Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (8)
Ostatnio dodane
Blade Runner: Black Out 2022

Blade Runner: Black Out 2022 (2017)
nowośćAnime

Anime Krótkometrażowy Sci-fi ThrillerPokaż opis
W roku 2022 impuls elektromagnetyczny na Zachodnim Wybrzeżu skutkuje pozbawieniem miast w całych Stanach Zjednoczonych elektryczności na wiele tygodni. Krótki film wyreżyserowany przez Shinichiro Watanabe - twórcę m.in. "Cowboya Bebopa". Jest on wprowadzeniem do filmu pt. "Blade Runner 2049".
0,000 głosów
Dragon Ball Z: Historia Bardocka

Dragon Ball Z: Historia Bardocka (1990)
nowośćAnime

Sci-fi Krótkometrażowy AnimePokaż opis
Film opowiada o ojcu Goku Bardocku. Bardock jest wojownikiem na służbie u Frezera. Wraz ze swoją grupą służy mu i wykonuje jego rozkazy podbijając nowe planety. Jednak Frezer zaczyna się obawiać siły wojowników z planety Vegeta. Postanawia ją zniszczyć i zabić wszystkich w których płynie sajańska krew czy to mu się uda?
10,002 głosy
Bungaku Shoujo: Kyou no Oyatsu - Hatsukoi

Bungaku Shoujo: Kyou no Oyatsu - Hatsukoi (2009)
nowośćAnime

Dramat Komedia KrótkometrażowyPokaż opis
Touko Amano i Konoha Inoue należą do szkolnego klubu literackiego. Widziana przez nas aktywność klubu odbiega jednak od utartej wizji na ten temat – podczas gdy Touko, która klubowi przewodzi, książki pochłania z pasją i apetytem, Konoha zajmuje się pisaniem historii, które jej do tego posłużą. Touko zaś literalnie książki pożera. Nie każda jednak książka zadowoli wysublimowany smak naszej bohaterki. Smak, jaki posiada zjedzony przez nią kawałek tekstu jest zależny od jego treści. Będzie gorzki, gdy opisywane historie są smutne, słodki, gdy taka też jest akcja. Touko uwielbia dobre historie, w których zawarte emocje i zdarzenia tworzą najlepsze mieszanki smaków.
0,000 głosów
The Epic of Zektbach

The Epic of Zektbach (2011)
nowośćAnime

Fantasy Akcja KrótkometrażowyPokaż opis
Klasyczna historia spod znaku magii i miecza w stylizowanych nieco na bliskowschodnie klimatach. Dobre, choć krótkie.
0,000 głosów
Kemono to Chat

Kemono to Chat (2009)
nowośćAnime

Komedia KrótkometrażowyPokaż opis
"Nazywam się Chacha Kenomoto, mam 15 lat i jestem zwyczajną licealistką. No, pomijając fakt, że rozumiem koci język"... "Kemono to Chat" to krótka OAV-ka prezentująca scenki z życia Chachy, jej szkolnych kolegów oraz gromadki kotów wszelakich.
0,000 głosów
Debutante Detective Corps

Debutante Detective Corps (1996)
nowośćOjosama Sosamo

Sensacyjny Akcja Anime Komedia KrótkometrażowyPokaż opis
Krótka historia o tym, co się stanie, gdy grupka nieprzyzwoicie bogatych dziewcząt zacznie się strasznie nudzić… Jak wygląda fabuła opisywanego przeze mnie tytułu? Powiedziałbym, że wpisuje się ona w motto pewnego znanego filmowca, który rzec miał kiedyś, że „dobry film powinien zacząć się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie ma powoli wzrastać”. Co prawda trzęsienia ziemi tu nie uświadczymy, ale za to słyszymy wiadomość o ucieczce z więzienia kilku groźnych przestępców. A zaraz potem widzimy, jak pewna piątka dziewcząt wparowuje na rozpoczęcie roku szkolnego w jakimś żeńskim liceum. W tym ostatnim nie byłoby pewnie nic specjalnie dziwnego, gdyby nie: 1. Suma wartości majątkowej tychże dziewcząt ma przerastać podobno budżet państwowy Japonii. 2. Każda z nich przybywa sposobami zgoła niekonwencjonalnymi. A to wparowując motorem, a to rowerem, wymijając przy tym szybko jadące autostradą samochody (w tym momencie autor recenzji uświadomił sobie, skąd brali inspirację twórcy jednego z odcinków drugiego sezonu Rosario + Vamipre), a to jeszcze inna rolls‑roycem… Ogólnie widać, że do osób przeciętnych to one nie należą. Ostatnią ważną rzeczą, jaką trzeba o nich wiedzieć, jest fakt, że cała ta piątka znajduje się na celowniku wspominanych wyżej przestępców i musi mieć zapewnioną ochronę policyjną. Tylko czemu akurat w żeńskim liceum? A to już słodka tajemnica twórcy scenariusza. Wspomnę jeszcze tylko dla przyzwoitości o tym, że dziewczęta z eskorty jakoś szczególnie zadowolone nie są i nuże kombinować, jak tu się zabawić…
0,000 głosów
Van Helsing: Londyńskie zlecenie

Van Helsing: Londyńskie zlecenie (2004)
nowośćVan Helsing The London Ass

Fantasy Akcja Animowany Horror Krótkometrażowy PrzygodowyPokaż opis
Jest 1889 rok, Londyn. Tajemniczy łowca potworów Van Helsing otrzymuje zlecenie schwytania szatańskiego demona Mr. Hyde'a, który nocą terroryzuje ulice miasta, mordując młode kobiety. W tej animowanej przygodzie Van Helsing odkrywa drugie wcielenie Hyde'a - doktora Jekylla, którego morderczy spisek zagraża istnieniu całego Imperium Brytyjskiego.
10,002 głosy
Wakacje Pikachu

Wakacje Pikachu (1998)
nowośćPoketto monsutaa: Pikachû no natsu-yasumi

Komedia Krótkometrażowy AnimePokaż opis
Ash wraz ze swoimi przyjaciółmi udali się do miejscowości wypoczynkowej przeznaczonej specjalnie dla pokemonów. Zostawili tam swoich podopiecznych, a sami poszli się odprężyć. W trakcie odpoczynku Pikachu oraz jego przyjaciele spotkali Raichu wraz z jego stadem. Podczas tego spotkania wywiązała się kłótnia między małymi pokemonami, której następstwem była niezwykła przygoda.
6,502 głosy