Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (888)
Ostatnio dodane
Krok do sławy

Krok do sławy (2007)
nowośćStomp the Yard

Dramat Musical RomansPokaż opis
Po śmierci młodszego brata, młody, uzdolniony tancerz uliczny z Los Angeles, wyjeżdża by uczyć się na Truth University w Atlancie, w Georgii. Jednak jego wysiłki by zdobyć edukację, a także ukochaną kobietę, schodzą na boczny plan, gdy postanawia przyłączyć się do grupy swych kolegów w celu wygrania konkursu tańca ulicznego.
9,001 głos
Crown Heights

Crown Heights (2017)
nowośćFilm

Biograficzny Kryminał Dramat RomansPokaż opis
Colin Warner zostaje niesłusznie skazany za morderstwo. Carl King próbuje udowodnić niewinność przyjaciela.
0,000 głosów
Świąteczny spadek

Świąteczny spadek (2017)
nowośćChristmas Inheritance

RomansPokaż opis
Aby odziedziczyć firmę swojego ojca, towarzyska i rozrywkowa Ellen musi najpierw odwiedzić swoje rodzinne miasteczko, gdzie poznaje wartość ciężkiej pracy i pomocy innym.
6,001 głos
Następcy 2

Następcy 2 (2017)
nowośćDescendants 2

Akcja Dla młodzieży Fantasy Przygodowy Romans FamilijnyPokaż opis
Potępieni rządzą! Mal, Evie, Carlos i Jay próbują odnaleźć swoje miejsce w idealnym Auradonie. Kiedy wymagania stają się zbyt przytłaczające, Mal ucieka na Wyspę Potępionych. Tymczasem jej największy wróg – Uma, córka Urszuli – rośnie w siłę i zamierza rozpętać piekło. Film pełen wartkiej akcji, porywających piosenek i popisów tanecznych. Następcy 2 – jeszcze bardziej niepokorni, przebojowi i zuchwali!
10,002 głosy
Gorzkie Żniwa

Gorzkie Żniwa (2016)
nowośćBitter Harvest

Dramat Romans WojennyPokaż opis
Lata 30-te, Ukraina, czasy Hołodomoru. Yuri, młody artysta, walcząc z władzami, które wprowadziły sztuczny głód, stara się ocalić jak największą liczbę osób od śmierci głodowej, a w szczególności swą ukochaną Natalkę.
0,000 głosów
Pomiędzy nami góry

Pomiędzy nami góry (2017)
nowośćThe Mountain Between Us

Akcja Dramat Przygodowy Thriller RomansPokaż opis
Para obcych sobie ludzi przeżywa katastrofę samolotu w górach. Są zdani sami na siebie i mimo poważnych obrażeń muszą walczyć o przeżycie.
0,000 głosów
Zawsze Jest Czas Na Miłość

Zawsze Jest Czas Na Miłość (2017)
nowośćHampstead

Komedia Dramat RomansPokaż opis
Starsza kobieta pomaga nowo poznanemu mężczyźnie walczyć o dom. Przekonuje się, że nawet w jesieni życia miłość jest możliwa.
0,000 głosów
Moje wakacje z Rudym

Moje wakacje z Rudym (2016)
nowośćRed Dog: True Blue

Komedia Dramat Familijny RomansPokaż opis
Bohaterem jest młody chłopiec, którego rodzina przygarnia zbłąkanego psa. Między człowiekiem a zwierzęciem rodzi się wieloletnia przyjaźń.
0,000 głosów
Abzurdah

Abzurdah (2015)
nowośćFilm

Biograficzny Dramat RomansPokaż opis
Wyobcowana 16-latka nawiązuje przez internet relację ze starszym mężczyzną. Wkrótce ten skazany na porażkę związek staje się jej obsesją i przyczyną anoreksji.
0,000 głosów
Hollarsowie

Hollarsowie (2016)
nowośćThe Hollars

Dramat Komedia RomansPokaż opis
John Hollar mieszka w Nowym Jorku, rysuje komiksy. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego matka jest poważnie chora i zmuszony jest udać się do rodzinnego miasteczka. Od pierwszych chwil nie jest mu łatwo. Na miejscu musi skonfrontować się z członkami dysfunkcyjnej rodziny i dawnymi znajomymi ze szkoły. Co gorsza, zaczyna myśleć o byłej dziewczynie, mimo że jego obecna partnerka spodziewa się dziecka.
5,001 głos
Na zachód od niej

Na zachód od niej (2016)
nowośćWest of Her

Dramat RomansPokaż opis
Samotny i zagubiony w życiu Dan (Ryan Caraway) zapisuje się do tajemniczej organizacji, która wysyła go w misję. Razem z enigmatyczną dziewczyną o imieniu Jane (Kelsey Siepser) ma on nocami zostawiać na ulicach amerykańskich miast tabliczki z zaszyfrowanym przesłaniem. Podczas podróży między mężczyzną a dziewczyną rodzi się intensywne uczucie. Dan jest jak otwarta książka, Jane jednak nie chce zbyt dużo mówić o sobie… Kameralne kino drogi w reżyserii dobrze rokującego debiutanta Ethana Warrena. Na zachód od niej to poetycka i pełna tajemnic opowieść, która mówi o potrzebie przynależności oraz poszukiwaniu sensu życia.
0,000 głosów
Huragan zmian

Huragan zmian (2015)
nowośćA Rising Tide

Dramat RomansPokaż opis
Inspirująca historia odkupienia młodego szefa kuchni, Sama Rama (Hunter Parrish). Po zniszczeniu przez huragan Sandy rodzinnej restauracji, Sam musi szybko dorosnąć i podjać ryzyko. Młody szef kuchni przychodzi z pomocą bogatemu mężczyźnie (Tim Daly) i nieoczekiwanie zakochuje się w Sarah Bell (Ashley Hinshaw), która dopiero co podjęła decyzję o separacji z mężem. Okaże się, że by spełnić marzenia, bohaterowie muszą zdać sobie sprawę, z tego jak wiele zawdzięczają innym i tego, że najważniejsze inwestycje są droższe niż pieniądze.
0,000 głosów
Królowa castingów

Królowa castingów (2013)
nowośćThe Callback Queen

Komedia RomansPokaż opis
Początkująca aktorka pragnie przebić się do pierwszej ligi londyńskiego świata filmu.
0,000 głosów
Licealna Miłość

Licealna Miłość (2017)
nowośćHigh School Lover

Dramat Romans ThrillerPokaż opis
Siedemnastoletnia Kelly (Paulina Singer) uwielbia dobrą zabawę. Pewnego dnia przypadkowo poznaje atrakcyjnego, ale starszego od siebie o dziesięć lat celebrytę, Christiana Bootha (François Arnaud). Choć flirtują ze sobą przez cały wieczór, następnego dnia dziewczyna nie wierzy, że gwiazdor kiedykolwiek się do niej odezwie. Ku swojemu zaskoczeniu Kelly otrzymuje jednak wiadomość od Christiana. Jej ojciec (James Franco) jest przeciwny tej znajomości i zakazuje córce kontaktów z celebrytą. Mimo wszystko nastolatka stara się przedłużyć ten związek. Szybko odkrywa, jak wysoką cenę przyjdzie jej za to zapłacić.
0,000 głosów
Jeśli to miłość

Jeśli to miłość (2016)
nowośćWenn es Liebe ist

RomansPokaż opis
Doris i Simon są od wielu lat szczęśliwym małżeństwem. Pewnego dnia oddają swoją firmę synowi i udają się na emeryturę. Doris poznaje Johannesa, spragnionego przygód lekarza. Wdaje się w romans.
0,000 głosów
Ja łotr

Ja łotr (2014)
nowośćEk Villain

Akcja Kryminał Dramat Romans ThrillerPokaż opis
Kiedy ukochana Guru staje się ofiarą seryjnego mordercy, w poszukiwaniu zemsty przekracza on granicę między dobrem a złem.
0,000 głosów
Basmati Blues

Basmati Blues (2017)
nowośćFilm

Komedia Musical RomansPokaż opis
Błyskotliwa naukowiec dr Linda (Brie Larson) zostaje wysyłana przez swoich przełożonych do Indii, aby sprzedać tam genetycznie zmodyfikowany ryż. Jest przekonana, że jedzie nieść pomoc i wspierać lokalnych rolników. Nie zdaje sobie sprawy, że została wykorzystana przez chciwy koncern, która ukrywa przed nią faktyczny powód jej wyjazdu. Na szczęście młoda kobieta z pomocą przyjaciół odkryje prawdę i rozpocznie walkę o sprawiedliwość.
0,000 głosów
Outsiderka

Outsiderka (2016)
nowośćThe Bad Batch

Romans Sci-fiPokaż opis
Młoda kobieta wygnana na pustkowie pełne wszelkiej maści wyrzutków próbuje odnaleźć się w pustynnej społeczności narkomanów i enklawie kanibali.
0,000 głosów
Paryż może poczekać

Paryż może poczekać (2016)
nowośćParis Can Wait

Komedia Dramat RomansPokaż opis
Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.
0,000 głosów
Buddy Solitaire

Buddy Solitaire (2016)
nowośćFilm

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Buddy Solitaire (Brandon J. Sornberger) jest komikiem na życiowym zakręcie. Mężczyzna ledwo wiąże koniec z końcem. W końcu udaje mu się znaleźć nową posadę. Nie jest to jednak praca jego marzeń. Buddy ma zostać nauczycielem stand-upu osób z problemami psychicznymi. Początki nie są łatwe. Z czasem jednak udaje mu się znaleźć wspólny język ze swoimi podopiecznymi. Kameralny komediodramat o poszukiwaniu siebie i radzeniu sobie z własnymi lękami.
0,000 głosów