Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1482)
Ostatnio dodane
Deep Blue Sea 2

Deep Blue Sea 2 (2018)
nowośćFilm

Akcja Horror Sci-fiPokaż opis
Genialny miliarder Carl Durant eksperymentuje na rekinach..................................................................................
0,000 głosów
Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Więzień labiryntu: Lek na śmierć (2018)
nowośćMaze Runner: The Death Cure

Akcja Sci-fi ThrillerPokaż opis
W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.
0,000 głosów
Furia

Furia (1978)
nowośćThe Fury

Horror Sci-fiPokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się w dwóch planach: sensacyjno-politycznym i parapsychologicznym, które wzajemnie się przenikają. Jest rok 1977. Peter Sandza (K. Douglas), amerykański agent służb specjalnych, spędza wakacje na Środkowym Wschodzie ze swym kilkunastoletnim synem Robinem (A. Stevens), obdarzonym wybitnymi zdolnościami parapsychologicznymi. Towarzyszy im także przyjaciel i służbowy partner Petera, Childress (J. Cassavetes). Kiedy beztrosko spędzają czas na plaży, grupa Arabów zaczyna strzelać do nich z broni maszynowej. Robin i Childress chowają się bezpiecznie pod dachem, natomiast Peter grzęźnie w samym środku strzelaniny. Jedynym miejscem ucieczki staje się morze. Jednak ponton, z którego skorzystał, wkrótce staje w płomieniach. Przerażony Robin patrzy na to, co się dzieje i jest przekonany, że ojciec zginął. Inicjatorem zamachu był Childress, który chciał wykorzystać zdolności Robina do swych niecnych celów. Teraz wywozi chłopca do USA, by poddać go szkoleniu w Instytucie Telepatycznym...
0,000 głosów
Globalna zagłada

Globalna zagłada (2017)
nowośćGlobal Meltdown

Akcja Sci-fi Thriller KatastroficznyPokaż opis
Następuje rozpad skorupy ziemskiej. Pewna rodzina mieszkająca w Waszyngtonie musi szukać schronienia na wyższych partiach terenu. Tutaj zagrożeniem są też ludzie.
0,000 głosów
24 godziny po śmierci

24 godziny po śmierci (2017)
nowość24 Hours to Live

Akcja Sci-fi ThrillerPokaż opis
Travis Conrad (Ethan Hawke) jest płatnym zabójcą, który podejmuje się najtrudniejszych zleceń w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Jego kolejna misja miała polegać na schwytaniu kobiety super-szpiega. W trakcie konfrontacji ze swoim celem, Travis zostaje śmiertelnie raniony, a kobiecie udaje się uciec. Dzięki eksperymentalnej operacji, płatny zabójca powraca do życia, ale tylko na jedną dobę. Ma 24 godziny, aby odnaleźć swoją pogromczynię zanim jego serce się zatrzyma. Wkrótce jednak okaże się, że to nie ona jest jego prawdziwym wrogiem. Po odkryciu prawdy, Travis rusza na poszukiwanie ludzi, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego ukochanej żony i dziecka. Czas, który ma na zemstę kurczy się nieubłaganie.
0,000 głosów
The Darkest Dawn

The Darkest Dawn (2016)
nowośćFilm

Sci-fiPokaż opis
Marząca o reżyserskiej karierze dziewczyna nagrywa chaos, który rozpętał się po inwazji obcych, oraz walkę o życie grupy ocalałych, w której jest też jej siostra.
0,000 głosów
Hungerford

Hungerford (2014)
nowośćFilm

Horror Sci-fiPokaż opis
Cowen nagrywa swoje codzienne życie w ramach zadania z kursu filmowego. Przy okazji odkrywa, że jego angielskie miasteczko mogło dostać się pod wpływ piekielnych sił.
0,000 głosów
Telefon przyszłości

Telefon przyszłości (2008)
nowośćGlitch

Thriller Sci-fiPokaż opis
Trójka młodych naukowców opracowała wszczepiany w ludzki organizm czip, który umożliwia komunikację bez tradycyjnych aparatów telefonicznych. Odkrywają, że dzięki urządzeniu mogą czytać w myślach innych osób...
10,001 głos
I uderzył grom

I uderzył grom (2005)
nowośćSound of Thunder, A

Przygodowy Sci-fiPokaż opis
W 2055 roku możliwe jest cofanie się w czasie. Dr. Travis Ryer wraz ze swoją ekipą, zabiera ludzi na prehistoryczne polowanie na dinozaury. Jest jeden warunek: nie wolno zabijać i niszczyć nic, po za wyznaczonym celem. Kiedy coś zaczyna szwankować, spanikowany uczestnik wyprawy, niechcący zabija motyla. Po powrocie do domu wszystko zaczyna się zmieniać. Bynajmniej nie na lepsze... Ryer musi znowu cofnąć się do przeszłości, aby naprawić wszystkie szkody.
0,000 głosów
Atak na dzielnicę

Atak na dzielnicę (2011)
nowośćAttack The Block

Horror Komedia Sci-fiPokaż opis
Kosmici mają to do siebie, że lubią atakować Ziemian. Te bestialskie drapieżniki nie raz już dawały nam się we znaki. Tym razem jednak się przeliczyły. Atak na mieszkańców blokowiska to ich poważny błąd. Hip hopowi chłopcy potrafią zadbać o siebie i nie zasypiają gruszek w jointowym popiele. Gdy nadchodzi zagrożenie, ujarani czy nie, podciągają gatki aż po cycki, by im nic nie przeszkadzało w kroku, i twardo stawiają opór. Film od twórców "Wysypu żywych trupów" to komedia SF i na bank znajdzie w naszym kraju wielu ziomków tfuu... znaczy fanów.
0,000 głosów
Atlantic Rim 2: Resurrection

Atlantic Rim 2: Resurrection (2018)
nowośćFilm

Akcja Sci-fiPokaż opis
Olbrzymie roboty po raz kolejny muszą się zmierzyć z powtorami atakującymi Wschodnie Wybrzeże Ameryki. Zarówno pierwsi jak drudzy są poteżniejsi niź w pierwszej części. Niskobudżetowa odpowiedź na Pacyfic Rim 2.
0,000 głosów
Mroczny Rycerz powstaje

Mroczny Rycerz powstaje (2012)
nowośćThe Dark Knight Rises

Akcja Sci-fiPokaż opis
Osiem lat po wydarzeniach z "Mrocznego Rycerza" Gotham znowu staje w ogniu. Batman (Christian Bale) musi powrócić, aby zapobiec zagładzie miasta. Na jego drodze stanie jednak nowy przeciwnik - demoniczny Bane (Tom Hardy), który chce tylko i wyłącznie śmierci rycerza Gotham...
8,888 głosów
Mroczny Rycerz

Mroczny Rycerz (2008)
nowośćThe Dark Knight

Akcja Sci-fiPokaż opis
W nowym filmie Batman podejmuje szeroko zakrojoną walkę z przestępczością. Z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harveya Denta zabiera się za rozpracowywanie istniejących organizacji przestępczych nękających mieszkańców miasta. Współpraca przynosi efekty, ale bohaterowie wkrótce padną ofiarą chaosu, który rozpęta rosnący w siłę genialny przestępca, znany przerażonym mieszkańcom Gotham jako Joker.
8,676 głosów
Batman - Początek

Batman - Początek (2005)
nowośćBatman Begins

Akcja Sci-fiPokaż opis
Prequel całej serii filmów o Batmanie. Opowiada o tym jak Bruce Wayne stał się Batmanem. Po śmierci rodziców, zamordowanych przez złodzieja Joe Chilla, Bruce'a wychowuje lokaj Alfred. Bruce, dziedzic ojcowskiej fortuny, nie może pogodzić się z tą stratą. Obwinia o nią siebie. Nie mogąc zaznać spokoju w Gotham wyjeżdża na wschód. Będąc tam poznaje Henri Ducarda wysłannika Ra's al Ghula. Ducard uczy Bruce'a sztuk walki. W dniu swoich 30-tych urodzin Bruce wraca do Gotham. Widząc miasto opanowane przez korupcję i przestępczość postanawia to zmienić. Staje się Batmanem. Rozpoczyna walkę o przywrócenie porządku w Gotham. W walce tej pomagają mu wierny lokaj Alfred, szef policji James Gordon oraz przyjaciółka z dzieciństwa Rachel Dodson
7,405 głosów
Final Fantasy: Wojna dusz

Final Fantasy: Wojna dusz (2001)
nowośćFinal Fantasy: The Spirits Within

Animowany Akcja Sci-fiPokaż opis
Film inspirowany popularną serią japońskich gier telewizyjnych. Jest rok 2065. Ludzkość stoi na skraju samozniszczenia. Olbrzymie miasta są wyludnione a populacja spada w zastraszającym tempie. Ocaleli mieszkańcy Ziemi muszą walczyć o przetrwanie i stawić czoła pochodzącym z kosmosu Fantomom, tajemniczym, pozbawiony ciała istotom, które porywają ludzkie dusze.
8,673 głosy
Jimmy Neutron - Mały geniusz

Jimmy Neutron - Mały geniusz (2001)
nowośćJimmy Neutron: Boy Genius

Animowany Familijny Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Jimmy Neutron, mały geniusz, marzy o nawiązaniu kontaktu z obcą cywilizacją, ale wystrzelony przez niego satelita (co prawda zrobiony z tostera, ale działa!) zostaje przejęty przez wrogo nastawionych kosmitów. Pod osłona nocy eskadra statków uprowadza wszystkich rodziców z miasteczka Retroville. Teraz do akcji wkracza Jimmy - musi zbudować flotę z lunaparkowych pojazdów i wysłać ją z misją ratunkową na orbitę.
4,003 głosy
Ucieczka nawigatora

Ucieczka nawigatora (1986)
nowośćFlight of the Navigator

Familijny Przygodowy Sci-fiPokaż opis
12-letni David Freeman (Joey Cramer) jest typowym amerykańskim chłopcem. Pewnego wieczora rodzice posyłają go po młodszego brata (Albie Whitaker) do pobliskiego lasu. Szukając go David potyka się i spada z urwiska. Kiedy się budzi szybko biegnie do domu. Jednak po dotarciu stwierdza, że mieszkają w nim inni ludzie. Wezwana na miejsce policja odwozi go do rodziców. Dopiero na miejscu David przekonuje się, iż od pobytu w lesie minęło 8 lat.
0,000 głosów
Blade: Wieczny łowca II

Blade: Wieczny łowca II (2002)
nowośćBlade: Wieczny Łowca II

Przygodowy Thriller Akcja Fantasy Horror Sci-fiPokaż opis
Blade zawiera przymierze z wampirami, by pokonać nową, zmutowaną rasę potworów. Tym razem przywódcy świata wampirów proszą Blade'a o pomoc w wyeliminowaniu nowej rasy wampirów – Reapers (z ang. rozpruwacze), którzy są odporni na srebro i czosnek oraz zagrażają zwykłym wampirom. Blade staje na czele grupy zwanej Blood Pack i rozpoczyna walkę z mutantami-wampirami. Po pokonaniu wroga okazuje się, iż cała akcja była zasadzką na Blade'a, zostaje on schwytany oraz uwięziony przez wampiry. W tym samym czasie Nomak – nosiciel wampirzego wirusa Reapersów wdziera się do bazy wampirów chcąc zemścić się na ojcu za to, co mu się przydarzyło. Whistler uwalnia Blade'a, który stawia czoło Nomakowi, jednocześnie zabijając go.
9,205 głosów
Blade - Wieczny łowca

Blade - Wieczny łowca (1998)
nowośćBlade

Przygodowy Thriller Akcja Fantasy Horror Sci-fiPokaż opis
Pierwsza część kultowej trylogii! W roku 1967 umierająca kobieta zaatakowana przez niezidentyfikowanego sprawcę wydaje na świat dziecko. Trzydzieści lat później okazuje się, że chłopiec, który przyszedł wtedy na świat, jest istotą łączącą w sobie cechy człowieka i wampira. Służy ludziom, zwalcza wampiry, przyjmuje rady i naukę od swojego opiekuna - sędziwego uczonego, mistrza wiedzy tajemnej. Ten chłopiec to Blade. Świat w którym żyjesz to tylko fasada. Pod nim jest inna, prawdziwa rzeczywistość, w której rządzą wampiry. Od tysięcy lat żyją pośród nas mordując i siejąc strach. Dziś już nie boją się święconej wody ani krzyży, nie działają w pojedynkę jak kiedyś. Są jak wszechpotężna mafia, której macki oplatają świat polityki i biznesu. Jest jednak jeszcze ktoś kto budzi w nich strach. To Blade, pół-człowiek, pół-wampir. Pojawia się zawsze tam, gdzie wampiry zagrażają ludziom. Jego nadludzka siła sprawia, że jest im równy. Supernowoczesna broń daje mu nad nimi przewagę. Jednak to może już nie wystarczyć. Wampiry przygotowują ogólnoświatową inwazję, chcą zepchnąć nas do funkcji niewolników.
9,004 głosy
Snowpiercer: Arka Przyszłości

Snowpiercer: Arka Przyszłości (2013)
nowośćSnowpiercer

Dramat Akcja Sci-fiPokaż opis
Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.
8,502 głosy