Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1175)
Ostatnio dodane
Wyrok za prawdę

Wyrok za prawdę (2014)
nowośćKill the Messenger

Biograficzny Dramat KryminałPokaż opis
Reporter pracujący dla San Jose Mercury News, Gary Webb (Jeremy Renner) postanawia ujawnić powiązania CIA z organizacją związaną z dostarczaniem kokainy z Nikaragui do Kalifornii. Po opublikowaniu artykułów dziennikarza rozpoczyna się kampania oszczerstw, która zaczyna niszczyć mu życie. Scenariusz do filmu powstał na podstawie autobiograficznej książki napisanej przez samego Gary'ego Webba.
7,001 głos
Hacker

Hacker (2016)
nowośćFilm

Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
Alex, imigrant z Ukrainy przybywa do Kanady i angażuje się w wirtualną organizację przestępczą Darkweb.
0,000 głosów
Pościg

Pościg (1994)
nowośćThe Chase

Komedia Kryminał Przygodowy SensacyjnyPokaż opis
Jack (Charlie Sheen) wstępuje do sklepu na stacji benzynowej, żeby kupić papierosy. Na jego nieszczęście, do tego samego sklepu wchodzą policjanci i chwilę później otrzymują informacje o skradzionym srebrnym golfie, takim jakim Jack przyjechał na stacje... Jack panikuje i porywa klientkę sklepu, Natalie (Kristy Swanson) przy pomocy... batonika. Na jego jeszcze większe nieszczęście dziewczyna okazuje się być córką jednego z najbogatszych ludzi w Kalifornii. Rozpoczyna sie szaleńczy pościg autostradą, podczas którego między 'porywaczem' a zakładniczką rodzi sie uczucie...
0,000 głosów
Joker

Joker (2015)
nowośćWild Card

Dramat Kryminał AkcjaPokaż opis
Uzależniony od hazardu ochroniarz Nick Wild wykorzystuje zabójcze umiejętności, aby pomścić pobitą przez mafioza przyjaciółkę.
7,805 głosów
Alpha Dog

Alpha Dog (2006)
nowośćFilm

Dramat KryminałPokaż opis
Kiedy młody handlarz narkotyków, Johnny Truelove, porywa Zacka Mazursky'ego, piętnastoletniego brata jednego ze swoich dłużników, sprawy nie układają się zgodnie z planem. Podczas, gdy Johnny desperacko pragnie odzyskać pieniądze, jego ludzie opiekują się Zackiem. Nastoletni zakładnik dobrze bawi się nową sytuacją, zupełnie nieświadomy jej tragizmu, rozpaczy rodziców i wściekłości brata.
0,000 głosów
Inside Men

Inside Men (2015)
nowośćNae-boo-ja-deul

Akcja Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
Wybory prezydenckie stają się tłem do rozgrywek pomiędzy manipulującym redaktorem, żądnym władzy prokuratorem i gangsterem dążącym do zemsty.
0,000 głosów
Wbrew rodzinie

Wbrew rodzinie (2016)
nowośćTrespass Against Us

Dramat Kryminał Akcja ThrillerPokaż opis
Rozdarty pomiędzy lojalnością wobec ojca a chęcią dobrej przyszłości dla swych dzieci, Chad próbuje wyrwać się z rodziny, która od lat prowadzi kryminalne życie.
0,000 głosów
iBoy

iBoy (2017)
nowośćFilm

Akcja Kryminał Sci-fi ThrillerPokaż opis
Nastolatek, w którego głowie znalazły się kawałki telefonu komórkowego, odkrywa, że potrafi sterować elektroniką, i wykorzystuje swoje nowe moce, by dokonać zemsty.
0,000 głosów
Pojedynek

Pojedynek (2007)
nowośćSleuth

Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
Andrew Wyke (Michael Caine) jest znanym powieściopisarzem szczególnie specjalizującym się w kryminałach. Pewnego dnia odwiedza go Milo Tindle (Jude Law), bezrobotny aktor, z pochodzenia Włoch, który na spotkaniu z Wykem ma przeprowadzić ważną rozmowę. Między dwoma mężczyznami zachodzi intrygująca rozgrywka..
6,001 głos
The Intent

The Intent (2016)
nowośćFilm

Dramat KryminałPokaż opis
Gunz zostaje wciągnięty w ekscytujący świat napadów, narkotyków i broni, kiedy dołącza do załogi Tic, kierowanej przez bezwzględnego Hoodz’a.
0,000 głosów
Kraina złoczyńców

Kraina złoczyńców (2014)
nowośćBad Country

Dramat Kryminał AkcjaPokaż opis
Detektyw Carter aresztuje płatnego mordercę, który trafia do więzienia, stając się jego informatorem.
10,002 głosy
Valley of Ditches

Valley of Ditches (2017)
nowośćFilm

Dramat Dreszczowiec Horror Kryminał ThrillerPokaż opis
Zostawiona w wykopanym grobie Emilia walczy o życie................................................
0,000 głosów
Sleepless

Sleepless (2017)
nowośćFilm

Thriller Akcja KryminałPokaż opis
Gliniarz powiązany z kryminalnym podziemiem przeczesuje klub nocny w poszukiwaniu porwanego syna.
0,000 głosów
Kula w łeb

Kula w łeb (2012)
nowośćBullet to the Head

Kryminał Thriller AkcjaPokaż opis
Zawodowy zabójca Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) staje się sprzymierzeńcem nowojorskiego detektywa, Taylora Kwon (Sung Kang). Niespotykany duet łączy jedna rzecz: obaj stracili swoich partnerów i poszukują tego samego człowieka odpowiedzialnego za te morderstwa, Keegana (Jason Momoa). Prowadząc w tej sprawie własne dochodzenie przemierzają obskurne zaułki Nowego Orleanu. Gotowi poświęcić wszystko w imię zemsty, zlikwidują każdego, kto stanie im na drodze.
7,333 głosy
Szał

Szał (1972)
nowośćFrenzy

Kryminał ThrillerPokaż opis
Z Tamizy zostaje wyłowiona kobieta uduszona krawatem. Posądzony niesłusznie o zabójstwo Richard Blaney musi udowodnić swą niewinność.
0,000 głosów
Wściekły pies

Wściekły pies (1977)
nowośćLa belva col mitra

Kryminał Akcja ThrillerPokaż opis
Bezwzględny bandyta Nanni Vitali po ucieczce z więzienia planuje wielki skok. Najpierw jednak porywa dziewczynę imieniem Giuliana, a jej chłopaka każe swoim kompanom pogrzebać żywcem.
0,000 głosów
Hounds of Love

Hounds of Love (2016)
nowośćFilm

KryminałPokaż opis
Fabuła filmu dotyczy pary zabójców, którzy porywają młode dziewczyny, przetrzymują je w swoim domu i znęcają się nad nimi. Jedna z ofiar dochodzi do wniosku, że aby przetrwać musi skłócić swoich oprawców.
0,000 głosów
City of Tiny Lights

City of Tiny Lights (2016)
nowośćFilm

Dramat KryminałPokaż opis
śledztwo dotyczące zaginionej osoby odkrywa przy okazji tajemnice współczesnego Londynu.
0,000 głosów
Mechanik: Konfrontacja

Mechanik: Konfrontacja (2016)
nowośćMechanic: Resurrection

Kryminał Thriller AkcjaPokaż opis
Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery” Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.
9,254 głosy
Pakt z diabłem

Pakt z diabłem (2015)
nowośćBlack Mass

Dramat KryminałPokaż opis
Oparta na faktach historia dwóch mężczyzn, którzy po kilkunastu latach spotykają się ponownie i zaczynają prowadzić wspólne interesy, co prowadzi do jednego z największych skandali w historii FBI.
7,001 głos