Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (18808)
Ostatnio dodane
Kung-Fu Master

Kung-Fu Master (2010)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Pewien człowiek staje przed decyzją, która zdecyduje o życiu lub śmierci wielu niewinnych ludzi. Kierując się honorem i uczciwością decyduje ich bronić, stawiając czoła stowarzyszeniu mistrzów kung-fu, do którego sam niegdyś należał.
0,000 głosów
Hitlerowskie SS:Portret zła

Hitlerowskie SS:Portret zła (1985)
nowośćHitler's S.S:Portrait in Evil

Dramat WojennyPokaż opis
Akcja filmu rozpoczyna się w 1931roku w Niemczech. Do władzy dochodzi Hitler, a Trzecia Rzesza staje się światową potęgą. W tło tych wydarzeń wplecione są losy dwóch braci: Helmuta Hoffmann'a (Bill Nighy) oraz Karla Hoffmann'a (John Shea). W życie codzienne Europy Brutalnie wdziera się się wojna, która wpływa na ich dalsze losy. Helmut zostaje wysokiej rangi oficerem SS, a Karl dołącza do rywalizującego SA, wkrótce trafia do więzienia i obozu Koncentracyjnego. Czy Helmut pomoże bratu?
0,000 głosów
Możemy wygrać

Możemy wygrać (2002)
nowośćGotta Kick It Up!

Komedia obyczajowaPokaż opis
Piątka latynoskich uczennic pragnie założyć grupę taneczną. Dziewczętom stają na przeszkodzie dwa problemy - brak programu, który mogłyby realizować oraz opiekunki. Kiedy dowiadują się, że nauczycielka biologii, która kiedyś marzyła o karierze baletnicy, potrafi tańczyć, namawiają dyrektora, by pozwolił im ćwiczyć pod jej okiem. Pierwsze próby stanowią początek długiej drogi do sukcesów...
9,836 głosów
Barbarzyńcy

Barbarzyńcy (1987)
nowośćThe Barbarians

Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Trzy młode sieroty, Kutchek, Gore i Kara, zostają adoptowane przez wędrowny lud cyrkowców, na którego czele stoi królowa Canary. Zły władca, Kadar, pożądając Canary i jej magicznego rubina, napada na karawanę cyrkowców. Królowa zostaje niewolnicą Kadara, bliźniacy, Kutchek i Gore, zostają rozdzieleni i zamknięci w obozie pracy, a reszta poddanych Canary zostaje rozproszona. Mijają lata. Kutchek i Gore wyrastają na wielkich osiłków. Nikt nie wie czy pamiętają o tym, co się stało w przeszłości. Zły Kadar decyduje się na wypuszczenie ich na arenę i zmuszenie do walki przeciwko sobie...
5,502 głosy
Digimon Savers the Movie - Ultimate Power! Burst Mode Invoke

Digimon Savers the Movie - Ultimate Power! Burst Mode Invoke (2006)
nowośćFilm

AnimowanyPokaż opis
To dziewiąty film pełnometrażowy opowiadający historię Digimonów.
10,001 głos
Digimon Frontier: Revival of Ancient Digimon

Digimon Frontier: Revival of Ancient Digimon (2002)
nowośćFilm

AnimowanyPokaż opis
Akcja dzieje się na pływającej wyspie w środku wojny domowej między ludźmi, a Digimonami wywołana przez złego Digimona o nazwie Murmuxmon.
10,001 głos
Digimon Tamers Movie 6: The Runaway Digimon Express

Digimon Tamers Movie 6: The Runaway Digimon Express (2002)
nowośćFilm

AnimowanyPokaż opis
Tamers przygotowuje przyjęcie urodzinowe niespodziankę Ruki. Podczas rozmowy telefonicznej z Ruki, jednak Takato przypadkowo opowiada jej o imprezie, bardzo ją denerwując tym. Jest ona rozkojarzona jednak przez nagłe pojawienie się Locomon, wymyka się spod kontroli.
10,001 głos
Digimon Adventure: Our War Game

Digimon Adventure: Our War Game (2000)
nowośćFilm

AnimowanyPokaż opis
W sieci pojawia się zły Digimon – wirus, który chce zniszczyć wszystko. Na szczęście Izzy wykrywa go i powiadamia pozostałych. Niestety wszyscy są na wakacjach, Matt i Tai wyruszają w cyber przestrzeń by stanąć do walki ze złem...
10,001 głos
Paranormal Activity: Tokyo Night

Paranormal Activity: Tokyo Night (2010)
nowośćFilm

ThrillerPokaż opis
Japoński student z wycieczki po USA przywozi nie tylko pamiątki, ale także mściwego ducha, który zadomowia się w tokijskim mieszkaniu studenta i jego poruszającej się na wózku inwalidzkim dziewczyny.
3,502 głosy
Przygody Powera

Przygody Powera (2008)
nowośćAdventures of Power

Komedia MuzycznyPokaż opis
Power (Ari Gold) dorastał w małym miasteczku w Nowym Meksyku. Jego ojciec (Michael McKean) zawsze pragnął, aby syn tak jak on został górnikiem. Chłopak marzy jednak o karierze perkusisty. Nie zraża go nawet fakt, że nie ma instrumentu. Postanawia zostać wirtuozem gry na bębnach, które istnieją tylko w jego wyobraźni. Nie mogąc liczyć na wsparcie mieszkańców rodzinnego miasta, Power wyjeżdża do Meksyku. Czy uda mu się zyskać sławę i uznanie? Zabawna komedia o sile marzeń i niezwykłej determinacji w dążeniu do celu. Obraz w pomysłowy i bezpretensjonalny sposób opowiada o amerykańskim micie kariery od pucybuta do milionera. Jego reżyserem i scenarzystą jest aktor Ari Gold, znany z obrazów W rytmie rave i Revolution Summer. Atutem Przygód Powera jest doskonała ścieżka dźwiękowa, na której znalazły się utwory m.in. zespołów Rush, Dazz Band oraz Phila Collinsa. Film zdobył nagrody na amerykańskich festiwalach kina niezależnego.
8,001 głos
Żywy lub nieumarły. Zombedia

Żywy lub nieumarły. Zombedia (2007)
nowośćFilm

Horror Western KomediaPokaż opis
Szalone połączenie horroru, westernu i komedii. Zwariowana opowieść o zombie na Dzikim Zachodzie. Dezerter Elmer Winslow i kowboj Luke Budd właśnie okradli złego szeryfa Claypoola i obecnie uciekają przed jego ludźmi. Po drodze przyłącza się do nich piękna wojowniczka Apaczów pałająca żądzą zemsty na białym człowieku. Sytuacja komplikuje się z chwilą, kiedy bohaterowie odkrywają, że w wyniku klątwy rzuconej przez wodza Geronima mieszkańcy okolicznych miasteczek zostali zamienieni w zombie...
5,001 głos
Ira & Abby

Ira & Abby (2006)
nowośćFilm

KomediaPokaż opis
Wyjątkowa komedia romantyczna o miłości, małżeństwie, monogamii i... teściach. Zdobywca dwóch nagród publiczności na festiwalu filmowym w Los Angeles w roku 2006. Ira Black (Chris Messina) jest błyskotliwym i neurotycznym Żydem, który mimo 12 lat psychoterapii wciąż nie potrafi uporać się ze swoimi problemami. Abby Willoughby (Jennifer Westfeldt) jest z kolei wolnym duchem lepiej radzącym sobie z rozwiązywaniem problemów swoich przyjaciół niż sprzedaż kart członkowskich klubu fitness, w którym pracuje. Kiedy Ira i Abby się poznają zdarza się coś, co zdarza się tylko w filmach. W ciągu zaledwie kilku godzin zakochują się w sobie do tego stopnia, że biorą ślub. I z początku wszystko jest dobrze, ale kiedy w ich życiu pojawiają się rodzice, byli kochankowie oraz zbyt wielu terapeutów para zaczyna się zastanawiać czy ich decyzja o małżeństwie, nie była zbyt pochopna.
5,001 głos
Dzień radia

Dzień radia (2008)
nowośćDen radio

KomediaPokaż opis
Na kilka chwil przed rozpoczęciem ważnej audycji w modnej moskiewskiej radiostacji okazuje się, że konkurencyjna rozgłośnia podkradła temat. Szybka burza mózgów i ekipa znajduje newsa: kuter przewożący pospolite zwierzęta występujące w cyrku ma kłopoty na pełnym morzu. Informacja błaha, ale od czego kreatywność radiowców? Wystarczy łajbę zamienić na wielki liniowiec, a małpy, niedźwiedzie i pudle na jedyne żyjące egzemplarze gatunków tak rzadkich, że nikt nigdy o nich nie słyszał. W walkę o życie zwierząt włącza się cały świat.
0,000 głosów
Rachunek sumienia

Rachunek sumienia (2004)
nowośćThe Reckoning

Dramat Historyczny DreszczowiecPokaż opis
Dreszczowiec rozgrywający się w średniowieczu. Adaptacja nominowanej do nagrody Booker Prize powieści Barre'go Unswortha pod tytułem "Morality Play". Po kilku niewyjaśnionych morderstwach małe miasteczko zamiera w przerażeniu. Wkrótce na miejsce przybywa trupa wędrownych aktorów, których głównym zadaniem staje się przerwanie pogłębiającego się szaleństwa i znalezienie zabójcy.
0,000 głosów
Roszpunka

Roszpunka (2009)
nowośćRapunzel

FamilijnyPokaż opis
Zła czarownica więzi śliczną Roszpunkę (Luisa Wietzorek) w wieży bez schodów i drzwi. Jedynie wiedźma może się do niej dostać, wspinając się po jej długich włosach. Pewnego dnia pod wieżę trafia książę (Jaime Ferkic) , który zakochuje się w tajemniczej dziewczynie.
10,002 głosy
Terrorstorm: 2nd Edition

Terrorstorm: 2nd Edition (2007)
nowośćFilm

DokumentalnyPokaż opis
Film ukazujący ukrywane fakty w sprawach takich jak World Trade Center 9/11, ataki terrorystyczne w Londynie, globalny spisek znany jako New World Order (NWO) oraz operacje False Flag, między innymi operację FF mającą na celu wrobienie Polski w rozpoczęcie II Wojny Światowej. Gorąco polecam, pora się przebudzić ze snu o idealnym świecie i przyjąć do wiadomości, że nic nie jest takie, jak rząd chce żebyśmy widzieli.
0,000 głosów
Piętno Czarnobyla

Piętno Czarnobyla (2006)
nowośćRadiophobia

DokumentalnyPokaż opis
Dokument "Piętno Czarnobyla" to spojrzenie na katastrofę i jej konsekwencje po 20 latach od wybuchu. Dziś Prypeć jest miastem duchów. Ziścił się apokaliptyczny scenariusz, w którym skażona natura powoli umiera, a ludzie nadal mieszkają na tym wysoce radioaktywnym i w jakiś sposób surrealistycznym terenie. Dziś przemysł nuklearny jest silniejszy niż kiedykolwiek. Światem rządzi "uzależnienie" od energii i rosnące ceny, wynikające ze zmniejszających się zasobów naturalnych. Wiele fabryk atomowych jest zamykanych, ale jeszcze więcej otwieranych. Dla wielu krajów energia jądrowa to tania i łatwa alternatywa dla paliwa, co ponownie sprowokowało międzynarodową debatę o energii jądrowej. Rodzi się pytanie - czy katastrofa w Czarnobylu czegokolwiek nas nauczyła?
0,000 głosów
Trójkąt

Trójkąt (2009)
nowośćTriangle

ThrillerPokaż opis
Podczas żeglugi jachtem w przyjacielskim gronie, Jess nie może wyzbyć się uczucia niepewności. Jej podejrzenia są uzasadnione. Jacht wpada w sztorm, w wyniku czego grupa jest zmuszona schronić się na przepływającym statku pasażerskim. Jess jest przekonana, że była na nim wcześniej. Statek wygląda na opustoszały, zegar na pokładzie zatrzymał się. Jednak nie są sami... Ktoś jest zdeterminowany do polowania na nich, jeden po drugim. Jedynie Jess może zakończyć ten terror.
0,000 głosów
Ukryta forteca

Ukryta forteca (1958)
nowośćKakushi toride no san akunin

Historyczny Komedia PrzygodowyPokaż opis
Jest to najweselszy i najlżejszy z filmów Kurosawy. Opowiada o młodej arystokratce z pokonanego rodu samurajów, która musi uciec przez tereny wroga do swoich sojuszników. Jej opiekunem jest ostatni wierny generał i para wesołych cwaniaków, którzy dołączyli aby ukraść złoto, które przewożą generał z podopieczną. Jest to pierwszy panoramiczny film Kurosawy. Jeden z nielicznych gdzie postać kobieca jest przedstawiona jako urocza, mądra i zdecydowana. Oryginalny tytuł oznacza: "Trzej niegodziwcy w ukrytej twierdzy" i widz sam musi się domyśleć, kto jest trzecim niegodziwcem.
8,001 głos
Opowieść Harleya

Opowieść Harleya (1988)
nowośćFilm

Obyczajowy PrzygodowyPokaż opis
Film obyczajowy. Janek, ubogi chłopak jest zakochany w Irenie, której rodzice już ułożyli życie - ma wyjść za mąż za bogatego Witka. Janek jednak się nie poddaje. Od znajomego Marka dostaje wspaniałego Harleya i wraz ze swym przyjacielem Zdzisławem jadą na przyjęcie zaręczynowe i wywołują skandal. Irena postanawia zostać z Jankiem. Witek mimo wszystko nie zamierza tak szybko rezygnować z dziewczyny.
0,000 głosów