Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1190)
Ostatnio dodane
Dziewczyna z sąsiedztwa

Dziewczyna z sąsiedztwa (2007)
nowośćJack Ketchum's The Girl Next Door

Thriller Dramat Horror KryminałPokaż opis
Film opowiada historię okrutnej zbrodni, dokonanej na nastoletniej Sylvii Likens, która wstrząsnęła społeczeństwem amerykańskim w 1965 roku. Meg i jej niepełnosprawna siostra Susan, po utracie rodziców, trafiają pod opiekę dalekiej ciotki Ruth. Zamieszkują razem z nią i jej synami. Meg zaprzyjaźnia się z chłopcem z sąsiedztwa- Davidem. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, aż do czasu kiedy na pozór sympatyczna ciotka Ruth pokazuje swoje prawdziwe oblicze i zaczyna wymierzać dziewczynkom niezwykle surowe kary...
10,001 głos
Krocząc wśród cieni

Krocząc wśród cieni (2014)
nowośćA Walk Among the Tombstones

Dramat KryminałPokaż opis
Prywatny detektyw, Matthew Scudder, zostaje wynajęty przez bossa narkotykowego, by dowiedzieć się kto porwał i zabił jego żonę.
7,205 głosów
Cold War II

Cold War II (2016)
nowośćHan Zhan 2

Akcja Dramat KryminałPokaż opis
Rywalizujący ze sobą policjanci łączą siły, aby odnaleźć porwaną żonę i córkę jednego z nich.
0,000 głosów
Haker

Haker (2015)
nowośćBlackhat

Kryminał AkcjaPokaż opis
Amerykańskie i chińskie służby specjalne sprzymierzają się w walce z niebezpieczną cyber-mafią. Na ich czele staje zwolniony z więzienia za przestępstwa komputerowe legendarny haker - Nicholas Hathaway (Chris Hemsworth). Międzynarodowe śledztwo zaprowadzi superhakera aż do Hongkongu i Dżakarty.
8,176 głosów
W słusznej sprawie

W słusznej sprawie (1995)
nowośćFilm

KryminałPokaż opis
Bohaterem filmu jest powszechnie szanowany profesor prawa z Harvardu Paul Armstrong (Sean Connery). Paul jest zagorzałym przeciwnikiem kary śmierci. Pewnego dnia zwraca się do niego o pomoc czarnoskóry chłopak Bobby Earl Ferguson (Blair Underwood), skazany na karę śmierci za bestialskie zamordowanie 10-letniej białej dziewczynki. Chłopak przysięga, że jest niewinny i prosi o pomoc we wniesieniu apelacji. Paul mimo, że od 25 lat nie występował jako adwokat, podejmuje się bronić skazańca. Pod wpływem swojej żony Laurie (Kate Capshaw) postanawia na nowo zbadać szczegóły sprawy. Jego prywatne śledztwo napotyka jednak wiele przeszkód. Na drodze do poznania prawdy staje detektyw Tanny Brown (Larry Fishburne), który prowadził śledztwo w sprawie śmierci dziewczynki. Detektyw przekonany jest o winie Fergusona i chce za wszelką cenę doprowadzić do wykonania wyroku. Ferguson przysięga, że przyznał się do winy jedynie pod wpływem policyjnych tortur. Armstrong w trakcie swoich poszukiwań dociera do osadzonego w więzieniu maniakalnego mordercy Blaira Sullivana (Ed Harris) uwikłanego w tę sprawę, podobnie jak wiele innych, przypadkowych osób.
3,001 głos
Chongtian huo

Chongtian huo (2016)
nowośćSky on Fire

Akcja Kryminał ThrillerPokaż opis
Strażnik zostaje uwikłany w walkę o ochronę badań nad komórkami macierzystymi, które mogą potencjalnie leczyć raka, przed dostaniem się w niewłaściwe ręce.
0,000 głosów
New Trial

New Trial (2017)
nowośćJaesim

Kryminał DramatPokaż opis
Hyun-Woo, który jest jedynym świadkiem zamordowania taksówkarza, zostaje oskarżony o popełnienie przestępstwa i skazany na dziesięć lat. Z pomocą prawnika walczy o swoje dobre imię, czy uda mu się wywalczyć sprawiedlowość?
0,000 głosów
Banda jednej ręki

Banda jednej ręki (1986)
nowośćBand of the Hand

Kryminał AkcjaPokaż opis
Akcja toczy się w sercu Miami lat 80. Bohaterami są nastoletni przestępcy, wychowani w gangach ulicznych, mordercy, handlarze narkotyków, liderzy gangów. W ramach nowego planu resocjalizacji, zostają wysłani do szkoły przetrwania na bagnach Everglades. W dojściu do zostania prawymi obywatelami pomaga im opiekun Joe (Stephen Lang). Po udanym przejściu przez piekło Everglades, dostają się do miejskiej dżungli, gdzie muszą zdać jeszcze jeden test... [b]Obsada:[/b] James Remar - Nestor Stephen Lang - Joe Lauren Holly - Nikki Paul Calderon - Tito Leon - Moss John Cameron Mitchell - J.L. Danton Stone - Aldo Michael Carmine - Ruben
0,000 głosów
Nocne życie

Nocne życie (2016)
nowośćLive By Night

Dramat KryminałPokaż opis
W czasach prohibicji syn szanowanego kapitana bostońskiej policji (Brendan Gleeson) - Joe Coughlin (Ben Affleck) odcina się od swojego tradycyjnego wychowania. Mężczyzna jest przestępcą, który cieszy się życiem poza prawem, pracując dla miejscowego mafiosa Tima Hickeya (Titus Welliver). Gdy Joe kradnie pieniądze i dziewczynę (Sienna Miller) wroga swojego szefa - Alberta White'a (Robert Glenister), rozpoczyna serię tragicznych wydarzeń.
0,000 głosów
W pętli

W pętli (2016)
nowośćHurok

Kryminał Sci-fi ThrillerPokaż opis
Adam traci w wypadku samochodowym dziewczynę. Kobieta była w ciąży. Wkrótce los daje mężczyźnie możliwość naprawienie błędów, którze przyczyniły się do śmierci ukochanej... Czy uda mu się przywrócić kobietę do życia?
0,000 głosów
Son of a Gun

Son of a Gun (2014)
nowośćFilm

Dramat KryminałPokaż opis
Dziewiętnastoletni JR trafia do więzienia, gdzie zostaje protegowanym najbardziej znanego przestępcy w Australii, Brendana Lyncha.
7,001 głos
Top Dog

Top Dog (2014)
nowośćFilm

Dramat KryminałPokaż opis
Billy Evans, lider gangu chuliganów, zachłystuje się władzą, jaką zdobył we Wschodnim Londynie. Kiedy otrzymuje propozycję od klubu piłkarskiego, by pomógł mu w przekręcie ubezpieczeniowym, widzi w tym okazję do szybkiego wzbogacenia. Niestety szybko okazuje się, że czekają go problemy i to wcale nie ze strony stróżów prawa...
8,502 głosy
Ucieczka gangstera

Ucieczka gangstera (1994)
nowośćThe Getaway

Przygodowy Akcja Kryminał SensacyjnyPokaż opis
Doc McCoy (Alec Baldwin) - to największy spec od napadów rabunkowych. Gdy wpada w tarapaty, jego superatrakcyjna żona i jednocześnie wspólniczka - Carol (Kim Basinger) - gotowa jest zrobić wszystko, aby go z nich wyciągnąć. Pomaga jej wpływowy gangster Jack Benyon (James Woods), dla którego Doc organizuje brawurowy skok. Napad to dopiero początek kłopotów. Zdani tylko na siebie, Doc i Carol uciekają przed policją i bezwzględnymi wspólnikami.
0,000 głosów
An Ordinary Man

An Ordinary Man (2017)
nowośćOrdinary Person

Akcja Dramat Kryminał ThrillerPokaż opis
Policjant angażuje się w sprawę po tym, jak przypadkowo aresztował morderce. Którą drogę wybierze? Sprawiedliwość czy spisek?
0,000 głosów
Uciszone

Uciszone (2015)
nowośćGyeong-seong-hak-gyo: sa-la-jin so-nyeo-deul

Horror Kryminał ThrillerPokaż opis
Historia rozgrywa się w 1938 roku. Opowiada o uczennicy Joo Ran, która zostaje przeniesiona do szkoły z internatem w Keijyo. Wkrótce potem próbuje rozwiązać sekret szkoły pełnej tajemnic.
0,000 głosów
Deep Trap

Deep Trap (2015)
nowośćHam-jeong

Kryminał Horror ThrillerPokaż opis
Małżeństwo z pięcioletnim stażem, on ma problemy z erekcją, ona chce mieć dziecko i jest trochę zdesperowana. Znajduje więc przez internet restaurację na odludziu, której właściciel ma pomóc w rozwiązaniu problemu. gwarantując spokój, odpowiednią dietę z programów o najobrzydliwszych daniach świata.
0,000 głosów
Drishyam

Drishyam (2015)
nowośćFilm

Dramat Thriller KryminałPokaż opis
Opowieść o mężczyźnie, który za wszelką cenę stara się uchronić swoją rodzinę przed skorumpowanymi gliniarzami.
0,000 głosów
Potwór z Martfű

Potwór z Martfű (2016)
nowośćA martfüi rém

Kryminał ThrillerPokaż opis
W małym, prowincjonalnym miasteczku Martfü grasuje seryjny morderca. Żadna z mieszkających w okolicy młodych kobiet nie może czuć się bezpieczna.
0,000 głosów
Czarny śnieg

Czarny śnieg (2017)
nowośćBlack Snow

Dramat Kryminał Thriller DreszczowiecPokaż opis
Accused of killing his brother during adolescence, Salvador lives isolated in the middle of Patagonia. After several decades without seeing, his brother Marcos and his sister-in-law Laura, come to convince him to sell the lands that they share by inheritance. The crossing, in the middle of a lonely and inaccessible place, revives the duel where the roles of victim and murderer are transformed over and over again.
0,000 głosów
Wyspa skarbów

Wyspa skarbów (1990)
nowośćTreasure Island

Akcja Kryminał Przygodowy ThrillerPokaż opis
Chłopiec, mapa skarbów, nikczemny wilk morski - reżyser Fraser C. Heston wprowadza do filmu nieodłączne elementy powieści przygodowej, perfekcyjnie oddając klimat epoki oraz piracki żargon. Christian Bale imponująco wcielił się w rolę Jima Hawkinsa, a Charlton Heston jako jednonogi nożownik Długi John Silver stworzył niezapomnianą kreację.
0,000 głosów