Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19021)
Ostatnio dodane
Gallows Hill

Gallows Hill (2013)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Młody wdowiec, David Reynolds (Peter Facinelli) wraz z nową narzeczoną, Lauren (Sophia Myles) przyjeżdża do Bogoty gdzie mieszka jego córka, Jill (Nathalia Ramos), z którą chce on odnowić relacje. Podczas podróży samochodem, mają wypadek i cała trójka jest zmuszona zatrzymać się w motelu. Tam odkrywają, że właściciel tego miejsca przetrzymuje w piwnicy pewną kobietę. Jedyne co im w danej chwili przychodzi do głowy, to uwolnić więźnia. Nie wiedzą, że niektóre rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają i czasami lepiej jest pozostawić coś w zamknięciu...
0,000 głosów
Hotel siedmiu bram

Hotel siedmiu bram (1981)
nowość...E tu vivrai nel terrore! L'aldilà

HorrorPokaż opis
Luizjana rok 1927. W ciepłą, deszczową noc grupa okolicznych mieszkańców wchodzi do Hotelu Siedmiu Bram i z pokoju 36 wyciąga człowieka, który zostaje posądzony o uprawianie magii. Tłum zaciąga go do piwnicy, gdzie mężczyzna po torurach zostaje ukrzyżowany. Na nieszczęście ich czyn pozwolił na otwarcie jednej z siedmiu z bram piekła wymienionych w Księdze Eibonu. Jest rok 1981. Liza Merril odziedziczyła stary hotel i postanawia zacząć nowe życie. Jak tylko rozpoczyna się remont dziwne wypadki mają miejsce. Cała potęga zła zostaje uwolniona, kiedy to Joe hydraulik przypadkowo odblokowywyje przejście z piekła... Lisa musi stanąc do walki z hordą zombi, a pomagają jej w tym miejscowy doktor John McCabe oraz tajemnicza niewidoma dziewczynka, którą nawiedzają wizje z przeszłości. Czy przeżyją ten koszmar?
0,000 głosów
Łowca potworów

Łowca potworów (2007)
nowośćJack Brooks: Monster Slayer

Horror KomediaPokaż opis
Jack Brooks (Trevor Matthews) był świadkiem brutalnego morderstwa swojej rodziny. Od tego dnia ma problemy z kontrolowaniem własnego gniewu. Niechętnie zaczyna uczęszczać na wieczorowe zajęcia ze swoją dziewczyną (Rachel Skarsten). Pewnego dnia, po tym jak uwolnił starożytną klątwę, profesor na lekcję przynosi coś więcej niż tylko plan zajęć.
0,000 głosów
Straszny dom

Straszny dom (2006)
nowośćMonster House

Animowany FamilijnyPokaż opis
Film dla nieletnich, którzy uwielbiają się bać. A na dodatek bez scen przemocy, rozlewu krwi i z pouczającym morałem. 12-letni DJ ma nietypową pasję. Śledzi przez teleskop podejrzane zachowanie... domu po drugiej stronie ulicy. Rozpadający się budynek pożera zabawki małych dzieci. Jego jedynym mieszkańcem jest przerażający staruch Nebercracker, który zdaje się wspierać niecny proceder. Mimo zebranego materiału dowodowego w postaci zdjęć, nikt z dorosłych w niezwykłość domu nie wierzy. Gdy rodzice DJ'a wyjeżdżają na sympozjum dentystów, maluch postanawia dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się w strasznym domu. Pomagać (a czasem przeszkadzać) będą mu wierny kumpel Serdel oraz sprytna Jenny. Film został zrealizowany z wykorzystaniem techniki mocap, dzięki której stworzone komputerowo obrazy niewiele się różnią od tych uchwyconych tradycyjną kamerą. "Straszny dom" jest wizualnie imponujący, gra światła i cienia oraz kolorów budują niesamowity nastrój już od pierwszych minut filmu. Momentami trudno uwierzyć, że mamy do czynienia z animacją. Klimat jest na tyle sugestywny, że dzieci, które lubią się bać, nieraz będą piszczeć z uciechy. Film spodoba się pewnie i dorosłym widzom, choć "Straszny dom" zdecydowanie nie należy do bajek wielopokoleniowych, pomimo starań autorki dialogów Katarzyny Wojsz, by wcisnąć do tekstów również coś dla rodziców. Są to między innymi niezbyt zgrabne aluzje polityczne, w tym pojawiająca się ni stąd ni zowąd szkoła im. Romana (może Dmowskiego?), do której chodzi Jenny. Choć prawdę mówiąc wizja takiej jednostki edukacyjnej przeraża o wiele bardziej niż tytułowy dom. Wątpliwości budzi również sposób przedstawienia dorosłych w filmie. Albo są wiecznie nieobecni (rodzice DJ i tata Serdla), albo podejrzani (mama Serdla, która chadza do kina ze swoim trenerem) albo totalnie dziwni (Nebercracker, dziwaczna opiekunka DJ oraz jej jeszcze bardziej zakręcony chłopak), albo głupawi (policjanci). Dla dzieci dorośli stanowią zawadę, olewają je i w ogóle są niekumaci. Z kolei dwunastolatki przejawiają sporo dorosłych zachowań. Kapitalnie pokazuje to scena, w której obaj chłopcy konformistyczne rezygnują z własnego zdania, by przypodobać się Jenny. Ona z kolei jest doskonale wytrenowaną przedstawicielką handlową (sprzedaje słodycze), przy której pracownicy Amwaya to amatorzy.
8,229 głosów
Głowa rodziny

Głowa rodziny (2016)
nowośćThe Headhunter’s Calling

DramatPokaż opis
Dane Jensen (Gerard Butler) pracuje w wielkiej filmie headhunterskiej. Jego największym pragnieniem jest przejąć schedę po swoim odchodzącym na emeryturę szefie (Willem Dafoe). Jednak nie tylko on marzy o kierowniczej posadzie. Jego konkurentką jest błyskotliwa i piękna Lynn Vogel (Alison Brie). Dan gotów jest poświęcić wszystko, byle by przekonać szefa do swojej kandydatury. Dane coraz szybciej biegnie w wyścigu szczurów, zupełnie tracąc z oczu rodzinę. Sytuacja ulega zmianie, kiedy u 10-letniego syna Dane'a zdiagnozowano nowotwór. Czy zawodowy specjalista od ludzkiej natury będzie w stanie stawić czoła najważniejszemu wyzwaniu w swoim życiu?
7,002 głosy
Skazani na Shawshank

Skazani na Shawshank (1994)
nowośćShawshank Redemption

DramatPokaż opis
Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne (Tim Robbins) został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga (Morgan Freeman) udaje mu przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. To od tego kryminalisty Andy uczy się też, że w brutalnym świecie więziennej przemocy do końca nie wolno tracić nadziei, bo tylko ona pozwala przetrwać.
10,005 głosów
Batman i Harley Quinn

Batman i Harley Quinn (2017)
nowośćBatman and Harley Quinn

Akcja Animowany PrzygodowyPokaż opis
Batman and Nightwing are forced to team with the Joker's sometimes-girlfriend Harley Quinn to stop a global threat brought about by Poison Ivy and Jason Woodrue, the Floronic Man.
0,000 głosów
Nieuchwytni

Nieuchwytni (2015)
nowośćTracers

AkcjaPokaż opis
Cam (Taylor Lautner) jest rowerowym kurierem z Nowego Jorku. Chłopak rewelacyjnie jeździ rowerem, ale ma spore długi u lokalnej mafii. Pewnego dnia podczas pracy wpada przez nieuwagę na piękną dziewczyną o imieniu Nikki (Marie Avgeropoulos). Dziewczyna, dostrzegając jego kunszt w jeździe na rowerze, wprowadza go do świata le parkour.
7,888 głosów
Niewygodna prawda

Niewygodna prawda (2015)
nowośćTruth

Biograficzny DramatPokaż opis
Według pewnych dokumentów, prezydent George W. Bush korzystał z uprzywilejowanego statusu w czasie swojej służby, jako pilot w Gwardii Narodowej w Teksasie na początku lat 70. Sprawa wyszła na jaw we wrześniu 2004 roku, kiedy poruszył ją dziennikarz stacji CBS.
7,001 głos
Księga miłości

Księga miłości (2016)
nowośćThe Book of Love

DramatPokaż opis
Jeszcze do niedawna Henry pracował jako architekt i wiódł szczęśliwe życie u boku ukochanej żony Penny, oczekując narodzin pierwszego dziecka. Niespodziewana śmierć Penny w wypadku samochodowym sprawiła, że jego świat legł w gruzach. Próbując pozbierać się po tej tragedii, postanawia wypełnić złożoną żonie obietnicę i pomóc bezdomnej nastolatce z sąsiedztwa w realizacji marzenia, jakim jest zbudowanie tratwy, na której uda się przepłynąć Atlantyk.
0,000 głosów
Piekło w Raju

Piekło w Raju (2013)
nowośćA Stranger in Paradise

ThrillerPokaż opis
Josh jest kluczowym pracownikiem instytucji finansowej, która zajmuje się kupnem i sprzedażą papierów na rynku kapitałowym. W trakcie podróży do Bangkoku mężczyzna staje się obiektem zainteresowania mafii i organów śledczych.
0,000 głosów
Kolacja

Kolacja (2017)
nowośćThe Dinner

Dramat ThrillerPokaż opis
Bohaterem The Dinner jest Stan Lohman, popularny kongresmen, który planuje startować na fotel gubernatora. Wspólnie z małżonką zaprasza on młodszego brata i jego żonę na kolacje w jednej z najbardziej renomowanych restauracji. Bracia od dzieciństwa stronili od siebie, jednak ich synowie bardzo się zaprzyjaźnili. Jak się okazuje, również wspólnie popełnili tragiczne w skutkach przestępstwo. Nie zostali oni jednak złapani, lecz rodzice muszą wspólnie ustalić co dale w tej sprawie.
0,000 głosów
Waterboys

Waterboys (2016)
nowośćFilm

Dramat KomediaPokaż opis
Victor (Leopold Witte) odnosi kolejne sukcesy jako autor kryminałów. Jest też ojcem nieśmiałego dwudziestolatka o imieniu Zack (Tim Linde). Mężczyzn różni prawie wszystko, a ich relacje są wyjątkowo skomplikowane. Niedługo potem, jak żona Victora decyduje się na rozstanie, również dziewczyna Zacka postanawia rozpocząć nowe życie bez niego. Opuszczeni ojciec i syn wyruszają w pełną przygód podróż z Amsterdamu do Szkocji. Wspólne przeżycia pomogą im lepiej zrozumieć siebie nawzajem.
0,000 głosów
Dolina paproci

Dolina paproci (1992)
nowośćFernGully: The Last Rainforest

Animowany FamilijnyPokaż opis
Nietoperz Batty, Crysta, Pips i Żuczki muszą uratować swój tajemniczy świat przed złym, diabolicznym Hexxusem. Crysta, ignorując ostrzeżenia przyjaciół, wyrusza na wyprawę poza granice Doliny Paproci. Poznaje Zaka - prawdziwego człowieka. Zak pomagał przy niszczeniu Doliny, lecz ujrzawszy jej prawdziwe piękno i poznawszy jej magię postanawia ją ocalić. Jednak może już być na to za późno...
10,001 głos
Dolina Paproci 2: Magia Ratunkowa

Dolina Paproci 2: Magia Ratunkowa (1998)
nowośćFilm

Animowany FamilijnyPokaż opis
Ruszajcie na podniebną wyprawę razem z Crystą, Pipsem i wszystkimi mieszkańcami magicznej Doliny Paproci w nowym przygodowym filmie animowanym. Kiedy okazuje się, że z lasu porywane są przez kłusowników młode zwierzaki, nasi bohaterowie wraz ze swymi przyjaciółmi z Doliny Paproci ruszają na ratunek. Z pomocą dwójki życzliwych ludzi, ryzykują wszystko podczas misji ratunkowej, której finałem jest magiczny pojedynek. Cudowne, oryginalne piosenki, bajeczna animacja i cała plejada uroczych postaci sprawiają, że Dolina Paproci II zawładnie sercami całej rodziny.
0,000 głosów
Płoną Płoną Płoną

Płoną Płoną Płoną (2015)
nowośćBurn Burn Burn

Dramat KomediaPokaż opis
Dan zostawia po śmierci swoim dwóm przyjaciółkom video-testament prosząc, by rozrzuciły jego prochy w czterech ważnych dla niego miejscach.
0,000 głosów
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie (2016)
nowośćRogue One: A Star Wars Story

Akcja Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Kryminalistka o imieniu Jyn Erso (Felicity Jones) zostaje uwolniona z więzienia Imperialnego przez żołnierzy Rebelii, którzy chcą upadku Imperium Galaktycznego. Młoda przestępczyni niedługo po przybyciu do bazy Sojuszu Rebeliantów otrzymuje niezwykle trudne zadanie polegające na kradzieży planów nowej broni Imperium. Jyn Erso (Felicity Jones) oraz jej oddział, zanim wykonają główną misję, będą musieli stawić czoła ogromnej przewadze wroga.
8,673 głosy
Obserwatorzy

Obserwatorzy (1988)
nowośćWatchers

Akcja Horror Sci-fiPokaż opis
W wyniku tajnych eksperymentów, prowadzonych na potrzeby armii,zostało powołane do życia olbrzymich rozmiarów monstrum. Nocą w laboratorium wojskowym dochodzi do eksplozji,w wyniku której krwiożercza bestia ucieka do pobliskiego lasu. Podąża śladem super - inteligentnego psa,który miał nieszczęście rówież być poddany koszmarnym eksperymentom. Na szczęście wydostał się na wolność. Pies znalazł schronienie w szopie ,na odludziu, gdzie właśnie spotykają się młodzi kochankowie. Tam też dociera wkrótce monstrum i ...
10,001 głos
Mgła

Mgła (1980)
nowośćThe Fog

HorrorPokaż opis
Zbliża się setna rocznica założenia nadmorskiego miasteczka Antonio Bay. Mieszkańcy przygotowują się do święta, nie wiedząc, że nad osadą ciąży klątwa. Rocznica tych obchodów zbiega się, bowiem ze stuleciem zatopienia żaglowca, którego załoga padła ofiarą zdrady założycieli miasta. Teraz upiorni marynarze powracają, by się zemścić. Bez litości atakują wszystkie napotkane na swojej drodze żywe istoty, szukając tego, co im niegdyś odebrano.
0,000 głosów
Wojna Harta

Wojna Harta (2002)
nowośćHarts War

Dramat WojennyPokaż opis
Druga Wojna Światowa. Spokojne życie w obozie jenieckim przerywa brutalne morderstwo, o które zostaje fałszywie oskarżony pewien murzyn. Wielu domaga się kary śmierci. Kiedy udaje się w końcu zorganizować proces, porucznik bombowca, Tommy Hart, który w cywilu studiował prawo zostaje poproszony o obronę ...
5,001 głos