Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19021)
Ostatnio dodane
Teoria wszystkiego

Teoria wszystkiego (2014)
nowośćTheory of Everything

Biograficzny DramatPokaż opis
Opowieść o życiu wybitnego kosmologa, Stephena Hawkinga, jego osiągnięciach zawodowych, walce z chorobą, a przede wszystkim o uczuciu, jakie łączyło go z żoną.
8,605 głosów
Grudniowi chłopcy

Grudniowi chłopcy (2007)
nowośćDecember Boys

DramatPokaż opis
Czterej chłopcy z domu dziecka, wcześniej najlepsi przyjaciele, zaczynają rywalizować o uwagę tej samej rodziny.
0,000 głosów
Zatańczyć w Błękitnej Iguanie

Zatańczyć w Błękitnej Iguanie (2000)
nowośćDancing at the Blue Iguana

DramatPokaż opis
Na scenie nocnego klubu Blue Iguana w Los Angeles piękne dziewczyny prezentują swe wdzięki podekscytowanym klientom. Atmosfera jest egzotyczna i przepełniona erotyzmem. Tak jest na scenie, bo poza nią toczą się ludzkie dramaty. W klubie krzyżują się losy pięciu bohaterek tej opowieści. Każda z nich snuje ambitne plany i próbuje odnaleźć własną drogę w życiu. Jasmine leczy złamane serce, Angel marzy o dziecku i normalnym domu, a Stormy zakochała się w samotnym gangsterze, który czasem odwiedza klub.
0,000 głosów
Szybcy i wściekli 8

Szybcy i wściekli 8 (2017)
nowośćThe Fate of the Furious

Akcja Przygodowy Thriller KryminałPokaż opis
Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.
10,003 głosy
Pompeje, zagłada

Pompeje, zagłada (2007)
nowośćPompei, ieri, oggi, domani

Dramat historycznyPokaż opis
Zobacz nakręconą z wielkim rozmachem epicką opowieść o miłości, tragedii i odkupieniu! Wraz z archeologami, którzy przybywają do leżących tuż przy zboczu nieobliczalnego Wezuwiusza Pompei przeżyj przygodę iście antycznych rozmiarów! Kiedy Wezuwiusz wykazuje niebezpiecznie wysoką aktywność, władze uniwersyteckie w porozumieniu z rządem włoskim proszą o pomoc sejsmologa Jonathana. Mężczyzna wraz z Patricią, naukowcem specjalizującym się w wulkanologii postanawia odwiedzić Pompeje. Pomiędzy młodymi zaczyna rodzić się gorące uczucie, którego płomień podsyca opowieść o urodzajnym mieście pogrzebanym pod metrami popiołów. Odkryj przykryte magmą, podaniami i legendami kulisy największej tragedii starożytnego świata!
0,000 głosów
Monstrum

Monstrum (2016)
nowośćColossal

Komedia Sci-fiPokaż opis
Cierpiąca na załamanie nerwowe kobieta odkrywa, że jej los jest powiązany z gigantycznym potworem szalejącym na drugim końcu świata.
0,000 głosów
Terapia gliniarza

Terapia gliniarza (2016)
nowośćPère fils thérapie!

KomediaPokaż opis
Jacques (Richard Berry) i Marc (Waly Dia) - ojciec i syn - nie potrafią się dogadać. Nie rozmawiali ze sobą od dwóch lat. Coś jednak ich łączy - obaj są gliniarzami. By ratować życie jednego z policjantów, będą musieli pokonać niechęć i połączyć swoje siły. Wspólny tygodniowy obóz będzie dla nich prawdziwą szkołą przetrwania.
0,000 głosów
Prawo pożądania

Prawo pożądania (1987)
nowośćLey del deseo, La

Dramat RomansPokaż opis
Znany reżyser Pablo oraz jego siostra Tina są dość nietypowym rodzeństwem: on jest homoseksualistą, a Tina transseksualistą. Przypadek sprawi, że obydwoje zwiążą się z tym samym młodym, nieprzewidywalnym człowiekiem - pociągającym, ale niebezpiecznym Antonio (Antonio Banderas). [opis dystrybutora]
0,000 głosów
I Kto To Mówi 3

I Kto To Mówi 3 (1993)
nowośćLook Whos Talking 3

Komedia FamilijnyPokaż opis
Amerykański familijny film komediowy z 1993 roku. Film jest kontynuacją komedii I kto to mówi z 1989 roku oraz I kto to mówi 2 z 1990 roku. Otaczającej rzeczywistości nie komentuje już, jak w filmach poprzednich, kilkumiesięczne dziecko, ale psy.
0,000 głosów
Alien Reign of Man

Alien Reign of Man (2017)
nowośćFilm

Sci-fiPokaż opis
Fabuła filmu skupia się na podróżnikach, którzy podczas eksplorowania nowej planety natykają się na dziwne i przerażające kreatury. Mimo znajomego tytułu, nowy film nie ma nic wspólnego z franczyzą Obcy Ridleya Scotta.
0,000 głosów
Face 2 Face

Face 2 Face (2016)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
Po serii odbytych video chatów nastoletni wyrzutek dociera do przyjaciółki z dzieciństwa. Dowiaduje się, że za fasadą popularności i pozornie perfekcyjnym życiem dziewczyna ukrywa kłopotliwą tajemnicę.
0,000 głosów
I kto to mówi  2

I kto to mówi 2 (1990)
nowośćLook Who's Talking 2

Familijny KomediaPokaż opis
Mały Mikey dopiął swego udało mu się wystawatać mamę (Kirstie Alley) z tatą swoich marzeń (John Travolta). O spokojnym życiu nie ma jednak mowy, bo los szykuje mu nie lada niespodziankę. W domu pojawia się malutka siostrzyczka. I kto to mówi 2 to kontynuacja z jednej najpopularniejszych komedii w dziejach kina, która w niczym nie ustępuje pierwszej części. Mikey mówi głosem Bruce'a Willisa, jego siostra Julie - Rosseanne Barr, a Eddie, najlepszy przyjaciel Mikey'go - Damona Wayansa. Dwa przeurocze brzdące stawiają czoła wyzwaniom, przed którymi stają wszystkie dzieci: uczą się korzystać z nocników, rozwiązują problemy małżeńskie rodziców i droczą się ze sobą jak na kochające rodzeństwo przystało.
9,001 głos
I kto to mówi

I kto to mówi (1989)
nowośćLook Who's Talking

Familijny KomediaPokaż opis
Mollie (Kirstie Alley) jest samotną, pracującą matką, która marzy, by znaleźć idealnego ojca dla swego dziecka. Jej synek Mickey, podjął już decyzję. Jego wybór padł na Jamesa (John Travolta), taksówkarza, który potrafi wnieść radość w życie każdego. Pech w tym, że Mollie nie chce nawet słyszeć o Jamesie. Mały Mickey musi popisać się nie lada fantazją, by zbliżyć do siebie tych dwoje, zanim będzie za późno.
0,000 głosów
Szatański plan Draculi

Szatański plan Draculi (1973)
nowośćThe Satanic Rites of Dracula

HorrorPokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się w stolicy Wielkiej Brytanii. Główny bohater Inspektor Murray z British Secret Service ma zamiar rozpracować elitarne towarzystwo, które jest zamieszane w praktykowanie tajemniczego kultu. Inspektor prosi o pomoc profesora Larimera Van Helsinga. Jego sojusznikami stają się: niejaki Torrence i bratanica profesora Jessica. Razem rozpracowują ośrodek badań bakteriologicznych. Jessica napotyka się w piwnicy na uwięzione kobiety. Chcąc im pomóc w ucieczce dowiaduje się, iż są one wampirzycami. Jessica ledwo uchodzi z życiem. Wszystkie tropy prowadzą do właściciela firmy D. D. Denhama, który okazuje się być Draculą. Jego złowieszczym planem jest zniszczenie ludzi, zarażając ich potwornie groźnym wirusem.
0,000 głosów
Boys in the Trees

Boys in the Trees (2016)
nowośćFilm

DramatPokaż opis
W Halloween roku 1997, dwaj zrażeni do siebie nastoletni łyżwiarze wyruszają w surrealistyczną podróż przez swoje wspomnienia, marzenia i lęki.
0,000 głosów
Błękitna laguna: Przebudzenie

Błękitna laguna: Przebudzenie (2012)
nowośćBlue Lagoon: The Awakening

Dla młodzieży RomansPokaż opis
Ambitna licealistka, Emma Robinson i obibok, Dean McMullen wyruszają ze szkolną wycieczką do Trynidadu. Oboje biorą udział w imprezie na łodzi i po nalocie policji Emma wypada za burtę, a Dean skacze, by ją uratować. Dryfują na tratwie ratunkowej i ostatecznie lądują na bezludnej wyspie.
10,003 głosy
Błękitna laguna

Błękitna laguna (1980)
nowośćThe Blue Lagoon

MelodramatPokaż opis
Na morzu południowym tonie w wyniku pożaru angielski żaglowiec. Paddy Button, stary kucharz, zabiera do łodzi ratunkowej dwoje dzieci. Są to 8-letni Richard i kuzynka Emmeline, jego rówieśnica. Docierają do malowniczej, bezludnej wyspy, która staje się ich schronieniem. Gdy przemija radość z ocalenia, okazuje się, że ten raj kryje w sobie także niebezpieczeństwa. Paddy zabrania dzieciom przechodzić na drugą stronę wyspy. Cała trójka dość szybko zadomawia się w nowym środowisku. Pewnego dnia Paddy znajduje beczkę z rumem, której zawartość prowadzi do tragedii. Stary kucharz topi się w morzu. Od tego momentu chłopiec i dziewczynka zdani są tylko na siebie.
6,333 głosy
Pojedynek

Pojedynek (1977)
nowośćThe Duellists

Akcja Dramat historycznyPokaż opis
Strasburg, rok 1800. Napoleon Bonaparte został władcą Francji. Porucznik Armand d'Hubert (Keith Carradine) dostaje zadanie, by odnaleźć porucznika Gabriela Ferauda (Harvey Keitel) i przekazać mu informację od dowództwa, że jest osadzony w areszcie domowym. Awanturniczy Feraud uważa, że został znieważony jego honor i wyzywa d'Huberta na szable. Tak rozpoczyna się ciągnący przez całą kampanię napoleońską pojedynek. Tylko trzy powody umożliwiają odstępstwo od niego. Po pierwsze, nie można walczyć z kimś, gdy się jest w różnych miejscach, po drugie, gdy żołnierze są innego stopnia, naruszenie dyscypliny oraz wówczas, gdy państwo jest w stanie wojny.
0,000 głosów
Powrót do błękitnej laguny

Powrót do błękitnej laguny (1991)
nowośćReturn to the Blue Lagoon

MelodramatPokaż opis
Wdowa Sarah, pewien marynarz i dwoję niemowląt cudem przeżywa katastrofę statku. Dryfują po oceanie. Pewnego dnia jednak marynarz próbuje zabić dwójkę dzieci, jednakże chroniąc je Sarah zabija jego. Wkrótce docierają na bezludną wyspę. Sarah decyduje się uczyć i wychowywać dzieci. Gdy mają one około ośmiu lat, Sarah umiera, a Richard i Lilly pozostają zdani jedynie na siebie. Przez wiele lat mieszkają razem, razem dorastają, budzi się w nich także miłość. Kiedy jednak przybywa statek z potencjalnym ratunkiem pojawiają się problemy, a w końcu Lilli i Richard postanawiają pozostać na wyspie, "pobrać się" i mieć dziecko
6,502 głosy
Błękitna laguna

Błękitna laguna (1949)
nowośćThe Blue Lagoon

Dramat Przygodowy RomansPokaż opis
Henry Devere Stacpoole's lyrical novel The Blue Lagoon was rather chastely filmed in 1921. The 1949 remake is a tad more explicit, though it's hardly as racy as the 1980 Brooke Shields version. Two British children, Emmeline (Susan Stranks) and Michael (Peter Jones), are shipwrecked on a tropical island in the company of kindly old salt Paddy Button (Noel Purcell). Eventually, Paddy dies, leaving Emmeline and Michael, now attractively grown up and played by Jean Simmons and Donald Houston, all alone. Their relationship, more along the lines of brother and sister in their youth, blossoms into love, and then passion. Emmeline has a baby, and the two live as common-law husband and wife, content in their solitude..until.. Filmed in lush Technicolor, The Blue Lagoon was considered fairly exotic and somewhat risque back in 1949, though by current standards the film is a model of decorum.
0,000 głosów