Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (297)
Ostatnio dodane
Magiczne buty 2

Magiczne buty 2 (2006)
nowośćLike Mike 2: Street Ball

Familijny Komedia SportowyPokaż opis
Jerome Jenkins Junior jest wielkim fanem sportu. Nie cieszy się jednak szacunkiem na pobliskim boisku - jest zbyt młody, zbyt wolny, i, co najgorsze, zbyt niski! Do Jerome'a uśmiecha się jednak szczęście, gdy znajduje tajemniczą parę butów sportowych oznaczonych wewnątrz inicjałami "M.J.". Gdy je nakłada zyskuje nagle niezwykłą sprawność, a jego sportowe możliwości i wyczyny przyciągają uwagę wszystkich! Lecz kiedy okazuje się, że jego sława grozi podziałem rodziny, a przyjaciele się od niego odsuwają, Jerome zaczyna zdawać sobie sprawę, że cena jaką płaci za popularność jest zbyt wysoka...
7,001 głos
Rydwany Ognia

Rydwany Ognia (1981)
nowośćChariots of Fire

Dramat historyczny SportowyPokaż opis
Prawdziwa historia dwóch brytyjskich lekkoatletów startujących na olimpiadzie w 1924r. Jeden z nich, głęboko wierzący, biegnie ku chwale Boga, drugi jest żydowskim studentem Cambridge i biegnie dla sławy i ucieczki przed uprzedzeniami.
10,001 głos
Golfiarze II

Golfiarze II (1988)
nowośćCaddyshack II

Komedia SportowyPokaż opis
Kate Hartounian (Jessica Lundy) jest  dziewczyną obracająca się w kręgu bogatych młodych ludzi, którym bardzo zależy aby wraz z ojcem Jackiem  (Jackie Mason) wstąpiła do ekskluzywnego klubu golfowego, śladem ich samych i ich rodziców. Wszystko układa się świetnie dopóki członkowie klubu nie spotykają się z ojcem Kate – po tym spotkaniu jest już jasne, że podanie o przyjęcie zostanie odrzucone. Jack w odwecie kupuje cały klub i przeobraża go w ogromny park rozrywki. Zdegustowani wyglądem ich ukochanego klubu „starzy” członkowie postanawiają wyzwać Jacka na pojedynek golfowy ...
9,001 głos
Golfiarze

Golfiarze (1980)
nowośćCaddyshack

Komedia SportowyPokaż opis
Bogaty przedsiębiorca budowlany chce zostać członkiem ekskluzywnego klubu golfowego. Jego maniery nie są akceptowane przez pozostałych graczy.
9,001 głos
Amerykański zapaśnik

Amerykański zapaśnik (2016)
nowośćAmerican Wrestler: The Wizard

Dramat SportowyPokaż opis
W 1980 roku nastoletni chłopiec ucieka z zamieszek w Iranie i mierzy się z wrogością w Ameryce w związku z kryzysem zakładników. Dołącza do zespołu wrestlingowego.
0,000 głosów
Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem

Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem (2017)
nowośćBorg McEnroe

Dramat Sportowy BiograficznyPokaż opis
Wimbledon 1980. Cały świat wstrzymuje oddech – rozpoczyna się finałowy mecz. Björn Borg, najlepszy tenisista na świecie, będzie bronił po raz piąty tytułu mistrza. Chłodny, opanowany i skuteczny – jest ulubieńcem publiczności. Nikt jednak nie wie o dramacie rozgrywającym się poza kortem: niespełna 24-letni tenisista jest fizycznym i psychicznym wrakiem, wyniszczonym przez mordercze treningi, które rujnują także jego życie prywatne. Przeciwnik Borga to 20-letni John McEnroe, porywczy i wybuchowy, zdeterminowany, by zająć miejsce swojego dotychczasowego idola. Jaką cenę może mieć sukces?
0,000 głosów
Jestem najlepsza. Ja, Tonya

Jestem najlepsza. Ja, Tonya (2017)
nowośćI, Tonya

Biograficzny Dramat Sportowy KomediaPokaż opis
W 1994 r. światem amerykańskiego łyżwiarstwa figurowego wstrząsnął brutalny napad na obiecującą zawodniczkę, Nancy Kerrigan. Jeszcze bardziej wstrząsające okazały się doniesienia, jakoby za atakiem stali bliscy Tonyi Harding, łyżwiarki konkurującej z Nancy, a być może i ona sama. Widzowie mogliby oczekiwać obrazu przedstawiającego walkę Kerrigan o powrót do sprawności oraz jej późniejszy sukces na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Lillehammer, gdzie zdobyła srebrny medal. Film koncentruje się jednak na losach Tonyi.
0,000 głosów
Zabawy z piłką

Zabawy z piłką (2004)
nowośćDodgeball: A True Underdog Story

Komedia SportowyPokaż opis
"Zabawy z piłką" komedia z Benem Stillerem i Vincentem Vaughnem w roli głównej. Peter La Fleur (Vaughn) właściciel nędznej siłowni Average Joe, dowiaduje się od reprezentującej bank prawniczki Kate Veatch (Christine Taylor), że jest winny bankowi 50 tys. dolarów i że jego siłownia zostanie przejęta przez konkurencję - znakomicie prosperujący Globo Gym, której właścicielem jest White Goodman (Stiller). Jedynym sposobem na zebranie pieniędzy okazuje się gra w dodgeballa w tzw. zbijaka. La Fleur wraz ze swoją drużyną - grupą nieudaczników wyjeżdża na turniej do Las Vegas gdzie główna nagroda wynosi dokładnie 50 tys. dolarów. Dowiedziawszy się o tym, Goodman wysyła na mistrzostwa swój własny skład...
6,003 głosy
Wyżej i wyżej

Wyżej i wyżej (2014)
nowośćHawaa Hawaai

Dramat Familijny SportowyPokaż opis
Arjun pochodzi z biednej rodziny, ale marzy o jeździe wyczynowej na rolkach. Los daje mu szansę, by zdobyć mistrzostwo.
0,000 głosów
Kręglogłowi

Kręglogłowi (1996)
nowośćKingpin

Komedia SportowyPokaż opis
Mistrz gry w kręgle, Roy Munson zwycięża w wielkim turnieju kręglowym, pozostawiając w tyle swojego głównego rywala Big Erna. Ten mści się na Royu doprowadzając do wyeliminowania go z następnych rozgrywek. Po 17 latach Roy próbuje wznowić sportową karierę.
0,000 głosów
Johnny Tsunami

Johnny Tsunami (1999)
nowośćFilm

Dramat Familijny SportowyPokaż opis
Hawaje. 13-letni Johnny (Brandon Baker) mieszka z rodzicami i dziadkiem, mistrzem windsurfingu o przydomku Tsunami (Cary-Hiroyuki Tagawa ). Chce pójść w ślady tego ostatniego. Tymczasem ojciec Johnny'ego, informatyk Pete (Yuji Okumoto), podejmuje decyzję o przeprowadzce całej rodziny do Vermont w Nowej Anglii. Zmuszony do opuszczenia dziadka i kolegów oraz rezygnacji ze swojego hobby Johnny nie może się odnaleźć w nowym środowisku. W Vermont sportem uprawianym przez uczniów elitarnej szkoły Akademia Skyline jest jazda na nartach, o której Johnny nie ma pojęcia. Nie zostaje też ciepło przyjęty przez kolegów. Zainteresowanie okazuje mu córka dyrektora, Emily (Kirsten Storms). Jednak Brett (Zach Bostrom), któremu dziewczyna się podoba, próbuje za wszelką cenę ośmieszyć ewentualnego rywala. Gdy Johnny poznaje snowboardzistę Sama (Lee Thompson Young), postanawia również nauczyć się jeździć na desce. Znajomość z chłopakiem przysparza mu jednak kłopotów. Okazuje się bowiem, że w społeczności panuje podział na korzystających z lepszych stoków narciarzy, czyli skysów, oraz uprawiających snowboard uczniów szkoły publicznej, których nazwano łobuzami. Johnny postanawia to zmienić.
8,504 głosy
Johnny Kapahala: Z powrotem na fali

Johnny Kapahala: Z powrotem na fali (2007)
nowośćFilm

Dramat Komedia SportowyPokaż opis
Johnny Kapahala nastoletni mistrz snowboardingu Vermont, przybywa do Oahu na Hawajach na ślub swojego bohatera - mianowicie swojego dziadka Johnny'ego Tsunami, który jest lokalnym miestrzem surfingu oraz po to aby złapać sławną falę - Kauai. Po przybyciu spotyka swoją nową rodzinę włącznie z "Wujkiem Chrisem" (12-letnim synem swojej nowej babci), który jest wzburzony nadchodzącym ślubem.
7,205 głosów
Dziewczyny z drużyny 4

Dziewczyny z drużyny 4 (2007)
nowośćBring It On: In It to Win It

Komedia SportowyPokaż opis
Kapitan drużyny chearleaderów ze szkoły średniej w Los Angeles, Lina Cruz ma wielką nadzieję na wygranie "Spirit Championships" . Zamiast tego świat Liny wywraca się do góry nogami. Jej rodzina przeprowadza się do Malibu, natomiast ona sama zmuszona jest dostosować się do nowego otoczenia i nowej szkoły z bardzo słabą drużyną chearleaderów. Zawsze gotowa na wyzwania Lina przyjmuje onieśmielające zadanie, aby przemienić chearleaderów w drużynę mistrzów.
9,007 głosów
Dziewczyny z drużyny 3

Dziewczyny z drużyny 3 (2006)
nowośćBring It On: All or Nothing

Komedia SportowyPokaż opis
Britney ma wszystko: jest kapitanem drużyny cheerleaderek Piratek z Pacific Vista, chodzi z kapitanem drużyny futbolowej i ma wziąć udział w konkursie do programu telewizyjnego. Wszystkie jej plany załamują się, gdy tata traci pracę i przenosi się do biednej dzielnicy Crenshaw Heights. Tam musi od nowa walczyć o swoją pozycję, tym bardziej, że nie może się dogadać z kapitanem Wojowników - Camille. Jedno się nie zmienia: nadal będzie walczyła o szansę wzięcia udziału w nagraniu teledysku Rihanny.
8,254 głosy
Dziewczyny z drużyny 2

Dziewczyny z drużyny 2 (2004)
nowośćBring It On Again

Komedia SportowyPokaż opis
Film jest kontynuacją znanego przeboju - Dziewczyny z drużyny. Grupa młodych dziewcząt postanawia wziąć udział w konkursie o tytuł najlepszej drużyny cheerliderek. Rozpoczyna się prawdziwe szaleństwo. Wszystkie metody są dozwolone. Liczy się końcowy sukces. Wspaniała obsada młodych i gorących gwiazd dodaje uroku tej przebojowej komedii.
9,333 głosy
Dziewczyny z drużyny

Dziewczyny z drużyny (2000)
nowośćBring It On

Komedia SportowyPokaż opis
Tradycją każdej amerykańskiej szkoły średniej są dziewczęce zespoły cheerleaderek kibicujące na meczach. Torrance Shipman (Kirsten Dunst), uczennica ze szkoły w San Diego, zostaje przywódczynią zespołu "Toro". Wkrótce do grupy dołącza też Missy Pantone, której brat, Cliff, z wzajemnością zakochuje się w Torrance. Tymczasem zbliżają się krajowe mistrzostwa, w których zwykle zespół "Toro" święcił triumfy. Wydaje się, że dziewczęta są doskonale przygotowane, jednak do czasu, gdy Torrance odkrywa coś, co może je zdyskwalifikować.
10,004 głosy
Trener bardzo osobisty

Trener bardzo osobisty (2012)
nowośćPlaying For Keeps

Dramat Komedia SportowyPokaż opis
Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją staje się uwiedzenie trenera. George musi starać się przeżyć w wojnie pomiędzy zafascynowanymi nim kobietami oraz spróbować ożywić relacje z synem.
5,001 głos
Zabijaka

Zabijaka (2011)
nowośćGoon

Komedia SportowyPokaż opis
Doug Glatt (Seann William Scott) to czarna owca w rodzinie szanowanych lekarzy. Nie ma wykształcenia, nie ma żadnego talentu, a jego możliwości intelektualne są, delikatnie mówiąc, średnie. Inni młodzi ludzie pochodzący z tego środowiska zarabiają na życie jako prawnicy, księgowi lub biznesmeni. Doug jest ochroniarzem w miejscowym barze. Jedyne co ma, to wielka siła mięśni oraz marzenia, że kiedyś zrobi karierę jak jego idol – brutalny hokeista Ross Rhea (Liev Schreiber). Cudownym zrządzeniem losu w trakcie jednego z meczów Doug ma szansę pokazać jak dobry jest w błyskawicznym neutralizowaniu rozwścieczonego przeciwnika za pomocą konkretnego ciosu pięścią. Chłopak zostaje wcielony do drużyny jako zawodnik do zadań specjalnych. Te zadania to: obić twarz, przywalić krążkiem w głowę, wybić zęby, skopać – i w każdy inny możliwy sposób unieszkodliwić zawodnika z przeciwnej drużyny. Doug jest wymarzonym "bulterierem" hokejowym – gdyby jeszcze tylko umiał jeździć na łyżwach…
0,000 głosów
Wojna płci

Wojna płci (2017)
nowośćBattle of the Sexes

Biograficzny Komedia Dramat SportowyPokaż opis
Historia rozegranego w 1973 roku meczu tenisowego pomiędzy ówczesną pierwszą rakietą świata, Billie Jean King, a byłym mistrzem i notorycznym oszustem, Bobbym Riggsem.
0,000 głosów
Biegnij Milkha Biegnij

Biegnij Milkha Biegnij (2013)
nowośćBhaag Milkha Bhaag

Dramat Biograficzny SportowyPokaż opis
"Bhaag Mil­kha Bhaag" to film biograficzny, opowiadający o jednym z największych indyjskich sportowców, lekkoatlecie Milkhce Singhnie.
0,000 głosów