Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19484)
Ostatnio dodane
Strefa konfliktu

Strefa konfliktu (2009)
nowośćKonpliktis zona

DramatPokaż opis
Po upadku Związku Radzieckiego wybuchają etniczne wojny w Gruzji, Azerbejdżanie i Armenii. Post-sowiecki Kaukaz zmienia się w strefę konfliktu. Dwóch mężczyzn z różnych ideałami, problemami i celami spotyka się w strefie konfliktu. Zmuszeni są razem rozwiązywać problemy ulicy. Ci mężczyźni to: Gogliko - chłopiec ulicy z Tbilisi i Spartak - snajper Suchumi. Spotkanie zmieni ich życie na zawsze.
0,000 głosów
Fałszerski numer

Fałszerski numer (2004)
nowośćFakers

Komedia kryminalnaPokaż opis
Akcja filmu osadzona jest we współczesnym Londynie oraz we Włoszech roku 1911. Nick Blake jest dłużny lokalnej mafii 50 tys. funtów, których nie potrafi spłacić. Jego przyjaciele, by ratować go przed zemstą, udoskonalają kopię rysunku znanego malarza z początku ubiegłego wieku i próbują ją sprzedać kilku galeriom.
0,000 głosów
Burning Man

Burning Man (2011)
nowośćFilm

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Tom (Matthew Goode) to angielski szef kuchni w eleganckiej restauracji na Bondi Beach, który postawia poukładać swoje życie osobiste. Przede wszystkim chce zmienić swoje kontakty z synem, które nigdy nie były zbyt dobre. Jednak okazuje się, iż jest to trudne z powodu wielu kobiet które otaczają Toma.
0,000 głosów
Kłopotliwy towar

Kłopotliwy towar (2004)
nowośćSpivs

Dramat KomediaPokaż opis
Jack, Steve and Goat są spivs'ami - utrzymują się z brudnych interesów i przekrętów. Pewnego dnia na ich drodze staje Villa, facet "złota kura", którego urobienie pozwoli Jackowi i jego ekipie przejść na upragnioną emeryturę.
0,000 głosów
Polowanie

Polowanie (1966)
nowośćLa Caza

Dramat SportowyPokaż opis
Film nagrodzony na festiwalu w Berlinie w 1966 roku. Trzech mężczyzn walczących w hiszpańskiej wojnie domowej, wybiera się na polowanie na króliki... Carlos Saura we wspaniały sposób pokazuje zachowania i światopogląd weteranów, zagląda w ich psychikę i w alegoryczny sposób (cenzura była w Hiszpani strasznie ostra) przekazuje prawdę o tym, jak reżim Franco źle wpływa na egzystencję społeczeństwa...
0,000 głosów
Odyseja rodzaju ludzkiego

Odyseja rodzaju ludzkiego (2003)
nowośćL' Odyssée de l'espèce

DokumentalnyPokaż opis
"Odyseja rodzaju ludzkiego" to nadzwyczajny film przedstawiający historię człowieka na przestrzeni milionów lat. Zrealizowany kosztem trzech milionów euro, dzięki niezwykłym efektom specjalnym, wspaniałym kostiumom i scenografii porywa widza w niezwykłą i niezapomnianą podróż w czasie. Dziesięć milionów lat temu kilka stworzeń przyjmuje pozycję dwunożną. Los tych dziwnych ssaków jest zagrożony, mają niewielkie szanse przeżycia. Ale bronią się i przystosowują. Dokonują wynalazków, przemierzają ziemię i oceany. Zaludniają cały glob. Jesteśmy ich dziećmi. Czy nasza skóra jest biała, czarna, czy brązowa, pochodzimy z jednej rodziny. Dziesięć milionów lat - to 500 tysięcy pokoleń. Wiedza, którą nasi przodkowie przekazywali swym dzieciom, przetrwała do naszych czasów. Dzięki tej wiedzy możemy dziś odnajdywać ich ślady z przeszłości. Oto niezwykła odyseja naszej wielkiej rodziny. [opis dystrybutora]
0,000 głosów
Fortuna

Fortuna (1975)
nowośćThe Fortune

Komedia Akcja RomansPokaż opis
Wybitny reżyser Mike Nichols w 1975 r. zrealizował "Fortunę", stanowiącą mieszankę slapstikowej farsy z czarną komedią, której akcja została osadzona w realiach lat 20. Freddie (Stockard Channing), spadkobierczyni ogromnej fortuny, ucieka z luksusowej posiadłości rodziców na Long Island. Pragnie spotkać się z kochankiem Nickym Stumpo (Warren Beatty). Oboje zamierzają uciec do Kalifornii. Niestety, według prawa, granicę stanu może przekroczyć tylko w towarzystwie męża. Jej ukochany jest już żonaty, więc małżeństwo jest niemożliwe. Na szczęście przyjaciel Nicka, Oscar Sullivan (Jack Nicholson), który jest kawalerem, godzi się na taki układ. Świeżo upieczeni małżonkowie, w towarzystwie "brata" panny młodej, wyruszają w drogę. Obaj panowie mają ogromną słabość do towarzyszki podróży. Freddie zauważa, że zależy im tylko na jej bogactwie i postanawia przekazać cały majątek na cele dobroczynne. Nicky i Oscar chcą pozbyć się Freddie, żeby zgarnąć tytułową fortunę...
0,000 głosów
Donggabnaegi gwawoehagi

Donggabnaegi gwawoehagi (2003)
nowośćFilm

Komedia romantycznaPokaż opis
Su-wan pochodzi biednej rodziny. Ma 21 lat i jest studentką anglistyki. Aby zarobić na czesne, pomaga matce i bratu w smażalni kurczaków. Jej drugą pracą jest udzielanie korepetycji młodym ludziom. Pewnego dnia dowiaduje się, że kolejnym jej uczniem będzie syn, bardzo bogatych znajomych jej matki - Ji-hoon. Jest on jej rówieśnikiem, ale nadal uczy się w liceum.
0,000 głosów
Psi kłopot

Psi kłopot (2006)
nowośćThe Dog Problem

KomediaPokaż opis
Solo jest pisarzem, ale ostatnio ma problemy nie tylko z pisaniem. Postanawia więc udać się do specjalisty, na którego wydaje fortunę. Psychiatra zaleca mu, aby w ramach terapii zaopiekował się psem, co ma mu pomóc powrócić do równowagi wewnętrznej. Solo nie potrafi się przyzwyczaić do zajmowania się kimkolwiek poza nim samym, a jego czworonożny przyjaciel przynosi niespodziewane kłopoty, na które składają się piękna pani fotograf, bogaty obsesyjny kolekcjoner psów oraz nadpobudliwy człowiek udzielający pożyczek, który zatrzymuje psa dla okupu. Gdy znika pies zaczyna się komedia pomyłek.
0,000 głosów
Ruchy Browna

Ruchy Browna (2010)
nowośćBrownian Movement

MelodramatPokaż opis
Na pierwszy rzut oka związek Charlotte i Maxa wygląda statycznie. Z twarzy bohaterki wyczytać można jednak jakiś rodzaj niepokoju, niepojętego wewnętrznego wzburzenia.
0,000 głosów
ESD

ESD (1986)
nowośćFilm

Dla dzieci Dla młodzieżyPokaż opis
Rodzina Borejków składa się z sześciu osób: ojca - filologa klasycznego, matki i czterech córek - najstarszej Gabrieli, średniej Idy i małych jeszcze Natalii i Patrycji. Ida postanawia wraz z przyjaciółmi wprowadzić w życie swoją teorię sygnałów dobra. Uważa bowiem, że im więcej tych sygnałów wysyłamy, tym więcej dobra wokół nas powstaje. Grupa ESD (Eksperymentalny Sygnał Dobra) postanawia też zbadać stan emocjonalny społeczeństwa...
0,000 głosów
Spotkanie w Bajce

Spotkanie w Bajce (1962)
nowośćFilm

Obyczajowy PsychologicznyPokaż opis
"Spotkanie w Bajce" opowiada z pozoru banalną historię małżeńskiego trójkąta. Wszystko zaczęło się tuż po wojnie. Mąż Teresy był wówczas lekarzem wojskowym. Do domu zaglądał rzadko. Nie chciał opowiadać o swojej pracy, o kontakcie z ludzkim cierpieniem i śmiercią, o makabrycznie okaleczonych ofiarach zmagań wojska z "bandami". Aż pewnego dnia pojawił się Wiktor. Był przystojnym, zawadiackim muzykiem, marzącym o dalekich podróżach i wielkiej przyszłości. Szybko zawrócł Teresie w głowie, która zostawiła swój dom i rzuciła się w wir przygody. Niestety, szybko zrozumiała, że popełniła błąd. Wróciła do swego rodzinnego miasteczka i zaczęła pracować jako nauczycielka.
10,002 głosy
Irene Huss - I skydd av skuggorna

Irene Huss - I skydd av skuggorna (2011)
nowośćFilm

KryminałPokaż opis
W porcie zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Policja podejrzewa, że była to egzekucja związana z porachunkami gangsterskimi. Prowadząca sprawę detektyw Irene Huss (Angela Kovacs) znajduje się w samym centrum wydarzeń. Okazuje się bowiem, że jest osobiście zaangażowana w sprawę. Policja i prokuratura są bezsilne, podczas gdy Irene i jej rodzina znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
0,000 głosów
Jig

Jig (2011)
nowośćFilm

DokumentalnyPokaż opis
Film dokumentalny Sue Bourne ukazujący kulisy świata tańca irlandzkiego. Zawodników, ich rodziny i nauczycieli zobaczymy podczas 40 Mistrzostw Świata w Tańcu Irlandzkim w Glasgow i w drodze na nie. W 90 minutach dokumentu ukazane jest wiele pasji i emocji jakie wszyscy przeżywają. To co wygląda na proste wymagało wielu godzin treningu i wielu wyrzeczeń. Taniec irlandzki to jest sport który trzeba kochać, inaczej nie zrobisz tego dobrze.
0,000 głosów
Rewolwer i melonik

Rewolwer i melonik (1998)
nowośćThe Avengers

Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Remake serialu z lat 60. John Steed (Ralph Fiennes) i dr Emma Peel (Uma Thurman) muszą rozwiązać zagadkę anomalii pogodowych, jakie w ostatnim czasie nawiedzają Wielką Brytanię. Okazuje się, że stoi za nimi Sir August De Wynter (Sean Connery), który chce zapanować nad pogodą. Agenci będą musieli przeszkodzić mu w jego planach i zdemaskować jego wspólników.
0,000 głosów
Tej nocy będziesz mój

Tej nocy będziesz mój (2011)
nowośćYou Instead

Dramat Komedia MuzycznyPokaż opis
Połączyły ich muzyka, błoto i... kajdanki. Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi i Morello. Oboje są muzykami – on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem zamienia się w niechętną akceptację, a stąd już tylko krok do prawdziwego uczucia...
0,000 głosów
Dłużnik

Dłużnik (1991)
nowośćThe Borrower

Horror Komedia Sci-fiPokaż opis
Obca cywilizacja postanowiła ukarać jednego ze swoich, poprzez wysłanie go na Ziemię. Przybysz jest niepohamowany i bardzo gwałtowny, a kiedy ciało, w którym się znajduje zostaje uszkodzone, pasożyt musi znaleźć kolejnego żywiciela.
0,000 głosów
Przystań

Przystań (1971)
nowośćFilm

ObyczajowyPokaż opis
Ukazane na tle życia małej osady rybackiej, do której po wojnie ściągają przybysze z całej Polski, dzieje namiętności szypra do młodziutkiej kuzynki. Trudny okres tuż po wojnie. Na Mierzei Wiślanej zjawiają się osadnicy z różnych stron Polski. Uczą się niełatwego zawodu rybaka. Najlepiej powodzi się szyprowi Bosakowi i jego żonie, lecz spokój pryska, kiedy przyjeżdża do nich kuzynka "Białowłosa", dla której szyper traci głowę . . . Odtrącony zamierza wyjechać. Inni też chcą opuścić osadę. Zakładają jednak spółdzielnię i zaczyna im się lepiej powodzić. Osada zamienia się w modny kurort. [www.filmpolski.pl]
0,000 głosów
Twierdza Brzeska

Twierdza Brzeska (2010)
nowośćBrestskaya krepost

Dramat WojennyPokaż opis
Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Obrona twierdzy brzeskiej - jedna z bitew wojny III Rzeszy z ZSRR. Film opowiada historię bohaterskiej obrony twierdzy brzeskiej. Twierdza przeszła pierwsze uderzenie hitlerowców 22 czerwca 1941. Udokumentowane dokładnie opisane zdarzenia występujące w pierwszych dniach do obrony. Film opowiada historię trzech głównych kieszenie oporu. Główne postacie filmowe dowódca pułku Piotr Gawriłow , komisarz Jefim Fomin i szef straży granicznej Andrew Kizhevatov.
0,000 głosów
Hawana

Hawana (1990)
nowośćHavana

Melodramat WojennyPokaż opis
Pokerzysta Jack Weil planuje wygrać dużą sumę w Havanie 1958 roku, która właśnie znalazła się na krawędzi rewolucji. Jednak plan Jacka nie przewiduje, że straci on głowę dla Roberty, pięknej i tajemniczej żony rewolucjonisty Arturo Durana. Po aresztowaniu Arturo, miłość Jack do Roberty zaczyna zagrażać wielkiej wygranej.
0,000 głosów