Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1392)
Ostatnio dodane
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie (2016)
nowośćRogue One: A Star Wars Story

Akcja Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Kryminalistka o imieniu Jyn Erso (Felicity Jones) zostaje uwolniona z więzienia Imperialnego przez żołnierzy Rebelii, którzy chcą upadku Imperium Galaktycznego. Młoda przestępczyni niedługo po przybyciu do bazy Sojuszu Rebeliantów otrzymuje niezwykle trudne zadanie polegające na kradzieży planów nowej broni Imperium. Jyn Erso (Felicity Jones) oraz jej oddział, zanim wykonają główną misję, będą musieli stawić czoła ogromnej przewadze wroga.
8,673 głosy
Obserwatorzy

Obserwatorzy (1988)
nowośćWatchers

Akcja Horror Sci-fiPokaż opis
W wyniku tajnych eksperymentów, prowadzonych na potrzeby armii,zostało powołane do życia olbrzymich rozmiarów monstrum. Nocą w laboratorium wojskowym dochodzi do eksplozji,w wyniku której krwiożercza bestia ucieka do pobliskiego lasu. Podąża śladem super - inteligentnego psa,który miał nieszczęście rówież być poddany koszmarnym eksperymentom. Na szczęście wydostał się na wolność. Pies znalazł schronienie w szopie ,na odludziu, gdzie właśnie spotykają się młodzi kochankowie. Tam też dociera wkrótce monstrum i ...
10,001 głos
Monstrum

Monstrum (2016)
nowośćColossal

Komedia Sci-fiPokaż opis
Cierpiąca na załamanie nerwowe kobieta odkrywa, że jej los jest powiązany z gigantycznym potworem szalejącym na drugim końcu świata.
0,000 głosów
Alien Reign of Man

Alien Reign of Man (2017)
nowośćFilm

Sci-fiPokaż opis
Fabuła filmu skupia się na podróżnikach, którzy podczas eksplorowania nowej planety natykają się na dziwne i przerażające kreatury. Mimo znajomego tytułu, nowy film nie ma nic wspólnego z franczyzą Obcy Ridleya Scotta.
0,000 głosów
Przenicowany świat

Przenicowany świat (2008)
nowośćObitaemyy ostrov

Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Podczas podróży kosmicznej w 2157r. Maksym odkrywa nową planetę i musi na niej lądować awaryjnie. Po krótkim czasie znajduje nową cywilizacje, która łączy w swoim bycie średniowieczne okrucieństwo z zaawansowanymi technicznie przyrządami i uzbrojeniem. Serce młodego odkrywcy zaczyna bić dla miejscowej dziewczyny i przy okazji znajduje przyjaciela w jej bracie. Razem postanawiają obalić panujący na planecie totalitarny system rządów.
4,502 głosy
Przenicowany świat: Starcie

Przenicowany świat: Starcie (2009)
nowośćObitaemyy ostrov. Shvatka

Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Przyszłość w roku 2157. Członek jednostki Kosmiczne Zwiadu Maksim (Vasili Stepanov) jest zobowiązany do przymusowego lądowania na obcej planecie z przyczyn awarii. Po pewnym czasie okazuje się, że świat to totalitarna dyktatura, a społeczeństwo jest przyporządkowane Ojcom, manipulującym ludźmi. Mężczyzna zaciąga się do sił bezpieczeństwa, Legionu Bojowego, którego zadaniem jest walczyć z wrogami ustroju oraz wiąże się z podziemiem, gdzie chce obalić totalitarny rygor.
0,000 głosów
Obserwatorzy II

Obserwatorzy II (1990)
nowośćWatchers II

Horror Sci-fiPokaż opis
Pewna rodzina opiekuje się genetycznie zmodyfikowanym psem, który dzięki manipulacjom naukowców zyskał świadomość i inteligencję. Pies potrafi za pomocą myśli nawiązywać kontakt z morderczym potworem wyhodowanym w tym samym laboratorium.
0,000 głosów
Obserwatorzy III

Obserwatorzy III (1994)
nowośćWatchers III

Horror Sci-fiPokaż opis
Horror utrzymany w konwencji takich filmów jak "Obcy" czy "Predator". Ściśle tajny eksperyment powołuje do życia inteligentne twory: psa myśliwskiego o imieniu Einstein i Outsidera-monstrum nastawione na zabijanie. W filmie dochodzi do konfrontacji pomiędzy najlepszym przyjacielem człowieka a kreaturą.
0,000 głosów
Kroniki Riddicka: Mroczna furia

Kroniki Riddicka: Mroczna furia (2004)
nowośćChronicles of Riddick

Animowany Akcja Sci-fiPokaż opis
Animowany film o przygodach Riddicka wyjaśniający, co działo się z bohaterem pomiędzy "Pitch Black" i "Kronikami Riddicka". Fabuła opowiada o konfrontacji Riddicka, Jacka i Imama z okrutną kolekcjonerką najgroźniejszych przestępców we wszechświecie.
8,004 głosy
Strażnicy Galaktyki vol. 2

Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017)
nowośćGuardians of the Galaxy Vol. 2

Akcja Sci-fiPokaż opis
Peter Quill z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.
8,504 głosy
The Gracefield Incident

The Gracefield Incident (2017)
nowośćFilm

Akcja Horror Sci-fi ThrillerPokaż opis
W Gracefield trzy pary spędzają długi weekend w luksusowym domku, gdy nagle pojawiają się nieproszeni goście w postaci kosmitów. Sielanka zmienia się w koszmar.
0,000 głosów
Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany

Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany (2017)
nowośćSharknado 5: Global Swarming

Horror Sci-fiPokaż opis
Kontynuacja znanej serii o rekinach, która urzeka widzów typowym dla siebie humorem. Stany Zjednoczone zostały zrównane z ziemią, a pozostała część planety jest zagrożona epidemią rekinado i walczy o przetrwanie. Fin Shepard (Ian Zierein) wraz z ze swoją rodziną podróżuje po świecie i próbuje powstrzymać atak rekinów.
0,000 głosów
Batman Unlimited: Mechs vs. Mutants

Batman Unlimited: Mechs vs. Mutants (2016)
nowośćFilm

Animowany Akcja Sci-fiPokaż opis
Kiedy zły naukowiec Mr. Freeze aktywuje swój najnowszy wynalazek na dwóch najgroźniejszych przestępcach Gotham City. Zmienieni w wielkie zmutowane potwory, superzłoczyńcy szaleją po ulicach.
8,001 głos
Resident Evil: Vendetta

Resident Evil: Vendetta (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Dreszczowiec Horror Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Chris Redfield i Leon S. Kennedy walczą z przeważającymi siłami zombie.............................................................................
0,000 głosów
Przygoda wśród Ewoków

Przygoda wśród Ewoków (1984)
nowośćThe Ewok Adventure

Familijny Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Prom rodziny Towani rozbija się na porośniętym dżunglą księżycu Endor. Rodzice Towani zostawiają swoje dzieci, Mace'a (Eric Walker) i Cindel (Aubree Miller) w statku a sami muszą szukać ratunku. Dzieci jednak zaczynają działać na własną rękę. Wkrótce uciekając przed goniącym je potworem natrafiają na plemie Ewoków, wśród których jest Wicket (Warwick Davis). Razem muszą stawić czoło straszliwemu potworowi Goraxowi, ażeby uratować swoich rodziców.
0,000 głosów
Truman Show

Truman Show (1998)
nowośćThe Truman Show

Dramat Komedia Sci-fiPokaż opis
Truman Burbank mieszka w uroczym nadmorskim miasteczku i wiedzie przeciętne, raczej szczęśliwe życie u boku kochającej żony. To, co dla wielu byłoby nieziszczalnym marzeniem, Truman otrzymał bez specjalnego wysiłku. Właśnie-otrzymał, a nie zdobył. Truman jest bowiem gwiazdą telewizyjnego serialu emitowanego prze 24 godziny na dobę. O każdym jego kroku decyduje reżyser, od niego zależ nie tylko to, kogo Truman spotka na swej drodze, ale i to, czy danego dnia będzie świecić słońce. Ale nawet on nie przewidział, że wykreowany przez niego bohater zacznie się domyślać istnienia innego świata.
10,001 głos
Wonder Woman

Wonder Woman (2017)
nowośćFilm

Akcja Fantasy Przygodowy Sci-fi WojennyPokaż opis
Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.
9,004 głosy
Wojna o planetę małp

Wojna o planetę małp (2017)
nowośćWar for the Planet of the Apes

Dramat Akcja Sci-fiPokaż opis
Ludzie i małpy przygotowują się do bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków.
0,000 głosów
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands: War Within the Cartel

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands: War Within the Cartel (2017)
nowośćFilm

Akcja Dramat Sci-fi KrótkometrażowyPokaż opis
Film przedstawia historię El Sueno, szefa Boliwijskiego kartelu Santa Blanca, który mierzy się ze zdrajcą w swoim bliskim otoczeniu. „War Within the Cartel” służy jako prolog do gry wideo „Ghost Recon; Wildlands”.
0,000 głosów
Magellan

Magellan (2017)
nowośćFilm

Dreszczowiec Sci-fi ThrillerPokaż opis
Do NASA docierają tajemnicze sygnały z Układu Słonecznego. Organizacja wysyła astronautę na wieloletnią misję. Może się okazać, że świat nie jest gotowy na przyjęcie wyników przeprowadzonych przez niego badań.
0,000 głosów