Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (827)
Ostatnio dodane
Zbuntowana

Zbuntowana (2015)
nowośćInsurgent

Akcja Dramat Fantasy Romans Sci-fi Thriller PrzygodowyPokaż opis
Nastoletnia Beatrice Prior w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Podjęta przez nią walka może mieć wpływ nie tylko na jej osobistą przyszłość, ale także wstrząsnąć posadami otaczającego świata. O ile oczywiście uda jej się udźwignąć spoczywające na niej brzemię, by w ogarniętym wojną domową świecie zdać niespodziewany i trudny egzamin dojrzałości. A jednocześnie nie utracić tego, na czym zależy jej najbardziej.
8,1010 głosów
Ona

Ona (2013)
nowośćHer

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Niezwykła historia miłosna, samotny pisarz - Theodore (Joaquin Phoenix) kupuje nowy system operacyjny, który jest tak zaprojektowany, aby spełnić wszystkie potrzeby użytkownika. Między nim, a jego systemem operacyjnym rozwija się romans... Ta nieprawdopodobna opowieść pokazuje jak wielki wpływ może mieć na nas nowoczesna technologia.
7,502 głosy
Czas na miłość

Czas na miłość (2013)
nowośćAbout Time

Sci-fi Dramat Komedia RomansPokaż opis
Kończąc 21 lat Tim Lake (Domhnall Gleeson) odkrywa, że może podróżować w czasie. Po kolejnym nudnym przyjęciu noworocznym ojciec Tima opowiada rodzinną historię, że mężczyźni potrafią przemieszczać się w czasie. Tim może zmienić co się stanie lub co się już stało do tej pory w jego życiu. Postanawia uczynić świat lepszym, znajdując sobie dziewczynę. Niestety, nie jest to takie łatwe. Tim podróżując z Kornwalii do Londynu poznaje śliczną Mary (Rachel McAdams). Zakochują się w sobie, ale w związku z przemieszaniem się w czasie okazuje się, że wcale jej nie poznał. Przy kolejnej podróży w czasie znowu ją poznaje i znowu się zakochują, sytuacja powtarza się wielokrotnie aby w końcu zdobyć serce dziewczyny. Tim wykorzystuje swoją zdolność do zorganizowania romantycznych oświadczyn, ratuje swój ślub od fatalnych przemów. Jego dar pomaga przyjacielowi dotrzeć na czas do szpitala, gdy rodzi się córka. Odkrywa, że ten dar pomaga, ale może być też niebezpieczny. To komedia o miłości i o czasie, który upływając szczęśliwie udowadnia, że może nie potrzeba wcale podróży w czasie. ...
0,000 głosów
500 dni miłości

500 dni miłości (2009)
nowość(500) Days of Summer

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Zwariowana komedia romantyczna o młodej kobiecie, która nie wierzy w miłość, dopóki nie spotyka na swej drodze chłopaka, gotowego na wszystko, by zdobyć jej serce. W rolach głównych: Zooey Deschanel ("Jestem na tak", "Zdarzenie") i Joseph Gordon-Levitt ("Zakochana złośnica", "Halloween: 20 lat później").
5,001 głos
Raabta

Raabta (2017)
nowośćFilm

Thriller Romans DramatPokaż opis
W 2017 roku, Shiv i Saira spotykają się i zakochują w sobie. Tworzą udany związek. Aż do czasu, gdy Saira spotyka na swojej drodze kochanka z poprzedniego życia, który jest zdecydowany na to, aby znów ją zdobyć.
0,000 głosów
Melinda i Melinda

Melinda i Melinda (2004)
nowośćMelinda and Melinda

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Opowieść o grupie mieszkańców Nowego Jorku, którzy zmagają się z takimi problemami jak nietrwałość miłości, niewierność małżeńska, nowoczesny romans i niemożność komunikacji. Tytułowa Melinda to młoda kobieta o skomplikowanym życiu osobistym, której losy poznajemy w dwóch wersjach - komediowej i tragicznej.
0,000 głosów
Wszystko Gra

Wszystko Gra (2005)
nowośćMatch Point

Dramat Thriller RomansPokaż opis
Chris, młody Irlandczyk dostaje pracę w prestiżowym klubie tenisowym w Londynie. Tam poznaje Toma, syna bogatych rodziców, oraz jego siostrę Chloe. Dzięki miłości do opery oraz wrodzonej inteligencji wkrada się w łaski całej rodziny. Kiedy przyjeżdża na weekend do ich wiejskiej posiadłości poznaje narzeczoną Toma - Nolę, amerykankę, która postanowiła przyjechać do Londynu, aby studiować aktorstwo i zrobić karierę.... Pomimo że Chris zaczyna romansować z Chloe, nie może oderwać oczu od Noly. Nawet po ślubie z Chloe....
6,001 głos
Prawo pożądania

Prawo pożądania (1987)
nowośćLey del deseo, La

Dramat RomansPokaż opis
Znany reżyser Pablo oraz jego siostra Tina są dość nietypowym rodzeństwem: on jest homoseksualistą, a Tina transseksualistą. Przypadek sprawi, że obydwoje zwiążą się z tym samym młodym, nieprzewidywalnym człowiekiem - pociągającym, ale niebezpiecznym Antonio (Antonio Banderas). [opis dystrybutora]
0,000 głosów
Błękitna laguna: Przebudzenie

Błękitna laguna: Przebudzenie (2012)
nowośćBlue Lagoon: The Awakening

Dla młodzieży RomansPokaż opis
Ambitna licealistka, Emma Robinson i obibok, Dean McMullen wyruszają ze szkolną wycieczką do Trynidadu. Oboje biorą udział w imprezie na łodzi i po nalocie policji Emma wypada za burtę, a Dean skacze, by ją uratować. Dryfują na tratwie ratunkowej i ostatecznie lądują na bezludnej wyspie.
10,003 głosy
Błękitna laguna

Błękitna laguna (1949)
nowośćThe Blue Lagoon

Dramat Przygodowy RomansPokaż opis
Henry Devere Stacpoole's lyrical novel The Blue Lagoon was rather chastely filmed in 1921. The 1949 remake is a tad more explicit, though it's hardly as racy as the 1980 Brooke Shields version. Two British children, Emmeline (Susan Stranks) and Michael (Peter Jones), are shipwrecked on a tropical island in the company of kindly old salt Paddy Button (Noel Purcell). Eventually, Paddy dies, leaving Emmeline and Michael, now attractively grown up and played by Jean Simmons and Donald Houston, all alone. Their relationship, more along the lines of brother and sister in their youth, blossoms into love, and then passion. Emmeline has a baby, and the two live as common-law husband and wife, content in their solitude..until.. Filmed in lush Technicolor, The Blue Lagoon was considered fairly exotic and somewhat risque back in 1949, though by current standards the film is a model of decorum.
0,000 głosów
Piękna i Bestia

Piękna i Bestia (2017)
nowośćBeauty and the Beast

Fantasy Musical RomansPokaż opis
Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie. Jednocześnie o rękę Belli zabiega przystojny myśliwy Gaston.
8,805 głosów
Zwiąż mnie

Zwiąż mnie (1990)
nowość!Átame!

Dramat Kryminał RomansPokaż opis
Ricky (Antonio Banderas) wychodzi ze szpitala dla umysłowo chorych. Pierwsze kroki kieruje do byłej kochanki, "gwiazdki" kina porno, Mariny (Victoria Abril). Dziewczyna nie wykazuje zainteresowania kontynuowaniem dawno zakończonej znajomości, odtrącając adoratora. Ricky nie może pogodzić się z porażką. Zdesperowany, nachodzi ją w domu, a gdy Marina nie chce go wpuścić, ogłusza ją uderzeniem w głowę. Nieprzytomną zaciąga do sypialni i przywiązuje do łóżka. Dziewczyna staje się więźniem we własnym domu... Z czasem więzy, które początkowo były torturą, stają się elementem zmysłowej, erotycznej gry, w której nagrodą jest prawdziwe uczucie...
0,000 głosów
Piękna i Bestia

Piękna i Bestia (2014)
nowośćLa Belle & la bête

Fantasy RomansPokaż opis
Rok 1720. Po zatonięciu statku i zniszczeniu sklepu Ojciec (André Dussollier) jest zmuszony przenieść się na wieś wraz z sześciorgiem dzieci. Wśród nich jest radosna i pełna życia Belle (Léa Seydoux), najmłodsza z córek. W czasie podróży mężczyzna kradnie z ogrodu Bestii (Vincent Cassel) różę. Potwór za karę chce go zabić. Jednak jego piękna córka postanawia poświęcić się dla rodziny i oddać mu własne życie. Wkrótce okazuje się, że to nie śmierć ją czeka, a życie na zamku. Życie pełne magii, radości i melancholii. Zaciekawiona Bestią, z którym spotyka się tylko wieczorem podczas kolacji, postanawia odkryć jego tajemnicę.
8,003 głosy
Drezno

Drezno (2006)
nowośćDresden

Dramat Wojenny RomansPokaż opis
Poruszająca historia miłosna rozgrywająca się na tle dramatycznych wydarzeń II Wojny Światowej. Jest styczeń 1945 roku. Młoda pielęgniarka Anna Mauth pracuje w jednym z drezdeńskich szpitali. Romansuje z doktorem Alexandrem Wenningerem. Pewnego dnia w szpitalnej piwnicy Anna przypadkowo znajduje ciężko rannego mężczyznę. To Robert Newman, angielski lotnik, którego samolot został zestrzelony nieopodal miasta. Resztką sił mężczyzna zdołał dotrzeć do szpitala, aby znaleźć tam schronienie. Anna decyduje się udzielić mu pomocy.
0,000 głosów
AWOL

AWOL (2016)
nowośćFilm

Dramat RomansPokaż opis
Joey szuka swojej drogi w małym miasteczku. Jej plany zaczynają się klarować, gdy odbywa wizytę w biurze rekrutacji do wojska. Wkrótce jednak poznaje i zakochuje się w Raynie.
0,000 głosów
Poznaj moją mamę

Poznaj moją mamę (2010)
nowośćSoldier's Love Story

RomansPokaż opis
Po rozwodzie Dana Marshall (Lori Loughlin) powraca wraz z synem Jaredem (Charles Henry Wyson) do rodzinnego miasteczka, by zamieszkać z matką Louise (Stefanie Powers) i rozpocząć nowe życie. W nowej szkole mały Jared otrzymuje nietypowe zadanie. Ma napisać list do żołnierza przebywającego na misji w Iraku. Tym samym nawiązuje znajomość z sierżantem Vincem Carrerą (Johnny Messner). Po powrocie do kraju Vince postanawia odwiedzić Jareda, co będzie miało nieoczekiwane konsekwencje.
7,001 głos
Prawdziwy Romans

Prawdziwy Romans (1993)
nowośćTrue Romance

Kryminał RomansPokaż opis
Samotnik Clarence Worley zafascynowany jest światem kina i komiksów. Jego życiem kieruje duch Elvisa Presleya. Pewnego dnia spotyka dziewczynę - Alabamę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia i to z wzajemnością. Niestety czekają ich nie lada kłopoty.
0,000 głosów
The Exception

The Exception (2016)
nowośćFilm

Dramat Romans WojennyPokaż opis
Niemiecki agent wywiadu podczas jednej z misji zakochuje się w holenderskiej Żydówce.....................................................................................................
0,000 głosów
Un + une

Un + une (2015)
nowośćUn plus une

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Uganiający się za kobietami muzyk odwiedza Indie, gdzie komponuje muzykę do bollywoodzkiego filmu i nieoczekiwanie zakochuje się w żonie francuskiego ambasadora.
0,000 głosów
Prywatka 2

Prywatka 2 (1982)
nowośćLa boum 2

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Bohaterka "Prywatki", Vic, ma już 15 lat i staje w obliczu właściwych dla jej wieku problemów. Dziewczyna przeżywa kolejny etap dojrzewania i tym razem szuka bardziej "dorosłego" partnera. Kiedy na horyzoncie pojawia się przystojny Felix (Lambert Wilson), to nawet dodaje sobie lat, co nie kończy się zbyt szczęśliwie. Jej rodzice natomiast próbują ułożyć sobie życie w nowych warunkach: ojciec podejmuje pracę naukową, matka zajęła się realizacją filmów animowanych, a w domu jest jeszcze roczny braciszek. Nie ułatwia to życia dorastającej pannie, która ma sto pomysłów na minutę i równie rezolutną przyjaciółkę.
0,000 głosów