Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1527)
Ostatnio dodane
Klucz do przygody

Klucz do przygody (2017)
nowośćThe Adventure Club

FamilijnyPokaż opis
Trójka sprytnych i żądnych przygód przyjaciół, znajduje klucz, który zdaje się prowadzić do ukrytego skarbu! Ricky, Bill i Sandy tworzą dziecięcy Klub Przygód. Przekazywana z usta do ust rodzinna legenda głosi, że dziadek Ricky'ego odnalazł przed laty magiczną szkatułkę, spełniającą życzenia. Pewnej nocy chłopiec znajduje na strychu klucz, który może prowadzić do tajemniczego skarbu.
0,000 głosów
Czarodzieje z Waverly Place: Film

Czarodzieje z Waverly Place: Film (2009)
nowośćWizards of Waverly Place: The Movie

Familijny Fantasy Komedia Przygodowy DramatPokaż opis
Rodzina Russo wyjeżdża na wakacje na Karaiby, gdzie rodzice Alex (Selena Gomez), Justina (David Henrie) i Maxa (Jake T. Austin) się poznali. Alex jest zła na rodziców, że musi jechać z nimi. Przez przypadek wypowiada życzenie, aby jej rodzice nigdy się nie spotkali. Aby naprawić sytuacje Alex i Justin przedzierają się przez dżunglę, by odnaleźć kamień snów, który odwoła zaklęcie. Tymczasem Max stara się, aby rodzice znów się w sobie zakochali.Podczas przygody więź między Alex a Justinem umocniła się.Kiedy zdobywają kamień snów zostaje im odebrany.Do komnaty wchodzą Max i ich rodzice.Alex i Justin myślą że Max odwrócił czar ale tak nie stało się.Wracają na wybrzeże i próbują rodzicom przypomnieć kim są. Efekty życzenia zaczynają przychodzić - Max traci pamięć a chwile potem znika. Theresa gdzieś odjeżdża a Jerry wysyła siebie, Alex i Justina na arenę gdzie zostanie rostrzygnięte kto zostanie czarodziejem.Rozpoczyna się prawdziwa rywalizacją brata z siostrą. Theresa mimo że nic nie pamięta to próbuje odebrać kamień snów ukochanej przewodnika Alex i Justina. Udaje jej się z pomocą właśnie przewodnika który ponownie za pomocą kamienia zmienia ją w papugę. Rywalizacja na arenie powoli dobiega końca. Dzięki sprytowi Alex wygrywa. Prosi brata o pomoc z odwróceniem życzenia, niestety i on traci pamięć a po chwili również znika. Na szczęście przychodzi Theresa z kamieniem snów i Alex życzy sobie aby wszystko było tak jak przed życzeniem. Alex cieszy się na widok rodziny. Dziewczyna mimo tego,że mogła zachować zdobytą pełną moc magiczną oddaje ją. Ściskają rodziców i wszystko jest tak,jak było.
9,3030 głosów
Powrót czarodziejów: Alex kontra Alex

Powrót czarodziejów: Alex kontra Alex (2013)
nowośćThe Wizards Return: Alex vs. Alex

Dramat Familijny Fantasy Komedia PrzygodowyPokaż opis
Rodzina Russo przenosi się do Toskanii we Włoszech, aby spotkać swoich dawno niewidzianych krewnych. Alex próbuje udowodnić rodzicom, że jest kimś więcej niż tylko beztroską czarodziejką i przez przypadek rzuca zaklęcie, które tworzy dwie Alex: dobrą i złą. Kiedy Zła Alex zostaje wciągnięta w plan czarującego magika, chcącego podbić cały świat, Dobra Alex musi znaleźć sposób, aby uratować swoją rodzinę i całą ludzkość. Wkrótce odbywa się wielka bitwa między dwiema wersjami Alex na szczycie wieży w Pizie.
9,1619 głosów
Był sobie pies

Był sobie pies (2017)
nowośćA Dog's Purpose

Familijny KomediaPokaż opis
Pies odnajduje sens swego istnienia, gdy po odejściu z tego świata niespodziewanie odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu.
10,002 głosy
LEGO DC Super Hero Girls: Brain Drain

LEGO DC Super Hero Girls: Brain Drain (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Familijny PrzygodowyPokaż opis
The DC Super Girls go LEGO® in this animated adventure brimming with brain-twisting action! The mind games are only beginning when Supergirl, Wonder Woman, and Batgirl have no recollection of a series of wrongdoings that they were responsible for. Who can the girls turn to when even Bumblebee, Katana and other members of Super Hero High are also up to no good? It will take more than super powers to untangle this mental mix-up and find out who or what is behind these mind-bending misdoings! Get up and get your cape on for the ultimate in LEGO® girl power!
0,000 głosów
Pies, Który Uratował Święta

Pies, Który Uratował Święta (2009)
nowośćThe Dog Who Saved Christmas

Familijny KomediaPokaż opis
Państwo Bannister niedawno stali się właścicielami uroczego psa o imieniu Zeus. Niedługo po tym do ich mieszkania włamuje się dwóch rabusiów, którzy zostają wystraszeni przez odważnego psa. Tym samym Zeus staje się prawdziwym bohaterem i ukochanym zwierzakiem swoich właścicieli.
0,000 głosów
Pies, który uratował ferie

Pies, który uratował ferie (2010)
nowośćThe Dog Who Saved Christmas Vacation

Komedia FamilijnyPokaż opis
Rodzina Bannisterów i pies Zeus spędzają ferie w górskim ośrodku. W domku czekają na nich wuj Randy i śliczna suczka Bella, w której Zeus od razu się zakochuje. Lablador musi przeszkodzić złodziejom, którzy chcą ukraść drogocenny naszyjnik.
0,000 głosów
Siódmy syn

Siódmy syn (2014)
nowośćSeventh Son

Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.
7,388 głosów
Paddington

Paddington (2014)
nowośćFilm

Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Ten miś narozrabia dziś. Paddington to niedźwiadek, który przebył długą drogę z Peru do Anglii, by na skutek przypadku trafić w ręce rodziny Brownów. Znaleziony przez nich na jednej z londyńskich stacji kolejowych sympatyczny miś w czerwonym kapeluszu od razu przypadł do gustu najmłodszemu przedstawicielowi familii, Jonathanowi i jego siostrze. Przyjmując Paddingtona pod swój dach Brownowie nie mieli jednak pojęcia, że uroczy zwierzak przysporzy im mnóstwa kłopotów i przygód
10,001 głos
Kot w butach: Uwięziony w baśni

Kot w butach: Uwięziony w baśni (2017)
nowośćPuss in Book: Trapped in an Epic Tale

Animowany Dla dzieci Familijny Przygodowy KomediaPokaż opis
Kot w butach wpada do czarodziejskiej księgi. Aby się z niej wydostać, będzie musiał walczyć, tańczyć, no i oczywiście zniewalać swoim kocim urokiem.
0,000 głosów
Zakwakani

Zakwakani (2016)
nowośćQuackerz

Animowany Komedia Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Na pewnej kaczej wyspie Zła Czarodziejka chce porwać lokalnego mędrca. Jego syn i córka wodza eskadry muszą połączyć siły, by jej przeszkodzić.
6,001 głos
DC Super Hero Girls: Super Hero High

DC Super Hero Girls: Super Hero High (2016)
nowośćFilm

Akcja Animowany Familijny Komedia Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Kiedy Supergirl po raz pierwszy dołącza do Superhero High, uczy się stać się lepszym bohaterem i znaleźć nowych przyjaciół.
10,001 głos
Daleko na północy

Daleko na północy (2015)
nowośćTout en Haut du Monde

Akcja Animowany Dramat Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Młoda arystokratka postanawia samotnie wyruszyć śladami dziadka-podróżnika, który nie wrócił z ostatniej wyprawy w kierunku bieguna północnego.
0,000 głosów
Dzielny kogut Maniek

Dzielny kogut Maniek (2015)
nowośćUn gallo con muchos huevos

Animowany Komedia Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Sympatyczny nieletni kogut Mario zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc Mario jest małym wiejskim kogutem o wielkich marzeniach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej sprawie zmienić. Aż do dnia, gdy podstępny rolnik (dla przyjaciół farmer) doprowadza gospodarstwo na skraj ruiny. Mario wraz z ekipą przyjaciół z kurnika oraz kopą dzielnych jaj musi stanąć w obronie rodzinnego domu.
0,000 głosów
Sahara

Sahara (2017)
nowośćFilm

Animowany Komedia Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Kiedy jego ukochana zostaje porwana przez złego zaklinacza, młody wąż kobra wraz z najlepszym kumplem, skorpionem, ruszają jej z pomocą przez zdradliwe piaski pustyni.
7,001 głos
Tam dom, gdzie serce Twoje

Tam dom, gdzie serce Twoje (2013)
nowośćHeart of the Country

Dramat Familijny RomansPokaż opis
Faith Carraway (Jana Kramer) jest zamożną piosenkarką, cieszącą się dużym uznaniem wśród wytwornego, wielkomiejskiego środowiska z Nowego Jorku. Gdy jej mąż trafia do więzienia za oszustwa na Wall Street, Faith zmuszona jest porzucić dotychczasowe życie i wrócić na Południe do rodziny. Czy ojciec Faith i jej siostra zdobędą się na łaskę, by wybaczyć i zapomnieć o przykrym wydarzeniu? I czy wystawione na próbę gorące uczucie do męża przetrwa tak ciężką zdradę?
7,001 głos
DC Super Hero Girls: Bohater roku

DC Super Hero Girls: Bohater roku (2016)
nowośćDC Super Hero Girls: Hero of the Year

Animowany Przygodowy Akcja FamilijnyPokaż opis
Damska elita superbohaterek musi stawić czoła okrutnej Dark Opal, która zgarniając najcenniejsze atrybuty bohaterów, planuje stworzyć broń doskonałą.
0,000 głosów
DC Super Hero Girls: Galaktyczne Igrzyska

DC Super Hero Girls: Galaktyczne Igrzyska (2017)
nowośćDC Super Hero Girls: Intergalactic Games

Akcja Animowany Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Nowy animowany film pełnometrażowy z serii DC Super Hero Girls! Przygotuj się na Galaktyczne Igrzysak - zawody, których celem jest zaprowadzenie pokoju w całej galaktyce. Ale miej się na baczności, bo czeka Cię zacięta rywalizacja! Czy ekipa z Super Hero High zdobędzie mistrzostwo w starciu z Akademią Korugar oraz Furiami? Dołącz do Wonder Woman, Supergirl i Batgirl i podejmij wyzwanie!
10,001 głos
Wyspa skarbów

Wyspa skarbów (1972)
nowośćTreasure Island

Familijny PrzygodowyPokaż opis
Zafascynowany ideą odnalezienia skarbu ukrytego przez kapitana Flinta, pan Trelawney (Walter Slezak) czarteruje żaglowiec, którym ma zamiar dopłynąć na karaibską wyspę. W podróży towarzyszą mu doktor Livesey (Ángel del Pozo) i Jim Hawkins (Kim Burfield). Na pokładzie statku trzej towarzysze spotykają sporą część pirackiej załogi Flinta. Jest wśród nich nawet Long John Silver (Orson Welles).
0,000 głosów
Zaczarowana

Zaczarowana (2007)
nowośćEnchanted

Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Bohaterką filmu jest dziewczyna która zakochuje się w księciu przez co zostaje wyrzucona ze swojej kreskówkowej krainy Andalasii przez złą królową. Trafia do współczesnego Nowego Jorku gdzie zakochuje się w kimś innym myśląc, że on jest jej księciem. Lecz wtedy okazuje się, że szuka jej zła królowa...
7,888 głosów