Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (286)
Ostatnio dodane
Król rozrywki

Król rozrywki (2017)
nowośćThe Greatest Showman

Biograficzny Dramat Musical RomansPokaż opis
Historia amerykańskiego artysty, P.T. Barnuma, założyciela cyrku z trzema arenami, który przyniósł mu sławę.
0,000 głosów
O czym szumi las

O czym szumi las (2016)
nowośćDyrene i Hakkebakkeskogen

Animowany Familijny MusicalPokaż opis
Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierzątek. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak.
0,000 głosów
Basmati Blues

Basmati Blues (2017)
nowośćFilm

Komedia Musical RomansPokaż opis
Błyskotliwa naukowiec dr Linda (Brie Larson) zostaje wysyłana przez swoich przełożonych do Indii, aby sprzedać tam genetycznie zmodyfikowany ryż. Jest przekonana, że jedzie nieść pomoc i wspierać lokalnych rolników. Nie zdaje sobie sprawy, że została wykorzystana przez chciwy koncern, która ukrywa przed nią faktyczny powód jej wyjazdu. Na szczęście młoda kobieta z pomocą przyjaciół odkryje prawdę i rozpocznie walkę o sprawiedliwość.
0,000 głosów
Chcemy sie bawic

Chcemy sie bawic (1961)
nowośćThe Young Ones

Komedia MusicalPokaż opis
Nicky (Cliff Richard) wraz z grupą przyjaciół (w rolach członkowie popularnego w latach 60. zespołu The Shadows) spotykają się w starym baraku pełniącym funkcję sali prób i młodzieżowego klubu. Kiedy handlujący nieruchomościami, a nie cierpiący przy tym muzyki big-beatowej, milioner Hamilton Black ( Robert Morley) kupuje działkę wraz z klubem, młodzież próbuje znaleźć dla siebie inne miejsce. W końcu udaje się jej wynająć stary teatr, w którym można dać koncert, zarabiając w ten sposób na kupno nowego klubu. Plany są bliskie sfinalizowania, jednak milioner dowiaduje się o nich i zamierza je udaremnić. Młodzież dochodzi do wniosku, że jedynym wyjściem jest porwanie prześladowcy i przetrzymanie go do końca koncertu. Nikt nie wie, że Nicky, wokalista zespołu, jest synem owego milionera…
0,000 głosów
Pocahontas II - Podróż do Nowego Świata

Pocahontas II - Podróż do Nowego Świata (1998)
nowośćJourney to a New

Animowany Familijny MusicalPokaż opis
Po powrocie z Ameryki Ratcliffe przedstawia królowi swoją, kłamliwą wersję wydarzeń, natomiast John Smith musi udawać własną śmierć. Król wysyła wysłannika do Indian - Johna Rolfe'a, który wraca do Anglii razem z Pocahontas. Tymczasem Ratcliffe planuje kolejny spisek, mający na celu wywołanie wojny z Indianami. Pocahontas i Rolfe muszą temu zapobiec ...
9,007 głosów
Love Beats Rhymes

Love Beats Rhymes (2017)
nowośćFilm

Dramat MusicalPokaż opis
Młoda raperka zapisuje się na kurs poezji i odnajduje źródło inspiracji, uczestnicząc w slamach poetyckich.
0,000 głosów
Skutki uboczne

Skutki uboczne (2013)
nowośćSide Effects

Dramat MusicalPokaż opis
16-letnia Whitney bardzo przeżyła utratę matki i tajemnicze zniknięcie ojca. Mieszka z czwórką rodzeństwa, z których najstarszy jest Keith. By poradzić sobie ze stresem, który potęguje dodatkowo grupa dokuczających jej dziewczyn ze szkoły, Whitney przyjmuje leki. Pigułki mają na nią nieoczekiwany wpływ: dziewczyna często doświadcza muzycznych halucynacji, w których jest pewną siebie, atrakcyjną nastolatką. Jednego z braci głównej bohaterki gra Chester See, piosenkarz i autor piosenek, którego klipy na YouTubie obejrzało 175 milionów osób. W filmie widzowie usłyszą jego piosenki napisane specjalnie na potrzeby produkcji, a także hity popularnych wykonawców, jak Kesha, P!nk i Taylor Swift.
0,000 głosów
Dirty Dancing

Dirty Dancing (2017)
nowośćFilm

Dramat Musical RomansPokaż opis
Remake filmu z 1987 - "Dirty Dancing". Szesnastoletnia Frances poznaje na wakacjach w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym przystojnego instruktora tańca. Mimo wielu różnic łączy ich wspólna pasja.
0,000 głosów
Camp Rock 2: Wielki Finał

Camp Rock 2: Wielki Finał (2010)
nowośćCamp Rock 2: The Final Jam

Familijny Komedia Komedia romantyczna Musical RomansPokaż opis
Gdy Mitchie Torres (Demi Lovato) wraca do obozu, spodziewa się letniej romantycznej przygody, zabawy i dużej ilości muzyki. Jednak nie wszystko będzie po jej myśli. Tym razem cały zespół Connect Three spędzi lato w obozie. Mitchie i Shane (Joe Jonas) spotkają się na kilku randkach, a Tess Tyler (Meaghan Jette Martin) będzie zazdrosna. Przybędzie nowy obozowicz - kuzyn Caitlin (Alyson Stoner)Connor (Joey Nieves). Tess zacznie knuć plan obejmujący Mitchie, Shane'a i Connora. Tess obieca mu, że jeśli będą się trzymać razem stanie się popularny. Jedynym warunkiem postawionym przez nią jest sprawienie, aby Mitchie i Shane zerwali ze sobą. Wyniknie z tego wiele nieprzewidzianych sytuacji, które skończą się konkursem talentów.
9,5034 głosy
Camp Rock

Camp Rock (2008)
nowośćaka Rock Camp Rules

Familijny Komedia Komedia romantyczna Musical Obyczajowy RomansPokaż opis
Jest to historia o nastoletniej dziewczynie o imieniu Mitchie, która desperacko pragnie spędzić wakacje na prestiżowym obozie rockowym, ale może to zrobić jedynie pod warunkiem, że będzie pomagać swojej mamie, która zatrudniła się jako kucharka na w/w obozie. Kiedy podczas obozu Mitchie próbuje w samotności swoich umiejętności w śpiewaniu słucha - ale nie widzi jej - nastoletni gwiazdor muzyki pop Shane i postanawia dowiedzieć się kto kryje się za tym pięknym głosem. Jednocześnie Mitchie, chcąc zaprzyjaźnić się z "królową obozu" Tess Tyler okłamuje wszystkich, że jej mama jest prezenterką programu "Hity i Newsy" w Chinach. Jednak Tess nie jest prawdziwą przyjaciółką Mitchie - wykorzystuje ją, a kiedy odkrywa, że główna bohaterka ma piękny głos, spycha ją na dalszy plan, każąc jej śpiewać w chórkach.
8,5520 głosów
Randka z gwiazdą

Randka z gwiazdą (2010)
nowośćStarstruck

Familijny MusicalPokaż opis
Film opowiada o piosenkarzu Christoperze Wilde, który zakochuje się w zwykłej dziewczynie, która za nim nie przepada. W filmie poznajemy ich przygody.
9,0522 głosy
Lemoniada Gada

Lemoniada Gada (2011)
nowośćLemonade Mouth

Familijny MusicalPokaż opis
„Lemoniada gada" opowiada historię pięciu licealistów, którzy poznają się podczas odbywania kary w szkolnej kozie. Wspólna niedola i rodząca się przyjaźń doprowadzają do podjęcia decyzji o założeniu zespołu muzycznego wykorzystującego niekonwencjonalne instrumenty. Początkowo wydaje się, że wokalistka Olivia, basistka Stella, klawiszowiec Wen, gitarzysta Mohini i perkusista Charlie nie mają nic wspólnego. Dzięki muzyce poznają się bliżej i odkrywają, że każde z nich musi się mierzyć z problemami w domu oraz w szkole. Zainspirowani starą maszyną na lemoniadę tworzą muzykę, która staje się rewolucyjna. Przy okazji uczą się mówić własnym głosem oraz przekonują się, że warto być sobą i dążyć do spełnienia własnych marzeń.
9,6340 głosów
Kopciuszek Roztańczona historia

Kopciuszek Roztańczona historia (2008)
nowośćAnother Cinderella Story

Musical Komedia romantycznaPokaż opis
Mary jest młodą dziewczyną, która mieszka z macochą i jej dwoma córkami. Wykorzystują one ją do wszelkiego typu prac. Pewnego dnia do ich szkoły przychodzi Joey - popularny piosenkarz pop. Zakochują się w nim wszystkie dziewczyny ze szkoły. W szkole jest również organizowany z okazji walentynek bal. Mary bardzo chce na niego iść, ale macocha daje jej mnóstwo rzeczy do posprzątania. Ale z pomocą przychodzi jej przyjaciółka, która organizuje ekipę sprzątającą, sama natomiast daje przyjaciółce prześliczną sukienkę i jadą na bal. Gdy się na nim pojawia staje się głównym obiektem zainteresowania. Nikt jej nie poznaje, ponieważ ma na oczach maskę. Joey prosi ją do tańca. Mary jest utalentowaną dziewczyną, stara się o przyjęcie na akademię, Joey jest pod wielkim wrażeniem. Jednak zbliża się północ i Mary musi wracać do domu przed powrotem macochy. W pośpiechu gubi iPoda, który znajduje Joey. Chce on odnaleźć nieznajomą i oddać zgubę. Ogłasza, że odda go osobie, która poda tytuły piosenek które na nim są. Jednak przez przypadek przyrodnie siostry dowiadują się, że tajemniczą nieznajomą była Mary. Grożą jej, że jeśli powie Joey'mu prawdę one skompromitują ją. Dziewczyna nie wie, co ma zrobić.
9,6025 głosów
Nieściszalni

Nieściszalni (2010)
nowośćSound of Noise

Komedia Musical ThrillerPokaż opis
Oficer policji Amadeus Warnebring, urodzony w rodzinie z muzycznymi korzeniami, paradoksalnie nienawidzi muzyki. Pewnego dnia, jego przekonania staną pod znakiem zapytania, kiedy grupa zwariowanych muzyków, kierowana przez piękną i buntowniczą Sanne, zdecyduje się użyć miasta jako instrumentu muzycznego. Ich sztuka spowoduje chaos i i bałagan w mieście. Kiedy Warnebring dowie się, że kobieta którą kocha, należy do gangu muzyków których tropi, pozostanie mu tylko jedno do zrobienia: wejść do przerażającego świata rytmu i muzyki, przed którym całe życie uciekał.
0,000 głosów
My Little Pony. Film

My Little Pony. Film (2017)
nowośćMy Little Pony: The Movie

Animowany Familijny Fantasy Komedia Przygodowy MusicalPokaż opis
Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!
9,001 głos
Grinch: Świąt nie będzie

Grinch: Świąt nie będzie (1966)
nowośćHow the Grinch Stole Christmas!

Animowany Fantasy Musical KrótkometrażowyPokaż opis
Klasyk literatury dziecięcej dr Seuss. Genialny animator Chuck Jones. Obaj już za życia stali się legendami, nic więc dziwnego, że film, który były owocem ich współpracy, GRINCH natychmiast po swej premierze zaliczony został do klasycznych pozycji kina familijnego i zdobył liczne prestiżowe nagrody, w tym cenione Peabody Awards. Narratorem opowieści o zrzędliwym Grinchu, który próbuje wykraść święta Bożego Narodzenia mieszkańcom Ktosiowa, jest nie kto inny jak sam Boris Karloff. Oglądając animowany film dr. Seussa weźmiesz udział we wspaniałym festynie radości, poznasz niezwykłych bohaterów, przezabawne wierszyki i wesołe piosenki.
0,000 głosów
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street (2007)
nowośćFilm

Musical ThrillerPokaż opis
Ekranizacja przebojowego broadwayowskiego musicalu. Kiedy Sweeney Todd przybywa do Londynu z poczciwym młodym żeglarzem Anthony Hope'em, poznaje panią Nellie Lovett - właścicielkę cukierni. Kobieta rozpoznaje w Sweeneyu Benjamina Barkera, który został przed laty wygnany z miasta przez bezwzględnego Sędziego. Złoczyńca wraz ze swoim podwładnym uknuł podły plan - podczas nieobecności Barkera brutalnie zgwałcili jego żonę i porwali córkę, Johannę. Teraz już jako Sweeney poprzysięga im zemstę. Z pomocą pani Lovett zakłada krwawy interes: otwiera salon fryzjerski, w którym podcina gardła niewinnym klientom i w ten sposób zaopatrza wspólniczkę w... nadzienie do ciastek. Wyroby pani Lovett zdobywają ogromną popularność i uznanie Londyńczyków, podczas gdy Sweeney wciąż planuje odwet na zabójcach swojej żony...
0,000 głosów
Kraina lodu

Kraina lodu (2013)
nowośćFrozen

Animowany Familijny Musical PrzygodowyPokaż opis
Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.
8,5050 głosów
Śpiąca królewna

Śpiąca królewna (1959)
nowośćSleeping Beauty

Animowany Musical BaśńPokaż opis
W wielkim królestwie królewskiej parze narodziła się córeczka, której nadali imię Aurora. Radości rodziców nie było końca. Podczas balu z powodu narodzin, została wygnana zła wiedźma, która także chciała zobaczyć przyszłą królową. Upokorzona, rzuca na Aurorę klątwę - w dniu 16 urodzin ukłuje się wrzecionem i zapadnie w głęboki sen. Król i królowa nakazali spalić wszystkie wrzeciona w królestwie. Mija 16 lat. Trzy dobre wróżki chroniły Aurorę przed złą wiedźmą, ale ta ją znalazła i nakłoniła do użycia wrzeciona. Razem z całym królestwem księżniczka zapadła w głęboki sen. Przepowiednia głosi, że tylko młody książe Filip, pocałując Aurorę, złamie klątwę. Niestety, wiedźma zamyka go w lochu. Jedyną pomocą Filipa i królestwa są trzy dobre wróżki które chroniły Aurorę.
8,676 głosów
Chamku

Chamku (2008)
nowośćFilm

Akcja Kryminał Dramat Musical Romans ThrillerPokaż opis
Film opowiada historię Chandramy Singha (Bobby Deol), którego ojciec został brutalnie zamordowany, gdy Chamku był jeszcze dzieckiem. Chłopiec został przygarnięty i wychowany przez Babę (Danny Denzongpa) - lidera komunistycznej grupy działającej w Biharze. Kiedy jego opiekun zostaje zamordowany, dorosły już Chamku musi zacząć walczyć o swoje życie i wstąpić do elitarnej grupy ludzi wyszkolonych do zabijania. Czy Chandrama będzie w stanie wieść takie życie? Czy uda mu się pomścić śmierć ojca? Czy poznanie Shubhi (Priyanka Chopra) odmieni jego przeznaczenie?
0,000 głosów