Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (851)
Ostatnio dodane
A Gentleman

A Gentleman (2017)
nowośćFilm

Akcja Komedia RomansPokaż opis
W spokojnej dzielnicy w Stanach Zjednoczonych, Gaurav (Sidharth) ma misję osiedlenia się. Ma nudną pracę od 9 do 5 i właśnie kupił duży dom i minivana. Teraz próbuje zrobić wszystko, aby urocza Kavya (Jaqueline) poślubiła go.
0,000 głosów
Bohater

Bohater (2017)
nowośćThe Hero

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Lee dowiaduje się, że jest chory na raka. Mężczyzna postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie.
0,000 głosów
Maudie

Maudie (2016)
nowośćFilm

Biograficzny Romans DramatPokaż opis
Opowieść o romansie pomiędzy samotnikiem, a kruchą, ale pełną energii kobietą - Maud Lewis - uważaną za jedną z najważniejszych kanadyjskich malarek.
0,000 głosów
Rodzina do wynajęcia

Rodzina do wynajęcia (2015)
nowośćUne famille a louer

Komedia RomansPokaż opis
Paul-Andre (Benoît Poelvoorde) ma wszystko to, o czym zawsze marzył - pieniądze, piękny dom, luksusowy samochód. Mężczyzna chciałby się jednak przekonać, jak to jest mieć rodzinę. Pewnego dnia spotyka Violette (Virginie Efira). Kobieta jest samotną matką, która ledwo wiąże koniec z końcem. Paul postanawia zaoferować jej układ - on spłaci wszystkie jej długi, a ona pożyczy mu swoją rodzinę.
7,001 głos
Melinda i Melinda

Melinda i Melinda (2004)
nowośćMelinda and Melinda

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Opowieść o grupie mieszkańców Nowego Jorku, którzy zmagają się z takimi problemami jak nietrwałość miłości, niewierność małżeńska, nowoczesny romans i niemożność komunikacji. Tytułowa Melinda to młoda kobieta o skomplikowanym życiu osobistym, której losy poznajemy w dwóch wersjach - komediowej i tragicznej.
0,000 głosów
Will You Be There?

Will You Be There? (2016)
nowośćDangshin Geogi Iteojoorraeyo

Dramat Fantasy RomansPokaż opis
Kambodża 2015 rok - lekarz czerwonego krzyża rezygnuje z ewakuacji, by przeprowadzić operację niemowlaka. W zamian otrzymuje flakonik ze specyfikiem, dzięki któremu we śnie może cofnąć się do 1985 roku. Tylko czy to na pewno sny? A jeśli nie, to czy można zmieniać przeszłość szantażując samego siebie i niszcząc jednocześnie teraźniejszość?
0,000 głosów
Zwyczajna dziewczyna

Zwyczajna dziewczyna (2016)
nowośćTheir Finest

Dramat Komedia Romans WojennyPokaż opis
Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną posadę. W słynnej wytwórni filmowej trwają prace nad ogromnym i niezwykle ważnym projektem – produkcją, która podniesie obywateli na duchu. Szybko okazuje się jednak, że jej jedyna rola to wymyślanie "gadki szmatki", czyli... kobiecych dialogów. A na dodatek na planie wszystko kręci się wokół podstarzałego aktora z rozbuchanym ego, zarozumiałego reżysera, zwariowanej agentki i... przystojnego scenarzysty, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może być lepsza od niego. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I wkrótce oboje przekonują się, że to życie pisze najciekawsze scenariusze!
0,000 głosów
Noc w Rzymie

Noc w Rzymie (2010)
nowośćRoom In Rome (aka Habitación en Roma, Pokój w Rzymie)

Romans Dramat ErotycznyPokaż opis
Pośród tajemniczych uliczek nocnego Rzymu, przecinają się drogi dwóch nieznajomych cudzoziemek. Pochodząca z Hiszpanii Alba (Elena Anaya) przybyła tutaj w sprawach zawodowych, Rosjanka Natasha (Natasha Yarovenko) odwiedza siostrę bliźniaczkę. Między kobietami zachodzi silne przyciąganie i wzajemna fascynacja. Jednocześnie są ostatnie chwile w Wiecznym Mieście dla obu. Dziewczyny decydują się spędzić wspólnie tę letnią noc w pokoju hotelowym. FILM PRZEZNACZONY DLA OSÓB DOROSŁYCH!!!
10,001 głos
Jab Harry met Sejal

Jab Harry met Sejal (2017)
nowośćFilm

Komedia Dramat RomansPokaż opis
Historia opowiada o podróży Harry'ego i Sejal po całej Europie. Poszukiwanie pierścionka zaręczynowego Sejal sprawia, że Harry lepiej zaczyna rozumieć miłość i relacje. Sejal doświadcza nowej odnalezionej wolności, bezpieczeństwa i pocieszenia w towarzystwie Harry'ego. I między tym wszystkim... jest miłość, życie, kłamstwa. Dreszczyk emocji, fantazja i wewnętrzny głos.
0,000 głosów
Song to Song

Song to Song (2017)
nowośćFilm

Dramat Muzyczny RomansPokaż opis
BV (Ryan Gosling) i Faye (Rooney Mara) są szaleńczo zakochanymi w sobie marzycielami. Oprócz miłości łączy ich pragnienie, by zaistnieć w muzycznym świecie. Choć drzwi do kariery może otworzyć im muzyczny magnat Cook (Michael Fassbender), intencje cynicznego biznesmena nie są do końca jasne. Sprawy skomplikują się, gdy do miłosnego trójkąta dołączy jego nowa muza (Natalie Portman).
0,000 głosów
Od teraz na zawsze

Od teraz na zawsze (2016)
nowośćVir Altyd

Komedia RomansPokaż opis
Po wielu latach podróży po świecie Hugo (Ivan Botha) wraca do rodzinnego miasteczka. Mężczyzna nie wie, że nazajutrz ma się odbyć ślub jego najlepszej przyjaciółki z dziecięcych lat, Niny (DonnaLee Roberts). Do ślubu jednak nie dochodzi, bo panna młoda zostaje porzucona przed ołtarzem. Mimo upokorzenia i rozdzierającego smutku ani myśli o porzuceniu uroczystego dnia. Co więcej, nie zamierza też rezygnować z miodowego miesiąca na Mauritiusie, na który zaprasza samego… Hugo. Wspólne chwile spędzone na sielskiej wyspie zbliżają ich do siebie, rodząc gorące uczucia.
0,000 głosów
Before the Fall

Before the Fall (2016)
nowośćFilm

Komedia Dramat RomansPokaż opis
Duma i Uprzedzenie Jane Austin w nowoczesnych realiach Virginii. Ben Bennet jest zamożnym aroganckim adwokatem, który nieświadomie obraża Lee Darcy, a pracownika fabryki niesłusznie oskarża o przemoc domową. Obaj mężczyźni zaczynają do siebie pałać niechęcią, a Ben zakochuje się w Lee.
0,000 głosów
A Man and A Woman

A Man and A Woman (2016)
nowośćNam-gwa yeo

RomansPokaż opis
Gong Yoo i Jeon Do Yeon wcielają się w parę ludzi, którzy przypadkowo poznają się podczas odprowadza swoich dzieci na obóz specjalny w rzeczonej Finlandii. Syn głównej bohaterki Sang Min cierpi na autyzm, dlatego ona nie potrafi tak łatwo się z nim pożegnać i chciałaby pojechać razem z nim. Ki Hong oferuje jej podwózkę, ale kończy się na tym, że spędzają ze sobą noc w łaźni. Ich drogi ponownie się spotykają, kiedy wracają do Seulu. Nie wiedzą o sobie kompletnie nic, ale wdają się w romans, zdradzając tym swoich małżonków, aby uciec od ponurej dla nich rzeczywistości.
10,001 głos
Moja kuzynka Rachela

Moja kuzynka Rachela (2017)
nowośćMy Cousin Rachel

Dramat RomansPokaż opis
Kiedy Philip Ashley dowiaduje się o śmierci swojego bogatego kuzyna Ambrose'a, jest przekonany, że został on zamordowany dla spadku przez jego nową żonę Rachel. Philip postanawia udać się do Włoch, gdzie Ambrose przebywał przez ostatnie miesiące życia, aby poznać młodą wdowę.
0,000 głosów
Chora z miłości

Chora z miłości (2017)
nowośćThe Big Sick

Komedia Dramat RomansPokaż opis
Kumail (Kumail Nanjiani) i Emily (Zoe Kazan). Para zmaga się z dzielącymi ją różnicami kulturowymi, w miarę umacniania się związku
0,000 głosów
A Ghost Story

A Ghost Story (2017)
nowośćFilm

Dramat Fantasy RomansPokaż opis
Fabuła filmu skupia się na młodym małżeństwie. Po śmierci duch męża nawiedza dom i obserwuje, jak radzi sobie jego żona w żałobi
0,000 głosów
Niebezpieczna kraina

Niebezpieczna kraina (2005)
nowośćQing dian da sheng

Akcja Dramat Fantasy Komedia Romans Sci-fiPokaż opis
Więziony przez króla gadów wojowniczy mnich, Triptaka, otrzymuje od Meiyan, kobiety-demona, pomoc w ucieczce oraz szansę na uratowanie swoich uczniów.
0,000 głosów
Nasze noce

Nasze noce (2017)
nowośćOur Souls at Night

Dramat RomansPokaż opis
Dwoje owdowiałych sąsiadów, Addie i Louis, zaczyna sypiać ze sobą platonicznie, aby zaradzić samotności. Wkrótce rozkwita między nimi prawdziwa miłość.
0,000 głosów
Kiss and Cry

Kiss and Cry (2017)
nowośćKiss & Cry

Biograficzny Dramat Muzyczny Romans SportowyPokaż opis
Film biograficzny o nastoletniej łyżwiarce figurowej cierpiącej na rzadką formę nowotworu gardła, której siłę daje śpiewanie dla fanów oglądających ją w Internecie.
0,000 głosów
Kiki i sekrety seksu

Kiki i sekrety seksu (2016)
nowośćKiki, el amor se hace

Komedia RomansPokaż opis
Pięć dowcipnych historii o seksie, miłości, pożądaniu i… poszukiwaniu szczęścia. Paco i Ana są małżeństwem pragnącym wzniecić dawno wygasły płomień pożądania w związku; Jose Luis zabiega o uczucie sparaliżowanej po wypadku żony Palomy; Candelaria i Antonio chcieliby mieć dziecko, ale kobieta ma trudność w osiągnięciu orgazmu przy mężu; Lex spełnia najśmielsze fantazje Natalii, a mimo to kobieta wątpi, czy partner kiedykolwiek jej się oświadczy, a samotna Sandra wytrwale poszukuje wielkiej miłości.
0,000 głosów