Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (18808)
Ostatnio dodane
Dni i noce

Dni i noce (2014)
nowośćDays and Nights

DramatPokaż opis
Gwiazda filmowa Elizabeth i jej kochanek Peter udają się do posiadłości w Nowej Anglii aby w świąteczny weekend spędzić z rodziną i znajomymi. W zaciszu wiejskiego domu czekają już na nich Herb, brat Elizabet, jej syn Eric który jest artystą, oraz jego eteryczna muza Eva. Niebawem do towarzystwa dołączy ich lekarz rodziny opiekujący się na co dzień posiadłością Johan z żoną, oraz pełna temperamentu Alex, z mężem ornitologiem. Znakomicie zapowiadające się święta rujnuje splot konfliktowych sytuacji, które dowodzą jak kruche potrafią być uczucia i jak ulotna jest miłość. Skonfliktowane towarzystwo nie kryje niechęci, i choć żale zostaną wybaczone, a konflikty pozostaną tylko zamazanym wspomnieniem, to nic już nie będzie takie jak dawniej.
0,000 głosów
Dziewczyna z sąsiedztwa

Dziewczyna z sąsiedztwa (2007)
nowośćJack Ketchum's The Girl Next Door

Thriller Dramat Horror KryminałPokaż opis
Film opowiada historię okrutnej zbrodni, dokonanej na nastoletniej Sylvii Likens, która wstrząsnęła społeczeństwem amerykańskim w 1965 roku. Meg i jej niepełnosprawna siostra Susan, po utracie rodziców, trafiają pod opiekę dalekiej ciotki Ruth. Zamieszkują razem z nią i jej synami. Meg zaprzyjaźnia się z chłopcem z sąsiedztwa- Davidem. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, aż do czasu kiedy na pozór sympatyczna ciotka Ruth pokazuje swoje prawdziwe oblicze i zaczyna wymierzać dziewczynkom niezwykle surowe kary...
10,001 głos
Śmierć Johna Lennona

Śmierć Johna Lennona (2016)
nowośćThe Lennon Report

Biograficzny Dramat HistorycznyPokaż opis
Historia personelu medycznego próbującego ocalić Johna Lennona, który trafił do szpitala z czterema ranami po kulach.
0,000 głosów
Bokeh

Bokeh (2017)
nowośćFilm

Dramat Sci-fiPokaż opis
W trakcie romantycznego wypadu na Islandię, młoda amerykańska para odkrywa, że wszyscy ludzie na świecie zniknęli
0,000 głosów
Logan: Wolverine

Logan: Wolverine (2017)
nowośćLogan

Akcja Sci-fiPokaż opis
Tracący moc Logan staje się mentorem małej dziewczynki, która posiada podobne zdolności.
9,254 głosy
Jackie

Jackie (2016)
nowośćFilm

Biograficzny DramatPokaż opis
Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładany świat Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline, na pokładzie Air Force One, powraca do Waszyngtonu. Mierząc się z tragedią, postanawia kontynuować dzieło męża. W ciągu kilku dni nie tylko dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię... Jackie.
0,000 głosów
Krocząc wśród cieni

Krocząc wśród cieni (2014)
nowośćA Walk Among the Tombstones

Dramat KryminałPokaż opis
Prywatny detektyw, Matthew Scudder, zostaje wynajęty przez bossa narkotykowego, by dowiedzieć się kto porwał i zabił jego żonę.
7,205 głosów
Cold War II

Cold War II (2016)
nowośćHan Zhan 2

Akcja Dramat KryminałPokaż opis
Rywalizujący ze sobą policjanci łączą siły, aby odnaleźć porwaną żonę i córkę jednego z nich.
0,000 głosów
Resident Evil: Vendetta

Resident Evil: Vendetta (2017)
nowośćFilm

Akcja Animowany Dreszczowiec Horror Przygodowy Sci-fi FantasyPokaż opis
Chris Redfield i Leon S. Kennedy walczą z przeważającymi siłami zombie.............................................................................
0,000 głosów
Dangal

Dangal (2016)
nowośćFilm

Akcja Biograficzny Dramat SportowyPokaż opis
Biograficzny sportowy dramat byłego zapaśnika Mahavir Singh Phogata nauczającego zapasów swoje dwie córki i ich wspólnej walki ze stereotypami.
0,000 głosów
Haker

Haker (2015)
nowośćBlackhat

Kryminał AkcjaPokaż opis
Amerykańskie i chińskie służby specjalne sprzymierzają się w walce z niebezpieczną cyber-mafią. Na ich czele staje zwolniony z więzienia za przestępstwa komputerowe legendarny haker - Nicholas Hathaway (Chris Hemsworth). Międzynarodowe śledztwo zaprowadzi superhakera aż do Hongkongu i Dżakarty.
8,176 głosów
Człowiek zasad

Człowiek zasad (2015)
nowośćAbsolution

AkcjaPokaż opis
Zajmujący się zabójstwami na zlecenie Alexander (Steven Seagal) otrzymuje zadanie likwidacji Kamaala - afgańskiego handlarza narkotyków, którego wiedza zagraża operacjom międzynarodowych karteli. Kamaal posiada bowiem informacje na temat zysków z heroiny dzielonych między wpływowe klany w Afganistanie i ich potężnych amerykańskich mocodawców. Podczas akcji wychodzi na jaw, że jest on zamieszany także w handel żywym towarem. Ratując z rąk przestępców jedną z dziewczyn, Alexander ściąga na siebie gniew bossa seksualnego podziemia (Vinnie Jones), który wydaje na niego wyrok śmierci.
7,502 głosy
W słusznej sprawie

W słusznej sprawie (1995)
nowośćFilm

KryminałPokaż opis
Bohaterem filmu jest powszechnie szanowany profesor prawa z Harvardu Paul Armstrong (Sean Connery). Paul jest zagorzałym przeciwnikiem kary śmierci. Pewnego dnia zwraca się do niego o pomoc czarnoskóry chłopak Bobby Earl Ferguson (Blair Underwood), skazany na karę śmierci za bestialskie zamordowanie 10-letniej białej dziewczynki. Chłopak przysięga, że jest niewinny i prosi o pomoc we wniesieniu apelacji. Paul mimo, że od 25 lat nie występował jako adwokat, podejmuje się bronić skazańca. Pod wpływem swojej żony Laurie (Kate Capshaw) postanawia na nowo zbadać szczegóły sprawy. Jego prywatne śledztwo napotyka jednak wiele przeszkód. Na drodze do poznania prawdy staje detektyw Tanny Brown (Larry Fishburne), który prowadził śledztwo w sprawie śmierci dziewczynki. Detektyw przekonany jest o winie Fergusona i chce za wszelką cenę doprowadzić do wykonania wyroku. Ferguson przysięga, że przyznał się do winy jedynie pod wpływem policyjnych tortur. Armstrong w trakcie swoich poszukiwań dociera do osadzonego w więzieniu maniakalnego mordercy Blaira Sullivana (Ed Harris) uwikłanego w tę sprawę, podobnie jak wiele innych, przypadkowych osób.
3,001 głos
Miłość i Śmierć

Miłość i Śmierć (1975)
nowośćLove and Death

KomediaPokaż opis
Parodia literatury rosyjskiej, min. "Wojny i pokoju". Rosja - czas wojen napoleońskich. Oczekujący na egzekucję Borys opowiada historię swojego życia: nieszczęśliwą miłość do Soni, "bohaterską" walkę na froncie, w końcu próbę zamachu na Napoleona.
4,502 głosy
Wnętrza

Wnętrza (1978)
nowośćInteriors

Dramat obyczajowyPokaż opis
Film inspirowany życiem wielkiego szwedzkiego reżysera Ingmara Bergmana, opowiada historię pewnej rodziny i stosunków panujących wśród jej członków. Są wśród niej trzy siostry, Joey (Mary Beth Hurt), Renata (Diane Keaton), Flyn (Kristin Griffith) oraz zamożny ojciec Arthur i jego żona Eve. Film pokazuje skomplikowane stosunki, jakie panują między skrajnie różnymi córkami, ich relacje z dominującą matką i ojcem szukającym innego życia poza domem. Arthur porzuca żonę na rzecz Pearl. Eve jest zawsze surowa i chłodna, a Pearl spontaniczna i bardzo kokieteryjna. Rozstanie Eve z Arthurem jest okazją dla córek do stworzenia nowych stosunków z osamotnioną matką. [b]Obsada:[/b] Kristin Griffith - Flyn Mary Beth Hurt - Joey Richard Jordan - Frederick Diane Keaton - Renata E.G. Marshall - Arthur Geraldine Page - Eve Maureen Stapleton - Pearl Sam Waterston - Mike
0,000 głosów
Objazd

Objazd (2016)
nowośćDetour

ThrillerPokaż opis
Student prawa, Harper (Tye Sheridan), podejrzewa, że jego ojczym (Stephen Moyer) odpowiada za wypadek samochodowy, w wyniku którego matka chłopaka zapadła w śpiączkę. Pewnego dnia młody człowiek zapija smutki w barze w Los Angeles. Po kilku drinkach wdaje się w rozmowę z niejakim Johnnym Rayem (Emory Cohen), który od słowa do słowa oferuje mu „zajęcie się”, za dwadzieścia tysięcy dolarów, znienawidzonym ojczymem. Napędzany złością i alkoholem Harper godzi się na wszystko. Następnego dnia budzi się z okropnym bólem głowy, niewiele pamiętając z tego, co wydarzyło się poprzedniej nocy. Niespodziewanie jednak Johnny Ray stuka do jego drzwi. [b]Obsada:[/b] Tye Sheridan - Harper Stephen Moyer - Vincent Gbenga Akinnagbe - Michael John Lynch - Frank Bel Powley - Cherry Emory Cohen - Johnny Ray Nick Boraine - Narrator / Wykładowca Sibongile Mlambo - Recepcjonistka MGM
0,000 głosów
Inna Wieczność

Inna Wieczność (2016)
nowośćAnother Forever

DramatPokaż opis
Zrozpaczona po śmierci ukochanego kobieta postanawia wyruszyć w spontaniczną podróż do swojej przyjaciółki w poszukiwaniu utraconego sensu życia.
0,000 głosów
Life

Life (2017)
nowośćFilm

Thriller Sci-fi HorrorPokaż opis
Film opowiada historię sześcioosobowej ekipy kosmonautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na chwilę przed ogłoszeniem światu przełomowego dla ludzkości odkrycia: pierwszego dowodu życia na Marsie. Badania, jakie prowadzą, będą miały jednak nieoczekiwane konsekwencje. Forma życia, którą odkrywają, jest bardziej inteligenta niż ktokolwiek przypuszczał.
0,000 głosów
The Dinner

The Dinner (2017)
nowośćFilm

Dramat ThrillerPokaż opis
Bohaterem The Dinner jest Stan Lohman, popularny kongresmen, który planuje startować na fotel gubernatora. Wspólnie z małżonką zaprasza on młodszego brata i jego żonę na kolacje w jednej z najbardziej renomowanych restauracji. Bracia od dzieciństwa stronili od siebie, jednak ich synowie bardzo się zaprzyjaźnili. Jak się okazuje, również wspólnie popełnili tragiczne w skutkach przestępstwo. Nie zostali oni jednak złapani, lecz rodzice muszą wspólnie ustalić co dale w tej sprawie.
0,000 głosów
Zakwakani

Zakwakani (2016)
nowośćQuackerz

Animowany Komedia Familijny Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Na pewnej kaczej wyspie Zła Czarodziejka chce porwać lokalnego mędrca. Jego syn i córka wodza eskadry muszą połączyć siły, by jej przeszkodzić.
6,001 głos