Zaloguj
Fairy Tail

Fantasy Komedia Akcja Anime
Anime, 2009
9,05  głosy: 20Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
6 października 2009
Produkcja:

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
4
Odcinki:
180 (w przybliżeniu, może być więcej)

Akcja tego anime dzieje się w świecie gdzie magia jest powszechnym zjawiskiem, a jej użytkownicy zrzeszeni są w gildiach czarodziejów. Fairy Tail to właśnie jedna z takich gildii. Głównym bohaterem serialu jest Natsu Dragneel, chłopak wychowany przez smoka Igneela. Od niego nauczył się legendarnej magii Pogromcy Smoków dzięki której jest odporny na ogień, a co ciekawsze, może go jeść żeby regenerować siły. Dzięki tym zdolnościom nadano mu przydomek - Salamander. Natsu zawsze podróżuje w towarzystwie niebieskiego, mówiącego kota - Happy'ego, czarodziejki, która dołącza do Fairy Tail w pierwszym odcinku - Lucy Heartfilia, mającego skłonności ekshibicjonistyczne czarodzieja lodu - Grey'a Fullbustera i sławnej wojowniczki nazywanej Tytania -  Erzy Scarlet. Wszyscy razem tworzą najsilniejszą drużynę w historii Fairy Tail. W serialu obserwujemy ich zmagania z mrocznymi gildiami, potworami, czarnoksiężnikami i wszelkiej maści złoczyńcami.

Galeria


Rozmowy (27)   dodaj temat

Shirya
Shirya
w napisowni. Jak nie ma w linku lub materiale to animesub.pl na pewno.
nudy
nudy
Gdzie są napisy ja sie pytam??
Duplo65
Duplo65
Film, a niedawno wyszedł specjal z FT i Rave Master. O nowych odcinkach jeszcze nic nie wiadomo, ale będą. Może nawet jeszcze w tym roku.
Anubis16
Anubis16
Ile w sumie jest wszystkich odcinków Fairy tail? Ja właśnie skończyłam już 175 odcinek i tak się zastanawiam czy jest więcej czy następny jest tylko film...?
Neitina
Neitina
Mnie najbardziej podoba sie Erza choć, musze przyznać że każdy z bohaterów wnosi ze sobą co daje klimat temu anime. Ale jeśli mam wybierać do Erza ponieważ jest twarda, dobrze wyszkolona oraz ma swoje bardzo specyficzne jak według mnie zarabiste podejscie do wielu spraw.