Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1375)
Ostatnio dodane
Transformers: Ostatni Rycerz

Transformers: Ostatni Rycerz (2017)
nowośćTransformers: The Last Knight

Akcja Sci-fiPokaż opis
Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie.
0,000 głosów
Gwiazda szeptów

Gwiazda szeptów (2015)
nowośćHiso Hiso Boshi

Sci-fiPokaż opis
Film przedstawia świat przyszłości, w którym Wszechświat w 80% zamieszkany jest przez androidy. Yoko Suzuki jest jednym z tych, który posiada wbudowaną sztuczną inteligencję. Pełni ona funkcję międzyplanetarnego listonosza, gdyż jej praca polega na dostarczaniu przesyłek ludzion rozsianym po całej galaktyce. W trakcie długich podróży żeński android ma czas, aby zastanawiać się nad istotą człowieczeństwa. W głównej roli występuje Megumi Kagurazaka, prywatnie żona reżysera.
0,000 głosów
Power Rangers

Power Rangers (2017)
nowośćFilm

Akcja Sci-fiPokaż opis
Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.
9,002 głosy
Jupiter: Intronizacja

Jupiter: Intronizacja (2015)
nowośćJupiter Ascending

Akcja Sci-fiPokaż opis
Jupiter Jones (Mila Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki pani sprzątającej cudze mieszkania i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine (Channing Tatum), genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, którego celem jest odnalezienie Jupiter, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.
7,3113 głosów
Bokeh

Bokeh (2017)
nowośćFilm

Dramat Sci-fiPokaż opis
W trakcie romantycznego wypadu na Islandię, młoda amerykańska para odkrywa, że wszyscy ludzie na świecie zniknęli
0,000 głosów
Logan: Wolverine

Logan: Wolverine (2017)
nowośćLogan

Akcja Sci-fiPokaż opis
Tracący moc Logan staje się mentorem małej dziewczynki, która posiada podobne zdolności.
9,254 głosy
Resident Evil: Vendetta

Resident Evil: Vendetta (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Dreszczowiec Horror Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Chris Redfield i Leon S. Kennedy walczą z przeważającymi siłami zombie.............................................................................
0,000 głosów
Life

Life (2017)
nowośćFilm

Thriller Sci-fi HorrorPokaż opis
Film opowiada historię sześcioosobowej ekipy kosmonautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na chwilę przed ogłoszeniem światu przełomowego dla ludzkości odkrycia: pierwszego dowodu życia na Marsie. Badania, jakie prowadzą, będą miały jednak nieoczekiwane konsekwencje. Forma życia, którą odkrywają, jest bardziej inteligenta niż ktokolwiek przypuszczał.
0,000 głosów
Magellan

Magellan (2017)
nowośćFilm

Dreszczowiec Sci-fi ThrillerPokaż opis
Do NASA docierają tajemnicze sygnały z Układu Słonecznego. Organizacja wysyła astronautę na wieloletnią misję. Może się okazać, że świat nie jest gotowy na przyjęcie wyników przeprowadzonych przez niego badań.
0,000 głosów
Wonder Woman

Wonder Woman (2017)
nowośćFilm

Akcja Sci-fiPokaż opis
Diana, amazońska księżniczka, przybywa do cywilizowanego świata, stając się najpotężniejszą superbohaterką.
8,001 głos
DC Super Hero Girls: Super Hero High

DC Super Hero Girls: Super Hero High (2016)
nowośćFilm

Akcja Animowany Familijny Komedia Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Kiedy Supergirl po raz pierwszy dołącza do Superhero High, uczy się stać się lepszym bohaterem i znaleźć nowych przyjaciół.
10,001 głos
Młodzi Tytani: Problem w Tokio

Młodzi Tytani: Problem w Tokio (2007)
nowośćTeen Titans: Trouble in Tokyo

Animowany Akcja Sci-fiPokaż opis
Film opart na podstawie serialu "Młodzi Tytani". Grupa młodzieży obdarzona nadnaturalnymi mocami tworzy zajmuje się łapaniem przestępców. Kiedy dochodzą ich słuchy o niebezpiecznym mężczyźnie terroryzującym Japonię, bohaterowie wyruszają do Tokio, by powstrzymać kryminalistę.
10,003 głosy
W pętli

W pętli (2016)
nowośćHurok

Kryminał Sci-fi ThrillerPokaż opis
Adam traci w wypadku samochodowym dziewczynę. Kobieta była w ciąży. Wkrótce los daje mężczyźnie możliwość naprawienie błędów, którze przyczyniły się do śmierci ukochanej... Czy uda mu się przywrócić kobietę do życia?
0,000 głosów
Terra Formars

Terra Formars (2016)
nowośćFilm

Horror Akcja Sci-fiPokaż opis
W XXI wieku naukowcy podejmują próbę kolonizacji Marsa zasiewają na niej algi pochłaniające światło słoneczne, oczyszczające atmosferę i powodujące ekspansję karaluchów.
0,000 głosów
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (2014)
nowośćX-Men: Days of Future Past

Akcja Sci-fi Przygodowy ThrillerPokaż opis
Spektakularny film science fiction, ukazujący dalsze losy legendarnych superbohaterów, kulisy konfliktu między nimi i walki o akceptację. X-Meni łączą swe siły, by zawalczyć o przetrwanie gatunków w dwóch epokach. Znani z poprzednich części bohaterowie łączą siły z młodszymi wersjami samych siebie, znanymi z filmu "X-Men: Pierwsza klasa" i przenoszą się w przeszłość, by ocalić swoją i naszą przyszłość.
8,7114 głosów
Stacja kosmiczna 76

Stacja kosmiczna 76 (2014)
nowośćSpace Station 76

Dramat Komedia Sci-fiPokaż opis
Akcja filmu rozegra się na tytułowej stacji kosmicznej, a przedstawiona w obrazie wizja przyszłości będzie zgodna z tą, jaką roztaczano w latach 70. Patrick Wilson wcieli się w zgorzkniałego kapitana stacji o skłonnościach samobójczych, a Tyler - w jego nową asystentkę, która budzi spore zainteresowanie członków załogi.
4,001 głos
Pasażerowie

Pasażerowie (2016)
nowośćPassengers

Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się ze snu dziewięćdziesiąt lat za wcześnie.
9,254 głosy
Klasa 1999

Klasa 1999 (1990)
nowośćClass of 1999

Thriller Sci-fiPokaż opis
Kiedy amerykańskie szkoły opanowują młodzieżowe gangi, do ról nauczycieli zostają stworzone wojskowe androidy.
0,000 głosów
Niebezpieczna rozgrywka

Niebezpieczna rozgrywka (2009)
nowośćGamer

Thriller Sci-fiPokaż opis
Fabuła filmu została osadzona w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzie potrafią na masową skalę kontrolować umysły innych dzięki grze komputerowej o nazwie "Slayers". Mistrzem tej gry jest Kable (Gerard Butler), który w pewnym momencie próbuje odzyskać własną tożsamość poprzez walkę z pomysłodawcą gry, Kenem Castle
8,205 głosów
The Space Between Us

The Space Between Us (2017)
nowośćFilm

Dramat Przygodowy Romans Sci-fi FantasyPokaż opis
Młody chłopak, wychowywany przez naukowców w marsjańskiej bazie, powraca na Ziemię, by odnaleźć swojego ojca.
0,000 głosów