Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (287)
Ostatnio dodane
Vaiana: Skarb oceanu

Vaiana: Skarb oceanu (2016)
nowośćMoana

Animowany Familijny Fantasy Komedia Musical PrzygodowyPokaż opis
Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat - i nikt nie wie dlaczego? Walt Disney Animation Studios prezentuje film "Vaiana: Skarb oceanu". Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.
8,8312 głosów
Młodzi przebojowi

Młodzi przebojowi (2016)
nowośćSing Street

Dramat MusicalPokaż opis
Dublin, lata 80. Napięta atmosfera w domu rodzinnym sprawia, że nastoletni chłopak decyduje się na założenie zespołu i przeprowadzkę do Londynu.
7,001 głos
Muppety: Poza prawem

Muppety: Poza prawem (2014)
nowośćMuppets Most Wanted

Familijny Komedia MusicalPokaż opis
Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin – znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita…
7,205 głosów
A Sexy Vampire Musical

A Sexy Vampire Musical (2014)
nowośćThe Bloody Indulgent

Komedia Musical Thriller HorrorPokaż opis
Złaknionym ludzkich uciech wampir, zabija właściciela podrzędnego baru ze striptizem. Nieszczęsny krwiopijca będzie musiał teraz stawić czoła mściwym striptizerkom.
0,000 głosów
Opening Night

Opening Night (2016)
nowośćFilm

Komedia Musical RomansPokaż opis
Nick, niegdyś wschodząca gwiazda Broadwayu, to obecnie wiecznie niepokojony reżyser nowego musicalu opartego na jednorazowych przebojach rockowych.
0,000 głosów
Sing

Sing (2016)
nowośćFilm

Animowany Komedia MusicalPokaż opis
Aby uratować swój teatr przed ruiną, miś koala Buster Moon organizuje konkurs piosenki.
8,836 głosów
Tini: Nowe życie Violetty

Tini: Nowe życie Violetty (2016)
nowośćTini: El gran cambio de Violetta

Dla młodzieży Familijny Melodramat Musical Muzyczny PrzygodowyPokaż opis
Scenariusz filmu, odzwierciedlając wątki z pozaekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat "Violetty" i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę.
10,004 głosy
Mirzya

Mirzya (2016)
nowośćFilm

Melodramat MusicalPokaż opis
Młody stajenny odnawia kontakt z miłością z dzieciństwa, ale ona jest już zaręczona z lokalnym księciem.
0,000 głosów
Dziwna Magia

Dziwna Magia (2015)
nowośćStrange Magic

Animowany Familijny Fantasy MusicalPokaż opis
Film inspirowany jest "Snem nocy letniej". Od wieków istnieje podział na dwa światy: magiczny i skryty. Ktoś jednak przekracza granicę i rozpętuje się wojna o magiczny eliksir. Będzie to historia czarodziejskich istot walczących o potężną magiczną miksturę opowiedziana przy wykorzystaniu piosenek popularnych na przestrzeni ostatnich 60 lat.
7,673 głosy
Grease: Na żywo

Grease: Na żywo (2016)
nowośćGrease Live!

Musical RomansPokaż opis
Charyzmatyczny członek zespołu T-Birds, Danny Zuko (Aaron Tveit), spędza romantyczne wakacje w towarzystwie uroczej i niewinnej Sandy (Julianne Hough). Ich letnia przygoda dobiega końca i para musi się rozstać. Dziewczyna ma wrócić do rodzinnej Australii. Jej rodzice niespodziewanie jednak decydują się zostać w Stanach. Pierwszego dnia roku szkolnego zakochani spotykają się w liceum Rydell High. Szybko okazuje się, że związek z dobrze wychowaną Sandy, nie pasuje do szkolnego wizerunku zbuntowanego Danny'ego. Uczucie nastolatków zostaje wystawione na próbę. Bezbłędnie zrealizowana telewizyjna adaptacja słynnego musicalu Grease. [b]Obsada:[/b] Julianne Hough - Sandy Young Aaron Tveit - Danny Zuko Vanessa Hudgens - Betty Rizzo Keke Palmer - Marty Maraschino Carly Rae Jepsen - Frenchy Mario Lopez - Vince Fontaine Carlos PenaVega - Kenickie Kether Donohue - Jan
0,000 głosów
Muppety na Wyspie Skarbów

Muppety na Wyspie Skarbów (1996)
nowośćMuppet Treasure Island

Familijny Komedia Musical PrzygodowyPokaż opis
Kolejna adaptacja powieści "Wyspa Skarbów" Stevensona. Tym razem w wykonaniu Muppetów. Tak więc to one grają główne postaci, a zamiast typowego filmu płaszcza i szpady, otrzymujemy komedie muzyczną o piratach. Należy dodać, że humor jest bardzo bliski typowemu humorowi Muppetów.
0,000 głosów
Zaplątani

Zaplątani (2010)
nowośćTangled

Animowany Familijny Komedia Musical Fantasy RomansPokaż opis
Flynn (Maciej Stuhr), uroczy awanturnik ścigany przez rozbójników, znajduje schronienie w opuszczonej wieży. Spotyka tam piękną i pełną temperamentu Roszpunkę (Julia Kamińska), dziewczynę, której złote włosy mają magiczną moc. Żyjąca na odludziu księżniczka marzy, by poznać świat i przeżyć coś ekscytującego. Czarujący łotrzyk Flynn staje się jej przepustką do wolności..
9,1931 głosów
Mickey, Donald, Goofy: 3 muszkieterowie

Mickey, Donald, Goofy: 3 muszkieterowie (2004)
nowośćMickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers

Animowany Familijny Komedia Musical Przygodowy RomansPokaż opis
Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie, w którym występują razem takie gwiazdy jak: Myszka Mickey, Kaczor Donald, Goofy plus ich przyjaciele - Minnie, Daisy i Pluto. Mickey, Donald i Goofy mają wielkie marzenie - ponad wszystko pragną zostać Muszkieterami. Gdy jednak kapitan Muszkieterów i jego złowrogi porucznik wykorzystują nieświadomych niczego przyjaciół w niecnej intrydze skierowanej przeciwko Księżniczce Minnie stojącej kapitanowi na drodze do tronu, nasi bohaterowie, którzy, choć może nie wyglądają na herosów, postanawiają się mu przeciwstawić. Mickey, Donald i Goofy mają dla nikczemnego kapitana niespodziankę. Przekonują się, że działając wspólnie, dzięki przyjaźni i poświęceniu mogą osiągnąć wszystko... dopóki tylko są razem.
6,001 głos
Bah, Humduck!: A Looney Tunes Christmas

Bah, Humduck!: A Looney Tunes Christmas (2006)
nowośćFilm

Animowany Familijny Komedia Musical Sci-fiPokaż opis
Legendary Looney Tune Daffy Duck takes on the dour, penny-pinching persona of Ebenezer Scrooge for this animated take on the Charles Dickens classic A Christmas Carol. Consumers can find anything that their hearts desire at the "Lucky Duck" mega-mart, but when the holiday draws near and last-minute shoppers crowd the aisles, Daffy greedily demands that his employees come in to work on Christmas Day. As put-upon manager Porky Pig laments the fact that he will be forced to report for duties on the biggest holiday of the year, Bugs Bunny enlists the aid of the ghosts of Christmas Past, Present, and Future in ensuring that the dastardly drake in charge of the store receives an unforgettable lesson in the true meaning of Christmas.
0,000 głosów
Konik polny i mrówki

Konik polny i mrówki (1934)
nowośćThe Grasshopper and the Ants

Animowany Familijny Komedia Musical KrótkometrażowyPokaż opis
Podczas gdy mrówki ciężko pracują, by zrobić zapasy na zimę, konik polny wypoczywa i naśmiewa się z robotnic.
0,000 głosów
Sława

Sława (2009)
nowośćFame

Dramat Komedia Musical RomansPokaż opis
Historia studentów nowojorskiej akademii sztuki, których życie wypełnia pragnienie, by odmienić swój los i zrobić prawdziwą karierę. Morderczy trening, ulotne marzenia, miłość i pasja stanowią tło dla fantastycznej muzyki i tańca. Fame jest współczesną wersją słynnego, nagrodzonego Oscarem musicalu Alana Parkera z lat 80'.
0,000 głosów
Przystanek autobusowy

Przystanek autobusowy (1956)
nowośćBus Stop

Dramat Komedia Musical RomansPokaż opis
Naiwny, ale uparty kowboj zakochuje się w śpiewaczce z baru. Wbrew jej woli próbuje ją porwać i poślubić.
0,000 głosów
Footloose

Footloose (2011)
nowośćFilm

Dramat Komedia MusicalPokaż opis
Remake filmu z 1984 roku. Historia Rena McCormacka (Kenny Wormald), chłopaka wychowanego w mieście, który przeprowadza się do konserwatywnego miasteczka, gdzie jego miłość do rockowej muzyki nie jest tolerowana w szkole średniej i doprowadza do szaleństwa lokalnych kaznodziei.
9,005 głosów
Przygody Tomcio Palucha i Calineczki

Przygody Tomcio Palucha i Calineczki (2002)
nowośćThe Adventures of Tom Thumb and Thumbelina

Fantasy Animowany Familijny MusicalPokaż opis
Pełna ciepła i humoru opowieść dla najmłodszych. Tomcio Paluch i Calineczka wraz z mieszkańcami wioski muszą stawić czoła olbrzymowi, który się w niej panoszy. Nie będzie to dla nich łatwe, są przecież tacy mali. Jednak od czego się ma przyjaciół... Dwójka malutkich: Tom Thumb i Thumbelina próbują odnaleźć siebie w ogromnym świecie. Łączą siły i razem wyruszają w podróż, w poszukiwaniu ich prawdziwego domu. Przytrafiają się im liczne przygody, którym dzielnie stawiają czoło...
10,002 głosy
Księga Dżungli 2

Księga Dżungli 2 (2003)
nowośćJungle Book 2

Animowany Familijny Musical PrzygodowyPokaż opis
Film animowany z wytwórni Walta Disney`a. Akcja "Księgi dżungli 2" rozgrywa się wkrótce po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie. Mowgli, chłopiec, którego wychowywały dzikie zwierzęta w dżungli, mieszka dziś w małej wiosce, wśród ludzi. Ma młodszego brata przyrodniego Ranjana, a jego najlepszą przyjaciółką jest Shanti, dziewczynka, dla której niegdyś opuścił dżunglę. Mowgli czuje się rozdarty między dwoma światami...
8,504 głosy