Anime

Dodaj

Wyniki (982)
Ostatnio dodane
Little Witch Academia

Little Witch Academia (2017)
nowośćAnime

Fantasy Anime KomediaPokaż opis
Akko trafia do szkoły dla czarownic - Akademii Luna Nova. Może nie jest najlepszą uczennicą, ale wiele nadrabia swoim podejściem do życia.
0,000 głosów
Beyblade: Metal Masters

Beyblade: Metal Masters (2010)
nowośćBeyblade Metal Masters

Fantasy Przygodowy AnimePokaż opis
Kontynuacja "Beyblade Metal Fusion" z 2009 roku. Gingka i jego przyjaciele rywalizują z Masamune o tytuł najlepszego bladera? mistrza w sztuce walki beyblade, w której zawodnicy posługują się wirującym metalowym kręgiem. Gingka zawsze osiąga cel, nawet jeśli to wymaga od niego wiele pracy i wysiłku. Wciąż jest nowicjuszem, ale szybko się uczy. Jest przy tym niecierpliwy, więc często popada w kłopoty. Dzięki wytrwałości w ćwiczeniach potrafi sobie szybko z nimi poradzić. Gingka jest silny i odważny; kocha sportową rywalizację, więc pokonuje Masamune, który poprzysięga mu rewanż.
8,3918 głosów
Pokémon: Seria XYZ

Pokémon: Seria XYZ (2015)
nowośćPocket Monsters The Series: XYZ

Anime PrzygodowyPokaż opis
W Pokemon XYZ Ash, Pikachu, Serena oraz rodzeństwo z miasta Lumiose Clemont i Bonnie, kontynuują swoją podróż przez region Kalos. Będą zagłębiać się w tajemniće Mega Ewolucji i transformacji Greninj Asha, stawią czoło przepowiedni o zniszczeniu Kalos i związanym z nią legendarnym Pokemonen Zygarde. Ostatni sezon "Pokemon XY: Przygody Kalos" wyemitowany na przełomie lipca i sierpnia 2016 roku, zgromadził przed telewizorami 360 tysięcy widzów. Czy nowy sezon będzie równie popularny? Premierowe odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie Disney XD, albo na naszej stronie trochę poźniej.
0,000 głosów
Fuuka

Fuuka (2017)
nowośćAnime

Dramat Okruchy życia Romans EcchiPokaż opis
Yuu Haruna właśnie przeprowadził się do miasta do starszych sióstr, po tym gdy ich rodzice wyjechali do Ameryki. Tego dnia został wysłany po kolację i nie wypuszczając komórki z ręki, wyruszył na miasto. Wtedy wpada na tajemniczą dziewczynę, Fuukę Akitsuki, której przypadkowo zobaczył majtki. Dziewczyna sądząc, że zrobił im zdjęcie, rozwala mu telefon. Następnego dnia składa papiery w nowej szkole, a potem udaje się na dach. Urzeczony znakomitym widokiem na miasto, szykuje wpis na Twitterze i zamierza dorzucić zdjęcie… Wtedy w kadrze zauważa Fuukę i niestety sam też zostaje zauważony, co kończy się stratą drugiego telefonu. Jak bardzo to spotkanie skomplikuje jego życie?
0,000 głosów
Koe no Katachi

Koe no Katachi (2016)
nowośćAnime

Dramat AnimePokaż opis
Ishida Shouya dręczy głuchoniemą dziewczynę, Nishimiyę Shouko, przez co jest ona zmuszona przenieść się do innej szkoły. W rezultacie, jest on bojkotowany w szkole i nielubiany. Nie ma przyjaciół i planów na przyszłość. W anime ukazuje się nam jego drogę do wyjścia na prostą.
10,003 głosy
Devilman: The Demon Bird

Devilman: The Demon Bird (1990)
nowośćDevilman: Yochou Sirene-hen

Anime Horror Sci-fi SupernaturalPokaż opis
Demons exist and their power is beyond what humans can fathom. In fact they are so strong that humans do not stand a chance against them in a fight. The only thing strong enough to defeat a demon is another demon and it is trough this logic that Ryo Asuka hatches the plan to have his good-hearted friend Akira Fudo possessed by a demon. If a person is of pure of heart then he might be able to control the demon that posses him and thereby acquire power equal to a demon. After raising some hell in a club the plan works and Akira is possessed by the powerful demon known as Amon. Now Akira is humanities sole champion of justice against the hidden demon menace that has plagued humanity since the dawn of time.
0,000 głosów
Devilman: The Birth

Devilman: The Birth (1987)
nowośćDevilman: Tanjou-hen

Anime Horror Sci-fi SupernaturalPokaż opis
Akira is just another normal kid in modern-day Tokyo, until an old friend of his, Ryo, shows up and turns his world upside down. Akira learns that there is an upcoming war of demons on humanity and he has just been enlisted for a major tour of duty. But the only way to fight a demon is with their power, so Akira and Ryo risk a dangerous ceremony in an attempt to create humanity's only hope: the powerful Devilman.
0,000 głosów
Weiß Kreuz OVA

Weiß Kreuz OVA (1999)
nowośćKnight Hunters OVA

Akcja Anime DramatPokaż opis
Someone out there is determined to see the fall of Weiss Kreuz, and it looks like they have found the perfect plan for it. The four assassins find themselves trapped in a deadly game of deceit, where the question of honor versus duty comes to surface. Now they must fight for their own reasons to survive--and there can be only be one victor in this field of death.
0,000 głosów
Amon: The Apocalypse of Devilman

Amon: The Apocalypse of Devilman (2010)
nowośćAnime

Horror Sztuki walki AnimowanyPokaż opis
Co by było, gdyby "Dragon Ball Z" przerobić na krwawy horror? Zapewne powstałoby coś w stylu tego Anime. Amon: The Apocalypse of Devilman to krótki film oparty luźno na motywach mangi Devilman Gou Nagaiego. Z początku miała to być kontynuacja dwuczęściowej serii OAV, która przenosiła na ekran dwa pierwsze tomy sagi. Odkrycie istnienia ukrywających się pod ludzką postacią demonów sprawia, że ludzie zwracają się przeciwko sobie nawzajem – z najbłahszych powodów można zostać oskarżonym o bycie piekielnym szpiegiem i paść ofiarą linczu. Tymczasem tuż pod ludzkim okiem toczy się sekretna wojna między demonami a frakcją, z istnienia której zwykli obywatele wciąż nie zdają sobie sprawy – armią Devilmanów, czyli ludzi, którzy połączyli się z demonami i zyskali ich zdolności. Przewodzi im Akira Fudou, który jako pierwszy odkrył zagrożenie i zdołał przejąć zdolności niezwykle potężnego demona imieniem Amon, budzącego grozę nawet wśród własnej rasy. Jednak już wkrótce Akira stanie w obliczu tragedii, która złamie go, a wówczas Amon powróci, żądny zemsty na tym, który uwięził go w ciele chłopaka – Szatanie we własnej osobie. Jego drogę będą znaczyć martwe ciała ludzi i demonów.
0,000 głosów
Shingeki no Bahamut: Genesis

Shingeki no Bahamut: Genesis (2014)
nowośćAnime

Akcja Anime FantasyPokaż opis
Mistarcia to magiczny świat zamieszkany przez bogów, ludzi i demony. W przeszłości Bahamut, smok o czarno-srebrnych skrzydłach chciał go zniszczyć, jednak wspomniane trzy nacje postanowiły zapomnieć o swoich niesnaskach i połączyć siły bo zapieczętować jego moc. Klucz do pieczęci został podzielony na dwie części – jedną wręczono bogom, a drugą demonom, co miało zagwarantować, że Bahamut nigdy więcej nie zostanie uwolniony. Od tamtych wydarzeń minął tysiąc lat, na świecie natomiast nastała era pokoju – przynajmniej tak było aż do dnia, gdy ludzka kobieta ukradła bogom ich kawałek Klucza.
0,000 głosów
Clockwork Planet

Clockwork Planet (2017)
nowośćAnime

Dramat Fantasy Sci-fi RomansPokaż opis
Akcja osadzona jest w świecie, który został całkowicie zniszczony, a potem odbudowany w oparciu o mechanizm zegarowy. Bohaterem jest licealista Naoto Miura, który niespodziewanie spotyka mechaniczną dziewczynę.
0,000 głosów
Saenai Heroine no Sodatekata

Saenai Heroine no Sodatekata (2015)
nowośćAnime

Dramat Komedia Romans AnimePokaż opis
Dorabiający do wydatków na hobby otaku Tomoya Aki, pewnego dnia spotyka na ulicy piękną dziewczynę imieniem Megumi i postanawia właśnie na niej wzorować bohaterkę swojej amatorskiej gry. Do pomocy w przedsięwzięciu zaprasza chlubę koła plastycznego, Eriri Spencer Sawamurę, zaś scenariuszem ma się zająć Utaha Kasumigaoki. Jak zespołowi wyjdzie współpraca nad grą?
1,001 głos
Shisha no Teikoku

Shisha no Teikoku (2015)
nowośćAnime

Horror AnimePokaż opis
Akcja filmu rozgrywa się w XIX­‑wiecznej industrializującej się Europie, w której jako siłę roboczą wykorzystuje się „frankensteiny” – ożywione zwłoki z fałszywą duszą. Głównym bohaterem jest John Watson, student medycyny na Uniwersytecie Londyńskim, a poza tym tajny agent rządowy. Obok służb angielskich do rozgrywki włączą się przedstawiciele Rosji i Ameryki.
0,000 głosów
Otaku no Video

Otaku no Video (1991)
nowośćAnime

Dramat Historyczny Komedia Sci-fiPokaż opis
Niezwykłe połączenie animacji i filmu dokumentalnego, czyli jak studio GAINAX widzi swoje początki. Dwuodcinkowa seria opowiada historię grupy przyjaciół zafascynowanych mangą i anime, którzy nie poprzestają na biernym czytaniu/oglądaniu, ale tworzą własne produkty i firmy w myśl hasła „Otaku dla otaku”. Animacja jest przeplatana „żywym quasidokumentem”, w którym w formie wywiadu przedstawione są sylwetki typowych otaku. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego otaku… oraz zwykłego fana.
0,000 głosów
Renai Boukun

Renai Boukun (2017)
nowośćAnime

Fantasy Komedia RomansPokaż opis
Notatnik Pocałunku to potężny notatnik, który sprawia że osoby w nim zapisane natychmiast się zakochają, jeśli przedtem połączy je pocałunek. Ten magiczny i całkiem znajomy przedmiot należy to anielicy lubiącej cosplay, Gris, która aktualnie spełnia rolę kupidyna. Jednak gdy przypadkiem zapisuje ona imię Seijiego Aino, przeciętnego licealisty, życie wielu osób wywraca się do góry nogami, a sam Seiji może już zapomnieć o zwykłym związku z normalną dziewczyną...
0,000 głosów
Boku no Hero Academia

Boku no Hero Academia (2016)
nowośćAnime

Akcja Komedia PrzygodowyPokaż opis
Wśród ludzkości rozwinęły się supermoce zwane „Dziwactwami”, które posiada aż 80% populacji świata. Za ich przyczyną pojawiło się wielu nowych czarnych charakterów oraz przeciwstawiających się im superbohaterów. Jak można się domyślić, zapotrzebowanie na nich jest dość spore w tych zwariowanych czasach, co poskutkowało stworzeniem prestiżowej szkoły zwanej Akademią Bohaterów, zajmującej się trenowaniem aspirujących herosów. Zostanie bohaterem jest także marzeniem gimnazjalisty Izuku Midoriyi, jednak na jego nieszczęście, chłopak należy do tych 20% populacji nie posiadających żadnych supermocy. Nie ma on jednak zamiaru się poddawać i mimo wszystko pragnie przystąpić do egzaminu wstępnego Akademii Bohaterów. Przez serię nieoczekiwanych zdarzeń, wpada w oko największego herosa na świecie, All Migha (Wszechmocnego), który zgadza się go trenować!
0,000 głosów
Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: Naruto Next Generations (2017)
nowośćAnime

Akcja Fantasy Komedia PrzygodowyPokaż opis
Wiele lat minęło od zakończenia głównej historii. Naruto jest teraz Siódmym Hokage, a Hinata została jego żoną. Mają syna, Boruto, i córkę, Himawari. Sasuke ożenił się z Sakurą, ich córką jest Sarada. Boruto, Sarada i Mitsuki zostali przydzieleni do drużyny pod wodzą mistrza Konohamaru, wnuka Trzeciego Hokage, który podziwiał Naruto za młodu. Boruto nie dogaduje się ze swoim ojcem, mówi na niego „kuso oyaji”, co po japońsku oznacza kiepskiego ojca, i nie szanuje osiągnięć swoich przodków. Zamiast tego wybrał Sasuke na swojego mistrza, który ma go wytrenować, by był w stanie pokonać Naruto i zaliczyć zbliżający się egzamin na chuunina.
10,001 głos
Re:Creators

Re:Creators (2017)
nowośćAnime

Akcja PrzygodowyPokaż opis
Ludzie tworzą wiele historii. Śmieszne, smutne, złe, emocjonalne. Historie potrząsają emocjami i fascynują nas. Są to jednak tylko myśli osób postronnych. Ale co, jeśli postacie z fabuły mają „intencje”? Czy dla nich jesteśmy boskimi istnieniami, które doprowadziły ich historię do zaistnienia? Nasz świat się zmienia. Przestańcie wierzyć w królestwo bogów. W Re: CREATORS wszyscy stają się Stworzycielem.
0,000 głosów
Atak Tytanów

Atak Tytanów (2013)
nowośćShingeki no kyojin

Akcja Dramat Fantasy AnimePokaż opis
W otoczonym wysokim murem mieście ostatni ocaleni starają się przetrwać ataki olbrzymów, które od wieków nękają ludzkość. Gdy pewnego razu potwory wdzierają się do miasta, jedną z wielu ofiar jest matka nastoletniego Erena. Chłopak poprzysięga zemstę i wraz z najbliższymi przyjaciółmi, Mikasą i Arminem dołącza do oddziałów obronnych. Kilka lat później młodzi żołnierze kończą szkolenie i właśnie mają dołączyć do jednej z jednostek specjalnych, gdy niespodziewanie olbrzymy ponownie atakują.
9,502 głosy
Alice to Zouroku

Alice to Zouroku (2017)
nowośćAnime

Okruchy życia PrzygodowyPokaż opis
Fabuła opowiada o dziewczętach posiadających tajemniczą moc zwaną Alice Dream, która pozwala im ucieleśniać swoje myśli. Jednak płacą za to wysoką cenę – przebywają w strzeżonym tajnym ośrodku, gdzie prowadzi się na nich eksperymenty. Kiedy jednej z nich, Sanie, udaje się uciec, będzie to jej pierwsze spotkanie ze światem na zewnątrz i szansa na stworzenie relacji z innymi ludźmi – jednym z nich jest straszy pan zwany Zouroku, uparty i nielubiący zamieszania. Oczywiście, z Saną już nic nie będzie tak uporządkowane, jak by sobie życzył…
0,000 głosów