Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (2338)
Ostatnio dodane
Stretch

Stretch (2014)
nowośćFilm

Komedia AkcjaPokaż opis
Arogancki miliarder (Richard) pilnie poszukuje kierowcy swojej limuzyny po tym jak jego szofer (Mick), stracił kontrolę nad pojazdem i rozjechał na przyjęciu weselnym byłego przyjaciela amerykańskiego prezydenta. Los chciał iż na owym przyjęciu przypadkiem spotkał byłego kaskadera (Stretcha), któremu zaoferował pracę. Niestety Stretch nie ma pojęcia o tym, że Richard jest bogatym mężem Alicji (J.Alba), z którą chwilę wcześniej romansował. Pikanterii dodaje fakt, że ich pierwsza podróż ma się odbyć wspólnie we troje do oddalonej o 10h drogi kolumbijskiej dżungli gdzie owy miliarder prowadzi nielegalne interesy oraz, że wszystko to jest uknutą intrygą i kłamstwem.
0,000 głosów
Wrota Bohaterów

Wrota Bohaterów (2016)
nowośćYong Shi Zhi Men

Fantasy Przygodowy AkcjaPokaż opis
Jack jest maniakiem gier video, który spędza każdą wolną chwilę przed komputerem. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość, którą znał tylko z ekranu komputera, wchłania go i przenosi do niesamowitego świata pełnego przygód, czarów i magicznych istot. Jack musi stanąć w obronie Imperium i uratować piękną księżniczkę, w której zakochuje się bez reszty. Nie będzie to łatwe, bo śladami nastolatka rusza potężny mściciel. Ich decydujące starcie jest coraz bliżej.
0,000 głosów
Wściekły Nick

Wściekły Nick (2016)
nowośćTschiller: Off Duty

Thriller Akcja KomediaPokaż opis
Nick (Til Schweiger) jest twardym policjantem, który stracił żonę. Jego porywcza córka postanawia pomścić śmierć matki. Plan dziewczyny nie wypala i trafia w ręce nieobliczalnych gangsterów. Na wieść o zniknięciu córki, pełen furii Nick rusza na ratunek. Doskonale wytrenowany policjant zrobi wszystko, aby uwolnić swoje dziecko, a każdy kto stanie mu na drodze będzie musiał się liczyć z natychmiastową egzekucją. Kiedy uratowanie córki jest już na wyciągnięcie ręki, na drodze Nicka staje jego dawny przeciwnik...
0,000 głosów
Logan: Wolverine

Logan: Wolverine (2017)
nowośćLogan

Akcja Sci-fiPokaż opis
Tracący moc Logan staje się mentorem małej dziewczynki, która posiada podobne zdolności.
9,254 głosy
Power Rangers

Power Rangers (2017)
nowośćFilm

Akcja Sci-fiPokaż opis
Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.
8,001 głos
Cold War II

Cold War II (2016)
nowośćHan Zhan 2

Akcja Dramat KryminałPokaż opis
Rywalizujący ze sobą policjanci łączą siły, aby odnaleźć porwaną żonę i córkę jednego z nich.
0,000 głosów
Resident Evil: Vendetta

Resident Evil: Vendetta (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Dreszczowiec Horror Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Chris Redfield i Leon S. Kennedy walczą z przeważającymi siłami zombie.............................................................................
0,000 głosów
Dangal

Dangal (2016)
nowośćFilm

Akcja Biograficzny Dramat SportowyPokaż opis
Biograficzny sportowy dramat byłego zapaśnika Mahavir Singh Phogata nauczającego zapasów swoje dwie córki i ich wspólnej walki ze stereotypami.
0,000 głosów
Haker

Haker (2015)
nowośćBlackhat

Kryminał AkcjaPokaż opis
Amerykańskie i chińskie służby specjalne sprzymierzają się w walce z niebezpieczną cyber-mafią. Na ich czele staje zwolniony z więzienia za przestępstwa komputerowe legendarny haker - Nicholas Hathaway (Chris Hemsworth). Międzynarodowe śledztwo zaprowadzi superhakera aż do Hongkongu i Dżakarty.
8,176 głosów
Człowiek zasad

Człowiek zasad (2015)
nowośćAbsolution

AkcjaPokaż opis
Zajmujący się zabójstwami na zlecenie Alexander (Steven Seagal) otrzymuje zadanie likwidacji Kamaala - afgańskiego handlarza narkotyków, którego wiedza zagraża operacjom międzynarodowych karteli. Kamaal posiada bowiem informacje na temat zysków z heroiny dzielonych między wpływowe klany w Afganistanie i ich potężnych amerykańskich mocodawców. Podczas akcji wychodzi na jaw, że jest on zamieszany także w handel żywym towarem. Ratując z rąk przestępców jedną z dziewczyn, Alexander ściąga na siebie gniew bossa seksualnego podziemia (Vinnie Jones), który wydaje na niego wyrok śmierci.
7,502 głosy
Chongtian huo

Chongtian huo (2016)
nowośćSky on Fire

Akcja Kryminał ThrillerPokaż opis
Strażnik zostaje uwikłany w walkę o ochronę badań nad komórkami macierzystymi, które mogą potencjalnie leczyć raka, przed dostaniem się w niewłaściwe ręce.
0,000 głosów
John Wick 2

John Wick 2 (2017)
nowośćJohn Wick: Chapter 2

Thriller AkcjaPokaż opis
Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.
8,333 głosy
Pod przykryciem

Pod przykryciem (2013)
nowośćAmbushed

AkcjaPokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles. Agent Maxwell (Dolph Lundgren) zamyka sprawę międzynarodowej operacji przemytu kokainy, prowadzonej przez geniusza Vincenta Camastrę (Vinnie Jones). Kiedy jedna z agentek pod przykrywką przenika do narkotykowego półświatka, Maxwell postanawia pomóc jej w rozprawieniu się z bezlitosnymi mordercami i brudnymi glinami, doprowadzając ich przed wymiar sprawiedliwości.
0,000 głosów
Egzekutor

Egzekutor (1996)
nowośćEraser

AkcjaPokaż opis
John Kruger (Arnold Schwarzenegger) to najlepszy agent specjalny z elitarnej grupy oficerów pracujących dla Programu Ochrony Świadków. Kiedy zawodzi wszystko i nie ma już nadziei, wtedy wkracza do akcji Kruger. Ocala świadków, niszcząc wszelkie dowody ich istnienia. To jedyny sposób, by uchronić ich przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Lee Cullen (Vanessa Williams) pracuje w Departamencie Obrony. Przypadkowo odkrywa plan przekazania supernowoczesnej i szalenie niebezpiecznej broni w ręce terrorystów. Zawiadamia FBI nie wiedząc, iż spisek sięga znacznie wyżej...
10,001 głos
Banda jednej ręki

Banda jednej ręki (1986)
nowośćBand of the Hand

Kryminał AkcjaPokaż opis
Akcja toczy się w sercu Miami lat 80. Bohaterami są nastoletni przestępcy, wychowani w gangach ulicznych, mordercy, handlarze narkotyków, liderzy gangów. W ramach nowego planu resocjalizacji, zostają wysłani do szkoły przetrwania na bagnach Everglades. W dojściu do zostania prawymi obywatelami pomaga im opiekun Joe (Stephen Lang). Po udanym przejściu przez piekło Everglades, dostają się do miejskiej dżungli, gdzie muszą zdać jeszcze jeden test... [b]Obsada:[/b] James Remar - Nestor Stephen Lang - Joe Lauren Holly - Nikki Paul Calderon - Tito Leon - Moss John Cameron Mitchell - J.L. Danton Stone - Aldo Michael Carmine - Ruben
0,000 głosów
Wonder Woman

Wonder Woman (2017)
nowośćFilm

Akcja Sci-fiPokaż opis
Diana, amazońska księżniczka, przybywa do cywilizowanego świata, stając się najpotężniejszą superbohaterką.
8,001 głos
DC Super Hero Girls: Super Hero High

DC Super Hero Girls: Super Hero High (2016)
nowośćFilm

Akcja Animowany Familijny Komedia Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Kiedy Supergirl po raz pierwszy dołącza do Superhero High, uczy się stać się lepszym bohaterem i znaleźć nowych przyjaciół.
10,001 głos
Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani

Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani (2016)
nowośćJustice League vs. Teen Titans

Animowany AkcjaPokaż opis
W Justice League vs. Teen Titans podczas jednej z misji Ligi Sprawiedliwości agresywność Damiana prawie doprowadza do jej porażki. Zdecydowano się wysłać go na szkolenie z grupą Teen Titans. Pojawia się jednak problem – ojciec Raven, demon zwany Trigon ucieka z międzywymiarowego więzienia. Jednocześnie opanowuje umysły wszystkich członków Ligi Sprawiedliwości.
9,205 głosów
Młodzi Tytani: Problem w Tokio

Młodzi Tytani: Problem w Tokio (2007)
nowośćTeen Titans: Trouble in Tokyo

Animowany Akcja Sci-fiPokaż opis
Film opart na podstawie serialu "Młodzi Tytani". Grupa młodzieży obdarzona nadnaturalnymi mocami tworzy zajmuje się łapaniem przestępców. Kiedy dochodzą ich słuchy o niebezpiecznym mężczyźnie terroryzującym Japonię, bohaterowie wyruszają do Tokio, by powstrzymać kryminalistę.
10,003 głosy
Daleko na północy

Daleko na północy (2015)
nowośćTout en Haut du Monde

Akcja Animowany Dramat Przygodowy FamilijnyPokaż opis
Młoda arystokratka postanawia samotnie wyruszyć śladami dziadka-podróżnika, który nie wrócił z ostatniej wyprawy w kierunku bieguna północnego.
0,000 głosów