Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (804)
Ostatnio dodane
Mając 17 lat

Mając 17 lat (2016)
nowośćQuand on a 17 ans

Dramat RomansPokaż opis
Damien mieszka z matką - lekarką, a w szkole jest prześladowany przez  Thomasa. Ponieważ matka tego drugiego jest chora chłopcy zostają zmuszeni do zamieszkania pod jednym dachem.
0,000 głosów
Służąca

Służąca (2016)
nowośćAh-ga-ssi

Dramat RomansPokaż opis
Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. „Służąca” to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.
0,000 głosów
Świąteczna noc w Barcelonie

Świąteczna noc w Barcelonie (2015)
nowośćBarcelona, nit d'hivern

RomansPokaż opis
Carlesowi i Laurze urodziło się długo wyczekiwane pierwsze dziecko. Para szybko jednak uświadamia sobie, że rodzicielstwo nie jest łatwe. Będąca w kwiecie wieku Carme dochodzi do wniosku, że Boże Narodzenie to idealny moment, żeby powiedzieć rodzinie o swoim nowym związku. Adrián i Angel są współlokatorami, którzy dzielą się dosłownie wszystkim. Czy jednak posiadanie wspólnej dziewczyny nie okaże się dla nich zbyt dużym wyzwaniem? Niepoprawnie romantyczny Oscar ma jeden cel – zaliczyć przelotną znajomość bez emocjonalnego zaangażowania. Jaume natomiast spotka w sklepie młodą Francuzkę, dzięki której przypomni sobie swoją ukochaną sprzed blisko pięćdziesięciu lat. [b]Obsada:[/b] Berto Romero - Manel Alexandra Jiménez - Alba Alex Maruny - Oscar Alberto San Juan - Miguel Laura Díaz - Anna Fermí Reixach - Jaume David Guapo - Curro Vicky Luengo - Olga
0,000 głosów
Tam gdzie ty

Tam gdzie ty (2000)
nowośćDown to You

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Studenci Imogen i Al poznają sie w college'u i niemal od razu zakochują sie w sobie. Początkowo myslą o związku poważnie i planują nawet wspólną przyszłość. Z czasem jednak dochodzą do wniosku, że nie chcą sie angażować uczuciowo i wybierają niezależność. Wkrótce Imogen wyjeżdża do San Francisco. Al z powodu rozstania z nią popada w depresje. Próbuje zapomnieć o ukochanej. W końcu decyduje się na desperacki krok...
0,000 głosów
To musisz być ty

To musisz być ty (2015)
nowośćIt Had To Be You

Komedia Romans MuzycznyPokaż opis
Sonia (Cristin Milioti) właśnie rozpoczyna karierę kompozytorki. Dziewczyna od dziecka marzy o pełnym przygód i wrażeń życiu, a małżeństwo i huczne wesele nigdy nie stanowiły dla niej priorytetów. Pewnego dnia partner Sonii, Chris (Dan Soder) niespodziewanie się jej oświadcza. Zaskoczona tym kobieta wpada w panikę. Boi się, że jeżeli wyjdzie teraz za mąż, niebawem powiększy grono smutnych, niespełnionych mężatek, zwłaszcza że ponad wszystko ceni sobie swoją niezależność.
0,000 głosów
Kochankowie Marii

Kochankowie Marii (1984)
nowośćMaria's Lovers

Dramat RomansPokaż opis
Ivan, syn jugosłowiańskich imigrantów, powraca z japońskiej niewoli do rodzinnego Bronsville. Wojna odcisnęła na jego psychice straszliwe piętno. Niebawem mężczyzna bierze ślub z Marią , swoją młodzieńczą sympatią. Po pewnym czasie dręczony koszmarami opuszcza żonę i wyjeżdża do innego miasta. Tymczasem samotna Maria na jedną noc ulega wędrownemu muzykowi, Clarence'owi.
0,000 głosów
Mickey, Donald, Goofy: 3 muszkieterowie

Mickey, Donald, Goofy: 3 muszkieterowie (2004)
nowośćMickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers

Animowany Familijny Komedia Musical Przygodowy RomansPokaż opis
Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie, w którym występują razem takie gwiazdy jak: Myszka Mickey, Kaczor Donald, Goofy plus ich przyjaciele - Minnie, Daisy i Pluto. Mickey, Donald i Goofy mają wielkie marzenie - ponad wszystko pragną zostać Muszkieterami. Gdy jednak kapitan Muszkieterów i jego złowrogi porucznik wykorzystują nieświadomych niczego przyjaciół w niecnej intrydze skierowanej przeciwko Księżniczce Minnie stojącej kapitanowi na drodze do tronu, nasi bohaterowie, którzy, choć może nie wyglądają na herosów, postanawiają się mu przeciwstawić. Mickey, Donald i Goofy mają dla nikczemnego kapitana niespodziankę. Przekonują się, że działając wspólnie, dzięki przyjaźni i poświęceniu mogą osiągnąć wszystko... dopóki tylko są razem.
6,001 głos
Piękna i Bestia

Piękna i Bestia (2017)
nowośćBeauty and the Beast

Fantasy Musical RomansPokaż opis
Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie. Jednocześnie o rękę Belli zabiega przystojny myśliwy Gaston.
9,002 głosy
Loving

Loving (2016)
nowośćFilm

Biograficzny Dramat RomansPokaż opis
Oparta na faktach historia małżeństwa czarnoskórej Mildred z Richardem, rozgrywająca się w Wirginii na przełomie lat 50. i 60. Po ślubie para zostaje aresztowana, ponieważ stosunki seksualne między czarnymi i białymi są zakazane.
0,000 głosów
Sława

Sława (2009)
nowośćFame

Dramat Komedia Musical RomansPokaż opis
Historia studentów nowojorskiej akademii sztuki, których życie wypełnia pragnienie, by odmienić swój los i zrobić prawdziwą karierę. Morderczy trening, ulotne marzenia, miłość i pasja stanowią tło dla fantastycznej muzyki i tańca. Fame jest współczesną wersją słynnego, nagrodzonego Oscarem musicalu Alana Parkera z lat 80'.
0,000 głosów
Ślub Moich Marzeń

Ślub Moich Marzeń (2015)
nowośćI Do, I Do, I Do

Komedia Romans FamilijnyPokaż opis
Zdolna pani architekt Jacklyn Palmer (Autumn Reeser) i chirurg plastyczny Peter Lorenzo (Antonio Cupo) planują wspólną przyszłość. Narzeczony nalega na ślub w walentynki. Problem w tym, że do święta pozostał jedynie tydzień. Jacklyn marzy o kameralnym ślubie. Tymczasem rodzina pana młodego przygotowuje huczne wesele. Po uroczystości Jacklyn marzy, by mogła przeżyć dzień swojego ślubu jeszcze raz, według swojego pomysłu. Kiedy budzi się następnego dnia okazuje się, że jej życzenie się spełniło.
0,000 głosów
Dzień kobiet

Dzień kobiet (2012)
nowośćFilm

Romans Dramat ObyczajowyPokaż opis
Halina, pracownica sieci handlowej "Motylek", awansuje na kierowniczkę sklepu. Kiedy korporacja przekroczy wszelkie granice, kobieta stanie z nią do walki.
8,605 głosów
Przystanek autobusowy

Przystanek autobusowy (1956)
nowośćBus Stop

Dramat Komedia Musical RomansPokaż opis
Naiwny, ale uparty kowboj zakochuje się w śpiewaczce z baru. Wbrew jej woli próbuje ją porwać i poślubić.
0,000 głosów
Randka z aniołem

Randka z aniołem (1987)
nowośćDate with an Angel

Fantasy Komedia RomansPokaż opis
Jim wkrótce ma poślubić Patty. Jego życie zmienia się po wieczorze kawalerskim zorganizowanym przez kolegów, po którym znajduje ranną anielicę. Kiedy Petty ją ujrzała powiedziała o wszystkim swojemu ojcu. Teraz Jim musi wymyślić sposób jak wyleczyć anioła, powiedzieć Patty co się stało i powstrzymać ojca narzeczonej od zamordowania go. A nie będzie to łatwe... [b]Obsada:[/b] Emmanuelle Béart - Angel O'Clair Alexander - policjant Bert Hogue - policjant Steven Banks - Aldridge Albert Macklin - Don Michael E. Knight - Jim Sanders J. Don Ferguson - Harlan Rafferty Cheryl Pollak - Rhonda
0,000 głosów
Verliefd op Ibiza

Verliefd op Ibiza (2013)
nowośćLoving Ibiza

Komedia RomansPokaż opis
Na Ibizie, gdzie każdy pragnie znów być młodym, łatwo znaleźć miłość, ale też... zakochać się w samej wyspie.
0,000 głosów
Rules Don't Apply

Rules Don't Apply (2016)
nowośćFilm

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Niekonwencjonalna historia trójkąta miłosnego między młodą aktorką, jej pełnym determinacji kierowcą, ich szefem i ekscentrycznym milionerem, Howardem Hughes.
0,000 głosów
Cztery Gwiazdki

Cztery Gwiazdki (2008)
nowośćFour Christmases

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Jak odwiedzić każdego z rozwiedzionych rodziców młodej pary w czasie świąt Bożego Narodzenia? Tym bardziej, że są to aż cztery nowe rodziny. Z takim właśnie wyzwaniem zmierzą się Reese Witherspoon i Vince Vaughn w filmie Four Christmases.
5,001 głos
Heart Felt

Heart Felt (2016)
nowośćFilm

RomansPokaż opis
Molly ma wspaniałego faceta, a na dodatek dostała wymarzoną pracę w Seattle. Jednak gdy wszystko zaczyna się jej układać pojawia się była dziewczyna jej narzeczonego twierdząc, że jest z nim w ciąży. Czy miłość uda się przetrwać taki kryzys.
0,000 głosów
The Space Between Us

The Space Between Us (2017)
nowośćFilm

Dramat Przygodowy Romans Sci-fi FantasyPokaż opis
Młody chłopak, wychowywany przez naukowców w marsjańskiej bazie, powraca na Ziemię, by odnaleźć swojego ojca.
0,000 głosów
The Sweet Life

The Sweet Life (2016)
nowośćFilm

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Film jest efektownym i niekonwencjonalnym komediodramatem opowiadającym historię miłości Kenna Parkera i Lolity Nowicki. Każde z nich zmaga się z własnymi demonami, kiedy po raz pierwszy przypadkiem spotykają się w Chicago.
0,000 głosów