Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19216)
Ostatnio dodane
Milczenie

Milczenie (2016)
nowośćSilence

Dramat historycznyPokaż opis
XVII wiek. Dwaj młodzi misjonarze (Garfield i Driver) przedostają się potajemnie do Japonii, gdzie za wszelką cenę usiłują odszukać swojego zaginionego mistrza (Neeson). W kraju, gdzie wiara chrześcijańska jest karana śmiercią, ich przekonania i umiejętności przetrwania zostaną poddane najcięższej próbie.
6,002 głosy
Mechanik: Prawo zemsty

Mechanik: Prawo zemsty (2011)
nowośćThe Mechanic

Dramat Thriller AkcjaPokaż opis
Arthur Bishop (Jason Statham) jest wysoce wykwalifikowanym „mechanikiem” – specem od mokrej roboty, perfekcyjnie eliminującym wyznaczone cele. Należy do elity zabójców – ma wyjątkowe umiejętności oraz żelazne zasady. Kiedy zamordowany zostaje jego mentor Harry (Donald Sutherland), Arthur sam sobie wyznacza kolejne zlecenie. Odpowiedzialni za śmierć przyjaciela muszą zginąć. Niespodziewanie zyskuje on partnera w osobie syna Harry’ego, Steve’a (Ben Foster). Chłopak pragnie zemsty; chce też, aby Arthur nauczył go zawodu. Opanowany, zimny, zabójca i jego impulsywny niedoświadczony uczeń – nie wróży to łatwej i efektywnej współpracy…
9,147 głosów
Pakt z mordercą

Pakt z mordercą (2017)
nowośćThe Hunter's Prayer

Thriller AkcjaPokaż opis
Sielskie życie Elli (Odeya Rush) przerywa informacja o zabójstwie jej brata i rodziców. Jej samej cudem udaje się uniknąć śmierci. Z niespodziewaną pomocą kobiecie przychodzi Lucas (Sam Worthington) - zawodowy zabójca, który wcześniej otrzymał zlecenie jej eliminacji. Czy korzystając z jego umiejętności uda się odkryć, kto wydał wyrok na Ellę i jej rodzinę? By tego dokonać, dziewczyna będzie musiała wejść w mroczny świat, w którym ludzkie życie jest warte tyle, ile ktoś jest za nie w stanie zapłacić.
6,001 głos
Spowiedź

Spowiedź (2016)
nowośćLa confession

DramatPokaż opis
Czasy niemieckiej okupacji. Nowy ksiądz przyjeżdża do małego francuskiego miasteczka i od razu wzbudza zainteresowanie wszystkich kobiet. Barny (Marine Vacth) - młoda komunistka i ateistka - nie może pozostać obojętna. Pod wpływem ciekawości decyduje się udać do kościoła, żeby zakwestionować nowego opata. Film to poruszająca historia o miłości w czasach wojny.
0,000 głosów
Dorwać Wattsa

Dorwać Wattsa (2016)
nowośćSkiptrace

Akcja KomediaPokaż opis
Detektyw z Hongkongu dołącza do amerykańskiego hazardzisty, aby poskromić chińskiego kryminalistę......................................
7,002 głosy
Młody Karol Marks

Młody Karol Marks (2017)
nowośćLe jeune Karl Marx

Biograficzny Dramat HistorycznyPokaż opis
1844 rok. Karol Marks (August Diehl) przebywa ze swoją żoną Jenny na emigracji w Paryżu. Spotyka tam Fryderyka Engelsa (Stefan Konarske), syna właściciela fabryki. Zajmuje się on nowym zjawiskiem zubożenia angielskiego proletariatu. Mimo cenzury, zamieszek i policyjnych nalotów, wspólnie przyczyniają się do narodzin komunizmu. Jest to największa polityczna zmiana w dziejach od czasów renesansu. Dokonali jej - całkowicie niespodziewanie - aroganccy i zabawni synowie zamożnych rodzin.
0,000 głosów
Mechanik: Konfrontacja

Mechanik: Konfrontacja (2016)
nowośćMechanic: Resurrection

Kryminał Thriller AkcjaPokaż opis
Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery” Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.
9,254 głosy
Dziedzictwo Krwi

Dziedzictwo Krwi (2016)
nowośćBlood Father

Thriller AkcjaPokaż opis
John Link prawie całe swoje życie przesiedział w więzieniu. A jak nie siedział, to pogrążał się w alkoholu i popadał w coraz większe użaleznienie od nakotyków. Rodzinę porzucił pomiędzy kolejnymi odsiadkami. Po zakończeniu kolejnej odsiadki postanawia wyjść na prostą. Wytrzeźwiał, chodzi na spotkania AA, ma swojego sponsora. Żyje spokojnie i unika kłopotów, które mogłyby go kosztować kolejną odsiadkę. Pewnego dnia telefon od dawno niewidzianej córki zmusi go do działania. John będzie musiał chwycić za broń i stanąć naprzeciw groźnego gangu handlarzy narkotyków.
8,002 głosy
Carrie Pilby

Carrie Pilby (2016)
nowośćFilm

Komedia DramatPokaż opis
Carrie Pilby to dziewiętnastoletnia mieszkanka Nowego Jorku, która właśnie ukończyła studia na Harwardzie. Pomimo niezwykłej inteligencji dziewczyna ma problem z przystosowaniem się do rzeczywistości. Uważa, że jest ostatnią normalną osobą w świecie opanowanym przez hipokryzję i seks. Carrie nie lubi wychodzić z domu, nie ma przyjaciół, pracy i nie chodzi na randki. Za radą terapeuty zgadza się zrealizować sześciopunktowy plan. Czy pomoże to Carrie zmienić podejście do świata i otworzyć się na innych?
0,000 głosów
Opiekunka

Opiekunka (2017)
nowośćThe Babysitter

HorrorPokaż opis
Pewnej nocy Cole odkrywa, że jego seksowna opiekunka należy do sekty satanistycznej. Jej członkowie zrobią wszystko, by utrzymać to w tajemnicy.
0,000 głosów
Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)

Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane) (2017)
nowośćThe Meyerowitz Stories (New and Selected)

Komedia DramatPokaż opis
Trójka dorosłego rodzeństwa spotka się w Nowym Jorku, by spierać się ze swoim złośliwym ojcem artystą i jego przebrzmiałą twórczością. Na jaw wychodzą zazdrość i urazy.
0,000 głosów
Zanim odejdę

Zanim odejdę (2017)
nowośćBefore I Fall

Dramat DreszczowiecPokaż opis
Popularna licealistka wciąż przeżywa na nowo dzień, w którym zginęła w wypadku samochodowym. Musi więc rozwikłać niepojętą zagadkę swojego zapętlonego życia.
8,002 głosy
Will You Be There?

Will You Be There? (2016)
nowośćDangshin Geogi Iteojoorraeyo

Dramat Fantasy RomansPokaż opis
Kambodża 2015 rok - lekarz czerwonego krzyża rezygnuje z ewakuacji, by przeprowadzić operację niemowlaka. W zamian otrzymuje flakonik ze specyfikiem, dzięki któremu we śnie może cofnąć się do 1985 roku. Tylko czy to na pewno sny? A jeśli nie, to czy można zmieniać przeszłość szantażując samego siebie i niszcząc jednocześnie teraźniejszość?
0,000 głosów
Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt

Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt (2015)
nowośćBatman Unlimited: Animal Instincts

Animowany PrzygodowyPokaż opis
Damian Wayne nie jest zwykłym chłopcem - przywdziewając płaszcz Robina, uparcie stara się dotrzymywać kroku swemu ojcu, Batmanowi. Podczas badania miejsca zbrodni Robin spotyka Talona, który odkrywa przed nim sekrety tajnego stowarzyszenia - Trybunału Sów. Bądź świadkiem walki, która ukształtuje nie tylko przeznaczenie, ale i przyszłość Robina!
5,001 głos
Batman Unlimited: Miasto w mroku

Batman Unlimited: Miasto w mroku (2015)
nowośćBatman Unlimited: Monster Mayhem

Akcja AnimowanyPokaż opis
Kolejna część legendarnej imponującej kolekcji Batmana. Tajemnicza zbrodnia sprowadza Batmana na trop najbardziej podłych złoczyńców w mieście: Scarecrowa, Clayface’a, Silver Bansheego.
8,001 głos
Batman Unlimited: Mechs vs. Mutants

Batman Unlimited: Mechs vs. Mutants (2016)
nowośćFilm

Animowany Akcja Sci-fiPokaż opis
Kiedy zły naukowiec Mr. Freeze aktywuje swój najnowszy wynalazek na dwóch najgroźniejszych przestępcach Gotham City. Zmienieni w wielkie zmutowane potwory, superzłoczyńcy szaleją po ulicach.
8,001 głos
Zwyczajna dziewczyna

Zwyczajna dziewczyna (2016)
nowośćTheir Finest

Dramat Komedia Romans WojennyPokaż opis
Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną posadę. W słynnej wytwórni filmowej trwają prace nad ogromnym i niezwykle ważnym projektem – produkcją, która podniesie obywateli na duchu. Szybko okazuje się jednak, że jej jedyna rola to wymyślanie "gadki szmatki", czyli... kobiecych dialogów. A na dodatek na planie wszystko kręci się wokół podstarzałego aktora z rozbuchanym ego, zarozumiałego reżysera, zwariowanej agentki i... przystojnego scenarzysty, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może być lepsza od niego. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I wkrótce oboje przekonują się, że to życie pisze najciekawsze scenariusze!
0,000 głosów
Miłość aż po ślub

Miłość aż po ślub (2017)
nowośćJour J

KomediaPokaż opis
Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż. Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Facetów traktuje dość rozrywkowo i beztrosko korzysta z własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym "brzydkim kaczątkiem". Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście wrednej krowie i mężczyźnie, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć... ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże...
0,000 głosów
Emotki. Film

Emotki. Film (2017)
nowośćThe Emoji Movie

Animowany KomediaPokaż opis
Bohaterem filmu jest emotka o imieniu Gene. Jako jedyny jest w stanie przybierać różne formy i wyrażać różne stany. Jego towarzysze mają przypisaną tylko jedną ekspresję twarzy. Gene chce być jednak taki jak wszyscy. Razem z przyjacielem Hi-5 i łamaczką kodów, Jailbreaker, udaje się w podróż poprzez aplikacje (Candy Crush Saga, Dropbox, Instagram, Just Dance, Spotify, Twitter, YouTube, Crackle, Facebook, Shazam, Snapchat, Twitch), by odnaleźć swoją tożsamość i trafić ostatecznie do Chmury.
7,502 głosy
Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę

Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę (2017)
nowośćDiary of a Wimpy Kid: The Long Haul

Familijny KomediaPokaż opis
Rodzina Heffleyów wybiera się na 90. urodziny babci. Cała wyprawa przybiera nieoczekiwany obrót, gdy postanawiają zahaczyć po drodze o konwent fanów gier wideo.
0,000 głosów