Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19791)
Ostatnio dodane
Strach

Strach (2009)
nowośćHole, The

Fantasy Przygodowy ThrillerPokaż opis
Dwóch braci odkrywa tajemniczą dziurę w piwnicy ich nowego domu. Okazuje się, że jest to nadprzyrodzony portal mający zdolności do uwolnienia ich od koszmarów nocnych...
0,000 głosów
Meteor

Meteor (2009)
nowośćFilm

Katastroficzny Akcja Sci-fiPokaż opis
Ogromny meteor zmierza w kierunku Ziemi. Poprzedza go deszcz małych meteorytów. Katastrofa wydaje się być nieunikniona. W jednym z kalifornijskich miasteczek szef policji próbuje nie dopuścić do wybuchu paniki. W tym czasie jego syn, Jack, przewozi mordercę do aresztu.
0,000 głosów
Lodowe trzęsienie

Lodowe trzęsienie (2010)
nowośćIce Quake

Sci-fiPokaż opis
W wiecznej zmarzlinie na Alasce, tworzą się podziemne rzeki płynnego metanu, który wywołuje serie druzgocących trzęsień ziemi.Pewna rodzina przyjeżdża na Alaskę na wakacje i przypadkowo znajduje się w samym środku tych wydarzeń. Muszą znaleźć sposób aby zatrzymać śmiercionośne rzeki aby nie wywołały katastrofy na całym świecie.
0,000 głosów
Książe z bajki

Książe z bajki (2001)
nowośćPrince Charming

Familijny Fantasy Komedia RomansPokaż opis
Na skutek zaklęcia książę (Sean Maguire) zostaje zamieniony w żabę. Aby klątwa przestała działać musi on zostać pocałowany przez jakąś dziewczynę. Wówczas zostanie mu dany czas do pełni księżyca na jej uwiedzenie i poślubienie. Pięćset lat później żabę na Manhattanie całuje samotna kobieta. Wówczas książę powraca do ludzkiej postaci. Teraz musi odszukać swoją wybawicielkę i się z nią ożenić. Jednak uwagę niepoprawnego mężczyzny przyciąga inna przedstawicielka płci pięknej...
0,000 głosów
The King Of Fighters

The King Of Fighters (2010)
nowośćFilm

Przygodowy Akcja Sci-fiPokaż opis
Film oparty na grze pod tym samym tytułem. Bohaterami obrazu są wojownicy, którzy poruszają się pomiędzy wymiarami, aby walczyć z przeciwnikami planującymi przejąć kontrolę nad Ziemią.
0,000 głosów
Lodowiec

Lodowiec (2011)
nowośćIce

SensacyjnyPokaż opis
2020 rok. Korporacja energetyczna Halo prowadzi odwierty na jednym z lodowców Grenlandii. Tymczasem profesor Thom Archer (Richard Roxburgh) ostrzega, że dalsze prace mogą doprowadzić do tragicznych dla ludzkości konsekwencji. Apelów naukowca nikt jednak nie słucha. Wkrótce jego wizje się sprawdzają. Lodowiec zaczyna się topić, co powoduje ogromny spadek temperatury na całej Ziemi. Thom musi powstrzymać żądną zysku firmę i zemścić się za śmierć kolegi. Rozpoczyna walkę, której stawką jest życie jego rodziny i wszystkich ludzi na świecie.
0,000 głosów
Lawina

Lawina (2008)
nowośćJahrhundertlawine, Die

Dramat Thriller KatastroficznyPokaż opis
Vent w Alpach. Marc (Vincent Perez) wraca do swojego rodzinnego miasteczka po dziewięciu latach. Wyjechał stąd, gdy zginął w wypadku brat jego ukochanej Anne (Désirée Nosbusch). Do tej pory Marc obwinia się o tę śmierć. Teraz ponownie spotyka się z byłą partnerką, która nadal czuje się zraniona, gdyż zostawił ją bez słowa pożegnania. Pomimo skrywanego żalu kobieta wyznaje mu, że ma z nim syna Nika (Joel Eisenblätter). Jej ojciec, Anton (Aladin Reibel), próbuje dla dobra dziecka pogodzić parę. Gdy prawie mu się to udaje, na miasto spada ogromna lawina. Śnieg niszczy samochody i domy. Szalejąca wichura uniemożliwia dotarcie ekipy ratunkowej do poszkodowanych mieszkańców. Są oni zdani tylko na siebie. Twórcę filmu zainspirowała katastrofa w austriackim Galtür w 1999 roku. Kurort ucierpiał z powodu osuwających się ze stoków mas lodu i śniegu.
10,001 głos
Złotowłosa i Trzy Misie

Złotowłosa i Trzy Misie (1991)
nowośćGoldilocks and three bears

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Przyjaciółmi Złotowłosej są trzy misie mieszkające w lesie, z którymi dziewczynka spędza wspaniałe chwile pełne wspólnych zabaw. Kiedy pewnego razu odwiedza przyjezdny cyrk, z przerażeniem odkrywa w nim trzy uwięzione niedźwiadki. Złotowłosa postanawia je uwolnić, co będzie bardzo trudne. Dzięki pomocy Klauna Bongo i innych zwierząt doprowadza szczęśliwie do ich ucieczki i powrotu do leśnego domu. Przepiękna bajka ucząca dzieci unikania przemocy oraz prawdziwego znaczenia przyjaźni.
8,001 głos
Siódmy braciszek

Siódmy braciszek (1995)
nowośćHetedik testvér, A

Animowany FamilijnyPokaż opis
Oto niezwykła opowieść o niesfornym szczeniaczku wabiącym się Tyciek, który pewnego dnia uciekł swoim opiekunom i zagubił się w wielkiej puszczy. Teraz musi wykazać się nie lada wiarą i odwagą, by dzięki przyjaciołom odnaleźć drogę do domu. Tyciek przerażony i samotny błąkał się w gęstwinie dopóki nie trafił na przyjazną rodzinę królików. Nowi przyjaciele szybko stali się jego drugą rodziną, jednak tęsknota do prawdziwego domu sprawiła, że Tyciek wciąż szukał drogi do miasta. Nadeszła jesień, potem zima, a szczeniaczek wprost marniał w oczach mimo miłości, jaką otaczali go nowi przyjaciele. Zwierzęta uradziły zatem, że jedynym wyjściem będzie zorganizowanie wyprawy, która wyprowadzi Tyćka z lasu i dopomóc mu w odnalezieniu prawdziwej rodziny.
9,003 głosy
Papierowe ptaki

Papierowe ptaki (2010)
nowośćPajaros de papel

Dramat KomediaPokaż opis
Dwaj artyści wodewilowi, muzyk Jorge (Imanol Arias) i brzuchomówca Enrique (Lluís Homar), występują na scenie, niosąc widzom radość i zapomnienie w powojennej hiszpańskiej rzeczywistości. Pewnego dnia postanawiają zaopiekować się sierotą Miguelem (Roger Príncep), którego rodzice zginęli w trakcie wojny domowej. Razem z chłopcem wyruszają w tournee po całym kraju. Jednak w czasach dyktatury Franco cieszący się wolnością i życiem artyści stają się obiektem inwigilacji tajnych agentów.
0,000 głosów
Pingwin Piper i jego fantastyczne,latające maszyny

Pingwin Piper i jego fantastyczne,latające maszyny (2008)
nowośćFilm

Animowany Dla dzieci KomediaPokaż opis
Piper, pingwin, który zawsze marzył o lataniu decyduje się na to, aby żeby zrobić maszynę, dzięki której pingwiny zaczną latać.Czyni to z pomocą swojego przyjaciela Whintropa (głos Harry'ego Casona). Seria katastrofalnych lotów testowych przekonuje go do rezygnacji. Miastu Penguinville grożą orki-zabójcy. Czy Piper uzyska dostęp do latającej machiny i uratuje je wszystkie?
0,000 głosów
Księżniczka słońca

Księżniczka słońca (2007)
nowośćReine soleil, La

AnimowanyPokaż opis
Główna bohaterka to czternastoletnia księżniczka, Achnes. Za wszelką cenę chce odnaleźć swoją matkę, Nefertiti, wygnaną z pałacu przez własnego męża, faraona Echnatona. Towarzyszy jej Tutem, późniejszy faraon Tutenhamon. Razem muszą stawić czoła wszystkim przeciwnością losu. Achnes nie wie, że grozi jej duże niebezpieczeństwo ze strony kapłana, Seneba. Człowiek ten chce zasiąść na tronie, a żeby tego dokonać, musi pozbyć się wszystkich członków rodziny królewskiej.
10,001 głos
Cudowne pieski

Cudowne pieski (2006)
nowośćMiracle Dogs Too

Dramat FamilijnyPokaż opis
Zack, 10-letni chłopiec, znajduje w lesie porzucone pieski. Postanawia się nimi zająć, ale nie może zabrać ich do domu, gdyż jego siostra panicznie boi się psów. Początkowo trzyma je w szopie, ale nie jest to dla nich najlepsze miejsce. Postanawia zabrać je do domu spokojnej starości, gdzie pracuje jego matka. Okazuje się, że pieski mają pozytywny wpływ na starszych i schorowanych ludzi. Okazuje się także, że ktoś poszukuje dwóch cudownych piesków, które uzdrawiają.
0,000 głosów
Intermission

Intermission (2003)
nowośćFilm

Dramat Czarna komediaPokaż opis
Bohaterowie wielu przeplatających się ze sobą historii na różne sposoby próbują odnaleźć w swoim życiu miłość. Są wśród nich przestępcy i marzyciele, policjanci i złodzieje, przyjaciele, kochankowie i wrogowie. To, co ich spotyka, bywa komiczne i romantyczne, zaskakujące i niepokojące. Wszystko zaczyna się od rozstania pewnej pary. John chce się przekonać, czy jego dziewczyna Deirdre naprawdę go kocha. Jednak jego misterny plan obraca się przeciwko niemu i Deirdre zostawia go, wściekłego i ze złamanym sercem. Ich rozstanie uruchamia prawdziwą lawinę powiązanych ze sobą zdarzeń i dotyka mnóstwo przypadkowych osób.
1,001 głos
Taqwacores, The

Taqwacores, The (2010)
nowośćFilm

Dramat obyczajowyPokaż opis
Religijny student z Pakistanu poznaje w Stanach świat Taqwacore - muzułmańską scenę hardcore punk, której członkowie nie stronią od anarchistycznej mieszanki seksu, alkoholu i imprez. Ekranizacja bestsellerowej powieści Michaela Muhammada Knighta.
0,000 głosów
O dwóch takich co ukradli księżyc

O dwóch takich co ukradli księżyc (1984)
nowośćFilm

Animowany Dla dzieci Fantasy Przygodowy BaśńPokaż opis
Film animowany, oparty na motywach niezwykle popularnej wśród młodych czytelników książki Kornela Makuszyńskiego. W baśniowej, ubogiej krainie przychodzą na świat bliźniacy Jacek i Placek. Od najmłodszych lat przysparzają kłopotów rodzinie i mieszkańcom miasteczka. Ze szczególną niechęcią odnoszą się do wszelkiej pracy - marzą, by znaleźć się w kraju dobrobytu, w którym nie trzeba pracować. Udają się w podróż w poszukiwaniu upragnionej, legendarnej ziemi leniuchów. Po drodze przeżywają zabawne,czasem niebezpieczne przygody, ale zawsze cało wychodzą z opresji. Wędrując, spotykają królika - smakosza marchewki, osła Filozofa, czarodzieja Figlarza, podróżują na grzbiecie pelikana, po łuku tęczy uciekają z więzienia Hrabiego. Wreszcie postanawiają ukraść księżyc! Wpadają w ręce zbója Madeja, ale i tym razem dają sobie radę. Mając dość przygód, wracają do domu, gdzie czeka na nich stęskniona mama. Chłopcy zmieniają się nie do poznania - stają się grzeczni i pracowici
4,002 głosy
Mano

Mano (2005)
nowośćFilm

AnimowanyPokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się na planecie Terra, do złudzenia przypominającej naszą Ziemię. W wielkiej całkowicie zautomatyzowanej przetwórni odpadów zwanej Strefą, z powodu czyjejś beztroski i nieodpowiedzialności dochodzi do poważnej awarii. Dwójka młodych bohaterów musi stawić czoła nagłemu niebezpieczeństwu i uratować świat od katastrofy
0,000 głosów
W drodze do domu

W drodze do domu (2010)
nowośćHjem til jul

Komedia obyczajowaPokaż opis
W wigilijny wieczór w małym norweskim miasteczku Skogli kilka osób, mimo przeszkód, próbuje odnaleźć drogę do domu na święta. Różnią się pod względem wieku i charakterów, ale łączy je jedno - chęć powrotu do domu z własnym bagażem życiowych doświadczeń. I choć dom traktowany jest tu symbolicznie - jako ostoja miłości i bezpieczeństwa - to dla wszystkich okazuje się być wartością najcenniejszą. Knut jest lekarzem. Planuje Wigilię z żoną, ale dostaje nagły telefon z prośbą o pomoc. Na miejscu sytuacja wymyka się jednak spod kontroli. Knut przyjmuje poród dziecka, a co więcej - oddaje z własnej woli swoje auto. Przyjaciel Knuta, Paul, jest przygnębiony z powodu rozpadu małżeństwa. Nie jest w stanie znieść, że żona ma kochanka i nie pozwala mu widywać się z dziećmi. Obmyśla zemstę. Przebrany za św. Mikołaja odwiedza rodzinę i podstępem usuwa rywala. Nastoletni Thomas chce spędzić wigilijny wieczór z Bintu i jej muzułmańską rodziną. Kłamie więc dziewczynie, że jest niewierzący i dlatego nie obchodzi świąt. Z kolei Karin szykuje wigilijną kolację dla żonatego kochanka. Ma nadzieję, że ten, zgodnie z obietnicą, opuści żonę. Marzenia jednak pryskają, a Karin decyduje się na radykalne rozwiązanie. Z kolei bezdomny Jordan to były piłkarz. Zbiera pieniądze, aby na święta odwiedzić rodziców, jednak kolejny raz nie spędzi ich w domu. Wszyscy czekają na święta, mają wielkie marzenia i plany. Ale nie dla wszystkich los okaże się łaskawy.
0,000 głosów
Rodzina Tuche

Rodzina Tuche (2011)
nowośćTuche, Les

KomediaPokaż opis
Rodzina Tuche'ów - Jeff, Cathy i trójka ich dzieci - mieszka w malowniczej wsi Bouzolles. Od lat wyznają oni zasadę, że człowiek nie został stworzony do pracy. Mimo że z tego powodu ledwo wiążą koniec z końcem, zawsze są szczęśliwi. Gdy pewnego dnia wygrywają na loterii 100 mln euro, postanawiają przenieść się do pięknego i bogatego Monaco.
0,000 głosów
Skarby wczesnego średniowiecza

Skarby wczesnego średniowiecza (2010)
nowośćTreasure from the Dark Ages

DokumentalnyPokaż opis
Eksperci badają liczący 1200 lat manuskrypt cudownie wydobyty z jednego z irlandzkich mokradeł. Wraz z nimi poznamy tajniki spisywania ksiąg przez zakonników w epoce średniowiecza. Dowiemy się też wiele o tej epoce, zwanej czasem mrocznymi wiekami, a także o historii chrześcijaństwa.
0,000 głosów