Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (18673)
Ostatnio dodane
Perfect Life

Perfect Life (2009)
nowośćFilm

ThrillerPokaż opis
Inicjacja do studenckiego bractwa jest często najważniejszym wydarzeniem dla pierwszorocznych uczniów college'u. Jednak tym razem typowa zabawa zmienia się w koszmar. Młodzi studenci z niewiadomych przyczyn zaczynają doświadczać przerażających wizji z przeszłości.
0,000 głosów
Recepta na miłość

Recepta na miłość (2006)
nowośćTreatment The

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Młodego nowojorskiego nauczyciela Jacka Singera (Chris Eigeman) z całą pewnością nie można zaliczyć do grona ludzi sukcesu. Własny ojciec się do niego nie odzywa, kolejna dziewczyna podziękowała mu za współpracę, jego życie staje się coraz bardziej bezbarwne, a samoocena gwałtownie zniżkuje. Podłamany życiowymi porażkami nieudacznik trafia na terapię do psychoterapeuty... z piekła rodem. Dr Ernesto Morale (Ian Holm) jest maniakalnym wyznawcą teorii Freuda. Jack jest mocno zszokowany sposobem prowadzenia terapii i nie za bardzo wierzy w jej powodzenie. Pewnego dnia los stawia na jego drodze piękną i tajemniczą wdowę Allegrę (Famke Janssen).
0,000 głosów
Magma

Magma (2006)
nowośćMagma Volcanic Disaster

AkcjaPokaż opis
Wulkanolog prof.John Shepherd i jego studenci zauważają wzmozoną aktywność wulkaniczną. Może dojść do tego że wszystkie wulkany na świecie mogą wybuchnąć i zabić każdą żyjącą istotę na ziemi. Profesor wspólnie ze swoimi studentami starają się przekonać rząd, że ich teoria jest prawdziwa, a jednoczesnie próbują się dowiedzieć jak zatrzymać wzmożoną aktywność wulkanów zanim skończy się czas.
0,000 głosów
Zaginione skarby Afganistanu

Zaginione skarby Afganistanu (2007)
nowośćFilm

DokumentalnyPokaż opis
W latach 2005 - 2006 Tahir Shah brał udział w trzech wyprawach do Afganistanu, z którego pochodzą jego przodkowie. Brytyjski pisarz, dziennikarz, filmowiec i podróżnik bywa porównywany do Indiany Jonesa. Celem jego podróży było odnalezienie najcenniejszego w historii zaginionego skarbu. W 1739 roku cesarz Persji złupił ogromne bogactwa Delhi. Wśród klejnotów znajdował się jeden z największych diamentów na świecie. Cesarz padł ofiarą zamachu, a diament wraz z resztą skarbu dostał się w ręce młodego afgańskiego generała w służbie Persów Ahmada Shaha Durraniego. Bezpośrednim impulsem, który pchnął Tahira Shaha do eskapady, było odnalezienie w dokumentach dziadka notatek z jego własnej wyprawy w poszukiwaniu zaginionych bogactw Durraniego. Pomimo niebezpieczeństwa, grożącego ze strony Talibów, Tahir zdecydował się podjąć ryzyko. Film jest dokumentalnym zapisem jego podróży.
10,001 głos
Wushu Warrior

Wushu Warrior (2010)
nowośćFilm

AkcjaPokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się w 1862 roku w Chinach. Lord Lindsey jest wpływowym i budzącym postrach człowiekiem, który handluje opium. Do pracy zmusza niewinnych ludzi, którzy nie potrafią uwolnić się spod władzy tyrana. Na pomoc rusza im wojownik z klanu Wushu.
0,000 głosów
Wielki napad na pociąg

Wielki napad na pociąg (1979)
nowośćThe First Great Train Robbery

Kostiumowy SensacyjnyPokaż opis
Przygotuj się na odjazd fenomenalnego pociągu, który powstał za sprawą znakomitego pisarza, scenarzysty i reżysera Michaela Crightona. Zobacz obraz oparty na historii pierwszego napadu na kolej sfilmowany przez zdobywcę Oscara Geoffreya Unswortha. Rewelacyjne kreacje aktorskie stworzyli Sean Connery, Donald Sutherland i Lesley-Anne Down. "Pomysłowy" (Variety) i "wspaniały" (Gene Shalit) "Wielki napad na pociąg" opowiada historię Edwarda Pierce'a (Connery), genialnego złodzieja, który dowiedziawszy się o transporcie złota tworzy misterny plan obrabowania pociągu. Pomagają mu w tym zręczny kasiarz (Sutherland) i ukochana dziewczyna (Dawn). Razem muszą pokonać przeciwności losu i przygotować plan największego skoku w historii amerykańskiej kolei. [opis dystrybutora do wydania DVD]
0,000 głosów
B.O.B.`s Big Break

B.O.B.`s Big Break (2009)
nowośćFilm

Animowany Familijny KrótkometrażowyPokaż opis
Twoje ulubione postacie z "Potwory kontra obcy" zwrotu w tym animowany 3D przygody, które następuje BOB (głos Seth Rogen), Dr Cockroach Ph.D. (głos Hugh Laurie) i macho Missing Link (głos Will Arnett) na misję przechytrzyć szpakowaty Generalnego WR Monger (głos Kiefer Sutherland) i etapu brawurową ucieczkę z okolicy 52.
0,000 głosów
Asylum Seekers

Asylum Seekers (2009)
nowośćFilm

Fantasy Czarna komediaPokaż opis
Bohaterami filmu jest grupa sześciu osób, które mają dość życia w ciągłym stresie, ulegania presjom i walki o lepszy status społeczny. Osoby te postanawiają odmienić swoje dotychczasowe życie, które z dnia na dzień stawało się coraz bardziej szalone.
0,000 głosów
Jacek i Placek

Jacek i Placek (1992)
nowośćFilm

Animowany Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Pełnometrażowy film animowany. W małym miasteczku Zapiecku przyszli na świat dwaj bliźniacy: Jacek i Placek. Chłopcy wyróżniali się tym, że bardzo niechętnie odnosili się do wszelkiej pracy. Marzyli o tym, aby znaleźć krainę ,w której nie trzeba pracować. Wkrótce uciekają z miasteczka w poszukiwaniu owej krainy. W czasie długiej wędrówki bliźniacy przeżywają wiele różnych przygód m.in. spotykają osła ,który nie może ruszyć się z miejsca ,gdyż nie wie od której nogi ma zacząć. Chłopcy spotykają też królika ,który obiecuje im mapę krainy w której nie trzeba pracować pod warunkiem , że narwą mu zaczarowanej marchewki z plantacji księcia. W trakcie zrywania marchwi ,zostają złapani przez straże księcia i zamknięci w wysokiej wieży. Podróżując na grzbiecie pelikanów trafiają do krainy czarodzieja Figlarza ,gdzie zostają schwytani przez jego pomocnika-Latającego Kota. Nocą, gdy księżyc zmęczony po wędrówce po niebie schował się w stawie, chłopcy zarzucają sieć i w ten sposób łowią go na sprzedaż. Wędrując z cennym łupem wpadają w ręce bandy zbója Madeja. Z opresji wybawiła ich zupa, która ugotowali chłopcy zbójom. Po wypiciu piekielnej zupy cała banda zbójów uniosła się w powietrzu i pofrunęła daleko popychana porannym wiaterkiem. Po tej przygodzie postanawiają wrócić do rodzinnego Zapiecka, gdzie stają się grzeczni, posłuszni i baaardzo pracowici.
0,000 głosów
Daffy i Porky - Najlepsze z najlepszych

Daffy i Porky - Najlepsze z najlepszych (2004)
nowośćFilm

Animowany Familijny KomediaPokaż opis
Jeden jest strachliwy, a drugi doskonały. Razem są nieobliczalni! 14 filmów z ulubionymi bohaterami. To dopiero niesamowita para. Wystąpili w ogromnej liczbie kreskówek, mieli masę przygód. Tylko jedna rzecz nigdy się nie zmienia: od zawsze stanowią swoje doskonałe przeciwieństwo. Błazeństwa Daffy'ego tym bardziej rzucają się w oczy, gdy porówna się go z niezwykle grzecznym i uroczym prosiakiem. Porky to prawdziwy myśliciel. Świetnie się z Daffym dopełniają - kaczor nie myśli w ogóle.
0,000 głosów
Gdzieś w czasie

Gdzieś w czasie (1981)
nowośćSomewhere in Time

Fantasy RomansPokaż opis
Cierpiący na niemoc twórczą pisarz Richard Collier (Reeve), odwiedza stary nadmorski hotel. Jego uwagę przykuwa portret pięknej aktorki z początku XX wieku - Elise McKenna (Seymour). Literat zakochuje się w uroczym wizerunku, a chcąc wczuć się w tamtą epokę, kupuje ówczesny strój oraz stare monety. Siła jego wyobraźni jest ogromna: z jej pomocą przenosi się do roku 1912, stając się gościem ekskluzywnego Grand Hotelu. Poznaje wymarzoną kobietę z portretu, przeżywając największy romans życia.
0,000 głosów
Błękitna gardenia

Błękitna gardenia (1953)
nowośćThe Blue Gardenia

Dramat Kryminał Thriller Film-noirPokaż opis
Nora jest uroczą telefonistka zaręczoną z przebywającym na służbie żołnierzem. W dniu urodzin otrzymuje zrywający list od niego. Czuje się przygnębiona więc zgadza się na spotkanie z kolegą z biura. Ten upija ją i zabiera do swojego mieszkania. Ona opiera się jego natarczywym awansom i w samoobronie rani go. Ucieka i zostawia niebieska gardenię, którą ten jej podarował. Rano budzi się i nie pamięta nic z tego co zaszło poprzedniego wieczoru.
0,000 głosów
Jonas Brothers: Koncert 3D

Jonas Brothers: Koncert 3D (2009)
nowośćFilm

MuzycznyPokaż opis
Jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jednych z najsłynniejszych obecnie braci w trzech wymiarach. Podbijający serca nastolatek Jonas Brothers podczas koncertów, które odbyły się w ramach trasy "Burning Up". Poza muzyką fani będą mogli zobaczyć także unikalne materiały dokumentalne.
8,805 głosów
10-lecie Kabaretu Ani Mru Mru

10-lecie Kabaretu Ani Mru Mru (2009)
nowośćFilm

Reality ShowPokaż opis
"10-lecie Ani Mru-Mru" to zapis DVD, specjalnego jubileuszowego koncertu Kabaretu, który odbył się w przepięknej sali Opery Wrocławskiej w dniu 15 kwietnia 2009 roku. W programie oprócz Jubilatów gościnnie wystąpili: Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk i Robert Górski... Ponad 3-godzinny spektakl wypełniły najpopularniejsze skecze i piosenki Ani Mru-Mru przeplatane występami zaproszonych gwiazd, solo i wspólnie z Kabaretem. Program koncertu został stworzony przez fanów kabaretu, którzy przez kilka miesięcy głosowali w internecie na swoje ulubione skecze. W ten sposób powstał spektakl, który jest mieszanką największych hitów zespołu.
0,000 głosów
Australia - Ziemia, której nie tknął czas czas

Australia - Ziemia, której nie tknął czas czas (2002)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
Dokument ukazujący zarówno piękne, jak i niebezpieczne oblicze Australii. Skupiono się w nim głównie na zwierzętach zamieszkujących te suche pustkowia - od znanych wszystkim kangurów czy misiów koala, po owady kryjące się głęboko pod ziemią, aby przerwać trudny okres suszy, która jest jednym z największych problemów tego kontynentu.
0,000 głosów
Indie - królestwo tygrysa

Indie - królestwo tygrysa (2002)
nowośćFilm

Dokumentalny KrótkometrażowyPokaż opis
Staniesz twarzą w twarz z tygrysem bengalskim i poznasz świat, w którym żyje ta zachwycająca bestia, stworzony przez specjalistów za pomocą techniki IMAX. Film ten jest inspirowany powieścią Jima Corbetta, człowieka, który był pionierem w poznawaniu kultury Indii. Wzbijesz się ponad szczyty krainy ambasadora Indii- tygrysa bengalskiego.
0,000 głosów
Alaska - duch dzikiej przyrody

Alaska - duch dzikiej przyrody (2000)
nowośćFilm

Dokumentalny KrótkometrażowyPokaż opis
Film pokazuje niezrównane piękno dzikiej przyrody Alaski. Możemy podziwiać pękanie pól lodowych, przyglądać się powolnej odwilży wiosennej, czy spłoszonemu przez wilki, pędzącemu na oślep stadu reniferów karibu. Doskonale sfilmowane kadry ukazują nieprzebyte knieje i pola lodowe dalekiej Północy.
0,000 głosów
Afryka - Serengeti Niezwykły park narodowy

Afryka - Serengeti Niezwykły park narodowy (2008)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
Jest jeszcze na Ziemi miejsce, gdzie stada dzikich zwierząt swobodnie biegają, a azyl znajdują największe populacje rożnych gatunków. Dzięki filmowi „Afryka – Serengeti” poznasz odwieczne prawo rządzące tymi terenami: roślinożerni żywią się roślinami, drapieżniki roślinożercami. Staniesz się świadkiem zjawiska „wielkiej migracji” sterowanej przez prawa natury: pory deszczowej i suszy. Poznasz obyczaje wojowników wschodniej Afryki – Masajów. Ta niezwykła podroż, oprawiona muzyka Hansa Zimmera – zdobywcy Oscara, dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.
0,000 głosów
Śladami wielkich rekinów

Śladami wielkich rekinów (2008)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
Film Śladami wielkich rekinów rozbudza nasze zainteresowanie tymi niezwykłymi zwierzętami, a kiedy przeczesujemy oceany w ich poszukiwaniu, towarzyszy nam nieodłącznie dreszcz emocji. Pokazane przez reżysera Mala Wolfe a sceny są, prawdopodobnie, najlepszymi zdjęciami dokumentalnymi przedstawiającymi rekiny, jakie kiedykolwiek powstały.
0,000 głosów
Podwodna oaza

Podwodna oaza (2008)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
We współczesnym świecie coraz rzadziej spotyka się miejsca, które są bezpieczną przystanią dla różnorodnych form życia. Jednym z takich niezwykłych miejsc jest Półwysep Kalifornijski - Baja California - wraz z wodami go oblewającymi.
0,000 głosów