Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (7)
Ostatnio dodane
Golgo 13: Queen Bee

Golgo 13: Queen Bee (1998)
nowośćFilm

Kryminał Przygodowy Thriller AnimePokaż opis
Golgo 13 zostaje wynajęty do powstrzymania Królowej Pszczół - współdowodzącej rebeliantami, która planuje morderstwo kandydata na prezydenta USA.
0,000 głosów
Bio Hunter

Bio Hunter (1995)
nowośćSynonyms: Biohunter

Akcja Anime Fantasy HorrorPokaż opis
Para naukowców, Komada i Koshigaya, po godzinach zajmuje się tropieniem i eliminowaniem osobników zarażonych wirusem demona, który zamienia ludzi w dzikie bestie o ponadprzeciętnej sile. Pewnej nocy ratują z rąk oprychów niejakiego Bosa młodą dziewczynę, wnuczkę znanego wróżbity. Gdy postanawiają jej pomóc, z łowców sami stają się zwierzyną łowną.
0,000 głosów
Girls und Panzer Der Film

Girls und Panzer Der Film (2015)
nowośćFilm

Anime Pełnometrażowy Wojenny SportowyPokaż opis
Film kinowy Girls und Panzer. Drużyna z Ooarai musi wygrać mecz, z drużyną uniwersytecką. W przypadku przegranej zostanie zamknięta. Ma to być mecz eliminacyjny (tzn. zniszczyć wszystkie maszyny wroga) , co przy stanie 8 pojazdów Ooarai i 30 uniwersyteckich, nie wygląda najlepiej. Tuż przed meczem nadchodzi nie spodziewana pomoc...
0,000 głosów
Blood: Ostatni Vampir

Blood: Ostatni Vampir (2000)
nowośćBlood: The Last Vampire

Horror Akcja AnimePokaż opis
Japonia, rok 1966. Saya jest członkinią tajnego oddziału zwalczającego wampiry. Pewnego dnia zostaje wysłana z tajną misją do amerykańskiej bazy w Yokota. Tam odkrywa, że wśród uczniów miejscowej szkołyznajdują się wampiry
0,000 głosów
Piesek Bum Bum

Piesek Bum Bum (1987)
nowośćHoero! Bun Bun

Anime AnimowanyPokaż opis
Ciepła i wzruszająca opowieść o poszukiwaniu bratniej duszy, o urokach, ale i smutkach dzieciństwa. Osierocony szczeniaczek musi nagle radzić sobie w świecie, w którym wszystko jest dla niego obce. Zagrożenia zdają się czyhać na każdym kroku, a pomoc nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony stary pies, zgorzkniały i samotny, godząc się niechętnie przyjąć malca pod opiekę, sam jeszcze nie wie, że ich wspólna podróż i jemu pozwoli na powrót odkryć, co jest w życiu najważniejsze.
0,000 głosów
The Professional: Golgo 13

The Professional: Golgo 13 (1983)
nowośćFilm

Kryminał Thriller AnimePokaż opis
Golgo 13: The Professional posiada wszelkie cechy genialnej produkcji z lat 80-tych - jest arcydziełem zarówno pod względem szybkich zwrotów akcji, niezwykle klimatycznej fabuły oraz kreski i rozmachu z jakim został zrealizowany. Duke „Golgo 13” Tougou, zabójca na zlecenie mający na koncie niezliczoną ilość bezbłędnie wykonanych zadań i bazę zadowolonych klientów, wyrusza na Sycylię, aby zdjąć niejakiego Doktora Z. Misja idzie nadspodziewanie gładko, ale, jak się okazuje, do kolebki cosa nostry Golgo ściągnięto nie bez powodu. Pewien wpływowy jegomość stara się go zabić, a nieustraszony zabójca staje się zwierzyną łowną.
0,000 głosów
Dragon Ball: Mystical Adventure

Dragon Ball: Mystical Adventure (1988)
nowośćDoragon Bōru: Makafushigi Dai-Bōken

Przygodowy Akcja Anime PełnometrażowyPokaż opis
Kuririn i Goku wybierają się z Genialnym Żółwiem do miasta Miifan na Turniej Sztuk Walki. W tym mieście imperatorem jest młodziutki Chaotzu. Jak się okazuje za jego plecami spisek o znalezieniu wszystkich Smoczych Kul oraz podbiciu świata prowadzą Kryminator wraz z bratem. Teraz Goku wraz z przyjaciółmi musi pokrzyżować im plany.
8,001 głos