Filmy

Dodaj

Wyniki (1349)
Ostatnio dodane
Lego Scooby-Doo! Blowout Beach Bash

Lego Scooby-Doo! Blowout Beach Bash (2017)
nowośćFilm

Animowany KomediaPokaż opis
Scooby-Doo! and his pals Fred, Daphne, Velma and Shaggy are no strangers to solving spooky mysteries filled with all types of ghouls and goblins. This time is no different. As Scooby-Doo! and his friends are on their way to Blowout Beach for a real swinging beach party in the Mystery Machine, the Ghost Pirates threaten to ruin the gang’s good vibes. It is up to Scooby and the gang to get the party back on track, without missing a beat.
0,000 głosów
Batman and Harley Quinn

Batman and Harley Quinn (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany PrzygodowyPokaż opis
Batman and Nightwing are forced to team with the Joker's sometimes-girlfriend Harley Quinn to stop a global threat brought about by Poison Ivy and Jason Woodrue, the Floronic Man.
0,000 głosów
Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory

Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory (2017)
nowośćFilm

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
An animated re-telling of the film Willy Wonka and the Chocolate Factory, in which Tom and Jerry help Charlie Bucket attain a Golden Ticket and secretly accompany him into Willy Wonka's chocolate factory to prevent one of Wonka's competitors from stealing a special candy known as the Everlasting Gobstopper, but also experience the wonderful world of the chocolate factory with the guide of Tuffy, an oompa-loompa mouse. Written by Diego "Scoutart" Gleeson
0,000 głosów
LEGO DC Super Hero Girls: Brain Drain

LEGO DC Super Hero Girls: Brain Drain (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Familijny PrzygodowyPokaż opis
The DC Super Girls go LEGO® in this animated adventure brimming with brain-twisting action! The mind games are only beginning when Supergirl, Wonder Woman, and Batgirl have no recollection of a series of wrongdoings that they were responsible for. Who can the girls turn to when even Bumblebee, Katana and other members of Super Hero High are also up to no good? It will take more than super powers to untangle this mental mix-up and find out who or what is behind these mind-bending misdoings! Get up and get your cape on for the ultimate in LEGO® girl power!
0,000 głosów
Zwierzogród

Zwierzogród (2016)
nowośćZootopia

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś - czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu...Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowejj policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick…
9,7713 głosów
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski (2017)
nowośćSmurfs: The Lost Village

AnimowanyPokaż opis
Smerfetka wraz z kilkoma innym smerfami wyrusza na wyprawę aby dowiedzieć się, czemu jest jedyną dziewczyną w wiosce.
9,001 głos
Kot w butach: Uwięziony w baśni

Kot w butach: Uwięziony w baśni (2017)
nowośćPuss in Book: Trapped in an Epic Tale

Animowany Dla dzieci Familijny Przygodowy KomediaPokaż opis
Kot w butach wpada do czarodziejskiej księgi. Aby się z niej wydostać, będzie musiał walczyć, tańczyć, no i oczywiście zniewalać swoim kocim urokiem.
0,000 głosów
Resident Evil: Vendetta

Resident Evil: Vendetta (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Dreszczowiec Horror Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Chris Redfield i Leon S. Kennedy walczą z przeważającymi siłami zombie.............................................................................
0,000 głosów
Zakwakani

Zakwakani (2016)
nowośćQuackerz

Animowany Komedia Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Na pewnej kaczej wyspie Zła Czarodziejka chce porwać lokalnego mędrca. Jego syn i córka wodza eskadry muszą połączyć siły, by jej przeszkodzić.
6,001 głos
DC Super Hero Girls: Super Hero High

DC Super Hero Girls: Super Hero High (2016)
nowośćFilm

Akcja Animowany Familijny Komedia Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Kiedy Supergirl po raz pierwszy dołącza do Superhero High, uczy się stać się lepszym bohaterem i znaleźć nowych przyjaciół.
10,001 głos
Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani

Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani (2016)
nowośćJustice League vs. Teen Titans

Animowany AkcjaPokaż opis
W Justice League vs. Teen Titans podczas jednej z misji Ligi Sprawiedliwości agresywność Damiana prawie doprowadza do jej porażki. Zdecydowano się wysłać go na szkolenie z grupą Teen Titans. Pojawia się jednak problem – ojciec Raven, demon zwany Trigon ucieka z międzywymiarowego więzienia. Jednocześnie opanowuje umysły wszystkich członków Ligi Sprawiedliwości.
9,205 głosów
Młodzi Tytani: Problem w Tokio

Młodzi Tytani: Problem w Tokio (2007)
nowośćTeen Titans: Trouble in Tokyo

Animowany Akcja Sci-fiPokaż opis
Film opart na podstawie serialu "Młodzi Tytani". Grupa młodzieży obdarzona nadnaturalnymi mocami tworzy zajmuje się łapaniem przestępców. Kiedy dochodzą ich słuchy o niebezpiecznym mężczyźnie terroryzującym Japonię, bohaterowie wyruszają do Tokio, by powstrzymać kryminalistę.
10,003 głosy
Phantom Boy

Phantom Boy (2015)
nowośćFilm

Animowany FantasyPokaż opis
Obdarzony supermocami chłopiec pomaga przykutemu do wózka policjantowi w aresztowaniu szefa mafii.
0,000 głosów
Daleko na północy

Daleko na północy (2015)
nowośćTout en Haut du Monde

Akcja Animowany Dramat Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Młoda arystokratka postanawia samotnie wyruszyć śladami dziadka-podróżnika, który nie wrócił z ostatniej wyprawy w kierunku bieguna północnego.
0,000 głosów
Dzielny kogut Maniek

Dzielny kogut Maniek (2015)
nowośćUn gallo con muchos huevos

Animowany Komedia Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Sympatyczny nieletni kogut Mario zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc Mario jest małym wiejskim kogutem o wielkich marzeniach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej sprawie zmienić. Aż do dnia, gdy podstępny rolnik (dla przyjaciół farmer) doprowadza gospodarstwo na skraj ruiny. Mario wraz z ekipą przyjaciół z kurnika oraz kopą dzielnych jaj musi stanąć w obronie rodzinnego domu.
0,000 głosów
Wonder Woman

Wonder Woman (2009)
nowośćFilm

Animowany Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Na mistycznej wyspie Themyscira, ojczyźnie Amazonek, awaryjnie ląduje amerykański pilot Steve Trevor. Uparta i buntownicza księżniczka Diana postanawia towarzyszyć obcemu w jego powrocie do cywilizacji, przeciwstawiając się amazońskiemu prawu. W międzyczasie z amazońskiego więzienia ucieka Ares. Grecki bóg wojny za pomocą starożytnego mistycznego artefaktu "Dłoni Gniewu", chce pogrążyć cały świat w długowiecznej wojnie i zemścić się na amazonkach. Aby uratować swój lud, oraz cały świat Diana musi stać się Wonder Woman.
9,502 głosy
Sahara

Sahara (2017)
nowośćFilm

Animowany Komedia Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Kiedy jego ukochana zostaje porwana przez złego zaklinacza, młody wąż kobra wraz z najlepszym kumplem, skorpionem, ruszają jej z pomocą przez zdradliwe piaski pustyni.
7,001 głos
Riko prawie bocian

Riko prawie bocian (2017)
nowośćRichard the Stork

AnimowanyPokaż opis
Wróbelek Riko wykluwa się z jajka w bocianim gnieździe. Po odlocie przybranej rodziny do Afryki, z grupą przyjaciół postanawia ich tam odnaleźć.
0,000 głosów
Młodzi Tytani Zdradziecki pakt

Młodzi Tytani Zdradziecki pakt (2017)
nowośćTeen Titans: The Judas Contract

Animowany AkcjaPokaż opis
Tara Markov to dziewczyna która ma moc kontrolowania żywiołu ziemi i kamieni, ale jest także kimś więcej niż się wydaje. Czy nowa członkini Teen Titans to sojuszniczka, czy zagrożenie? I jakie plany wobec Teen Titan ma Deathstroke?
8,502 głosy
Auta 3

Auta 3 (2017)
nowośćCars 3

Animowany KomediaPokaż opis
Samochód wyścigowy Zygzak McQueen z pomocą młodej trenerki staje do rywalizacji w kolejnym wyścigu.
0,000 głosów