Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (983)
Ostatnio dodane
Miłość w ciemności

Miłość w ciemności (2017)
nowośćBlind

Dramat RomansPokaż opis
Autor bestsellerowych powieści Bill Oakland w wyniku tragicznego wypadku samochodowego traci żonę i zapada na ślepotę. Pięć lat później, Suzanne Dutchman – żona oskarżonego o oszustwa biznesmena, w ramach prac społecznych za powiązanie z przestępstwem zmuszona jest trzy razy w tygodniu odwiedzać ośrodek dla niewidomych i czytać Billowi na głos książki. Podczas regularnych spotkań między dwojgiem niespodziewanie rodzi się gorące uczucie. Gdy mąż Suzanne wyjdzie na wolność, kobieta będzie musiała zdecydować, z kim chce spędzić resztę życia: z mężczyzną, którego kocha, czy z mężem, z którym zbudowała dotychczasowe życie.
0,000 głosów
Pierwszy Pocałunek

Pierwszy Pocałunek (2017)
nowośćIlk Öpücük

Komedia RomansPokaż opis
Turecka komedia romantyczna o mężczyźnie, który zakochuję się w kobiecie cierpiącej na krótkotrwałą amnezję.
0,000 głosów
Wirujący seks 2

Wirujący seks 2 (2004)
nowośćDirty Dancing: Havana Nights

Dramat Melodramat Muzyczny RomansPokaż opis
Rok 1958. Amerykańska rodzina przeprowadza się na Kubę, gdzie ojciec bohaterki otrzymuje intratną posadę. Zamieszkują w bardzo ekskluzywnej dzielnicy Hawany wśród innych amerykańskich rodzin. Katey (Romola Garai) ma 18 lat i wchodzi w wiek dojrzałości w specyficznej i gorącej atmosferze Hawany, która stoi u progu rewolucji. Poznaje Javiera (Diego Luna), który wprowadza ją w świat kubańskich rytmów. Trafiają do klubu nocnego La Rosa Negra, do którego chodzą wyłącznie miejscowi i gdzie taniec jest gorętszy od temperatury na zewnątrz. Katey i Javier decydują się wystąpić jako para w najbardziej prestiżowym konkursie tańca.
9,605 głosów
Wirujący seks

Wirujący seks (1987)
nowośćDirty Dancing

Dramat Melodramat Muzyczny RomansPokaż opis
Młoda dziewczyna (Jennifer Grey) spędza wakacje wraz z rodzicami i siostrą w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym. To właśnie tutaj poznaje przystojnego instruktora tańca John'ego (Patrick Swayze). Między młodymi ludźmi rodzi się uczucie. Film okraszony muzyką, która w 1988 roku zdobyła Oskara i Złoty Glob.
9,605 głosów
Allure

Allure (2017)
nowośćFilm

Dramat Romans ThrillerPokaż opis
Laura, sprzątaczka z tajemniczą przeszłością, nawiązuje więź z Evą, 16-letnią córką swojego klienta. Młoda dziewczyna decyduje się uciec z domu razem z Laurą, gdy ich związek staje się coraz bardziej obsesyjny.
0,000 głosów
Król rozrywki

Król rozrywki (2017)
nowośćThe Greatest Showman

Biograficzny Dramat Musical RomansPokaż opis
Historia amerykańskiego artysty, P.T. Barnuma, założyciela cyrku z trzema arenami, który przyniósł mu sławę.
0,000 głosów
Człowiek z magicznym pudełkiem

Człowiek z magicznym pudełkiem (2017)
nowośćFilm

Romans Sci-fiPokaż opis
Adam jest posiadaczem starego radia, które umożliwia podróże w czasie. Podczas jednej z nich cofa się do 1952 roku. Kiedy nie może powrócić, na ratunek wyrusza jego ukochana.
0,000 głosów
Męska rzecz

Męska rzecz (2003)
nowośćA Guy Thing

Komedia Komedia romantyczna RomansPokaż opis
Seattle. Po swoim wieczorze kawalerskim Paul Morse (Jason Lee) budzi się rano obok jednej z tancerek, ślicznej Becky Jackon (Julia Stiles). Udaje mu się na szczęście pozbyć się dziewczyny, zanim zjawia się jego narzeczona Karen Cooper (Selma Blair). Wkrótce jednak Paul spotyka Becky ponownie - na uroczystym obiedzie wydanym przez rodziców Karen. Okazuje się, że atrakcyjna tancerka jest kuzynką jego ukochanej. Becky wyjaśnia zakłopotanemu Paulowi, że pamiętnej nocy do niczego między nimi nie doszło. Sytuacja jednak komplikuje się, kiedy do akcji wkracza Ray Donovan (Lochlyn Munro) - policjant i były chłopak Becky. Nie może on pogodzić się z faktem, że dziewczyna nie chce z nim być. Ray jest w posiadaniu kompromitujących zdjęć z wieczoru kawalerskiego i próbuje szantażować Becky. Ta z pomocą Paula stara się wykraść fotografie policjantowi. Kolejne perypetie coraz bardziej ich do siebie zbliżają. Autor scenariusza Greg Glienna udowodnił już nie raz, że świetnie radzi sobie z tworzeniem skomplikowanych i zabawnych historii rodzinnych. To on napisał scenariusze do przebojów kinowych "Poznaj mojego tatę" i "Poznaj moich rodziców". W roli głównej zobaczymy Jasona Lee, aktora znanego z kultowych już filmów Kevina Smitha.
0,000 głosów
Nowość

Nowość (2017)
nowośćNewness

Dramat RomansPokaż opis
Martin i Gaby poznają się przez aplikację randkową i chcą stworzyć stały związek. Wkradająca się do niego nuda podpowiada im niekonwencjonalne rozwiązanie.
0,000 głosów
Ciao Italia!

Ciao Italia! (2016)
nowośćIn guerra per amore

Komedia Dramat Romans WojennyPokaż opis
Nowy Jork, 1943 rok. Między włoskimi imigrantami Arturo i Florą rodzi się uczucie. Niestety, zamążpójście dziewczyny zostało dawno zaplanowane przez jej wujka, który obiecał jej rękę synowi szefa mafii. Aby nie dopuścić do tego małżeństwa, Arturo postanawia skłonić ojca Flory do zmiany decyzji. W tym celu musi udać się na Sycylię, gdzie mieszka mężczyzna. Idealnym rozwiązaniem wydaje się zaciągnięcie do amerykańskiego wojska, które właśnie przygotowuje się do lądowania we Włoszech…
0,000 głosów
Duma i namiętność

Duma i namiętność (1957)
nowośćThe Pride and the Passion

Akcja Dramat Romans WojennyPokaż opis
Hiszpania, XIX wiek, czas wojen napoleońskich. Miguel (Frank Sinatra), dowódca hiszpańskich partyzantów wraz w grupą bojowników ma przetransportować ogromne działo przez cały kraj. Celem ich podróży jest twierdza w Avili, a sama operacja ma się przyczynić do zwycięstwa wojsk brytyjskich nad armią Napoleona. W trakcie przeprawy do partyzantów dołącza Antony Trumbull (Cary Grant), brytyjski porucznik. Z biegiem czasu angielski wojskowy zakochuje się w pięknej narzeczonej Miguela, Juanie (Sophia Loren).
0,000 głosów
Kształt wody

Kształt wody (2017)
nowośćThe Shape of Water

Dramat Fantasy Horror Romans Thriller PrzygodowyPokaż opis
Elisa Esposito pracuje jako woźna w tajnym rządowym laboratorium. Jej życie ulega nagłej zmianie, gdy odkrywa pilnie strzeżony sekret
0,000 głosów
Córka mojego kumpla

Córka mojego kumpla (2011)
nowośćThe Oranges

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Rodziny Ostroff i Walling są sąsiadami i wieloletnimi przyjaciółmi, mieszkającymi naprzeciwko siebie, na ulicy Orange Drive. Na święto Dziękczynienia, po pięcioletniej nieobecności w domu, wraca córka Ostroffów, Nina (Leighton Meester). Niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym Ethanem (Sam Rosen), a teraz zaczyna rozkwitać znajomość między nią a odnoszącym sukcesy synem sąsiadów Tobym Wallingiem (Adam Brody), co podoba się obu rodzinom. Przyjaciel rodziców Niny, David Walling, (Hugh Laurie) zwraca na siebie uwagę dziewczyny. Romans Niny z Davidem burzy harmonię życia obu rodzin.
0,000 głosów
Frantz

Frantz (2017)
nowośćFilm

Dramat Historyczny Romans WojennyPokaż opis
Niewielkie niemieckie miasto, lata 20., tuż po wojnie. Młoda Niemka, Anna, odwiedza miejsce spoczynku poległego na froncie narzeczonego. Ku swemu zdumieniu, dziewczyna spotyka nad grobem Frantza tajemniczego mężczyznę obcego pochodzenia. Mężczyzna, Adrien, okazuje się przybyszem z Francji. Przedstawia się jako przyjaciel zmarłego. Z biegiem czasu między Francuzem a Niemką zaczyna się rodzić osobliwa więź. Tylko czy Adrien rzeczywiście jest tym, za kogo się podaje?
0,000 głosów
Basmati Blues

Basmati Blues (2017)
nowośćFilm

Komedia Musical RomansPokaż opis
Błyskotliwa naukowiec dr Linda (Brie Larson) zostaje wysyłana przez swoich przełożonych do Indii, aby sprzedać tam genetycznie zmodyfikowany ryż. Jest przekonana, że jedzie nieść pomoc i wspierać lokalnych rolników. Nie zdaje sobie sprawy, że została wykorzystana przez chciwy koncern, która ukrywa przed nią faktyczny powód jej wyjazdu. Na szczęście młoda kobieta z pomocą przyjaciół odkryje prawdę i rozpocznie walkę o sprawiedliwość.
0,000 głosów
Dziewczyny i chłopaki

Dziewczyny i chłopaki (2000)
nowośćBoys and Girls

Komedia obyczajowa RomansPokaż opis
Jennifer i Ryan są studentami uniwersytetu w Berkeley, którzy od lat blisko się przyjażnią. Ona jest dynamiczna, inteligentna, oczytana i niezależna. On, poważny, oczytany i postępujący zawsze według ściśle określonego planu. Którejś nocy idą ze sobą do łóżka. Jennifer nie zamierza kontynuować tego rodzaju związku, proponując Ryanowi, żeby pozostali przyjaciółmi, jego oczekiwania są jednak inne. Czuje się dotknięty jej reakcją. Czy przed wyjadzem Jennifer do Włoch uda rozwiązać i uporządkować ich problemy emocjonalne?
8,001 głos
Dusza i ciało

Dusza i ciało (2017)
nowośćTestről és Lélekről

Dramat RomansPokaż opis
Endre, dyrektor finansowy w rzeźni, zaczyna się interesować nową pracownicą. Oboje są zamknięci na świat. Okazuje się, że śnią ten sam sen. To jednak nie wystarczy, by mieć szansę na szczęście.
0,000 głosów
Czego pragnie dziewczyna

Czego pragnie dziewczyna (2003)
nowośćWhat a Girl Wants

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Nastoletnia Daphne wyrusza z Ameryki do Londynu, by odnaleźć swego arystokratycznego ojca, który porzucił jej matkę, gdy ta była w ciąży. Na miejscu musi nie tylko zyskać przychylność i zaufanie ojca, ale również przyzwyczaić się do sztywnych i niezwykle nudnych reguł panujących na angielskich dworach, co dla zwariowanej i pełnej energii dziewczyny ze Stanów Zjednoczonych będzie niezwykle ciężkim zadaniem.
10,002 głosy
Córka prezydenta

Córka prezydenta (2004)
nowośćChasing Liberty

Komedia Komedia romantyczna RomansPokaż opis
18-letnia Anna Foster (Mandy Moore) byłaby zwyczajną dziewczyną, gdyby nie jedna dość poważna przeszkoda - jej ojciec pełni funkcję prezydenta USA. Anna jest już zmęczona ciągłym towarzystwem ochroniarzy i nieustanną kontrolą tajnych agentów. Dziewczyna marzy choć o jednym dniu, kiedy mogłaby pozostać zupełnie anonimowa. Robiłaby wówczas to co jej rówieśniczki. Nieoczekiwanie nadarza się ku temu znakomita okazja. Otóż prezydent wybiera się w podróż po Europie i tam obiecuje córce więcej wolności. Jednak w ostatniej chwili zmienia zdanie. Tym razem Anna nie zamierza się podporządkować zakazom i wraz z nowo poznanym Benem Calderem (Matthew Goode) wyrusza na podbój Europy. Nastolatka jest coraz bardziej zafascynowana towarzyszem podróży i by nie zniszczyć ich porozumienia obawia się wyjawić mu prawdę o sobie. Nie wie, że on również nie jest z nią do końca szczery i skrywa pewną tajemnicę...Postać przywódcy USA zagrał Mark Harmon, czterokrotnie nominowany do Złotego Globu m.in. za role w filmach telewizyjnych "Rozważny nieznajomy" i "Po obietnicy".
8,001 głos
Córka prezydenta

Córka prezydenta (2004)
nowośćFirst Daughter

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Osiemnastoletnia Anna, córka prezydenta Stanów Zjednoczonych ma dosyć życia pod nieustającym nadzorem, pragnie choć przez chwilę poczuć się jak przeciętna dziewczyna, dlatego w czasie pobytu w Europie postanawia uciec pilnującym ją agentom Secret Service. Wyrusza w podróż po Starym Kontynencie, podczas której poznaje i zakochuje się w nieznajomym przystojnym Brytyjczyku o imieniu Ben.
7,502 głosy