Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (2131)
Ostatnio dodane
Obserwatorzy

Obserwatorzy (1988)
nowośćWatchers

Akcja Horror Sci-fiPokaż opis
W wyniku tajnych eksperymentów, prowadzonych na potrzeby armii,zostało powołane do życia olbrzymich rozmiarów monstrum. Nocą w laboratorium wojskowym dochodzi do eksplozji,w wyniku której krwiożercza bestia ucieka do pobliskiego lasu. Podąża śladem super - inteligentnego psa,który miał nieszczęście rówież być poddany koszmarnym eksperymentom. Na szczęście wydostał się na wolność. Pies znalazł schronienie w szopie ,na odludziu, gdzie właśnie spotykają się młodzi kochankowie. Tam też dociera wkrótce monstrum i ...
10,001 głos
Mgła

Mgła (1980)
nowośćThe Fog

HorrorPokaż opis
Zbliża się setna rocznica założenia nadmorskiego miasteczka Antonio Bay. Mieszkańcy przygotowują się do święta, nie wiedząc, że nad osadą ciąży klątwa. Rocznica tych obchodów zbiega się, bowiem ze stuleciem zatopienia żaglowca, którego załoga padła ofiarą zdrady założycieli miasta. Teraz upiorni marynarze powracają, by się zemścić. Bez litości atakują wszystkie napotkane na swojej drodze żywe istoty, szukając tego, co im niegdyś odebrano.
0,000 głosów
Baba Jaga

Baba Jaga (2016)
nowośćDon't Knock Twice

HorrorPokaż opis
Gdy młoda dziewczyna puka do drzwi opuszczonego domu, przywołuje do życia złowieszczą istotę.
0,000 głosów
Szatański plan Draculi

Szatański plan Draculi (1973)
nowośćThe Satanic Rites of Dracula

HorrorPokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się w stolicy Wielkiej Brytanii. Główny bohater Inspektor Murray z British Secret Service ma zamiar rozpracować elitarne towarzystwo, które jest zamieszane w praktykowanie tajemniczego kultu. Inspektor prosi o pomoc profesora Larimera Van Helsinga. Jego sojusznikami stają się: niejaki Torrence i bratanica profesora Jessica. Razem rozpracowują ośrodek badań bakteriologicznych. Jessica napotyka się w piwnicy na uwięzione kobiety. Chcąc im pomóc w ucieczce dowiaduje się, iż są one wampirzycami. Jessica ledwo uchodzi z życiem. Wszystkie tropy prowadzą do właściciela firmy D. D. Denhama, który okazuje się być Draculą. Jego złowieszczym planem jest zniszczenie ludzi, zarażając ich potwornie groźnym wirusem.
0,000 głosów
Obserwatorzy II

Obserwatorzy II (1990)
nowośćWatchers II

Horror Sci-fiPokaż opis
Pewna rodzina opiekuje się genetycznie zmodyfikowanym psem, który dzięki manipulacjom naukowców zyskał świadomość i inteligencję. Pies potrafi za pomocą myśli nawiązywać kontakt z morderczym potworem wyhodowanym w tym samym laboratorium.
0,000 głosów
Obserwatorzy III

Obserwatorzy III (1994)
nowośćWatchers III

Horror Sci-fiPokaż opis
Horror utrzymany w konwencji takich filmów jak "Obcy" czy "Predator". Ściśle tajny eksperyment powołuje do życia inteligentne twory: psa myśliwskiego o imieniu Einstein i Outsidera-monstrum nastawione na zabijanie. W filmie dochodzi do konfrontacji pomiędzy najlepszym przyjacielem człowieka a kreaturą.
0,000 głosów
Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Narodziny zła (2017)
nowośćAnnabelle: Creation

HorrorPokaż opis
Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.
0,000 głosów
Annabelle

Annabelle (2014)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się... Annabelle.
6,676 głosów
Mroczna wieża

Mroczna wieża (2017)
nowośćThe Dark Tower

Fantasy HorrorPokaż opis
Adaptacja sagi Stephena Kinga. Powojenny świat zaludniony przez mutanty, demony i wampiry przemierza Roland, poszukując tajemniczej Mrocznej Wieży.
0,000 głosów
The Belko Experiment

The Belko Experiment (2016)
nowośćFilm

Thriller Akcja HorrorPokaż opis
Dla grupy osiemdziesięciu trzech  amerykańskich ekspatriantów miejsce pracy w São Paulo staje się pułapką. Głos emitowany z systemu audio zmusza ich do podejmowania krańcowych decyzji.
0,000 głosów
The Gracefield Incident

The Gracefield Incident (2017)
nowośćFilm

Akcja Horror Sci-fi ThrillerPokaż opis
W Gracefield trzy pary spędzają długi weekend w luksusowym domku, gdy nagle pojawiają się nieproszeni goście w postaci kosmitów. Sielanka zmienia się w koszmar.
0,000 głosów
Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany

Rekinado 5: Efekt Płetwiarniany (2017)
nowośćSharknado 5: Global Swarming

Horror Sci-fiPokaż opis
Kontynuacja znanej serii o rekinach, która urzeka widzów typowym dla siebie humorem. Stany Zjednoczone zostały zrównane z ziemią, a pozostała część planety jest zagrożona epidemią rekinado i walczy o przetrwanie. Fin Shepard (Ian Zierein) wraz z ze swoją rodziną podróżuje po świecie i próbuje powstrzymać atak rekinów.
0,000 głosów
Vampyres

Vampyres (2015)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
W mrocznej posesji żyją dwie kobiety, które zwabiając turystów zaspokajają swoje żądze i swój odwieczny głód krwi.
10,001 głos
The Black Room

The Black Room (2016)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Nowy dom marzeń staje się miejscem koszmaru, gdy małżeństwo odkrywa złego i żądnego grzechu ducha żyjącego w ich piwnicy.
0,000 głosów
Upiorna Noc Halloween

Upiorna Noc Halloween (2008)
nowośćTrick 'r Treat

HorrorPokaż opis
Jak głosi legenda, Halloween to noc, kiedy zmarli wstają z grobów i swobodnie krążą wśród żywych w towarzystwie innych przerażających postaci. Rytuały związane z wigilią dnia Wszystkich Świętych (czyli All Hallows Eve) wymyślono po to, aby chronić ludzi przed niecnymi intrygami tych istot. Mieszkańcy pewnego niewielkiego miasteczka mają się niedługo przekonać, że pewnych tradycji lepiej nie lekceważyć. Nic nie dzieje się tak, jak zwykle. Dwoje ludzi na własnej skórze przekonuje się, czym grozi zdmuchnięcie latarni z dyni przed północą, cztery kobiety natykają się na miejscowym jarmarku na zamaskowanego nożownika, grupa nieznośnych dzieciaków przekracza granice i odkrywa straszliwą prawdę ukrytą w lokalnej legendzie, a zrzędliwego starego mnicha odwiedza dziwaczny osobnik zbierający słodycze, który ma z nim pewne rachunki do wyrównania. Przebrania i cukierki, zjawy i gobliny, potwory i totalny zamęt... W tę najstraszniejszą noc w roku, którą najdziwniejsze stworzenia ? zarówno w ludzkiej postaci, jak i nie ? starają się przetrwać za wszelką cenę, nawet najbardziej niewinne sztuczki i psoty okazują się śmiertelnie niebezpieczne.
0,000 głosów
Wisielec

Wisielec (2016)
nowośćThe Game of the Hangman

Horror ThrillerPokaż opis
Amerykański przedsiębiorca zostaje porwany w Kolumbii i wywieziony na odludzie. Porywacze żądają od niego hasła do firmowego konta w banku, lecz mężczyzna zdaje sobie sprawę, że gdy już im je poda, jego życie przestanie mieć jakąkolwiek wartość.
0,000 głosów
Resident Evil: Vendetta

Resident Evil: Vendetta (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Dreszczowiec Horror Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Chris Redfield i Leon S. Kennedy walczą z przeważającymi siłami zombie.............................................................................
0,000 głosów
Raj utracony

Raj utracony (2006)
nowośćTuristas

HorrorPokaż opis
Wakacje kilku młodych, podróżujących z plecakami turystów zmieniają się w koszmar, gdy w samym środku brazylijskiej dżungli psuje się ich autobus. Szybko się okaże, że w dżungli czai się śmierć...
0,000 głosów
III

III (2015)
nowośćIII: Das Ritual

Dramat HorrorPokaż opis
Mała europejska miejscowość, w której żyją siostry, Ayia (Polina Davydova) i Mirra (Lyubov Ignatushko) jest nękana przez nieznaną epidemię. Choroba zdążyła już odebrać życie matce kobiet, a teraz jej celem jest młodsza z sióstr. Zrozumiawszy, że medycyna konwencjonalna jest bezużyteczna wobec choroby, Ayia szuka pomocy u ojca Hermana (Evgeniy Gagarin), proboszcza i bliskiego przyjaciela rodziny. W jego domu znajduje książki, które są bardzo dalekie od lokalnej religii. Ayia zdaje sobie sprawę z faktu, że musi dotrzeć do podświadomości swojej siostry i odkryć prawdziwą przyczynę jej choroby.
0,000 głosów
Tonight She Comes

Tonight She Comes (2016)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Dwójka znajomych, poszukując zaginionej przyjaciółki, trafia do opuszczonej chaty w lesie. Wkrótce w okolicy dochodzi do przerażających wydarzeń.
0,000 głosów