„Dofus: Skarby Keruba” w teleTOON+!

„Dofus: Skarby Keruba” w teleTOON+!

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  0
Oceń:
OdpowiedzPosty: 3
Nillay

Płeć:
Dołączył: 28 lis 2009
Punkty: 71927$
Podziękowania: 5647
Posty: 3426

„Dofus: Skarby Keruba” w teleTOON+!

Jedenasty listopada tego roku, oprócz Dnia Niepodległości, przyniesie nam również premierę zupełnie nowego serialu w teleTOON+. Prequel do francuskiej serii „Wakfu” stworzony z myślą o młodszych odbiorcach w końcu zagości na naszych ekranach. „Dofus: Skarby Keruba”, bo tak brzmi oficjalny polski tytuł, liczy sobie jak na razie 52 odcinki, każdy po 13 minut.

Sukces tegoż serialu, jak również pełnometrażowego filmu animowanego pt.: „Dofus - Book I: Joris Jurgen” (planowanego na rok 2014) oraz 3 nadchodzących odcinków specjalnych Wakfu będzie gwarancją na przedłużenie pierwotnego serialu o trzeci sezon. Obie kreskówki powstały na bazie gry MMoRPG, wyprodukowanej przez studio Ankama. Informacje o emisji serialu na antenie teleTOON+ nie zostały jeszcze opublikowane, jednak najprawdopodobniej Dofusa można będzie oglądać od poniedziałku do piątku.

Sklepik Keruba Crispina to prawdziwa kopalnia skarbów! Można tu znaleźć wszelkiego rodzaju antyki: amulety, talizmany, przedmioty dekoracyjne, kamienie szlachetne i czasem nawet trochę magi! Wszystko ma tu swoją własną historię, a każda z nich zasługuje na własny odcinek! To okazja dla starego Ecaflipa, na podzielenie się swoimi wspomnieniami o niezwykłych przygodach, które przeżywał wraz ze swoim adoptowanym synem, małym Jorisem.
_____
Zapraszam na mojego bloga – DubRecenzje!
•••
ZukoA
0,1%
ZukoA

Płeć:
Dołączył: 24 paź 2013
Punkty: 2$
Podziękowania: 0
Posty: 1

No i na to właśnie czekałem. Wiecie coś może na temat 3 sezonu Wakfu?
KarlaOutsider

Płeć:
Dołączyła: 25 gru 2011
Punkty: 307$
Podziękowania: 7
Posty: 69

Zapowiada się interesująco, już nie mogę się doczekać, podobnie jak i 3 sezonu Wakfu :)
_____
"ludzie są różni, pochodzimy z różnych kultur, krajów i klas społecznych, ale wszyscy mamy swoją godność..."
•••
OdpowiedzPosty: 3