Zaloguj

Dodaj

Wyniki (19944)
Ostatnio dodane
Generation O!

Generation O! (2000)
nowośćKreskówka

AnimowanyPokaż opis
Serial opowiada o ośmioletniej dziewczynce Molly, która w dzień uczy się w szkole a wieczorami staje się gwiazdą rocka mającą miliony fanów, purpurową limuzynę z odkrywanym dachem i oczywiście mnóstwo platynowych płyt. Poza tym ma też starszego brata Buzza i najlepszego przyjaciela Chada, na których to zawsze może liczyć.
7,002 głosy
Pełzaki

Pełzaki (1991)
nowośćRugrats

Animowany Dla dzieci KomediaPokaż opis
Bohaterami serialu są małe dzieci - Tommy Pickles i jego starsza kuzynka Angelica; Chuckie Finster; bliźnięta Phil i Lil DeVille, a także rodzice wcześniej wymienionych dzieci. Istotną rolę w serialu odgrywa pies Spike, lalka Anglic'y - Cynthia oraz dinozaur Reptar.
8,336 głosów
10-lecie Kabaretu Ani Mru Mru

10-lecie Kabaretu Ani Mru Mru (2009)
nowośćFilm

Reality ShowPokaż opis
"10-lecie Ani Mru-Mru" to zapis DVD, specjalnego jubileuszowego koncertu Kabaretu, który odbył się w przepięknej sali Opery Wrocławskiej w dniu 15 kwietnia 2009 roku. W programie oprócz Jubilatów gościnnie wystąpili: Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk i Robert Górski... Ponad 3-godzinny spektakl wypełniły najpopularniejsze skecze i piosenki Ani Mru-Mru przeplatane występami zaproszonych gwiazd, solo i wspólnie z Kabaretem. Program koncertu został stworzony przez fanów kabaretu, którzy przez kilka miesięcy głosowali w internecie na swoje ulubione skecze. W ten sposób powstał spektakl, który jest mieszanką największych hitów zespołu.
0,000 głosów
Bez limitu prędkości

Bez limitu prędkości (2004)
nowośćAutobahnraser

Komedia AkcjaPokaż opis
Młody policjant Karl-Heinz zostaje przez swojego przełożonego odesłany do drogówki po tym, jak zawodzi w schwytaniu bandy złodziei samochodowych. Jednak udaje się mu przypadkiem poznać słynnych piratów drogowych i postanawia pod przykrywką wniknąć w szeregi gangu, aby rozbić grupę. Okazuje się jednak, że im bardziej bohater zagłębia się w ekscytujący świat pięknych i szybkich samochodów, tym bardziej zapomina, że tak naprawdę stoi po drugiej stronie barykady.
8,333 głosy
Dragon Ball Z : Najsilniejszy wojownik na Ziemi

Dragon Ball Z : Najsilniejszy wojownik na Ziemi (2009)
nowośćAnime

Akcja Dramat Fantasy KomediaPokaż opis
Genialny i zły naukowiec - dr Wheelo zapragnął zawładnąć światem. Gdy jego ciało zaczyna zawodzić - za pomocą Smoczych Kul wskrzesza swojego asystenta, dr Kochina - ten ma za zadanie odnaleźć najsilniejszego wojownika na ziemi po to by dr Wheelo mógł przejąć jego ciało.
9,002 głosy
Australia - Ziemia, której nie tknął czas czas

Australia - Ziemia, której nie tknął czas czas (2002)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
Dokument ukazujący zarówno piękne, jak i niebezpieczne oblicze Australii. Skupiono się w nim głównie na zwierzętach zamieszkujących te suche pustkowia - od znanych wszystkim kangurów czy misiów koala, po owady kryjące się głęboko pod ziemią, aby przerwać trudny okres suszy, która jest jednym z największych problemów tego kontynentu.
0,000 głosów
Indie - królestwo tygrysa

Indie - królestwo tygrysa (2002)
nowośćFilm

Dokumentalny KrótkometrażowyPokaż opis
Staniesz twarzą w twarz z tygrysem bengalskim i poznasz świat, w którym żyje ta zachwycająca bestia, stworzony przez specjalistów za pomocą techniki IMAX. Film ten jest inspirowany powieścią Jima Corbetta, człowieka, który był pionierem w poznawaniu kultury Indii. Wzbijesz się ponad szczyty krainy ambasadora Indii- tygrysa bengalskiego.
0,000 głosów
Alaska - duch dzikiej przyrody

Alaska - duch dzikiej przyrody (2000)
nowośćFilm

Dokumentalny KrótkometrażowyPokaż opis
Film pokazuje niezrównane piękno dzikiej przyrody Alaski. Możemy podziwiać pękanie pól lodowych, przyglądać się powolnej odwilży wiosennej, czy spłoszonemu przez wilki, pędzącemu na oślep stadu reniferów karibu. Doskonale sfilmowane kadry ukazują nieprzebyte knieje i pola lodowe dalekiej Północy.
0,000 głosów
Afryka - Serengeti Niezwykły park narodowy

Afryka - Serengeti Niezwykły park narodowy (2008)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
Jest jeszcze na Ziemi miejsce, gdzie stada dzikich zwierząt swobodnie biegają, a azyl znajdują największe populacje rożnych gatunków. Dzięki filmowi „Afryka – Serengeti” poznasz odwieczne prawo rządzące tymi terenami: roślinożerni żywią się roślinami, drapieżniki roślinożercami. Staniesz się świadkiem zjawiska „wielkiej migracji” sterowanej przez prawa natury: pory deszczowej i suszy. Poznasz obyczaje wojowników wschodniej Afryki – Masajów. Ta niezwykła podroż, oprawiona muzyka Hansa Zimmera – zdobywcy Oscara, dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.
0,000 głosów
Śladami wielkich rekinów

Śladami wielkich rekinów (2008)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
Film Śladami wielkich rekinów rozbudza nasze zainteresowanie tymi niezwykłymi zwierzętami, a kiedy przeczesujemy oceany w ich poszukiwaniu, towarzyszy nam nieodłącznie dreszcz emocji. Pokazane przez reżysera Mala Wolfe a sceny są, prawdopodobnie, najlepszymi zdjęciami dokumentalnymi przedstawiającymi rekiny, jakie kiedykolwiek powstały.
0,000 głosów
Podwodna oaza

Podwodna oaza (2008)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
We współczesnym świecie coraz rzadziej spotyka się miejsca, które są bezpieczną przystanią dla różnorodnych form życia. Jednym z takich niezwykłych miejsc jest Półwysep Kalifornijski - Baja California - wraz z wodami go oblewającymi.
0,000 głosów
Narodziny oceanu - 4 miliardy lat życia w oceanie

Narodziny oceanu - 4 miliardy lat życia w oceanie (2008)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
"Narodziny Oceanu" zapraszają nas na niezwykłą przygodę : 4 miliardy lat w oceanie,od powstanie życia do niesamowitego momentu, kiedy pierwszy kręgowiec wyszedł na suchy ląd i wkroczył na ścieżkę podboju kontynentów. Za pomocą fascynującego materiału filmowego, w którym zastosowano mikro- i makrokinematografię techniki filomwania stworzeń żyjących do dziś, "Narodziny oceanu" pokazują, jak formy życia różnicowały się od momentu pojawienia się pierwszych bakterii.
0,000 głosów
Wieloryby giganty głębin

Wieloryby giganty głębin (2008)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
Wieloryby to ssaki, które całe życie spędzają w wodzie. Te morskie olbrzymy od zawsze symbolizowały tajemniczość i ogromną siłę natury. Melodyjne śpiewy rozbrzmiewające za każdym razem inaczej rozsławiły te zwierzęta o skrzydlatych płetwach.
0,000 głosów
Wielka Rafa Koralowa

Wielka Rafa Koralowa (2008)
nowośćFilm

PrzyrodniczyPokaż opis
Wielka Rafa Koralowa to jednocześnie najpiękniejszy i najbardziej niezwykły świat. Od wieków naukowcy próbują odkryć tajemnice tego świata, poddając go drobiazgowym badaniom.
0,000 głosów
Kolekcjoner głów

Kolekcjoner głów (2007)
nowośćHeadless Horseman

HorrorPokaż opis
Siedmioro rozbawionych młodych przyjaciół jedzie na imprezę z okazji Halloween. Chcąc szybciej dostać się na miejsce, zjeżdżają z głównej drogi i ruszają skrótem. Niestety, w pułapce na niedźwiedzie tracą oponę. Pomocy udziela im przejeżdżająca obok młoda kobieta, Candy. Zabiera ich do najbliższego miasteczka, Wormwood Ridge, które okazuje się być miejscem nie tylko tajemniczym, ale i niebezpiecznym. Wkrótce młodzi ludzie dowiadują się, że trafili na „tereny łowieckie” ducha, zwanego "Jeźdźcem bez głowy" - bezwzględnej bestii z zaświatów, która od wieków nawiedza to miejsce. Co siedem lat pojawia się, aby uzupełnić upiorną kolekcję ludzkich głów…
0,000 głosów
Beyblade The Movie : Fierce Battle

Beyblade The Movie : Fierce Battle (2005)
nowośćFilm

Akcja Przygodowy AnimowanyPokaż opis
On the heels of winning the Beyblading National Championships, Tyson is challenged by a boy named Daichi, who thinks that he is the rightful champion. Tyson never backs down from a fight, but when they cross blades, they awaken dark, ancient forces that take human form and immediately embark on a mission to destroy the Earth. Now Tyson must team up with the Bladebreakers and they must put their skills to the ultimate test. ~ Cammila Albertson, All Movie Guide
8,004 głosy
Prawdziwe potwory

Prawdziwe potwory (1994)
nowośćAaahh!!! Real Monsters

Animowany KomediaPokaż opis
Serial pokazuje nam dzień powszedni młodych potworów. Trzy zaprzyjaźnione potworki uczą się jak straszych ludzi w szkole. Często ich próby nie wychodzą tak, jak planowali.
9,001 głos
Dragon Ball Ultimate Edition

Dragon Ball Ultimate Edition (1991)
nowośćFilm

AkcjaPokaż opis
King Horn wants to conquer human beings and control the universe. He knows that if he get all of the 7 Dragon Pearls then he can achieve his ambition. Now King Horn already possess two of them, the other 5 Dragon Pearls are kept by Sparkle, Monkey Boy, Westwood, Turtle Man and Seetoe. Therefore he sends his fellows Blue Armour Sebrata and Golden Armous Malila to defeat them and capture the Dragon Pearls.
1,001 głos
Mroczne niebo

Mroczne niebo (2009)
nowośćDark Skies

Sci-fiPokaż opis
Biznesmen wywołuje kwaśny deszcz, by podnieść wartość swoich udziałów w firmie, usuwającej skutki klęsk żywiołowych. Następuje katastrofa ekologiczna.
0,000 głosów
Królewna śnieżka

Królewna śnieżka (1995)
nowośćSnow white

Animowany BaśńPokaż opis
Królewna Śnieżka (niem. Schneewittchen) – jedna z najbardziej popularnych baśni braci Grimm. Baśń ukazała się w wydanym po raz pierwszy w latach 1812-1815 zbiorze około 200 utworów zatytułowanym Bajki dla dzieci (Kinder – und Hausmärchen). Pierwsze wydanie polskie, Baśnie dla dzieci i młodzieży, ukazało się w roku 1895. Zbiór opracowany przez braci Jacoba i Wilhelma Grimmów został wpisany do rejestru "Pamięci świata" przez międzynarodową organizację UNESCO. Na podstawie baśni w wytwórni Walta Disneya został zrealizowany w 1937 film animowany Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków .
9,003 głosy