Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19216)
Ostatnio dodane
Cold Fish

Cold Fish (2010)
nowośćTsumetai nettaigyo

Dramat ThrillerPokaż opis
Kiedy nastoletnia córka Shamoto (Mitsuru Fukikoshi) zostaje przyłapana na kradzieży, wielkoduszny mężczyzna Yukio Murata pomaga załagodzić sprawę. Murata wraz z żona oferuje także pracę dla kłopotliwej córki w swoim sklepie z rybami. Shamoto szybko odkrywa przerażająca prawdę o z pozoru idealnej parze.
5,502 głosy
Zioło dla zuchwałych

Zioło dla zuchwałych (2008)
nowośćThe Green Rush

DokumentalnyPokaż opis
Obraz niełatwego życia plantatorów marihuany z Kalifornii. W stanie tym uprawa konopi jest legalna, ale nadrzędne prawo federalne zakazuje jej hodowli. Dodatkowo miłośnicy gandzi muszą liczyć się z atakami złodziei, chorobami sadzonek i sprzeciwami rodziny. Mimo wszelkich przeciwności, dzielnie walczą o swoje uprawy.
0,000 głosów
Zostać żołnierzem SAS

Zostać żołnierzem SAS (2010)
nowośćSAS Australia: Who's Toughest?

DokumentalnyPokaż opis
Kamera towarzyszy 131 żołnierzom, którzy chcą dostać się w szeregi Special Air Service, elitarnej brytyjskiej jednostki specjalnej. By spełnić swoje marzenia muszą przejść niezwykle trudne testy fizyczne i psychologiczne.
9,001 głos
iGenius How Steve Jobs Changed the World

iGenius How Steve Jobs Changed the World (2011)
nowośćFilm

DokumentalnyPokaż opis
Steve Jobs okazał się wizjonerem, którego wpływu na rozwój technologii komputerowej nie da się przecenić. Jako współzałożyciel i prezes firmy Apple Computer na masową skalę wprowadził komputery osobiste, co zmieniło kontakty międzyludzkie i otworzyło nowe możliwości. Najbliżsi współpracownicy Jobsa opowiedzą o istocie jego sukcesu. Twórcy dokumentu spotkali się również z dziennikarzami, pisarzami i krytykami, którzy opisywali wpływ Jobsa na masową kulturę. Gospodarzami programu są znani z "Pogromców mitów" Adam Savage i Jamie Hyneman.
9,001 głos
Ludzie z bagien

Ludzie z bagien (2010)
nowośćPeople from swamps

DokumentalnyPokaż opis
Opowieść o rodzinie, która wielkie miasto zamieniła na życie w zgodzie z naturą. Małżeństwo ekologów Krzysztof i Małgorzata Górscy mieszkają w drewnianej chacie pośrodku Bagien Biebrzańskich w pobliżu Trzciannego. Oboje, on na miejscu, przeważnie brodząc po pas w wodzie, ona na forum europejskim w Brukseli, walczą o zachowanie tych terenów w niezmienionym stanie. Swoją pasję Krzysztof próbuje przekazać 10-letniej córce Julce, która odwiedza go w ferie i wakacje. Obraz Anny i Piotra Sadzińskich to fascynujący esej o relacjach między człowiekiem a naturą. Na uwagę zasługują wspaniałe zdjęcia Anny, ukazujące piękno biebrzańskich bagien.
0,000 głosów
O czym rozmawiają mężczyźni

O czym rozmawiają mężczyźni (2010)
nowośćO Chyom Govoryat Muzhchiny

KomediaPokaż opis
Grupa kolegów wyjeżdża na weekend. Uwolniwszy się od codziennych obowiązków i swoich rodzin mogą spokojnie oddać się typowo męskim rozrywkom – piciu alkoholu i niekończącym się rozmowom, których głównym tematem jak zwykle są kobiety.
8,001 głos
Zabić Hitlera

Zabić Hitlera (2003)
nowośćKilling Hitler

Dokumentalny DramatPokaż opis
Oparty na faktach film opowiada o operacji Foxley, która była ściśle tajnym planem zamachu na Hitlera opracowanym przez Brytyjczyków w czerwcu 1944 roku, uwzględniającym różne opcje egzekucji Fuhrera w jego posiadłości Berghof w Alpach Bawarskich. Film rozpatruje możliwość przeprowadzenia tej akcji od strony wykonalności takiego zadania przez agentów i jest opatrzony fachowym komentarzem na temat prawdopodobieństwa sukcesu operacji Foxley, a także związanego z nią ryzyka.
0,000 głosów
Bitwa o Anglię: Historia prawdziwa

Bitwa o Anglię: Historia prawdziwa (2010)
nowośćFilm

DokumentalnyPokaż opis
Analiza wydarzeń, które miały miejsce podczas drugiej wojny światowej, latem 1940 roku. Bitwa pomiędzy niemieckim lotnictwem Luftwaffe a brytyjskim RAF-em była pierwszą stoczoną wyłącznie w powietrzu W filmie zostaną przedstawione taktyka, technologie oraz wywiad obu stron konfliktu.
0,000 głosów
Ostatni sekret Goeringa

Ostatni sekret Goeringa (2010)
nowośćGoering's Last Secret: Revealed

DokumentalnyPokaż opis
Opowieść o bracie Hermana Goeringa, Albercie. Był on niemieckim biznesmenem i zadeklarowanym antynazistą, który pomagał ofiarom hitlerowskim prześladowań. W czasie wojny ocalił kilkadziesiąt osób, podrabiając podpis swojego słynnego brata.
0,000 głosów
Dinozaury z Obernkirchen

Dinozaury z Obernkirchen (2010)
nowośćSpurensuche in der Urzeit

DokumentalnyPokaż opis
Paleontologiczne El Dorado położone jest w Obernkirchen nieopodal Hanoweru w północnych Niemczech. Od lat każde znalezisko, jakiego tu dokonano, ma światowe znaczenie. Pracujący tu naukowcy odkrywają kolejne elementy, składające się na obraz świata sprzed 140 milionów lat. Starają się określić, ile gatunków dinozaurów mogło zamieszkiwać te tereny. Biorąc pod uwagę ślady, jakie po sobie pozostawiły, liczba ta była imponująca.
0,000 głosów
Ziemia dinozaurów

Ziemia dinozaurów (2009)
nowośćThe Land of Dinosaurs

DokumentalnyPokaż opis
Dokumentalny zapis 40-dniowej wyprawy zespołu paleontologów z 7 krajów na położone na Pustyni Gobi cmentarzysko dinozaurów. Ekspedycji przewodził profesor Yung-nam Lee. Po kilku dniach badań naukowcom udaje się odkryć m.in. kości Tarbozaura. Stopniowo dowiadują się, w jaki sposób mogły ginąć poszczególne zwierzęta. Filmie niezwykła wyprawa do świata wielkich gadów, wzbogacona została świetnymi animacjami dinozaurów.
0,000 głosów
Inspektor Irene Huss: Wtajemniczeni

Inspektor Irene Huss: Wtajemniczeni (2011)
nowośćFilm

Pokaż opis
Młody mężczyzna pada ofiarą brutalnego morderstwa. Ofiara zostaje znaleziona naga i bardzo poobijana. Wkrótce okazuje się, że przed śmiercią podano mu tzw. pigułkę gwałtu. Był torturowany i wykorzystywany seksualnie. W toku śledztwa Irene Huss (Angela Kovacs) dociera do nocnego klubu, w którym często bawi się jej córka. Dziewczyna i jej przyjaciółki są nieświadome czyhającego na nie niebezpieczeństwa. Istnieje podejrzenie, że za morderstwem stoi gang odpowiedzialny za serię porwań. Irene musi dotrzeć do osób, które przeżyły spotkanie z przestępcami. Nie jest to jednak proste
0,000 głosów
Dziewczyna z Pomarańczami

Dziewczyna z Pomarańczami (2009)
nowośćAppelsinpiken

DramatPokaż opis
Georg (Mikkel Bratt Silset) mieszka ze swoją matką Veroniką (Rebekka Karijor) w Oslo. W dniu 18-tych urodzin otrzymuje list od ojca Jana Olava (Harald Thompson Rosenstrom), który mężczyzna napisał tuż przed śmiercią. Georg miał wtedy 6 lat. Zamiast świętować, chłopak wybiera się na dawno już zaplanowaną podróż w góry. Zabiera ze sobą narty i teleskop, by obserwować rzadkie i niezwykłe ciała niebieskie. Nie zapomina również o liście od taty. Ojciec pisze o ślicznej dziewczynie z pomarańczami
0,000 głosów
Texas Killing Fields

Texas Killing Fields (2011)
nowośćFilm

Kryminał ThrillerPokaż opis
Nazwa Texas Killing Fields pochodzi od regionu w Teksasie, gdzie od około 1970 roku zaginęło lub zostało zamordowanych 21 kobiet. Film oparty na tych wydarzeniach przedstawia historię lokalnego detektywa (Sam Worthington) oraz jego partnera z Nowego Jorku (Jeffrey Dean Morgan). Starają się oni wytropić sadystycznego, seryjnego mordercę, który okalecza swe ofiary i porzuca ich ciała na pobliskich bagnach. Kiedy znika nastoletnia Anne (Chloe Grace Moretz), śledczy rozpoczynają wyścig z czasem, aby znaleźć zabójcę i uratować dziewczynę.
9,001 głos
Wszystko, Czego Pragniesz

Wszystko, Czego Pragniesz (2010)
nowośćAnything You Want

DramatPokaż opis
Szczęśliwe życie rodzinne Leo burzy śmierć żony. Mężczyzna jest zmuszony odnaleźć się w nowej dla siebie roli samotnego ojca małej Dafne, która jest rozbita po utracie matki.
0,000 głosów
Street Art. Dyskretna rebelia

Street Art. Dyskretna rebelia (2009)
nowośćFilm

DokumentalnyPokaż opis
Dokumentalne spojrzenie na street art oczami jego twórców, teoretyków, kolekcjonerów i entuzjastów. Reżyserski duet Anne Bürger i Benjamin Cantu uświadamia widzom zasięg najbardziej przyziemnej z uznanych form współczesnej sztuki, która buntuje się przeciwko stale obecnym w przestrzeni miejskiej komunikatom o charakterze komercyjnym.
0,000 głosów
Tysiąc zdjęć Ostatnia droga Roberta Kennedy'ego

Tysiąc zdjęć Ostatnia droga Roberta Kennedy'ego (2010)
nowośćFilm

DokumentalnyPokaż opis
Obraz Ameryki pogrążonej w żałobie po śmierci Roberta Francisa Kennedy'ego, uwieczniony na zdjęciach Paula Fusco. Paul Fusco był jedynym fotografikiem, który towarzyszył zamordowanemu Robertowi Kennedy'emu w jego ostatniej drodze na cmentarz Arlington National. Pociąg, którym podróżowała trumna, był wielokrotnie zatrzymywany przez pogrążonych w żałobie ludzi, chcących oddać hołd politykowi, z którym wiązali tak wielkie nadzieje. Na zdjęciach zobaczyć można tysiące Amerykanów, żegnających zmarłego kandydata na prezydenta.
0,000 głosów
Inspektor Irene Huss: Człowiek o małej twarzy

Inspektor Irene Huss: Człowiek o małej twarzy (2011)
nowośćFilm

Pokaż opis
W Göteborgu dochodzi do niewiarygodnej zbrodni. Na oczach policjantów zostaje zamordowany mężczyzna. Sprawca porusza się kradzionym samochodem i nie zostaje zidentyfikowany. W mieście ruszają intensywne poszukiwania mordercy. Wkrótce policja trafia na kolejne zwłoki. Detektyw Irene Huss (Angela Kovacs) w toku śledztwa wpada na trop grupy przestępców zajmującej się handlem ludźmi.
0,000 głosów
Po nim

Po nim (2007)
nowośćApres lui

Pokaż opis
Opowieść o kobiecie, której 22-letni syn ginie w wypadku samochodowym. Rozpacz popycha matkę ramiona młodego mężczyzny, który prowadził auto w chwili, kiedy doszło do tragedii. Kobieta wplątuję się namiętny i niszczycielski związek...
0,000 głosów
Pod bombami

Pod bombami (2007)
nowośćUnder the Bombs

Melodramat WojennyPokaż opis
Latem 2006 roku pod deszczem bomb spadających na Liban, na południu zniszczonego kraju zdeterminowana kobieta próbuje znaleźć swoją siostrę i syna. Kiedy kobieta obiecuje pewnemu taksówkarzowi godziwe wynagrodzenie, ten decyduje się jej towarzyszyć.
0,000 głosów