Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (748)
Ostatnio dodane
Drifters

Drifters (2016)
nowośćAnime

Akcja Fantasy Komedia PrzygodowyPokaż opis
Shimazu Toyohisa, biorący udział w Bitwie o Sekigahare, śmiertelnie rani Ii Naomase, jednak sam również odnosi obrażenia zagrażające jego życiu. Kiedy krwawiąc odchodzi z pola bitwy, nagle przenosi się do dziwnego korytarza, gdzie czeka na niego za biurkiem tajemniczy okularnik. Człowiek ten, Murasaki, kieruje Toyohise do najbliższych drzwi, które prowadzą do innego świata. Tam spotyka on innych wielkich wojowników, którzy zostali tam sprowadzeni by utworzyć grupę zwaną „Drifters”.
9,001 głos
Witch Craft Works

Witch Craft Works (2014)
nowośćAnime

Fantasy Akcja AnimePokaż opis
Honoka Takamiya to zwyczajny uczeń, którego największym problemem jest fakt, że siedzi w ławce obok Ayaki Kagari, najpiękniejszej dziewczyny w szkole. Dwójka ta nigdy wcześniej ze sobą nie rozmawiała, a wszelkie małe interakcje, jakie miały między nimi miejsce, natychmiastowo kończyły się kilkoma pięściami wymierzanym chłopakowi przez fanklub dziewczyny. Jednak kiedy ukruszony fragment budynku szkoły praktycznie wysyła Honoke w zaświaty, to właśnie Ayaka przychodzi mu na ratunek. Pojawia się jednak jeden malutki problemik… trzymany w ramionach Kagari bohater dostrzega, że ta przebrana jest za wiedźmę i unosi się w powietrzu za pomocą miotły! Dziewczyna wyjawia mu, że chronienie go jest jej misją i teraz nareszcie może to robić otwarcie, bez zawracania sobie głowy utrzymywaniem pozorów.
0,000 głosów
Monster Musume no Iru Nichijou

Monster Musume no Iru Nichijou (2015)
nowośćAnime

Komedia RomansPokaż opis
Trzy lata temu świat dowiedział się, że harpie, centaury, dziewczyny z kocimi uszami i cała reszta tych niesamowitych stworzeń to nie fikcja literacka, a najprawdziwsza prawda – do tego wyposażona w łuski, pióra, rogi i pazury. Dzięki projektowi „Międzygatunkowej Wymiany Kulturalnej”, te niegdyś mityczne istoty przystosowały się do życia w społeczeństwie, albo przynajmniej próbują to zrobić. Świat nieszczęśliwego nastolatka, Kurusu Kimihito, wywraca się do góry nogami, kiedy zostaje on włączony do programu jako „ochotnik”. Do jego domu wprowadza się wężo-podobna lamia o imieniu Miia, on zaś ma dopilnować, by udało jej się zaaklimatyzować do nowego życia.
9,504 głosy
Hidan no Aria

Hidan no Aria (2011)
nowośćAnime

SensacyjnyPokaż opis
Kinji Tooyama uczęszcza do specjalnej szkoły dla młodych detektywów zwanych Butei. Chłopak ten odziedziczył po swoich przodkach specjalną cechę (Hysteria Mode), dzięki której zyskuje nadnaturalne zdolności. Kinji jednak nie lubi z tego korzystać i preferuje ciche życie przeciętnego ucznia. Wszystko jednak ulega zmianie kiedy chłopak nieomal pada ofiarą zamachu bombowego. Razem z Arią Kanzaki - jedną z najlepszych Butei w szkole postanawiają odkryć tożsamość tajemniczego terrorysty.
8,502 głosy
Toradora!

Toradora! (2008)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Mimo spokojnego temperamentu, Takasu Ryuji jest uważany za osobę co najmniej straszną dzięki jego niezbyt dobrze odziedziczonym oczom. Nowy rok szkolny przynosi zmiany w składzie klasy i Ryuji ląduje na jednym wydziale razem ze swoim najlepszym przyjacielem, Kitamurą Yusaku oraz dziewczyną która mu się podoba - Kushiedą Minorin. Niestety, wraz z Kushiedą do klasy dołącza Aisaka Taiga zwana Kieszonkowym Tygrysem (Palmtop Tiger) ze względu na swój wyjątkowo niski wzrost i wybuchowy temperament. Dwójka bohaterów wpadając na siebie nienawidzi się od pierwszego wejrzenia. Lecz kiedy Ryuji odkrywa list miłosny od Taigi omyłko dostarczany do niego zamiast Kitamury, a Taiga odkrywa że Ryuji sekretnie podkochuje się w Minorin, oboje postanawiają pomóc sobie nawzajem aby zbliżyć się do ukochanych osób. Szczególnie, że oboje mieszkają od siebie dosłownie na wyciągnięcie ręki
0,000 głosów
Break Blade Movie (2010-2011)

Break Blade Movie (2010-2011) (0)
nowośćAnime

Pokaż opis
Małe pustynne królestwo Krisna znajduje się właśnie na skraju wojny z sąsiednimi Atenami. W tym czasie król Hodr wzywa z prowincji swojego przyjaciela z czasów szkolnych, Rygarta Arrowa. Czego władca może chcieć od zwykłego rolnika, który w dodatku jako jeden z niewielu w tym świecie nie potrafi używać magii, przez co inni traktują go jak odmieńca? Nikt nie przypuszcza, iż to właśnie brak umiejętności magicznych przyczyni się do tego, że główny bohater zasiądzie za sterami antycznego robota, znalezionego niedawno podczas wykopalisk archeologicznych, którego nie jest w stanie obsługiwać żaden inny pilot. Czy trzymający się z dala od kłopotów Rygart chętnie włączy się w walkę? Oczywiście że nie – potrzebny jest odpowiedni powód. Ten jednak znajduje się bardzo łatwo w momencie, gdy przyjaciel informuje go o warunkach ewentualnej kapitulacji. Jednym z nich i, co gorsza, nieoficjalnym jest egzekucja całej rodziny królewskiej, do której należy również młoda królowa, Sigyn – jedyna w szkolnym kwartecie przedstawicielka płci żeńskiej. Kwartecie? Tak, przyjaciele trzymali się we czwórkę. Na nieszczęście Zess, z pochodzenia Ateńczyk prowadzi właśnie elitarny oddział, który ma przekonać Hodra do kapitulacji…
0,000 głosów
Gakusen Toshi Asterisk (2015-2016)

Gakusen Toshi Asterisk (2015-2016) (0)
nowośćAnime

Pokaż opis
W XX wieku świat został zniszczony wskutek deszczu meteorytów. Jednakże przyniósł on nowy pierwiastek, Manę, a także pojawiła się grupa ludzi posiadających niezwykłe zdolności, Pokolenie Star Pulse. Kontrolująca świat Integrated Enterprise Foundation stworzyła pływające miasto Rikka, znane też jako Asterisk. Znajduje się tam 6 akademii zacięcie konkurujących o zwycięstwo w Star Warrior Festivals. Aby spełnić swoje życzenie, Ayato Amagiri przenosi się na prośbę przewodniczącej samorządu do Akademii Seidoukan. Od razu wywołuje gniew Julis-Alexii von Riessfelt i staje z nią do pojedynku. Ayato wkrótce poznaje inne zawodniczki, a także okazuje się, że chęć zwycięstwa sprawia, że uczestnicy muszą być ostrożni nie tylko podczas turnieju.
0,000 głosów
Code Breaker

Code Breaker (2012)
nowośćAnime

Fantasy Komedia Akcja AnimePokaż opis
Jadąc pewnego razu autobusem, Sakura Sakurakouji spogląda za okno, a jej oczom ukazuje się widok ludzi trawionych błękitnymi płomieniami oraz chłopaka w jej wieku, który nietknięty stoi pośród nich. Następnego dnia dziewczyna wraca na miejsce zdarzenia, jednak nie ma tam nic niezwykłego – żadnych spalonych ciał, czy choćby najmniejszego dowodu, iż wydarzyła się tam potworna zbrodnia. Kiedy dociera do szkoły okazuje się, że do jej klasy dołączył nowy uczeń, Rei Oogami, wyglądający łudząco podobnie do typka, którego widziała dzień wcześniej. Dziwnym zwyczajem chłopak nosi czarną rękawiczkę tylko na swojej lewej dłoni. Później wychodzi na jaw, iż jest Code Breakerem, Łamiącym Zasady, jednym z "tych, którzy nie istnieją". Na pierwszy rzut oka wydaje się on bezwzględnym mordercą działającym według zasady "oko za oko, zło za zło", jednak Sakurakouji, zdeterminowana w swym myśleniu, że zabijanie jest złe, postanawia zrobić co w jej mocy, aby przemówić mu do rozumu i dotrzeć do jego skutego lodem serca.
8,789 głosów
Koe no Katachi

Koe no Katachi (2016)
nowośćKształt Twojego głosu

Dramat AnimePokaż opis
Ishida Shouya dręczy głuchoniemą dziewczynę, Nishimiyę Shouko, przez co jest ona zmuszona przenieść się do innej szkoły. W rezultacie, jest on bojkotowany w szkole i nielubiany. Nie ma przyjaciół i planów na przyszłość. W anime ukazuje się nam jego drogę do wyjścia na prostą.
10,003 głosy
Boruto: Naruto the movie

Boruto: Naruto the movie (2015)
nowośćAnime

Fantasy Przygodowy AnimePokaż opis
Syn przywódcy wioski Kanoha - Boruto nie ma zbyt dobrych relacji z ojcem. Chcąc przewyższyć go siłą, udaje się na nauki do największego rywala opiekuna, Sasuke.
10,003 głosy
Yaiba - Legendarny Samuraj

Yaiba - Legendarny Samuraj (1993)
nowośćKen'yū Densetsu Yaiba

Fantasy Komedia AnimePokaż opis
Yaiba Kurogane mieszka w lesie ze swoim ojcem, spędzając dni na treningach, by kiedyś zostać najlepszym i najsławniejszym samurajem na świecie. Pewnego dnia zostaje wysłany do Japonii i nie dość, że musi się zmierzyć z dziwacznym tworem jakim jest cywilizacja, to jeszcze będzie musiał stawić czoła potężnemu wrogowi, który chce zniszczyć świat... Serial opiera się na motywie znanym z "DragonBalla" - bohaterowie podróżują po świecie i zbierają kolorowe kulki, by ocalić świat; ten serial jest jednak docelowo przeznaczony dla dzieci.
10,001 głos
Atak Tytanów

Atak Tytanów (2013)
nowośćShingeki no kyojin

Akcja Dramat Fantasy AnimePokaż opis
W otoczonym wysokim murem mieście ostatni ocaleni starają się przetrwać ataki olbrzymów, które od wieków nękają ludzkość. Gdy pewnego razu potwory wdzierają się do miasta, jedną z wielu ofiar jest matka nastoletniego Erena. Chłopak poprzysięga zemstę i wraz z najbliższymi przyjaciółmi, Mikasą i Arminem dołącza do oddziałów obronnych. Kilka lat później młodzi żołnierze kończą szkolenie i właśnie mają dołączyć do jednej z jednostek specjalnych, gdy niespodziewanie olbrzymy ponownie atakują.
9,754 głosy
Boso przez Hiroszimę 2

Boso przez Hiroszimę 2 (1986)
nowośćHadashi no Gen 2

Dramat Historyczny Akcja AnimePokaż opis
Od czasu zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę minęło kilka lat. Gen i jego rodzina starają się przetrwać w powojennej rzeczywistości.
0,000 głosów
Boso przez Hiroszimę

Boso przez Hiroszimę (1983)
nowośćHadashi no Gen

Dramat Historyczny Anime AkcjaPokaż opis
Gen Nakaoka mieszka z rodziną w Hiroszimie podczas II wojny światowej. 6 sierpnia 1945 roku na miasto spada bomba atomowa.
0,000 głosów
One Punch Man

One Punch Man (2015)
nowośćAnime

Akcja Fantasy Komedia Satyra Sci-fi Sztuki walkiPokaż opis
Wszystko w młodzieńcu o imieniu Saitama krzyczy „PRZECIĘTNIAK!” – poczynając od pozbawionej ekspresji twarzy, poprzez łysą głowę, a na nieimponującej posturze kończąc. Jednakże ten przeciętnie wyglądający gość tak naprawdę wiedzie dość nieprzeciętne życie – tak naprawdę jest superbohaterem szukającym silnych przeciwników, z którymi mógłby się zmierzyć! Ma jednak pewien problem, za każdym razem kiedy znajduje kogoś wyglądającego na godnego oponenta, powala go jednym ciosem! Czy będzie on w stanie w końcu znaleźć złoczyńcę stanowiącego dla niego jakieś wyzwanie?
10,001 głos
Gantz: O

Gantz: O (2016)
nowośćAnime

Animowany Dramat Fantasy Horror Sci-fi Thriller AnimePokaż opis
Raz już umarli, a teraz znowu stają w twarzą w twarz ze śmiercią. Aby przetrwać, muszą nauczyć się współpracować. Film w technologi 3DCG na podstawie mangi Osaka Arc. Grupa niedawno zmarłych osób zostaje wskrzeszona i wyposażona w najnowszą broń do walki z potworami. Od ich współpracy zależy przyszłość Tokio i Osaki.
0,000 głosów
Fune wo Amu

Fune wo Amu (2016)
nowośćAnime

Dramat Obyczajowy RomansPokaż opis
Trwają prace nad publikacją nowego słownika zatytułowanego Wielkie Fragmenty. Mitsuya Majime, pracownik działu do spaw sprzedaży Genbu Shobo, zostaje zrekrutowany do działu słownikowego przez Kouheia Arakiego, redaktora i weterana branży, który planuje w najbliższym czasie przejść na emeryturę. Dział ten jest prześmiewczo zwany przez innych pracowników biura „pieniądzożernym robakiem”, jednak niezrażony tym Mitsuya kontynuuje swoją ciężką pracę, pragnąc za pomocą wytrwałości oraz poświęceniu słowu pisamenu, zostać w przyszłości świetnym redaktorem. Co prawda nie jest on przesadnie towarzyski, braki te jednak nadrabia za niego jego współpracownik, wygadany Masashi Nishioka.
0,000 głosów
Pokémon: Seria XYZ

Pokémon: Seria XYZ (2015)
nowośćPocket Monsters The Series: XYZ

Anime PrzygodowyPokaż opis
W Pokemon XYZ Ash, Pikachu, Serena oraz rodzeństwo z miasta Lumiose Clemont i Bonnie, kontynuują swoją podróż przez region Kalos. Będą zagłębiać się w tajemniće Mega Ewolucji i transformacji Greninj Asha, stawią czoło przepowiedni o zniszczeniu Kalos i związanym z nią legendarnym Pokemonen Zygarde. Ostatni sezon "Pokemon XY: Przygody Kalos" wyemitowany na przełomie lipca i sierpnia 2016 roku, zgromadził przed telewizorami 360 tysięcy widzów. Czy nowy sezon będzie równie popularny? Premierowe odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie Disney XD, albo na naszej stronie trochę poźniej.
0,000 głosów
Medabots

Medabots (2001)
nowośćAnime

Przygodowy Sci-fi AnimePokaż opis
W przyszłości dzieciom znudziły się zwykłe zabawki. Zamiast nich do obiegu wprowadzono roboty wyposażone w sztuczną inteligencję zwane Medabotami. Stały się one tak popularne, że założono ligę walk tychże robotów. Serial opowiada o perypetiach jednego z takich dzieciaków - Ikki'ego. Jego największym marzeniem jest zdobycie pucharu ligi Medabotów.
8,333 głosy
Final Fantasy XV: Gwardia Królewska

Final Fantasy XV: Gwardia Królewska (2016)
nowośćKingsglaive: Final Fantasy XV

Dramat Fantasy Sci-fi Anime PrzygodowyPokaż opis
Obraz ukazuje kulisy podpisania traktatu pokojowego pomiędzy Królestwem Lucis a Imperium Niflheimem. Umowa okazuje się jednak jedynie pretekstem do inwazji tego drugiego na nieprzygotowane królestwo Regisa.
9,001 głos