Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (2109)
Ostatnio dodane
XX

XX (2017)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
XX to nowa antologia horroru z zacięciem gender – wszystkie historie zostały wyreżyserowane przez kobiety i grają w nich aktorki.
0,000 głosów
Martwe serce

Martwe serce (2014)
nowośćCorazón Muerto

Thriller Horror DramatPokaż opis
Film składa się z dwóch pozornie niepowiązanych ze sobą historii. Pierwsza z nich przedstawia losy pewnej pary: zazdrosnej kobiety, która planuje odebrać sobie życie i jej bezradnego wobec trudnej sytuacji partnera. W drugiej historii dwaj mężczyźni porywają córkę wpływowej bizneswoman, Claudii Villegas. To, co z początku wydawało się perfekcyjną zbrodnią, wymyka się spod kontroli za sprawą nieoczekiwanego zwrotu. Gdy jeden z porywaczy dzwoni do bogatej matki, żądając okupu, okazuje się, że jej córka ma się dobrze i beztrosko gra w domu na fortepianie. Co gorsza, w budynku, w którym przetrzymują dziewczynę, dochodzi do przedziwnych i niewytłumaczalnych zdarzeń…
3,001 głos
Dziewczyna z sąsiedztwa

Dziewczyna z sąsiedztwa (2007)
nowośćJack Ketchum's The Girl Next Door

Thriller Dramat Horror KryminałPokaż opis
Film opowiada historię okrutnej zbrodni, dokonanej na nastoletniej Sylvii Likens, która wstrząsnęła społeczeństwem amerykańskim w 1965 roku. Meg i jej niepełnosprawna siostra Susan, po utracie rodziców, trafiają pod opiekę dalekiej ciotki Ruth. Zamieszkują razem z nią i jej synami. Meg zaprzyjaźnia się z chłopcem z sąsiedztwa- Davidem. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, aż do czasu kiedy na pozór sympatyczna ciotka Ruth pokazuje swoje prawdziwe oblicze i zaczyna wymierzać dziewczynkom niezwykle surowe kary...
10,001 głos
Resident Evil: Vendetta

Resident Evil: Vendetta (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Dreszczowiec Horror Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Chris Redfield i Leon S. Kennedy walczą z przeważającymi siłami zombie.............................................................................
0,000 głosów
Life

Life (2017)
nowośćFilm

Thriller Sci-fi HorrorPokaż opis
Film opowiada historię sześcioosobowej ekipy kosmonautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na chwilę przed ogłoszeniem światu przełomowego dla ludzkości odkrycia: pierwszego dowodu życia na Marsie. Badania, jakie prowadzą, będą miały jednak nieoczekiwane konsekwencje. Forma życia, którą odkrywają, jest bardziej inteligenta niż ktokolwiek przypuszczał.
0,000 głosów
Wataha u drzwi

Wataha u drzwi (2016)
nowośćThe Wolves at the Door

Thriller HorrorPokaż opis
Czwórka przyjaciół spotyka się w eleganckim domu podczas Lata Miłości 1969 roku. Na zewnątrz czekają na nich "śmiertelni" goście. To, co zaczyna się jako niepozorne przyjęcie pożegnalne, przeradza się w noc pełną koszmarów i walkę o przetrwanie.
0,000 głosów
W ukryciu

W ukryciu (2016)
nowośćCrawlspace

Thriller HorrorPokaż opis
Wdowiec wprowadza się z córką i nową żoną do na pozór idealnego nowego domu.......................
5,001 głos
Demon: Historia prawdziwa

Demon: Historia prawdziwa (2005)
nowośćAn American Haunting

Dramat HorrorPokaż opis
Jedyna historycznie udokumentowana prawdziwa historia nawiedzenia ludzi przez ducha. Dramat rodziny Bellów rozegrał się w stanie Tennessee w 1818 roku. Ich dom do dziś jest miejscem pielgrzymek tysięcy miłośników i badaczy zjawisk nadprzyrodzonych. Jest rok 1818 w Red River, Tennessee. John Bell wraz z żoną i jedyną córką Betsy wiedzie spokojne życie w swej niezbyt okazałej posiadłości. Problemy zaczynają się wraz z początkiem konfliktu w jaki John wdaje się z niejaką Kate Batts. Kobieta ta uważana przez miejscowych za czarownicę rzuca klątwę na rodzinę Bellów i zapowiada jej rychły koniec. Wkrótce w domu rodziny oraz jego otoczeniu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Niewytłumaczalne, ciche odgłosy, przypominające oddech, jęki, kroki - z czasem zaczynają się nasilać, aby wreszcie przybrać formę brutalnych, fizycznych ataków na Johna i jego córkę Betsy. Dziewczyna jest odwiedzana przez tajemniczą dziewczynkę, widzianą tylko przez nią, a nocami prześladuje ją budzący przerażenie, czarny wilk. To dopiero początek mrożącego krew w żyłach dramatu rodziny Bellów, który trwać będzie nieprzerwanie przez 4 lata aż do tragicznego finału. Film "Demon: historia prawdziwa" powraca do tej nocy, kiedy duchy pojawiły się w domu Bellów i odkrywa przerażająca prawdę o ich naturze i pochodzeniu.
8,001 głos
Instytut Aticus

Instytut Aticus (2015)
nowośćThe Atticus Institute

Dramat HorrorPokaż opis
W latach 70-tych XX wieku doktor Henry West otworzył instytut Atticus, w którym wraz ze swoim personelem badał ludzi obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami. W 1976 roku w ośrodku pojawiła się Judith Winstead. Kilka prostych eksperymentów udowodniło, że kobieta posiada moc jasnowidzenia i telekinezy. Zaniepokojony jej zdolnościami West informuje o jej przypadku rząd Stanów Zjednoczonych, który wysyła do Atticus ludzi, w ich mniemaniu władnych okiełznać Judith Winstead.
6,001 głos
Terra Formars

Terra Formars (2016)
nowośćFilm

Horror Akcja Sci-fiPokaż opis
W XXI wieku naukowcy podejmują próbę kolonizacji Marsa zasiewają na niej algi pochłaniające światło słoneczne, oczyszczające atmosferę i powodujące ekspansję karaluchów.
0,000 głosów
Klaun

Klaun (2014)
nowośćClown

HorrorPokaż opis
Kent, kochający mąż i ojciec, w dniu szóstych urodzin swojego synka zakłada kostium klauna. Ku jego przerażeniu po „występie” nie może zdjąć przebrania, w tym czerwonego nosa i peruki. Co więcej, jego własna osobowość zaczyna się w straszny sposób zmieniać. Okazuje się, że kostium przenosi klątwę, która wyzwala mordercze skłonności.
0,000 głosów
Bachanalia

Bachanalia (2015)
nowośćBacchanalia

Horror KomediaPokaż opis
Śmiały horror z elementami czarnej komedii o spokojnej wycieczce, która przybiera ekstremalnie nieoczekiwany obrót. Grupa znajomych wyrusza za miasto na weekend, aby przy winie i wykwintnym jedzeniu odpocząć od codziennego zgiełku. Niespodziewanie sielanka zamienia się w bluźnierczą i rozpustną satanistyczną orgię. [b]Obsada:[/b] Edmund Digby- Jones - Dave Kyle Calderwood - Kevin Mariana Penalva - Randy J.C. Montes- Roldan - Pepe Lucinda Rhodes Thakrar - Sam Antoine Martin - Bizzu Andrea Catozzi - Pascale Kasia Kołeczek - Svety
0,000 głosów
The Night Watchmen

The Night Watchmen (2017)
nowośćFilm

Komedia HorrorPokaż opis
Jeden głodny dostarczony pod błędny adres zompir postawi na nogi zaspanych ochroniarzy biurowca.
0,000 głosów
Pozwól mi wejść

Pozwól mi wejść (2008)
nowośćLåt den rätte komma in

Horror MelodramatPokaż opis
Dwunastoletni Oskar jest wrażliwym, nieco bojaźliwym chłopcem, prześladowanym przez silniejszych kolegów z klasy. Jego rówieśniczka - blada i zawsze poważna Eli wychodzi z domu tylko w nocy. Spotykają się na blokowym podwórku szwedzkiego osiedla gdzieś na peryferiach miasta. Wraz z pojawieniem się dziewczynki, w okolicy zaczynają się dziać przerażające i trudne do wytłumaczenia rzeczy. Wspólnym mianownikiem tych zdarzeń jest krew. Zamkniętego w sobie chłopca, wydaje się to fascynować. Potrwa to dopóki Oskar nie odkryje, że Eli jest... wampirem. Szwedzki filmowiec Tomas Alfredson przedstawia bardzo sugestywny i nietypowy obraz dorastania. Przyjaźń, odrzucenie i przywiązanie splatają się w tym niepokojącym, mrocznym i poetyckim zarazem filmie opartym na bestsellerowej powieści Johna Ajvide Lingqvista, okrzykniętego ‘drugim Stephenem Kingiem’.
10,001 głos
Uciszone

Uciszone (2015)
nowośćGyeong-seong-hak-gyo: sa-la-jin so-nyeo-deul

Horror Kryminał ThrillerPokaż opis
Historia rozgrywa się w 1938 roku. Opowiada o uczennicy Joo Ran, która zostaje przeniesiona do szkoły z internatem w Keijyo. Wkrótce potem próbuje rozwiązać sekret szkoły pełnej tajemnic.
0,000 głosów
Deep Trap

Deep Trap (2015)
nowośćHam-jeong

Kryminał Horror ThrillerPokaż opis
Małżeństwo z pięcioletnim stażem, on ma problemy z erekcją, ona chce mieć dziecko i jest trochę zdesperowana. Znajduje więc przez internet restaurację na odludziu, której właściciel ma pomóc w rozwiązaniu problemu. gwarantując spokój, odpowiednią dietę z programów o najobrzydliwszych daniach świata.
0,000 głosów
Przeklęta ziemia

Przeklęta ziemia (2015)
nowośćValley of the Sasquatch

Horror ThrillerPokaż opis
Ojciec wraz z synem i dwoma przyjaciółmi udaje się do chatki na odludziu na polowanie. W czasie przemierzania leśnej głuszy mężczyźni trafiają na mityczne plemię Wielkiej Stopy, strzegące od wieków swej ziemi...
0,000 głosów
Hodowla

Hodowla (2013)
nowośćThe Harvest

Horror ThrillerPokaż opis
Maryann zaprzyjaźnia się z chorym chłopcem. Na przekór jego rodzicom odwiedza go i odkrywa ich tajemnicę.
7,001 głos
Piraci z wyspy skarbów

Piraci z wyspy skarbów (2006)
nowośćPirates of Treasure Island

Horror PrzygodowyPokaż opis
Jim zawsze marzył o bogactwie, pięknych kobietach i awanturniczym życiu korsarza. Pewnego dnia szczęście uśmiecha się, w jego ręce wpada mapa skarbu ukrytego na tajemniczej Wyspie Szkieletów. Wyrusza tam razem z piratami pod wodzą słynnego kapitana Long Johna Silvera. Czeka ich podróż pełna przygód - problem w tym, że nie wszyscy ukończą ją żywi...
10,001 głos
Zombie express

Zombie express (2016)
nowośćTrain to Busan

Akcja Horror ThrillerPokaż opis
Niezidentyfikowany wirus zaatakował Koreę Południową. Rząd ogłasza stan wojenny. Pasażerowie pociągu do Busan, jedynego miasta, które oparło się epidemii, muszą walczyć o przetrwanie. Aby przeżyć, trzeba dostać się na pokład!
0,000 głosów