Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19336)
Ostatnio dodane
Pokémon: Mewtwo powraca

Pokémon: Mewtwo powraca (2000)
nowośćFilm

Animowany Dla dzieci Przygodowy BaśńPokaż opis
Mewtwo powraca i... bierze udział w bitwie ze swoim największym przeciwnikiem! Kontynuacja filmu "Pokemon: film pierwszy". W odległej krainie Johto jest miejsce z krystalicznie czystą wodą i zakazanymi górami. Mewtwo i jego towarzysz Pokemon super-klon ostatecznie znajdują dom, gdzie mogą żyć w spokoju, z dala od wścibskich oczu i raniących ocen ludzi. Ale idylla nie trwa długo. Znów los Mewtwo spocznie w rękach Asha.
0,000 głosów
Kubusiowe Opowieści

Kubusiowe Opowieści (2001)
nowośćBook of Pooh

Animowany Dla dzieciPokaż opis
Twoja wyobraźnia zawiedzie Cię dokądkolwiek zechcesz! Z samego serca Stumilowego Lasu przybywają przyjaciele we wspaniałej, pełnej uroku serii wideo zawierającej pobudzające wyobraźnię historie, które wprowadzają dzieci do cudownego świata słownych zabaw i językowych ciekawostek W czterech historyjkach Kubuś i jego przyjaciele uczą przedszkolaków jak ważna jest wiara w siebie. Zobaczcie, jak Tygrys bawi się w detektywa na tropie "znikającego osiołka", który pożyczył kosz piknikowy Królika. Bawcie się podczas oglądania trzech pozostałych historyjek, które pokazują, że używanie wyobraźni może zamienić każdy dzień w prawdziwą przygodę. Oryginalne piosenki i czarujące postaci ubarwiają każdą z uroczych opowieści. A więc, czas na zabawę! Zawiera pouczające podsumowania utrwalające lekcje, których nauczyły się dzieci. Szukaj pozostałych kaset wideo z serii Kubusiowe Opowieści, które bawiąc, uczą. Dobre maniery i Przyjaciele
6,002 głosy
Emmanuelle: Skrywane fantazje

Emmanuelle: Skrywane fantazje (1994)
nowośćEmmanuelle 4: Concealed Fantasy

ErotycznyPokaż opis
Piękna Sylvia Kristel oraz zmysłowa modelka Mia Nygren w kolejnym filmie ze słynnego erotycznego cyklu. Emmanuelle, by uciec przed zaborczą miłością dawnego kochanka postanawia poddać się operacji plastycznej. W ekskluzywnej brazylijskiej klinice chirurdzy dają jej nie tylko nową piękną twarz, ale także wspaniałe zmysłowe ciało. Kobieta postanawia rozpocząć w swoim życiu zupełnie nowy rozdział. Wyrusza więc na podbój Rio de Janeiro, gdzie czekają ją pikantne przygody w ramionach pięknych nieznajomych, a także znajomych, którzy nie rozpoznają jej w nowym ciele.
0,000 głosów
Emmanuelle: Ostatnie rozkosze

Emmanuelle: Ostatnie rozkosze (1994)
nowośćEmmanuelle 6: One Final Fling

Erotyczny RomansPokaż opis
Zmysłowa Emmanuelle (Krista Allen) została wybrana przez przybyszów z kosmosu na nauczycielkę sztuki miłości. Odwiedzający Ziemię mieszkańcy innej planety uznali, że tylko ona jest w stanie oddać całą urodę seksu, miłości, erotyki. Kobieta przekazuje wiedzę najróżniejszymi metodami.
2,001 głos
Emmanuelle: Czym jest miłość?

Emmanuelle: Czym jest miłość? (1994)
nowośćEmmanuelle 7: The Meaning of Love

ErotycznyPokaż opis
Emmanuelle jest żoną bogatego francuskiego dyplomaty. Znudzona, poszukuje silnych doznań erotycznych. Tym razem scenerią jej przygód są rozpalone ulice Hollywood i orientalne wnętrza Istambułu, gdzie odwiedzi także łaźnię parową. Wszędzie tam czekają na nią wyzwania, którym nie ma ochoty się opierać.
0,000 głosów
Cicha zemsta

Cicha zemsta (1993)
nowośćSilent Tongue

Dramat Horror WesternPokaż opis
Młoda Indianka (Tantoo Cardinal) zostaje skrzywdzona przez białego mężczyznę (River Phoenix). Wkrótce życie winowajcy staje się nie do zniesienia. Pod wpływem wyrzutów sumienia postanawia związać się ze swą ofiarą. Urodzone z tego związku córki przysięgają zemstę swojemu ojcu.
0,000 głosów
Beethoven 3

Beethoven 3 (2000)
nowośćBeethoven's 3rd

Familijny KomediaPokaż opis
Historia rozpoczyna się wraz z przygotowaniami Newtonów do wyprawy przez cały kraj na zlot rodziny. Dla Rocharda ojca mają to być wymarzone wakacje, dla jego rodziny to nuda na resorach. Do czasu pojawienia się niespodziewanego pasażera. W podróży towarzyszy im ogromny, obśliniony i uroczy pies. Beethoven wkrótce zrywa psie więzy ograniczeń i dobrego wychowania. Jednak gdy Newtonom zagrozili złoczyńcy to właśnie Beethoven przepędza ich na cztery wiatry zdobywając sobie miejsce w sercach swojej rodziny.
0,000 głosów
Beethoven 4

Beethoven 4 (2001)
nowośćBeethoven's 4th

Familijny KomediaPokaż opis
Gdy brak towarzyskiego obycia Beethovena dopiekł do żywego rodzinie Newtonów, dzieciaki zapisały go w tajemnicy przed rodzicami na tresurę. I nagle ożywa historia o księciu i żebraku, z tą różnicą, że w wydaniu Beethovena i Michelangelego - doskonale ułożonego bernardyna. Psy, podobne do siebie jak dwie krople wody, na spacerze w parku, zamieniają się miejscami i rolami. Podczas, gdy rodzina Newtonów nie może wyjść z podziwu nad karnością i posłuszeństwem swego pupila, prawdziwy Beethoven wprowadza zamęt w uporządkowane życie nowych państwa - rodziny Sedgwicków. Czy psy odnajdą w tym chaosie swoich prawowitych właścicieli?
0,000 głosów
Beethoven 5

Beethoven 5 (2003)
nowośćBeethoven's 5th

Familijny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Kolejny film opowiadający o przygodach ulubieńca młodej widowni, bernardyna o imieniu Beethoven. Kiedy Beethoven wykopuje z ziemi stary dziesięciodolarowy banknot, zwraca tym uwagę mieszkańców Cedar Woods. Okazuje się bowiem, że pieniądze są częścią zagubionej fortuny. Sympatyczny pies staje się z dnia na dzień najlepszym przyjacielem wszystkich tych, którzy mają nadzieję, że nasz bohater pomoże im odnaleźć cały skarb.
0,000 głosów
Inwazja

Inwazja (2005)
nowośćEvil Aliens

Horror Sci-fi Czarna komediaPokaż opis
Ta nieprawdopodobna historia zaczyna się w Scalleum - odosobnionym półwyspie na północnym wybrzeżu Walii. To właśnie tam znajduje się starożytny kamienny krąg, zwany "Diabelskim Zębem". Przerażająca wiadomość elektryzuje całe miasto. Farmerka Cat Williams (Jennifer Evans) i jej chłopak Angelo Jones (Eden Ford) zostali porwani przez kosmitów. To idealny temat dla tracącego oglądalność programu telewizyjnego "Dziwny Świat" prowadzonego przez Michelle Fox (Emily Booth), która postanawia zrobić program swojego życia. Historia nabiera rumieńców kiedy Cat Williams twierdzi, że została nie tylko porwana lecz także... zapłodniona przez kosmitów. Napięcie sięga zenitu, kiedy pojawiają się prawdziwi bohaterowie historii – Obcy, którzy bynajmniej nie są przyjaźnie nastawieni do ludzi, a najbardziej interesują ich... ludzkie wnętrzności.
0,000 głosów
Schulmädchen-Report 5. Teil - Was Eltern wirklich wissen sollten

Schulmädchen-Report 5. Teil - Was Eltern wirklich wissen sollten (1973)
nowośćFilm

Erotyczny Komedia obyczajowaPokaż opis
Six more first-hand accounts of sexual awakening amongst school girls in the early Seventies - some with a happy end, some without.
0,000 głosów