Równowaga sił

Równowaga sił (1996)
nowośćBalance of Power

Sztuki walkiPokaż opis
Niko (Billy Blanks) kocha dzieci. Szczególnie na sercu leżu mu los dzieci wychowywanych przez ulicę. Po tragedii, która dotknęła jednego z jego podopiecznych Niko z determinacją szuka sprawców dramatu. Dowiaduje się, że za wszystko odpowiedzialni są ludzie organizujący nielegalne, gladiatorskie walki na śmierć i życie. Żeby się z nimi zmierzyć Niko musi stać się równie sprawny jak jego przeciwnicy. Nauki sztuki walki podejmuj się mistrz Mako.
0,000 głosów
Siedem pięści

Siedem pięści (1978)
nowośćQuan jing

Sensacyjny Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Ktoś wykrada najtajniejsze sekrety świątyni Shaolin. Jackie Chan, gwiazdor filmów karate, wciela się w postać wesołka Yi-langa, który odkrywa, że w klasztornej bibliotece buszują błękitne duchy z czerwonymi czuprynami.
0,000 głosów
Kickboxer 2 - Godziny Zemsty

Kickboxer 2 - Godziny Zemsty (1991)
nowośćKickboxer 2

Dramat Akcja Sztuki walkiPokaż opis
David Sloan jest bratem słynnych kickboxerów. Kurta i Erica. Prowadzi klub założony przez braci. Pewnego dnia zachłanny twórca jednej z federacji kickboxingu, składa Davidovi propozycje nie do odrzucenia, żąda aby dołączył do grona jego zawodników. Chłopak odmawia. Jednak za prezesem federacji stoi ktoś trzeci, ktoś potężniejszy i zrobi on wszystko by mieć Davida w swoich szeregach. [Opis dystrybutora do wydania DVD]
8,001 głos
Ip Man 3

Ip Man 3 (2015)
nowośćYip Man 3

Biograficzny Sztuki walkiPokaż opis
Mistrz wschodnich sztuk walki przeciwstawia się gangsterom - Fabuła Ip Man 3 kręci się wokół chińskich szkół walki, które prowadzi główny bohater. Głównym przeciwnikiem Ip Mana będzie przedsiębiorca budowlany, w którego rolę wciela się Mike Tyson.
0,000 głosów
Policyjna Opowieść

Policyjna Opowieść (1985)
nowośćPolice Story

Akcja Komedia kryminalna Sztuki walkiPokaż opis
Jeden z najlepszych filmów w karierze Jackie Chana. Mistrz wschodnich sztuk walki wciela się w postać policjanta pracującego w Hongkongu. Podczas pierwszej samodzielnej akcji aresztuje on szefa miejscowych handlarzy narkotyków, ale bardzo szybko okazuje się, że doprowadzenie go za kratki nie jest łatwe. Przestępca wpierw sam wnosi oskarżenie przeciwko policjantowi a następnie wrabia go w morderstwo.
8,502 głosy
DOA: Żywy lub martwy

DOA: Żywy lub martwy (2006)
nowośćDOA: Dead or Alive

Sztuki walkiPokaż opis
Kobiety jeszcze piękniejsze niż w "Aniołkach Charliego", akcja jeszcze szybsza niż w "Wejściu smoka". Wschodnie sztuki walki, seksowne kobiety i pojedynki na śmierć i życie – a wszystko w egzotycznej scenerii tropikalnej wyspy.
10,001 głos
Pojedynek

Pojedynek (1993)
nowośćShowdown

Akcja Sztuki walkiPokaż opis
W czasie studenckiej zabawy dochodzi do bójki między studentami a intruzami z zewnątrz. Interwencja policji kończy się nieszczęśliwym wypadkiem i śmiercią jednego z intruzów. Billy (B. Blanks) postanawia odejść z policji zatrudnia się jako woźny w szkole. Nowy uczeń Ken już pierwszego dnia popada w tarapaty rozmawiając z dziewczyną Toma, który uczestniczy w treningach karate wraz ze swoją paczką. Billy pomaga chłopakowi, czym sam wzbudza zainteresowanie Lee instruktora Toma którym okazuje się brat zabitego kilka lat wcześniej chłopaka. Lee (P.Kilpatrick) poprzysięga zemstę. [b]Obsada:[/b] Billy Blanks - Billy Grant Kenn Scott - Ken Marx Christine Taylor - Julie Patrick Kilpatrick - Lee John Asher - Mike Linda Dona - Kate Ken McLeod - Tom Michael Cavalieri - Rob
0,000 głosów
Brama Tygrysa i Smoka

Brama Tygrysa i Smoka (2006)
nowośćLung fu moon (aka Long hu men)

Akcja Dramat Fantasy Sensacyjny Sztuki walkiPokaż opis
Brama Tygrysa i Smoka powstała po to, aby kolejne pokolenia młodych dzielnych ludzi uczyły się sztuki kung-fu. Potomkowie założyciela Bramy, bracia Tygrys i Smok zostali w dzieciństwie rozdzieleni. Teraz muszą zjednoczyć siły, aby, stając po stronie dobra i sprawiedliwości, pokonać demonicznego Shinubiego.
10,001 głos
Żelazne Anioły 2

Żelazne Anioły 2 (1988)
nowośćTian Shi Xing Dong II Zhi Huo Feng Kuang Long

Sztuki walkiPokaż opis
Trójka agentów do zadań specjalnych, Elaine (Elaine Lui), Moon (Moon Lee) i Alex (Alex Fong), wyjeżdża do Kuala Lumpur na zasłużony urlop. Wakacje kończą się, gdy spotykają starych przyjaciół Alexa. Marco (Gary Siu) okazuje się być agentem CIA, natomiast Peter Kam (Ting-Wai Chan), pod fasadą legalnych interesów i dobroczynności, kryje organizację przestępczą. "Żelazne Anioły" postanawiają wyjaśnić sytuację serią szybkich jak błysk ciosów i znaczną ilością ołowiu.
0,000 głosów
Dao

Dao (1995)
nowośćThe Blade

Dramat Akcja Sztuki walkiPokaż opis
Jeden z najlepszych filmów w karierze Tsui Harka. Opowieść o mistrzu miecza, który w walce z wrogiem traci ramię. Ponieważ bohater za wszelką cenę chce pomścić śmierć swojego ojca opracowuje specjalną technikę walki mieczem...
0,000 głosów
Ong Bak

Ong Bak (2003)
nowośćOng Bak

Przygodowy Thriller Akcja Sztuki walkiPokaż opis
W zalesionej dolinie, z dala od zamętu i hałasu miasta, leży Nong Pradu, spokojna tajlandzka wioska, w której stoi czczony posąg Bezgłowego Buddy, nazywany także Ong Bak. Głowę Ong Bak ukradł pewien mieszkaniec wioski, a czyn ten pogrążył Nong Pradu w smutku i żałobie. Ting, chłopiec mieszkający w świątyni, po kryjomu studiował z ksiąg trzymanych w komnacie, której strzegł, starożytną sztukę tajskiego boksu. Jego wciąż doskonalone umiejętności stały się śmiercionośną bronią. Teraz pozwolą mu podjąć się zadania odzyskania głowy Ong Bak. Ting podążą tropami złodzieja aż do Bangkoku, by tam zażądać od niego zwrotu świętej relikwii. W swej podróży Ting, dzięki niezwykłej sprawności i znajomości tradycyjnej sztuki walki Muay Thai, będzie mógł stawić czoła wielu przeciwnikom. Nieraz zaryzykuje własnym życiem, by przywieźć Ong Bak z powrotem do wioski.
7,001 głos