Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (2558)
Ostatnio dodane
Belfer

Belfer (1996)
nowośćThe Substitute

AkcjaPokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się w Columbus High School na Florydzie. Uczy się w niej młodzież sprawiająca kłopoty wychowawcze, wchodząca w konflikt z prawem, handlująca narkotykami. Jedna z nauczycielek, atrakcyjna Jane Hetzko zostaje brutalnie napadnięta przez uczniów. Narzeczony Jane rządowy agent do zadań specjalnych Shale postanawia zemścić się na napastnikach. Nie wyjawiając swego związku z Jane, zajmuje jej miejsce jako nauczyciel na zastępstwie. Wkrótce odkrywa, że szkołą rządzi zorganizowana siatka handlarzy narkotyków.
0,000 głosów
Liczą się tylko Frankliny

Liczą się tylko Frankliny (2002)
nowośćAll About the Benjamins

Komedia AkcjaPokaż opis
Łowca nagród (Ice Cube) w pogoni za przestępcą łamiącym warunki zwolnienia za kaucją (Mike Epps) trafia do opuszczonego magazynu. Okazuje się, że w nim ukrywane są diamenty zrabowane w niedawnym skoku. Obaj bohaterowie chwilowo zawieszają broń, aby wspólnie wykiwać aktualnych "właścicieli" diamentów i zbiec z niespodziewaną zdobyczą. Po drodze muszą dogadać się do co podziału łupu i wyjaśnić pozostałe, dzielące ich różnice...
10,001 głos
John Stratton

John Stratton (2017)
nowośćStratton

Thriller AkcjaPokaż opis
Agent brytyjskich sił specjalnych dostaje zadanie wytropienia globalnej organizacji celem zapobieżenia atakowi terrorystycznemu.
0,000 głosów
Viking

Viking (2016)
nowośćFilm

Akcja Dramat Historyczny WojennyPokaż opis
Po śmierci swojego ojca młody wiking, książę Włodzimierz z Nowogrodu Wielkiego, zostaje wygnany do Szwecji. Wszystko przez jego brata, Jaropełka, który zabił ich starszego brata, Olega, podczas dyplomatycznej misji i przejął władzę. Stary wojownik Sveneld przekonuje Włodzimierza, aby zebrał armię Waregów i udał się z powrotem, by odbić Nowogród Wielki z rąk Jaropełka i ostatecznie stawić czoło potędze bizantyjskiego imperium.
0,000 głosów
Epidemia

Epidemia (1995)
nowośćOutbreak

Dramat Thriller AkcjaPokaż opis
Mieszkańców kalifornijskiego miasteczka atakuje epidemia śmiertelnej choroby. Jak się okazuje, w posiadaniu szczepionki przeciwko tajemniczej chorobie jest armia amerykańska. Jej przedstawiciele nie zgadzają się jednak na jej użycie. Czy oznacza to wyrok śmierci na wszystkich mieszkańców miasteczka?
0,000 głosów
7 Sekund

7 Sekund (2005)
nowość7 Seconds

Kryminał Thriller AkcjaPokaż opis
John Tuliver - zawodowy złodziej - zbiera najlepszych ludzi i planuje wielki skok na opancerzone furgonetki, przewożące pieniądze z 20 kasyn w Rumunii. Jednak plan "A" zawodzi, gdyż ładunki wybuchowe, które miały za zadanie otworzyć drzwi opencerzonych samochodów, okazują się atrapą. Na szczęście jest plan "B", dzieki któremu skok udaje się - ale nie do końca. Na grupę Johna wracającej z łupem napada inny gang. Złodzieje próbują się bronić, otwierają ogień, jednak kule okazują się ślepakami. Wrogi gang przejmuje kasę, zabija kilku ludzi oraz bierze zakładniczkę. John postanawia uwolnić Christine z rąk porywaczy, a także za wszelka cenę dowiedzieć się, kto ich wrobił...
7,504 głosy
47 Roninów

47 Roninów (2013)
nowość47 Ronin

Fantasy Akcja PrzygodowyPokaż opis
Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku.  Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem bushido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.
9,001 głos
Atlantic Rim 2: Resurrection

Atlantic Rim 2: Resurrection (2018)
nowośćFilm

Akcja Sci-fiPokaż opis
Olbrzymie roboty po raz kolejny muszą się zmierzyć z powtorami atakującymi Wschodnie Wybrzeże Ameryki. Zarówno pierwsi jak drudzy są poteżniejsi niź w pierwszej części. Niskobudżetowa odpowiedź na Pacyfic Rim 2.
0,000 głosów
The Monkey King 3: Kingdom of Women

The Monkey King 3: Kingdom of Women (2018)
nowośćXi you ji zhi nü er guo

Akcja FantasyPokaż opis
Podróżujący mnich i jego zwolennicy zostają uwięzieniu na ziemi...................................................................................
0,000 głosów
Pojedynek na szosie

Pojedynek na szosie (1971)
nowośćDuel

Thriller AkcjaPokaż opis
Zwykły amerykański businessman, David Mann, podczas podróży służbowej wyprzedza na odludnej szosie ogromną, obskurną cysternę. Kierowca kolosa z niewyjaśnionych przyczyn rusza za nim w pościg. Rozpoczyna się mordercza walka o przetrwanie. 
0,000 głosów
Obława

Obława (2000)
nowośćTakedown

Thriller AkcjaPokaż opis
Jest to film bazujacy na historii schwytania jednego z największych hackerów: Kevina Mitnick'a.
6,502 głosy
Nocny Jastrząb

Nocny Jastrząb (1981)
nowośćNighthawks

AkcjaPokaż opis
Nowojorscy gliniarze ścigają terrorystę. Pojedynek pomiędzy dwoma nowojorskim policjantami, Dekem DaSilva (Stallone) i Matthew Foxem (Williams), a groźnym terrorystą Wulfgarem (Hauer). Przypomina to trochę zabawę w kotka i myszkę, policjanci nigdy nie wiedzą, czy przybędą na czas.
9,001 głos
The Losers: Drużyna potępionych

The Losers: Drużyna potępionych (2010)
nowośćThe Losers

AkcjaPokaż opis
Wysoce wykwalifikowana drużyna CIA zostaje napadnięta przez własną agencję i zostawiona na pewną śmierć. Członkowie zespołu postanawiają dowiedzieć się, czemu zostali zdradzeni oraz zemścić się za wyrządzone krzywdy.
10,001 głos
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia

Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia (2016)
nowośćTeenage Mutant Ninja Turtles 2

Komedia Akcja Sci-fiPokaż opis
Oparta na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja kontynuacja wielkiego przeboju kinowego z 2014 r. I tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie zagrożonego miasta. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, o jakim nawet nie śnili.
10,001 głos
Kobiety mafii

Kobiety mafii (2018)
nowośćFilm

Akcja Dramat KryminałPokaż opis
Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią.
0,000 głosów
Taras Bulba

Taras Bulba (2009)
nowośćFilm

Akcja Dramat historyczny WojennyPokaż opis
Film opowiada zmagania Kozaków z Polakami w XVI stuleciu. Tytułowy Taras Bulba to zacięty przeciwnik Polaków, Tatarów i Żydów. Jego syn z kolei jest nieszczęśliwie zakochany w polskiej szlachciance.
0,000 głosów
Tomb Raider

Tomb Raider (2018)
nowośćFilm

Akcja PrzygodowyPokaż opis
Lara Croft wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję, aby odnaleźć zaginionego ojca na niezbadanej wyspie u wybrzeży Japonii.
0,000 głosów
Wrota Bohaterów

Wrota Bohaterów (2016)
nowośćYong Shi Zhi Men

Fantasy Przygodowy AkcjaPokaż opis
Jack jest maniakiem gier video, który spędza każdą wolną chwilę przed komputerem. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość, którą znał tylko z ekranu komputera, wchłania go i przenosi do niesamowitego świata pełnego przygód, czarów i magicznych istot. Jack musi stanąć w obronie Imperium i uratować piękną księżniczkę, w której zakochuje się bez reszty. Nie będzie to łatwe, bo śladami nastolatka rusza potężny mściciel. Ich decydujące starcie jest coraz bliżej.
10,002 głosy
Studnia

Studnia (2016)
nowośćKút

Akcja DramatPokaż opis
Młody mężczyzna przyjeżdża na małą stację benzynową znajdującą się na pustkowiu. Ma spotkać się tutaj z ojcem, którego nie widział od ponad trzydziestu lat. Tego samego dnia jadąca do Szwajcarii furgonetka z prostytutkami na pokładzie psuje się na tej samej przydrożnej stacji. Mężczyźni i kobiety spędzają ze sobą trzy dni. Ten czas raz na zawsze zmienia ich życie oraz sposób patrzenia na świat.
0,000 głosów
Porwanie

Porwanie (2017)
nowośćAltitude

Thriller Akcja KryminałPokaż opis
Agentka FBI otrzymuje kilkumilionową ofertę za pomoc w ucieczce porywaczom samolotu pasażerskiego.
0,000 głosów