Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (310)
Ostatnio dodane
Małżeńskie porachunki

Małżeńskie porachunki (2017)
nowośćDræberne fra Nibe

Komedia kryminalna DramatPokaż opis
Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.
0,000 głosów
Volta

Volta (2017)
nowośćFilm

Komedia kryminalnaPokaż opis
Akcja filmu toczy się w Lublinie. Bruno Volta, mistrz w rozwiązywaniu zagadek oraz cyniczny specjalista od wizerunku polityków, zostaje postawiony w stan gotowości. Jego młodsza partnerka Agnieszka poznaje w niecodziennych okolicznościach Wiki. Nowa znajoma znajduje w starej kamienicy drogocenną rzecz – koronę Kazimierza Wielkiego. Volta, nie chcąc przepuścić tej okazji, pragnie wejść w posiadanie znaleziska. Pomóc mu ma ochroniarz Dycha.
9,001 głos
Take Me

Take Me (2017)
nowośćFilm

Komedia kryminalnaPokaż opis
Ray jest młodym przedsiębiorcą, specjalizującym się w uprowadzeniach symulowanych na wysokim poziomie. Pewnego dnia dostaje zadanie, które nie jest takie proste jak się z początku wydawało.
0,000 głosów
Jak rozbić bank

Jak rozbić bank (2016)
nowośćVier gegen die Bank

Komedia kryminalnaPokaż opis
Bokser Chris (Til Schweiger), były aktor Peter i ekscentryczny specjalista od reklamy Max od lat odkładają pieniądze w tym samym banku. Każdy z nich jest o krok od realizacji swoich marzeń, gdy okazuje się, że pieniądze wyparowały. Ich rachunki prowadził ten sam doradca inwestycyjny Tobias. Niestety dyrektor banku za wszelką cenę chciał się pozbyć Tobiasa i swoimi machinacjami sprawił, że rachunki jego klientów w jednej chwili stopniały do zera. Teraz czterej panowie bez grosza przy duszy i bez perspektyw postanawiają zemścić się na banku i jego dyrektorze.
0,000 głosów
Dobrzy gliniarze

Dobrzy gliniarze (2006)
nowośćBon Cop, Bad Cop

Akcja Komedia kryminalnaPokaż opis
Na granicy francuskojęzycznego Quebeku i anglosaskiego Ontario w Kanadzie zostaje znalezione ciało. Okazuje się, że zwłoki należą do Benoit Brisseta, który był działaczem sportowym związanym z ligą hokeja.
0,000 głosów
Mystery Train

Mystery Train (1989)
nowośćFilm

Dramat Komedia kryminalnaPokaż opis
Tak jak "Inaczej niż w Raju", "Mystery Train" składa się z trzech części opatrzonych tytułami. Tym razem jednak głównym łącznikiem między epizodami nie są bohaterowie, lecz czas i miejsce akcji - podupadły hotel Arkada w Memphis w stanie Tennessee, rodzinnym mieście Elvisa Presleya. Zwykle nie odwiedza go wielu gości, nocny portier i chłopiec hotelowy nudzą się, rozmawiają na banalne tematy i słuchają lokalnej stacji radiowej. Pewnej nocy jednak coś zaczyna się dziać...
0,000 głosów
Tajemnica morderstwa na Manhattanie

Tajemnica morderstwa na Manhattanie (1993)
nowośćManhattan Murder Mystery

Komedia kryminalnaPokaż opis
Przeżywające kryzys małżeństwo podejrzewa, że ich sąsiad, miły, spokojny, starszy pan, zamordował własną żonę. Larry i Carol Lipton postanawiają na własną rękę znaleźć dowody obciążające mordercę. Szybko jednak orientują się, że sprawa nie jest tak prosta jak tego się spodziewali na początku. Powoli sytuacja zaczyna wymykać im się spod kontroli.
0,000 głosów
Strzały na Broadwayu

Strzały na Broadwayu (1994)
nowośćBullets Over Broadway

Komedia kryminalnaPokaż opis
Lata 20-te, Nowy Jork. Ambitny dramaturg David Shayne (John Cusack) marzy o wystawieniu na deskach teatru swojej debiutanckiej i świeżo ukończonej sztuki. Aby zdobyć fundusze na realizację ów projektu, jego przewrotny agent zwraca się z prośbą o pomoc do miejscowego gangstera Nicka Valentiego (Joe Viterelli) . Ten zgadza się wspomóc artystę, jednak nie bezinteresownie. Stawia swoje warunki, które z czasem coraz bardziej ingerują w samą sztukę... Film nominowany był do nagrody akademii - Oscara, nagrody BAFTA oraz Independent Spirit Award.
0,000 głosów
Dick i Jane: Niezły ubaw

Dick i Jane: Niezły ubaw (2005)
nowośćFun with Dick and Jane

Komedia kryminalnaPokaż opis
Remake komedii z 1977 r. z Jane Fondą i Georgem Segalem. Dick wiedzie idealne, choć nieco nudnawe życie. Ma dobrą pracę, kupił wymarzony dom dla swoje żony Jane, a synka posyła do najlepszej szkoły. Jego szef Jack McCallister, awansuje go wreszcie, po 15 latach harówki, na wiceprezesa firmy. Szczęście trwa jednak zaledwie sześć godzin, firma bowiem plajtuje. Jej szef odchodzi z sowitą odprawą, Dick zostaje na lodzie. Zadłużony, szybko traci dorobek całego życia. Czuje się oszukany i knuje z żoną plan zemsty na skorumpowanym McCallisterze, który wiedział o złej kondycji firmy. Para zaczyna od kilku, prawie niewinnych, kradzieży. Życie Dicka znowu nabiera rumieńców. Sprawca ruiny małżonków może czuć się zagrożony. 
10,002 głosy
Klątwa skorpiona

Klątwa skorpiona (2001)
nowośćThe Curse of the Jade Scorpion

Komedia kryminalnaPokaż opis
CW Briggs jest jednym z najlepszych detektywów pracujących w latach 40. w Nowym Jorku, a przynajmniej tak twierdzi w rozmowach z piękną Betty Ann Fitzgerlad, którą pragnie uwieść. Briggs chwali się, że potrafi wniknąć w umysł mordercy i zrozumieć jego sposób myślenia, ale pewnego dnia detektyw pada ofiarą potężnego zaklęcia, które zamienia jego umysł z umysłem złodzieja...
0,000 głosów
Projekt A 2

Projekt A 2 (1985)
nowość'A' gai waak juk jaap

Komedia kryminalna Sztuki walkiPokaż opis
Klasyk sztuk walki z mistrzem karate Jackiem Chanem, który nakręcił "Projekt A" po pobycie w Stanach Zjednoczonych, skąd wrócił do Hongkongu z zamiarem podniesienia poziomu kina azjatyckiego. Plan powiódł sie znakomicie, czego efektem był sequel nakręcony 4 lata później. Jackie Chan wciela sie w twardziela zwanego Dragon Ma, jedynego uczciwego policjanta w Hong Kongu. Usiłuje on stawić czoła wszechobecnej korupcji, jednocześnie nie ustając w walce z rosnącą przestępczością. Nie jest to łatwe zadanie, widzowie maja więc okazje podziwiać fantastyczne popisy karate. W filmach nie brak też szybkiej akcji z dużą dozą uatrakcyjniającego i rozładowującego napiętą atmosferę humoru
0,000 głosów
Bracia Oodie

Bracia Oodie (2012)
nowośćThe Baytown Outlaws

Akcja Komedia kryminalnaPokaż opis
Kiedy były mąż Celeste (Eva Longoria) strzela do niej trzy razy, kobieta postanawia odebrać mu ich syna Roba (Thomas Brodie-Sangster). W tym celu wynajmnuje trzech braci aby sprowadzili go do niej. Ale sprawy się komplikują - to co zaczęło się jako misja ratunkowa, zmienia się w grę z morderczyniami, indiańskimi myśliwymi oraz agentami federalnymi.
7,001 głos
R.I.P.D. Agenci z zaświatów

R.I.P.D. Agenci z zaświatów (2013)
nowośćFilm

Komedia kryminalna AkcjaPokaż opis
Adaptacja komiksu o departamencie sprawiedliwości, w którym rządy sprawują martwi funkcjonariusze policji.
9,888 głosów
Vabank II, czyli riposta

Vabank II, czyli riposta (1984)
nowośćFilm

Komedia kryminalnaPokaż opis
Kramer skazany za upozorowany przez Kwintę rabunek własnego banku odsiaduje wyrok w więzieniu. Wraz ze Sztycem udaje mu się zbiec, ale odmawia natychmiastowego wyjazdu do Szwajcarii, ponieważ chce zemścić się na Kwincie. Ten zaś spokojnie uprawia warzywa. Z gazet dowiaduje się o ucieczce Kramera. Zaalarmowany nią jest również przyjaciel Kwinty, Duńczyk, który zajął się produkcją filmową. Stawiski, sekretarz Kramera, wynajmuje Tędlarza, specjalistę od "mokrej roboty". Angażuje się on jako statysta filmowy i rani strzałami z pistoletu Duńczyka. Ma to wywabić Kwintę.
8,001 głos
Vabank

Vabank (1982)
nowośćFilm

Komedia kryminalnaPokaż opis
Debiut fabularny Juliusza Machulskiego. Film łączy elementy czystego kryminału spod znaku Alfreda Hitchcocka ze stylizacją retro. Akcja toczy się w scenerii warszawskiej w latach trzydziestych. Doświadczony kasiarz Kwinto (Jan Machulski) opuszcza właśnie więzienie i obmyśla zemstę na Kramerze (Leonard Pietraszak), właścicielu banku, który przed laty namówił go na włamanie, a następnie zadenuncjował policji.
0,000 głosów
Scoop: Gorący temat

Scoop: Gorący temat (2006)
nowośćScoop

Komedia kryminalnaPokaż opis
Bohaterką filmu jest amerykańska studentka dziennikarstwa (Scarlett Johansson), która przyjeżdża do Londynu na wakacje. Kiedy przypadkowo wplątuje się w śledztwo w sprawie niewyjaśnionych morderstw, postanawia napisać na ten temat artykuł wszech czasów i zająć się poszukiwaniem mordercy na własną rękę. Jednak sprawa mocno się komplikuje, gdy dziewczyna zakochuje się w namiętnym brytyjskim arystokracie, który jest jednocześnie głównym podejrzanym...
4,001 głos
W nurcie życia

W nurcie życia (2009)
nowośćMiddle Men

Dramat Komedia kryminalnaPokaż opis
Jack Harris ma kochającą i wierną żonę, dwójkę cudownych dzieci i udaną karierę. Pewnego dnia postanawia podjąć się zadania, które zaoferował mu kolega: mają ratować podupadający biznes. Nie jest jednak świadom, że ta decyzja całkowicie zmieni jego życie w sposób, którego by się nigdy nie spodziewał.
0,000 głosów
Remo: Nieuzbrojony i niebezpieczny

Remo: Nieuzbrojony i niebezpieczny (1985)
nowośćRemo Williams: The Adventure Begins

Komedia kryminalna Sztuki walkiPokaż opis
Tajne służby potrzebują specjalnie wyszkolonego agenta. Znajdują człowieka, który może się nadawać, ale musi przejść specjalny trening karate u starego mistrza, Chiuna (Joel Grey). Remo (Fred Ward) rozpoczyna szkolenie, nie mając pojęcia, jak niewiele potrafi.
0,000 głosów
Przekręt

Przekręt (2000)
nowośćSnatch.

Komedia kryminalnaPokaż opis
Film złożony z kilku opowieści, które splatają się wokół historii o handlu diamentami. Fabuła opowiada poza tym o walkach psów, kradzieży samochodów, walce na pięści i upodobaniach środowiska przestępczego. Zawikłana intryga kryminalna służy ukazaniu barwnego świata ekscentrycznych postaci - wśród których odnajdziemy gangsterów, szefów mafii, bokserów i Cyganów.
10,002 głosy
Szefowie Wrogowie

Szefowie Wrogowie (2011)
nowośćHorrible Bosses

Komedia kryminalnaPokaż opis
Nick, Kurt i Dale są przekonani, że jedynym sposobem na uczynienie ich uciążliwej pracy nieco bardziej znośną byłoby uwolnienie się od swoich na wskroś nieznośnych szefów. Ponieważ odejście z pracy nie wchodzi w grę, pod wpływem paru nadprogramowych drinków i kilku rad od byłego hochsztaplera trzej przyjaciele obmyślają złożony i pozornie niezawodny plan uwolnienia się od pracodawców… na dobre. Jest tylko jeden problem — jedynie w nieomylnym umyśle może zrodzić się perfekcyjny plan.
5,502 głosy