Zaloguj
DISNEY JUNIOR – NOWE, WYJĄTKOWE PRZYGODY Z BRAĆMI BINGO I ROLLY

DISNEY JUNIOR – NOWE, WYJĄTKOWE PRZYGODY Z BRAĆMI BINGO I ROLLY

Zapowiedź      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Nie ma w serwisieKreskówkiOnlineKopiuj nick
2,9%
KreskówkiOnline

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 0$
Podziękowania: 34
Posty: 29
ocenił na: 0
DISNEY JUNIOR – NOWE, WYJĄTKOWE PRZYGODY Z BRAĆMI BINGO I ROLLY

Na jesienne dni kanał Disney Junior przygotował wyjątkową ofertę programową dla swoich widzów. Wśród propozycji programowych znajduje się nowy serial o braciach mopsach – „Bingo i Rolly w akcji”, a także nowy sezon serialu „Jej wysokość Zosia”. Disney Junior to stacja przyciągająca przed telewizory najmłodszych widzów.

Jej wysokość Zosia – premierowe emisje 4. sezonu w soboty, od 30 września

W ostatnią sobotę września widzowie Disney Junior zobaczą zupełnie nowe odcinki „Jej wysokość Zosi”. Zosia to mała dziewczynka, która do pewnego momentu prowadziła całkiem zwyczajne życie. Wszystko zmieniło się, gdy jej mama poślubiła króla, a ona sama została księżniczką. Zosia musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i stawić czoła czarnemu charakterowi, który pojawi się w nowym sezonie. Odwiedzi również niezwykłe Magiczne Wyspy, których jak się później okaże, jest strażniczką.

Bingo i Rolly w akcji – premierowe emisje od 10 października

W październiku Disney Junior zaprasza wszystkich widzów na nowy serial o dwóch wyjątkowych braciach. Bingo i Rolly to szczeniaki rasy mops. Za każdym razem, gdy ich właściciel Bob wychodzi z domu, wyruszają w poszukiwaniu niesamowitych przygód. Starszy brat Bingo jest rozważny i zawsze przewodzi w tym duecie. Rolly jest raczej nieroztropny i zawsze wpada w tarapaty. Jest też kocia siostra – Hissy oraz pies-robot o imieniu ARF.