Zaloguj
Nowe "Kacze Opowieści" z pierwszym zwiastunem. Premiera latem 2017.

Nowe "Kacze Opowieści" z pierwszym zwiastunem. Premiera latem 2017.

Zapowiedź      zaakceptowany
10,00/10  Ilość głosów1
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Nowe "Kacze Opowieści" z pierwszym zwiastunem. Premiera latem 2017.

Disney opublikował właśnie nowy zwiastun nadchodzącego serialu DuckTales, którego fabuła opiera się na słynnych Kaczych Opowieściach. Zobaczcie jak prezentują się znani bohaterowie kreskówki.
DuckTales to najnowsza odsłona kultowych Kaczych Opowieści. Serial pojawi się na antenie Disney XD i już teraz ogłoszono, że w przyszłości ukaże się także drugi sezon. Zobaczcie zwiastun nadchodzącej produkcji:

YouTube youtube
W serialowej fabule pojawią się bohaterowie, których doskonale znamy z kreskówek – Kaczor Donald, Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio i Zyzio. Zobaczymy również Magikę deCzar, a także Braci Be, jako czołowych antagonistów. Historia ma rozgrywać się w różnych miejscach na świecie i zachowywać charakterystycznego ducha oryginalnych Kaczych Opowieści – twórcy serialu zapewniają, że otrzymamy świetną rozrywkę i pozytywną energię.

Głosów postaciom w wersji angielskij użyczać będą między innymi David Tennant, Danny Pudi, Ben Schwartz, Bobby Moynihan oraz Tony Anselmo.

Premiera planowana jest na lato 2017.
Podziękowania dla autora posta:
szp193, yenx, lukasinski
Nie ma w serwisieDaguKopiuj nick
1,1%
Dagu

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 32$
Podziękowania: 4
Posty: 11
ocenił na: 0
Czy tylko mi włącza się tryb zgreda, krzyczący głośno: "I po kiego grzyba ten remake"? Wiem, że pełna ocena przyjdzie wraz z premierą całości, ale po trailerze widać, że to może być kolejna odsłona z cyklu "nie mamy własnych pomysłów, to pożerujmy trochę na znanej franczyzie, wywracając ją do góry nogami". Średnio podchodzi mi styl rysowania rodem z ostatnich shortów z myszką Miki, w ogóle - męskie głosy siostrzeńców i nienaturalnie młodo brzmiący Sknerus. Serio, średnio mnie interesuje, że to TEN DEJWID TENNANT OMG - nie pasuje i tyle :P
_____
Ratarararira, ritarararara~
Sygnatura•••
Nie ma w serwisielukasinskiKopiuj nick
lukasinski

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 247$
Podziękowania: 177
Posty: 512
ocenił na: 0
Komiks "Kaczor Donald" w odświeżonej wersji animowanej. Pożyjemy zobaczymy , może będzie fajne.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisiedrozjaKopiuj nick
drozja

Płeć:
Dołączyła:
Punkty: 271$
Podziękowania: 17
Posty: 68
ocenił na: 0
Czy tylko mi włącza się tryb zgreda, krzyczący głośno: "I po kiego grzyba ten remake"? Wiem, że pełna ocena przyjdzie wraz z premierą całości, ale po trailerze widać, że to może być kolejna odsłona z cyklu "nie mamy własnych pomysłów, to pożerujmy trochę na znanej franczyzie, wywracając ją do góry nogami".


W takim razie dołączam do klubu zgredów :] Nie podobają mi się te kanciaste reeboty. I w ogóle uważam, że telewizyjny Disney pomału sięga dna. Robi albo kiepskie kreskówki 3d albo koszmarne 2D w biedaprogramie graficznym.
A obsada nic a nic mi nie mówi.
Nie ma w serwisieWillow567Kopiuj nick
0,2%
Willow567

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 3$
Podziękowania: 0
Posty: 2
ocenił na: 0
ej ale nie przesadzajcie może będzie dobre