Filmy

Dodaj

Wyniki (1353)
Ostatnio dodane
Doctor Strange

Doctor Strange (2007)
nowośćFilm

Animowany Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Historia jednego z bohaterów komiksów Marvela. Pewnego dnia, wskutek wypadku jeden z najlepszych chirurgów na świecie, traci czucie w dłoniach. Gdy po wielu miesiącach nieudanych badań i zabiegów Doktor Strange traci wszelką nadzieje, zjawia się dziwny człowiek, który proponuje mu wyleczenie jednak by to się stało chirurg musi udać się do Tybetu. Gdy dociera na umówione miejsce, zamiast specjalistycznego szpitala odnajduje starą świątynie zaś jego lekarzem okazuje się stary mnich, który pragnie by ten poddał się dziwnemu szkoleniu.
9,673 głosy
Daleko na północy

Daleko na północy (2015)
nowośćTout en Haut du Monde

Akcja Animowany Dramat Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Młoda arystokratka postanawia samotnie wyruszyć śladami dziadka-podróżnika, który nie wrócił z ostatniej wyprawy w kierunku bieguna północnego.
0,000 głosów
Dzieciak rządzi

Dzieciak rządzi (2017)
nowośćThe Boss Baby

Animowany KomediaPokaż opis
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.
9,003 głosy
Sing

Sing (2016)
nowośćFilm

Animowany Komedia MusicalPokaż opis
Aby uratować swój teatr przed ruiną, miś koala Buster Moon organizuje konkurs piosenki.
8,836 głosów
Nazywam się Cukinia

Nazywam się Cukinia (2016)
nowośćMa Vie de Courgette

Animowany Dramat KomediaPokaż opis
Osierocony chłopiec zamieszkuje w domu dziecka, gdzie zdobywa nowe przyjaźnie...................................................................................................................................
0,000 głosów
Wielka draka w dżungli

Wielka draka w dżungli (2014)
nowośćJungle Shuffle

Animowany Akcja PrzygodowyPokaż opis
W trakcie tej burzliwej przygody w dżungli dzielny koati wraz z ekscentryczną małpką muszą uratować księżniczkę z rąk ludzkiego kłusownika oraz jego tajemniczego zleceniodawcy.
0,000 głosów
Vixen: The Movie

Vixen: The Movie (2017)
nowośćDC Vixen: The Movie

Akcja Animowany PrzygodowyPokaż opis
Osierocona Mari nie poddaje się wszechobecnemu złu, chciwości i korupcji, i dzięki magicznemu totemowi, który pozwala jej połączyć duszę z esencją życiową zwierząt, przeistacza się w obrończynię świata - Vixen
10,001 głos
Trolle

Trolle (2016)
nowośćTrolls

Animowany Familijny FantasyPokaż opis
Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat.
9,001 głos
Motu Patlu: King of Kings

Motu Patlu: King of Kings (2016)
nowośćFilm

Animowany Komedia Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Motu i Patlu pomagają cyrkowemu lwu wrócić do dżungli. Po drodze cała trójka przeżywa w lesie ekscytujące przygody.
0,000 głosów
Gru, Dru i Minionki

Gru, Dru i Minionki (2017)
nowośćDespicable Me 3

Animowany Komedia PrzygodowyPokaż opis
Balthazar Bratt, były dziecięcy gwiazdor, wymyśla plan zdominowania świata. Gru wraz z rodziną muszą mu w tym przeszkodzić.
0,000 głosów
Rechotek

Rechotek (2014)
nowośćRibbit

AnimowanyPokaż opis
Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata! Wielka podróż czasem zaczyna się od żabiego skoku. Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości – nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyrusza przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca w życiu. Na swej drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?
0,000 głosów
Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel

Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel (2016)
nowośćFilm

Anime Animowany Fantasy AkcjaPokaż opis
Ash may think he’s seen everything when it comes to Pokémon, but is he ready to face the mysterious Darkrai in this awesome adventure? On their way to a Pokémon Contest, our heroes pass through Alamos Town, home of the Time-Space Tower. Ash and his friends discover that something is causing terrible nightmares for Pokémon and people alike! The arrogant Baron Alberto immediately blames the Mythical Pokémon Darkrai…who then appears and confronts our heroes! Who is Darkrai? Is it a friend...or foe? As the sky tears above Alamos Town and the Legendary Pokémon Dialga and Palkia emerge, their ensuing battle threatens to rip a hole in the time-space continuum! Will Ash and his friends withstand this showdown and learn Darkrai’s true nature?
0,000 głosów
Monster High: Upiorne Połączenie

Monster High: Upiorne Połączenie (2014)
nowośćMonster High: Freaky Fusion

AnimowanyPokaż opis
Straszyciółki odkrywają wehikuł czasu który cofa je o 200 lat wstecz – czyli w same początki Straszyceum. Od podróży w czasie zaczynają się dziać dziwne rzeczy, kłócący się uczniowie łączą się w jedną postać. Tymczasem, w szkole zjawiają się nowi uczniowie - hybrydy.
9,569 głosów
Auta 2

Auta 2 (2011)
nowośćCars 2

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Akcja filmu zaczyna się w miasteczku Chłodnica Górska, obleganym przez turystów. Jeden z mieszkańców, wyścigówka Zygzak McQueen, dowiaduje się, że niedługo mają odbyć się zawody "World Grand Prix". Postanawia wziąć udział w konkursie. Podczas zawodów zostaje wplątany w aferę szpiegowską. Agent Sean McMission prosi o pomoc McQueena i Złomka. W czasie lotu z tajnym agentem samolot zostaje poważnie uszkodzony i musi awaryjnie lądować na wyspie Baj Broom Broom.
8,6319 głosów
Samoloty 2

Samoloty 2 (2014)
nowośćPlanes: Fire & Rescue

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater…
9,297 głosów
Samoloty

Samoloty (2013)
nowośćPlanes

Animowany Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Cierpiący na lęk wysokości mały samolot rolniczy marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata.
9,0012 głosów
Jak ukraść Księżyc

Jak ukraść Księżyc (2010)
nowośćDespicable Me

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
<spaniała animacja w 3D twórców "Epoki lodowcowej". Zachwyci humorem i piękną animacją. W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru (głos Steve'a Carella), który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi - zamierza ukraść księżyc! Gru jest wyposażony w arsenał miotaczy laserów służących do obezwładniania, zamrażania, posiada wszelkie maszyny do walki w powietrzu i na ziemi - zmiecie wszystko co stanie mu na drodze. Aż do momentu, gdy na jego drodze pojawia się trzy, małe sierotki: Margo, Edith i Agnes. To właśnie one zobaczą w nim coś czego nikt inny nie mógł zobaczyć: potencjalnego kandydata na Tatę.
9,679 głosów
Minionki

Minionki (2015)
nowośćThe Minions

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków - od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett Overkill (w wersji oryginalnej głosu użyczyła jej Sandra Bullock), pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja.
9,754 głosy
Minionki rozrabiają

Minionki rozrabiają (2013)
nowośćFilm

Komedia Animowany FamilijnyPokaż opis
Tajemniczy złoczyńca zamienia słodkie Minionki w paskudne potwory, które pożerają wszystko, co stanie im na drodze. Gru musi je uratować.
8,6715 głosów
Sahara

Sahara (2017)
nowośćFilm

Animowany Komedia Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Kiedy jego ukochana zostaje porwana przez złego zaklinacza, młody wąż kobra wraz z najlepszym kumplem, skorpionem, ruszają jej z pomocą przez zdradliwe piaski pustyni.
7,001 głos