Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (5858)
Ostatnio dodane
Głowa rodziny

Głowa rodziny (2016)
nowośćThe Headhunter’s Calling

DramatPokaż opis
Dane Jensen (Gerard Butler) pracuje w wielkiej filmie headhunterskiej. Jego największym pragnieniem jest przejąć schedę po swoim odchodzącym na emeryturę szefie (Willem Dafoe). Jednak nie tylko on marzy o kierowniczej posadzie. Jego konkurentką jest błyskotliwa i piękna Lynn Vogel (Alison Brie). Dan gotów jest poświęcić wszystko, byle by przekonać szefa do swojej kandydatury. Dane coraz szybciej biegnie w wyścigu szczurów, zupełnie tracąc z oczu rodzinę. Sytuacja ulega zmianie, kiedy u 10-letniego syna Dane'a zdiagnozowano nowotwór. Czy zawodowy specjalista od ludzkiej natury będzie w stanie stawić czoła najważniejszemu wyzwaniu w swoim życiu?
7,002 głosy
Skazani na Shawshank

Skazani na Shawshank (1994)
nowośćShawshank Redemption

DramatPokaż opis
Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne (Tim Robbins) został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga (Morgan Freeman) udaje mu przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. To od tego kryminalisty Andy uczy się też, że w brutalnym świecie więziennej przemocy do końca nie wolno tracić nadziei, bo tylko ona pozwala przetrwać.
10,005 głosów
Niewygodna prawda

Niewygodna prawda (2015)
nowośćTruth

Biograficzny DramatPokaż opis
Według pewnych dokumentów, prezydent George W. Bush korzystał z uprzywilejowanego statusu w czasie swojej służby, jako pilot w Gwardii Narodowej w Teksasie na początku lat 70. Sprawa wyszła na jaw we wrześniu 2004 roku, kiedy poruszył ją dziennikarz stacji CBS.
7,001 głos
Księga miłości

Księga miłości (2016)
nowośćThe Book of Love

DramatPokaż opis
Jeszcze do niedawna Henry pracował jako architekt i wiódł szczęśliwe życie u boku ukochanej żony Penny, oczekując narodzin pierwszego dziecka. Niespodziewana śmierć Penny w wypadku samochodowym sprawiła, że jego świat legł w gruzach. Próbując pozbierać się po tej tragedii, postanawia wypełnić złożoną żonie obietnicę i pomóc bezdomnej nastolatce z sąsiedztwa w realizacji marzenia, jakim jest zbudowanie tratwy, na której uda się przepłynąć Atlantyk.
0,000 głosów
Kolacja

Kolacja (2017)
nowośćThe Dinner

Dramat ThrillerPokaż opis
Bohaterem The Dinner jest Stan Lohman, popularny kongresmen, który planuje startować na fotel gubernatora. Wspólnie z małżonką zaprasza on młodszego brata i jego żonę na kolacje w jednej z najbardziej renomowanych restauracji. Bracia od dzieciństwa stronili od siebie, jednak ich synowie bardzo się zaprzyjaźnili. Jak się okazuje, również wspólnie popełnili tragiczne w skutkach przestępstwo. Nie zostali oni jednak złapani, lecz rodzice muszą wspólnie ustalić co dale w tej sprawie.
0,000 głosów
Zaginione miasto Z

Zaginione miasto Z (2016)
nowośćThe Lost City of Z

Akcja Biograficzny Historyczny Przygodowy DramatPokaż opis
W roku 1925 Fawcett wyrusza do Amazonii by znaleźć starożytną cywilizację, mając nadzieję, że będzie to jedno z najważniejszych odkryć w historii. Przez wieki Europejczycy wierzyli, że w największej na świecie dżungli kryje się królestwo El Dorado. Tysiące śmiałków zmarło podczas poszukiwań, co utwierdzało naukowców, że Amazonia jest wroga wobec ludzkości. Fawcett wyruszył na wyprawę wraz z dwudziestojednoletnim synem, chcąc udowodnić istnienie zaginionej cywilizacji, którą nazwał Zexisted.
0,000 głosów
Waterboys

Waterboys (2016)
nowośćFilm

Dramat KomediaPokaż opis
Victor (Leopold Witte) odnosi kolejne sukcesy jako autor kryminałów. Jest też ojcem nieśmiałego dwudziestolatka o imieniu Zack (Tim Linde). Mężczyzn różni prawie wszystko, a ich relacje są wyjątkowo skomplikowane. Niedługo potem, jak żona Victora decyduje się na rozstanie, również dziewczyna Zacka postanawia rozpocząć nowe życie bez niego. Opuszczeni ojciec i syn wyruszają w pełną przygód podróż z Amsterdamu do Szkocji. Wspólne przeżycia pomogą im lepiej zrozumieć siebie nawzajem.
0,000 głosów
Płoną Płoną Płoną

Płoną Płoną Płoną (2015)
nowośćBurn Burn Burn

Dramat KomediaPokaż opis
Dan zostawia po śmierci swoim dwóm przyjaciółkom video-testament prosząc, by rozrzuciły jego prochy w czterech ważnych dla niego miejscach.
0,000 głosów
Król Artur: Legenda miecza

Król Artur: Legenda miecza (2017)
nowośćKing Arthur: Legend of the Sword

Akcja Dramat Przygodowy FantasyPokaż opis
Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.
8,001 głos
Wojna Harta

Wojna Harta (2002)
nowośćHarts War

Dramat WojennyPokaż opis
Druga Wojna Światowa. Spokojne życie w obozie jenieckim przerywa brutalne morderstwo, o które zostaje fałszywie oskarżony pewien murzyn. Wielu domaga się kary śmierci. Kiedy udaje się w końcu zorganizować proces, porucznik bombowca, Tommy Hart, który w cywilu studiował prawo zostaje poproszony o obronę ...
5,001 głos
Teoria wszystkiego

Teoria wszystkiego (2014)
nowośćTheory of Everything

Biograficzny DramatPokaż opis
Opowieść o życiu wybitnego kosmologa, Stephena Hawkinga, jego osiągnięciach zawodowych, walce z chorobą, a przede wszystkim o uczuciu, jakie łączyło go z żoną.
8,605 głosów
Grudniowi chłopcy

Grudniowi chłopcy (2007)
nowośćDecember Boys

DramatPokaż opis
Czterej chłopcy z domu dziecka, wcześniej najlepsi przyjaciele, zaczynają rywalizować o uwagę tej samej rodziny.
0,000 głosów
Zatańczyć w Błękitnej Iguanie

Zatańczyć w Błękitnej Iguanie (2000)
nowośćDancing at the Blue Iguana

DramatPokaż opis
Na scenie nocnego klubu Blue Iguana w Los Angeles piękne dziewczyny prezentują swe wdzięki podekscytowanym klientom. Atmosfera jest egzotyczna i przepełniona erotyzmem. Tak jest na scenie, bo poza nią toczą się ludzkie dramaty. W klubie krzyżują się losy pięciu bohaterek tej opowieści. Każda z nich snuje ambitne plany i próbuje odnaleźć własną drogę w życiu. Jasmine leczy złamane serce, Angel marzy o dziecku i normalnym domu, a Stormy zakochała się w samotnym gangsterze, który czasem odwiedza klub.
0,000 głosów
Prawo pożądania

Prawo pożądania (1987)
nowośćLey del deseo, La

Dramat RomansPokaż opis
Znany reżyser Pablo oraz jego siostra Tina są dość nietypowym rodzeństwem: on jest homoseksualistą, a Tina transseksualistą. Przypadek sprawi, że obydwoje zwiążą się z tym samym młodym, nieprzewidywalnym człowiekiem - pociągającym, ale niebezpiecznym Antonio (Antonio Banderas). [opis dystrybutora]
0,000 głosów
Face 2 Face

Face 2 Face (2016)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Po serii odbytych video chatów nastoletni wyrzutek dociera do przyjaciółki z dzieciństwa. Dowiaduje się, że za fasadą popularności i pozornie perfekcyjnym życiem dziewczyna ukrywa kłopotliwą tajemnicę.
0,000 głosów
Boys in the Trees

Boys in the Trees (2016)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
W Halloween roku 1997, dwaj zrażeni do siebie nastoletni łyżwiarze wyruszają w surrealistyczną podróż przez swoje wspomnienia, marzenia i lęki.
0,000 głosów
Błękitna laguna

Błękitna laguna (1949)
nowośćThe Blue Lagoon

Dramat Przygodowy RomansPokaż opis
Henry Devere Stacpoole's lyrical novel The Blue Lagoon was rather chastely filmed in 1921. The 1949 remake is a tad more explicit, though it's hardly as racy as the 1980 Brooke Shields version. Two British children, Emmeline (Susan Stranks) and Michael (Peter Jones), are shipwrecked on a tropical island in the company of kindly old salt Paddy Button (Noel Purcell). Eventually, Paddy dies, leaving Emmeline and Michael, now attractively grown up and played by Jean Simmons and Donald Houston, all alone. Their relationship, more along the lines of brother and sister in their youth, blossoms into love, and then passion. Emmeline has a baby, and the two live as common-law husband and wife, content in their solitude..until.. Filmed in lush Technicolor, The Blue Lagoon was considered fairly exotic and somewhat risque back in 1949, though by current standards the film is a model of decorum.
0,000 głosów
Amelia 2.0

Amelia 2.0 (2017)
nowośćThe Summerland Project

DramatPokaż opis
Młode małżeństwo przeżywa dramat, gdy kobieta dowiaduje się, że jest śmiertelnie chora. Do bohaterów zgłasza się potężna korporacja, oferując im ostatnią szansę, lecz ceną ma być człowieczeństwo kobiety.
0,000 głosów
Amelia Earhart

Amelia Earhart (2009)
nowośćAmelia

DramatPokaż opis
Wizjonerka. Kochanka. Marzycielka. Silna osobowość. Legenda. Ikona. AMELIA. 'Amelia Earhart' to opowieść o niezwykłym życiu pionierki, kobiety-pilot. W rolę tytułową wcieliła się dwukrotna laureatka Oscara, Hillary Swank. Amelia Earhart była pierwszą kobietą, która przeleciała nad Atlantykiem (wpierw jako pasażerka, potem jako pilot). Zyskała ogromną sławę, stała się ulubienicą Ameryki - 'boginią jasności' uwielbianą za odwagę i charyzmę. Popularność jej nie zmieniła - do końca życia kochała niebezpieczeństwo i wyzwania, nie bała się mówić tego co myślała, i realizować planów. Była inspiracją dla milionów ludzi - między innymi dla Eleonor Roosevelt (Cherry Jones), swego męża magnata prasowego, George'a P. Putnama (Richard Gere) czy wieloletniego przyjaciela i kochanka, pilota Gene'a Vidala (Ewan McGregor). Latem 1937 roku Amelia zdecydowała się bardzo odważny krok - postanowiła przelecieć samotnie dookoła świata. To jeden z najsłynniejszych lotów w historii.
7,001 głos
Some Freaks

Some Freaks (2016)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Wzruszający romans między jednookim chłopcem i dziewczyną z nadwagą. Kiedy ona zrzuca zbędne kilogramy ich związek zostaje poddany próbie.
0,000 głosów