Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (2095)
Ostatnio dodane
Mockingbird

Mockingbird (2014)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Pewna para otrzymuje paczkę z kasetą, na której znajdują instrukcje, które muszą wykonać, jeśli chcą przeżyć. Rozpoczyna się koszmar...
0,000 głosów
Powracający koszmar

Powracający koszmar (2006)
nowośćThe Return

Dramat HorrorPokaż opis
Joanna Mills jest upartą, nieustępliwą młodą kobietą, zdecydowaną na odkrycie prawdy kryjącej się za przerażającymi wizjami, które ją prześladują. Robiąc zadowalającą karierę jako przedstawiciel firmy transportowej, Joanna ma jednak spore problemy w życiu osobistym: skłócona z ojcem, nachodzona przez byłego chłopaka, coraz częściej ulega przeświadczeniu, że traci panowanie nad przebiegiem swojego życia. Widzi i podświadomie doświadcza brutalnego zabójstwa nieznajomej, młodej dziewczyny, pozbawionej życia przez bezwzględnego mordercę, którego następną ofiarą prawdopodobnie stanie się Joanna. Chcąc odmienić los i pozostać żywą, Joanna kierowana przez własne wizje, jedzie do rodzinnego miasta zabitej dziewczyny. Kiedy przyjeżdża na miejsce, odkrywa że pewne sekrety nigdy nie będą mogły być pogrzebane, niektóre duchy nigdy nie odejdą, a popełnione morderstwo, którego tajemnicę próbuje rozwikłać, może dotyczyć jej samej.
0,000 głosów
Split

Split (2016)
nowośćFilm

Thriller HorrorPokaż opis
Mężczyzna o mnogiej osobowości porywa trzy nastolatki. Okazuje się, że jedna z jaźni zaczyna dominować nad innymi.
0,000 głosów
Lament

Lament (2016)
nowośćThe Wailing

Dramat Fantasy Horror ThrillerPokaż opis
W małej wiosce pojawia się tajemnicza choroba dziesiątkująca populację, a miejscowi obwiniają o jej pojawienie się nowoprzybyłego. Uważają, że obudził i rozzłościł złe duchy. Gdy córka policjanta pracującego nad sprawą zaraża się, ten wzywa na pomoc szamana, by odnaleźć prawdziwą przyczynę zarazy.
0,000 głosów
Obcy - Decydujące starcie

Obcy - Decydujące starcie (1986)
nowośćAliens

Horror Sci-fiPokaż opis
Po 57 latach dryfowania w przestrzeni kosmicznej oficer Ellen Ripley zostaje odnaleziona. Na stacji kosmicznej dowiaduje się, że "firma" wysłała dużą grupę kolonistów na planetę, z której załoga Nostromo wniosła na pokład obcego. Przerażona próbuje interweniować, jednak bez skutku. Nikt jej nie wierzy, zaś jej przeżycia są uznawane za wymysły. Kiedy wydaje się, że wszystko wraca do normy z bazy osadników przestają nadchodzić wiadomości. Oficer Ellen Ripley wyrusza wraz z oddziałem komandosów i pracownikiem "firmy" na planetę. Jednak horror, który tam zastaną, nie śnił im się w najgorszych koszmarach....
10,001 głos
Obcy - 8. pasażer Nostromo

Obcy - 8. pasażer Nostromo (1979)
nowośćAlien

Horror Sci-fiPokaż opis
Kosmos. Odległy wszechświat. Grupa siedmiu członków załogi przebywa w stanie hibernacji. Ich sen przerywa sygnał S.O.S nadawany z planety LV-240. Kapitan Dallas, dowódca statku, zarządza zejście na niezbadaną planetę w ramach akcji ratunkowej. Jeden z członków załogi, niejaki Kane, zostaje zaatakowany przez nieznane stworzenie, który rzuca mu się na twarz i zaciska wokół szyi. Załoga zabiera Kane'a na pokład. Od tej chwili ich podróż przeradza się koszmar. Sygnał S.O.S nadawany z nieznanej planety okazuje się ostrzeżeniem, lecz już za późno... Załoga otrzymuje nowego, niechcianego pasażera, ósmego pasażera "Nostromo".
9,502 głosy
Autopsja Jane Doe

Autopsja Jane Doe (2016)
nowośćThe Autopsy of Jane Doe

HorrorPokaż opis
Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.
0,000 głosów
Wampiryczni kochankowie

Wampiryczni kochankowie (1970)
nowośćThe Vampire Lovers

Horror KomediaPokaż opis
Mircalla Karnstein jest żądną krwi i erotycznych doświadczeń wampirzycą. W poszukiwaniu nowych wrażeń jedzie do Europy, gdzie kiedyś mieszkała jej rodzina. Tam poznaje generała Spielsdorfa i zaprzyjaźnia się z jego córką, Laurą. Niestety dziewczyna pada ofiarą potwora, następna ginie jej przyjaciółka. Zrozpaczony ojciec - wraz z łowcą wampirów - postanawia jak najszybciej zgładzić Mircallę...
0,000 głosów
Instynkt mordu

Instynkt mordu (1988)
nowośćPrimal Rage

Horror Sci-fiPokaż opis
Dobry dziennikarz zrobi wszystko aby zdobyć wiadomość na pierwszą stronę. Kiedy więc profesor Ethridge prowadzący zbrodnicze eksperymenty na zwierzętach w uniwersyteckim laboratorium odmawia studenckiej gazecie wywiadu frank zakrada się nocą do klatek z małpami . Błysk flesza wywołuje panikę, jeden z pawianów rzuca się na fotografa. Pogryziony Frank staje się niebezpieczny dla otoczenia, każdy kto się z nim zetkną zachowuje się tak samo. Jest tylko jedno wyjście: zabić nosiciela zarazy. ale to nie powstrzyma okrutnej choroby, która szerzy się w studenckim campusie. [b]Obsada:[/b] Sarah Buxton - Debbie Luis Valderrama - Chat Bo Svenson - Ethridge Mitch Watson - Frank Duffy Cheryl Arutt - Lauren Daly Patrick Lowe - Sam Nash Paul Bridges Thompson - Asystent w laboratorium Barry Schreiber - Oakley
0,000 głosów
Mgła

Mgła (1980)
nowośćThe Fog

HorrorPokaż opis
Zbliża się setna rocznica założenia nadmorskiego miasteczka Antonio Bay. Mieszkańcy przygotowują się do święta, nie wiedząc, że nad osadą ciąży klątwa. Rocznica tych obchodów zbiega się, bowiem ze stuleciem zatopienia żaglowca, którego załoga padła ofiarą zdrady założycieli miasta. Teraz upiorni marynarze powracają, by się zemścić. Bez litości atakują wszystkie napotkane na swojej drodze żywe istoty, szukając tego, co im niegdyś odebrano.
0,000 głosów
Valley of Ditches

Valley of Ditches (2017)
nowośćFilm

Dramat Dreszczowiec Horror Kryminał ThrillerPokaż opis
Zostawiona w wykopanym grobie Emilia walczy o życie................................................
0,000 głosów
Rings

Rings (2017)
nowośćFilm

Dramat HorrorPokaż opis
Jeżeli już przestała śnić się wam Samara, mamy złe wieści. Ona powraca! Film zabierze nas do czasów sprzed wydarzeń pierwszej części „Ringu”, na długo zanim powstała słynna kaseta video, którą Samara rozpoczęła krwawe żniwo. Dowiemy się, co pchnęło jej macochę do morderstwa, a motywy wcale nie są oczywiste… Za reżyserię odpowiada jeden z najbardziej utytułowanych hiszpańskich twórców filmów fantasy, m.in. „Trzech dni” i „Brasil”. Producentem jest Guillermo del Toro, twórca serii „Hellboy” i „Labiryntu fauna”.
0,000 głosów
Elvira, władczyni ciemności

Elvira, władczyni ciemności (1988)
nowośćElvira: Mistress of the Dark

Horror KomediaPokaż opis
Elvira, prezenterka telewizyjna prowadząca program, w którym pokazywane są tanie horrory otrzymuje w spadku dom w Nowej Anglii. Natychmiast postanawia w nim zamieszkać, ale po przybyciu na miejsce okazuje się, że dla mieszkańców miasteczka jest zbyt ekstrawagancka a dla swojego wujka czarodzieja zbyt niebezpieczna. "Elvira, władczyni ciemności" to film zjechany przez krytykę, ale ukochany przez widzów. Postać ubranej na czarno Elviry stała się jednym z symboli amerykańskiej kultury masowej oraz bohaterką wielu gier komputerowych i komiksów.
0,000 głosów
Armia Wilków

Armia Wilków (2002)
nowośćDog Soldiers

Horror AkcjaPokaż opis
Nieduży, 6-osobowy oddział brytyjskich żołnierzy wyrusza w szkockie góry z rutynową misją treningową. Z początku wszystko przebiega zgodnie z planem, ale kiedy dzień później nasi bohaterowie natrafiają do zniszczonego i zalanego krwią obozu "przeciwnika" ćwiczenia zamieniają się w walkę na śmierć i życie. Osaczeni przez stado wilkołaków żołnierze znajdują schronienie w opustoszałej farmie w głębi lasu. Aby przetrwać muszą doczekać świtu. Wilkołaki jednak nie zamierzają rezygnować ze zdobyczy...
7,502 głosy
Krew: Ostatni wampir

Krew: Ostatni wampir (2009)
nowośćBlood: The Last Vampire

Horror AkcjaPokaż opis
Rok 1970. Saya (Gianna Jun) uczy się w liceum zlokalizowanym w amerykańskiej bazie wojskowej w Tokio. Dziewczyna, mimo że wygląda na nastolatkę, tak naprawdę jest kilkusetletnią pół kobietą, pół wampirem. W tajemnicy przed wszystkimi współpracuje z agencją tropiącą złe duchy. Od lat czeka też na okazję do zemsty na potężnym demonie Onigen (Koyuki), która zamordowała jej ojca. Jej wróg poluje teraz na Alice (Allison Miller), córkę szefa bazy, generała McKee (Larry Lamb). Wkrótce mężczyzna zostaje zamordowany. Zbrodnia ta przelewa czarę goryczy. Alice i Saya łączą siły, by ostatecznie rozprawić się z okrutną Onigen. Ekranizacja popularnego komiksu anime jest efektem pracy producenta Billa Konga, odpowiedzialnego za sukces "Hero" i "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka", oraz reżysera Chrisa Nahona, twórcy "Imperium wilków" i "Pocałunku smoka". Autorem muzyki jest Clint Mansell, który zasłynął ścieżką dźwiękową do przejmujących obrazów Darrena Aronofsky'ego "Requiem dla snu", "Zapaśnik" i "Czarny łabędź". Atutem produkcji są kapitalne zdjęcia Hanga-Sanga Poona.
8,502 głosy
Aplik@cja

Aplik@cja (2016)
nowośćBedeviled

Horror ThrillerPokaż opis
Po pobraniu tajemniczej telefonicznej aplikacji pięcioro przyjaciół staje się ofiarami nadnaturalnej siły.
0,000 głosów
Oczy matki

Oczy matki (2016)
nowośćThe Eyes of My Mother

Dramat HorrorPokaż opis
Na swojej zacisznej farmie, matka naucza własną córkę anatomii i próbuje oswoić ją ze śmiercią. Pewnego popołudnia tajemniczy mężczyzna w okrutny sposób przerywa idylliczne życie rodziny, co skutkuje głęboką traumą u małej dziewczynki, jak również rozbudza w niej unikalne osobliwości.
0,000 głosów
Ulice strachu

Ulice strachu (1998)
nowośćUrban Legend

HorrorPokaż opis
W każdej kulturze istnieją pewne zmitologizowane opowieści, które ponoć zdarzyły się naprawdę. Wiele osób twierdzi, że zna nawet osoby, które były świadkami tych wydarzeń. Te opowieści, nierzadko krwawe, noszą miano miejskich legend.... Grupa studentów na zajęciach profesora Wexlera omawia właśnie problem owych legend - czy są prawdziwe, kto i dlaczego je wymyślił. Niespodziewanie niczym z koszmaru sennego pojawia się tajemniczy psychopatyczny morderca, który postanawia wcielić w życie miejskie legendy.... Trójka studentów: Paul, dziennikarz, który niemal goni za każdą sensacją, zakochana w nim Brenda i tajemnicza introwertyczka Natalie spotkają się - każde na swój sposób - z ogromny złem. Złem, które jest trudne do pojęcia zwykłemu człowiekowi, które istnieje gdzieś na dnie jego duszy i dało początek "miejskim legendom"... Czasu jest coraz mniej, krąg podejrzanych z każdym kolejnym morderstwem zawęża się. Z każdą chwilą bohaterowie zbliżają się do tragicznego finału.
0,000 głosów
Dead Awake

Dead Awake (2017)
nowośćFilm

Horror ThrillerPokaż opis
Młoda kobieta musi ocalić siebie i swoich przyjaciół przed starożytnym złem atakującym swoje ofiary w czasie paraliżu sennego.
0,000 głosów
Satanic

Satanic (2016)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Czwórka przyjaciół udaje się na festiwal muzyczny. Po drodze bohaterowie spotykają tajemniczą dziewczynę.
0,000 głosów