Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (987)
Ostatnio dodane
Little Witch Academia

Little Witch Academia (2017)
nowośćAnime

Fantasy Anime KomediaPokaż opis
Akko trafia do szkoły dla czarownic - Akademii Luna Nova. Może nie jest najlepszą uczennicą, ale wiele nadrabia swoim podejściem do życia.
10,001 głos
Little Witch Academia

Little Witch Academia (2013)
nowośćAnime

Fantasy Komedia Anime PrzygodowyPokaż opis
Akko została zauroczona magią na pokazie, kiedy była mała. Teraz dostaje się do europejskiej, prestiżowej szkoły magii Ruunanovu~a. Wysokie oczekiwania i codzienne lekcje są zaskakująco nudne. Entuzjastyczna Akko próbuje przełamać konserwatywny klimat świata czarodziejów i odzyskać swój magiczny sen mimo otaczających ją chłodno patrzących oczu klasy. Ma tylko dwójkę przyjaciół – współlokatorka Rotte (Lotte) i Sushii. Pewnego dnia w szkole następuje skandaliczne wydarzenie. Akko ma klucz do jego wyjaśnienia – i zabiera się za to z pomocą Lotte i Sushi.
10,001 głos
Little Witch Academia: Mahō Shikake no Parade

Little Witch Academia: Mahō Shikake no Parade (2015)
nowośćLittle Witch Academia: The Enchanted Parade

Fantasy Przygodowy Anime KomediaPokaż opis
Akko wraz z koleżankami otrzymuje zadanie zorganizowania corocznej parady czarownic. Dziewczęta postanawiają nieco odmienić przestarzałe oblicze pokazu.
10,001 głos
Blame!

Blame! (2017)
nowośćAnime

Anime Sci-fiPokaż opis
Tajemniczy samotnik Killy szukający genu sieciowego trafia do zagrożonej wioski i zgadza się pomóc w realizacji planu, który może uratować jej mieszkańców.
0,000 głosów
Kakegurui: Compulsive Gambler

Kakegurui: Compulsive Gambler (2017)
nowośćKakegurui

Dramat PsychologicznyPokaż opis
W prywatnej akademii Hyakkaou uczyć mogą się jedynie dzieci najbogatszych z najbogatszych. To instytucja, w której obowiązuje dość specyficzny program nauczania, bowiem główną umiejętnością, którą mają przyswoić sobie studenci szkoły, jest przewidywanie ruchów przeciwnika podczas gier hazardowych. Zwycięzcy żyją tu jak królowie, natomiast przegrani muszą pogodzić się z rolą poddanych. Do akademii zapisuje się Yumeko Jabami, która postanawia pokazać wszystkim swoje niebywałe zdolności.
0,000 głosów
Koe no Katachi

Koe no Katachi (2016)
nowośćAnime

Dramat AnimePokaż opis
Ishida Shouya dręczy głuchoniemą dziewczynę, Nishimiyę Shouko, przez co jest ona zmuszona przenieść się do innej szkoły. W rezultacie, jest on bojkotowany w szkole i nielubiany. Nie ma przyjaciół i planów na przyszłość. W anime ukazuje się nam jego drogę do wyjścia na prostą.
10,003 głosy
Chłopiec i bestia

Chłopiec i bestia (2015)
nowośćBakemono no Ko

Fantasy Przygodowy AnimePokaż opis
Historia przedstawiona w filmie rozgrywa się w świecie ludzi (tokijska dzielnica Shibuya) oraz świecie potworów (Shibutenmachi). W tych dwóch oddzielnych światach, które nie powinny na siebie oddziaływać, żyją samotny chłopiec i samotny potwór. Pewnego dnia chłopiec zabłądził do świata potworów, w którym trafił pod opiekę bestii o imieniu Kumatetsu i otrzymał nowe imię - Kyūta.
0,000 głosów
Tales of Vesperia: The First Strike

Tales of Vesperia: The First Strike (2009)
nowośćAnime

Akcja Fantasy PrzygodowyPokaż opis
Terca Lumireis - planeta, na której ludzie wszelkiego rodzaju usprawnienia cywilizacyjne opierają na magicznej substancji zwanej aer. Jednakże to, co jest źródłem dobrobytu, potrafi pokazać również bardziej niebezpieczne oblicze. Yuri Lowell i jego przyjaciel z dzieciństwa, Flynn Scifo, odbywają służbę wojskową w garnizonie pozbawionego strategicznego znaczenia miasta Shizontania. Nieprzeciętnie wysokie zagęszczenie aeru w pobliskich lasach powoduje anomalie w faunie i florze prowadzące do ataków agresywnych stworów, a prośby o wsparcie ze stolicy są ignorowane. Oddział pod wodzą Nylena Fedroka jest zdany na własne siły...
0,000 głosów
Kimi no Na wa.

Kimi no Na wa. (2016)
nowość君の名は。

Dramat Fantasy Romans AnimePokaż opis
Historia rozgrywa się wokół dwójki głównych bohaterów. Pierwszą z nich jest Mitsuha – uczennica liceum, spędzająca swoje życie w niezbyt dużej wiosce wraz z młodszą siostrą i babcią. Dziewczyna jest bardzo uczciwa i rzetelna, jednak nie znosi zwyczajów swojej rodziny, nie wspominając o ojcu, który jest politykiem i przez zbliżające się wybory, praktycznie nie widuje się ze swoimi córkami. Największym marzeniem Mitsuhy jest skosztowanie życia w Tokio. Drugim z bohaterów jest Taki, licealista żyjący w samym centrum stolicy, zafascynowany architekturą i sztukami pięknymi. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i pracuje w włoskiej restauracji. Pewnego dnia Mitsuha ma sen o byciu młodym chłopakiem. Taki również ma sen o byciu dziewczyną w małej wiosce w górach, w której nigdy nie był. Jaki jest sekret ich snów i doświadczeń?
10,004 głosy
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex (2002)
nowośćAnime

Akcja Sci-fi AnimePokaż opis
Jak powszechnie wiadomo, w Japonii panuje istny szał na punkcie elektronicznych bajerów. W niedalekiej przyszłości będzie zapewne tylko gorzej. Ludzie zaczną sobie montować elektroniczne części ciała, gdy tylko te staną się dostępne, i w końcu z własnego organizmu pozostaną im tylko mózgi, wyposażone zresztą w bezpośrednie połączenie z internetem. Oczywiście w szale cybernetyzacji ludzie nie pomyślą o możliwych konsekwencjach, a tych jest od groma: począwszy od włamań hakerskich do umysłów, a na nowych chorobach skończywszy. Ponieważ zaś istnieją niestandardowe zagrożenia, potrzebne są niestandardowe środki zaradcze. Specjalistami od owych środków są agenci Sekcji Dziewiątej.
9,754 głosy
Dragon Ball Super

Dragon Ball Super (2015)
nowośćドラゴンボール超

Akcja Anime Dramat Fantasy Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Trzeci, co do chronologii wydarzeń japoński serial anime Dragon Ball, jego akcja rozgrywa się podczas dziesięciu lat pokoju pomiędzy pokonaniem Majin Bū a Tenka-ichi Budōkai 28.
8,0010 głosów
Yo-Kai Watch

Yo-Kai Watch (2014)
nowośćYōkai Watch

Anime Komedia PrzygodowyPokaż opis
Keita uwalnia ducha, który w podzięce zapewnia mu ochronę przed nadprzyrodzonymi zagrożeniami.
8,003 głosy
Elsword: El Lady

Elsword: El Lady (2016)
nowośćAnime

Akcja FantasyPokaż opis
Nexon recently announced an anime called Elsword: El Lady and will be done by DR Movie and written by NZ. Nothing else has been announced.
10,001 głos
Beyblade: Metal Masters

Beyblade: Metal Masters (2010)
nowośćBeyblade Metal Masters

Fantasy Przygodowy AnimePokaż opis
Kontynuacja "Beyblade Metal Fusion" z 2009 roku. Gingka i jego przyjaciele rywalizują z Masamune o tytuł najlepszego bladera? mistrza w sztuce walki beyblade, w której zawodnicy posługują się wirującym metalowym kręgiem. Gingka zawsze osiąga cel, nawet jeśli to wymaga od niego wiele pracy i wysiłku. Wciąż jest nowicjuszem, ale szybko się uczy. Jest przy tym niecierpliwy, więc często popada w kłopoty. Dzięki wytrwałości w ćwiczeniach potrafi sobie szybko z nimi poradzić. Gingka jest silny i odważny; kocha sportową rywalizację, więc pokonuje Masamune, który poprzysięga mu rewanż.
8,3918 głosów
Pokémon: Seria XYZ

Pokémon: Seria XYZ (2015)
nowośćPocket Monsters The Series: XYZ

Anime PrzygodowyPokaż opis
W Pokemon XYZ Ash, Pikachu, Serena oraz rodzeństwo z miasta Lumiose Clemont i Bonnie, kontynuują swoją podróż przez region Kalos. Będą zagłębiać się w tajemniće Mega Ewolucji i transformacji Greninj Asha, stawią czoło przepowiedni o zniszczeniu Kalos i związanym z nią legendarnym Pokemonen Zygarde. Ostatni sezon "Pokemon XY: Przygody Kalos" wyemitowany na przełomie lipca i sierpnia 2016 roku, zgromadził przed telewizorami 360 tysięcy widzów. Czy nowy sezon będzie równie popularny? Premierowe odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie Disney XD, albo na naszej stronie trochę poźniej.
0,000 głosów
Fuuka

Fuuka (2017)
nowośćAnime

Dramat Okruchy życia Romans EcchiPokaż opis
Yuu Haruna właśnie przeprowadził się do miasta do starszych sióstr, po tym gdy ich rodzice wyjechali do Ameryki. Tego dnia został wysłany po kolację i nie wypuszczając komórki z ręki, wyruszył na miasto. Wtedy wpada na tajemniczą dziewczynę, Fuukę Akitsuki, której przypadkowo zobaczył majtki. Dziewczyna sądząc, że zrobił im zdjęcie, rozwala mu telefon. Następnego dnia składa papiery w nowej szkole, a potem udaje się na dach. Urzeczony znakomitym widokiem na miasto, szykuje wpis na Twitterze i zamierza dorzucić zdjęcie… Wtedy w kadrze zauważa Fuukę i niestety sam też zostaje zauważony, co kończy się stratą drugiego telefonu. Jak bardzo to spotkanie skomplikuje jego życie?
0,000 głosów
Devilman: The Demon Bird

Devilman: The Demon Bird (1990)
nowośćDevilman: Yochou Sirene-hen

Anime Horror Sci-fi SupernaturalPokaż opis
Demons exist and their power is beyond what humans can fathom. In fact they are so strong that humans do not stand a chance against them in a fight. The only thing strong enough to defeat a demon is another demon and it is trough this logic that Ryo Asuka hatches the plan to have his good-hearted friend Akira Fudo possessed by a demon. If a person is of pure of heart then he might be able to control the demon that posses him and thereby acquire power equal to a demon. After raising some hell in a club the plan works and Akira is possessed by the powerful demon known as Amon. Now Akira is humanities sole champion of justice against the hidden demon menace that has plagued humanity since the dawn of time.
0,000 głosów
Devilman: The Birth

Devilman: The Birth (1987)
nowośćDevilman: Tanjou-hen

Anime Horror Sci-fi SupernaturalPokaż opis
Akira is just another normal kid in modern-day Tokyo, until an old friend of his, Ryo, shows up and turns his world upside down. Akira learns that there is an upcoming war of demons on humanity and he has just been enlisted for a major tour of duty. But the only way to fight a demon is with their power, so Akira and Ryo risk a dangerous ceremony in an attempt to create humanity's only hope: the powerful Devilman.
0,000 głosów
Weiß Kreuz OVA

Weiß Kreuz OVA (1999)
nowośćKnight Hunters OVA

Akcja Anime DramatPokaż opis
Someone out there is determined to see the fall of Weiss Kreuz, and it looks like they have found the perfect plan for it. The four assassins find themselves trapped in a deadly game of deceit, where the question of honor versus duty comes to surface. Now they must fight for their own reasons to survive--and there can be only be one victor in this field of death.
0,000 głosów
Amon: The Apocalypse of Devilman

Amon: The Apocalypse of Devilman (2010)
nowośćAnime

Horror Sztuki walki AnimowanyPokaż opis
Co by było, gdyby "Dragon Ball Z" przerobić na krwawy horror? Zapewne powstałoby coś w stylu tego Anime. Amon: The Apocalypse of Devilman to krótki film oparty luźno na motywach mangi Devilman Gou Nagaiego. Z początku miała to być kontynuacja dwuczęściowej serii OAV, która przenosiła na ekran dwa pierwsze tomy sagi. Odkrycie istnienia ukrywających się pod ludzką postacią demonów sprawia, że ludzie zwracają się przeciwko sobie nawzajem – z najbłahszych powodów można zostać oskarżonym o bycie piekielnym szpiegiem i paść ofiarą linczu. Tymczasem tuż pod ludzkim okiem toczy się sekretna wojna między demonami a frakcją, z istnienia której zwykli obywatele wciąż nie zdają sobie sprawy – armią Devilmanów, czyli ludzi, którzy połączyli się z demonami i zyskali ich zdolności. Przewodzi im Akira Fudou, który jako pierwszy odkrył zagrożenie i zdołał przejąć zdolności niezwykle potężnego demona imieniem Amon, budzącego grozę nawet wśród własnej rasy. Jednak już wkrótce Akira stanie w obliczu tragedii, która złamie go, a wówczas Amon powróci, żądny zemsty na tym, który uwięził go w ciele chłopaka – Szatanie we własnej osobie. Jego drogę będą znaczyć martwe ciała ludzi i demonów.
0,000 głosów