Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (768)
Ostatnio dodane
Aishiteruze Baby

Aishiteruze Baby (2004)
nowośćAnime

Dramat Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Siedemnastoletni Kippei wiedzie naprawdę przyjemne życie. Nie przejmuje się nadmiernie szkołą, korzysta za to z tego, że natura uczyniła go przystojnym i spędza dnie na mniej lub bardziej zaawansowanych flirtach z licznymi dziewczętami. Krótko mówiąc, dobrze się bawi. Pewnego dnia jednak po powrocie do domu zastaje niespodziewanego gościa. Znacznie młodsza siostra jego matki, pogrążona w depresji po śmierci męża, uciekła, nie pozostawiając żadnej wiadomości… Pozostawiając za to pięcioletnią córeczkę, która niniejszym została przekazana pod opiekę najbliższej rodziny – nieco tym wszystkim zaszokowanej. Trzeba jednak podjąć jakieś decyzje i familia uznaje, że to doskonała okazja, by trochę usadzić prowadzącego zbyt bujne życie towarzyskie Kippeia. On to właśnie ma zaopiekować się małą Yuzuyu… Szybko udaje mu się zdobyć jej zaufanie i uczucie, a sam autentycznie się do niej przywiązuje i stara się jak najlepiej wykonywać obowiązki „zastępczej matki”. Nie jest to łatwe, kiedy trzeba nauczyć się gotować i szykować kunsztowne drugie śniadanie, spieszyć po szkole, by odebrać małą z przedszkola, a przede wszystkim spędzać z nią każdą wolną chwilę. W dodatku teraz właśnie pojawia się dziewczyna, na której naszemu bohaterowi zaczyna naprawdę zależeć...
9,805 głosów
Air Gear

Air Gear (2006)
nowośćAnime

Komedia Sportowy AnimePokaż opis
W niedalekiej przeszłości daleko idąca miniaturyzacja pozwoliła opracować napęd do nowego rodzaju rolek. Wynalazek ten, nazwany Air Treck, dał początek nowej subkulturze młodzieżowej – Storm Riders. Liczne zespoły zaczęły nie zawsze w pełni sportową walkę o wpływy. Ikki Minami, zwany przez członków swojego gangu Baby Face, mieszka z czterema siostrami Noyamano. Pewnego dnia odkrywa, że należą one do Sleeping Forest, tajemniczego i znanego głównie z opowieści zespołu. Wydarzenie to stanowi dla niego pierwszy krok w niebezpiecznym świecie Air Trecka, gdzie stawką w rywalizacji może być sprzęt, wpływy, sława, a czasem nawet życie.
10,003 głosy
Piekło i niebo

Piekło i niebo (2004)
nowośćTenjou Tenge

Akcja AnimePokaż opis
Jeśli lubicie brutalne walki i seksowne dziewczyny, ten serial jest dla Was! Soichiro Nagi i Bob Makihara, świeżo upieczeni adepci Akademii Todo, chcą za pomocą pięści podporządkować sobie wszystkich w nowej szkole. Tak zaczyna się niebanalna fabuła serialu, który z każdym odcinkiem jest coraz ciekawszy. Rewelacyjne efekty slow motion jeszcze bardziej uatrakcyjniają oglądanie Tenjo Tenge... [opis dystrybutora]
10,001 głos
Noir

Noir (2001)
nowośćAnime

Dramat Przygodowy Akcja AnimePokaż opis
Akcja Noir dzieje się w nieodległej przyszłości. Mireille jest młodą kobietą, będącą jednym z najbardziej utalentowanych zabójców na świecie. Pewnego dnia otrzymuje e-mail z nazwiskiem następnego celu: Kirika Yumura. Do listu dołączone jest zdanie, "Dołącz do mnie na pielgrzymkę ku przeszłości" oraz melodia, którą odgrywał zegarek jej ojca, gdy rodzice Mireille zostali zamordowani. Ostatecznie Mireille, której rodzice zostali zabici przez tajemniczego zabójcę oraz Kirika, cierpiąca na amnezje, łączą swe wysiłki, by odkryć tajemnice przeszłości, pracując jednocześnie jako płatne zabójczynie. Noir koncentruje się raczej na budowie nastroju i rozwoju fabuły, niż na spektakularnych strzelaninach i wielkich eksplozjach. Dlatego jest to raczej opowieść dla widzów przyzwyczajonych do konwencji anime, w której częste są zwolnienia akcji, mające na celu zbudowanie atmosfery, a niektórym wydające się tylko niepotrzebnymi "dłużyznami". Seria składa się z 26 odcinków.
9,002 głosy
Naruto Shippuuden Movie 2 Kizuma

Naruto Shippuuden Movie 2 Kizuma (2007)
nowośćBonds

Komedia Przygodowy Akcja Anime PełnometrażowyPokaż opis
Tajemnicza grupa shinobi przeprowadza niespodziewany atak na osadę Konoha-gakure, która w wyniku tego odnosi wielkie straty. Widmo kolejnej Wielkiej Wojny Ninja może się urzeczywistnić. Sasuke, wciąż nukenin (ninja, który porzucił swoją osadę) z Konohy, kolejny raz pojawia się przed Naruto w nieznanym miejscu, aby zapobiec takiemu biegowi wydarzeń.
6,504 głosy
Oban Star Racers

Oban Star Racers (2006)
nowośćŌban Star-Racers

Przygodowy Akcja Sci-fi AnimePokaż opis
Anime przenosi nas w czasy pokoju na Ziemii - rok 2082. Nasza planeta zostaje zaproszona na Wielki Wyścig na Oban - nagrodą jest spełnienie jakiegokolwiek jednego życzenia zwycięzcy.
8,508 głosów
Shin-Chan

Shin-Chan (1992)
nowośćCrayon Shin-chan

Familijny Komedia AnimePokaż opis
Shin-Chan, to na pozór grzeczny pięciolatek, lecz w rzeczywistości jest on chłopczykiem z niewyczerpanymi pokładami energii, które często dają się we znaki jego rodzicom, a także przyjaciołom i nauczycielom z przedszkola "Wesoły królik", do którego uczęszcza. Jego jedyną bratnią duszą, oraz osobą po której Shin odziedziczył swój talent do rozrabiania, to dziadek Gary. Mimo swojego podeszłego wieku, dziadek, tak jak Shin, jest wciąż pełen energii. Serial jest pełen zabawnych gagów i tekstów, które potrafią do bólu rozśmieszyć.
9,0011 głosów
Naruto OVAs

Naruto OVAs (2004)
nowośćAnime

Akcja Przygodowy Sztuki walki AnimePokaż opis
Debiutancka Dziewiątka plus Drużyna Guya bierze udział w zawodach sportowych, w których zwycięska drużyna otrzymuje jeden cały tydzień wolny od misji. Niestety Naruto, naprawdę musi iść do łazienki, zmuszając go, aby powtórzył chodzenie do łazienki między grami, tylko by każda próba była udaremniona przez jednego z pozostałych ninja, którzy są w większości nieświadomi jego stanu. W końcu Naruto wygrywa sztafetę, dzięki czemu Drużyna 7 wygrywa wakacja, tylko by Naruto zepsuł to uwalniając jego wnętrzności, napawając wszystkich obrzydzeniem.
6,673 głosy
Naruto Shippuuden: Movie 1

Naruto Shippuuden: Movie 1 (2007)
nowośćAnime

Komedia Przygodowy Akcja Anime PełnometrażowyPokaż opis
Demony zamierzają zniszczyć świat. Jedynym sposobem, by je powstrzymać jest 'zamknięcie' potworów w człowieku. Shion, pochodząca z Kraju Demonów posiadła tę umiejętność. Potrafi także ożywiać demony i przewidywać śmierć ludzi. Pewnego dnia dziewczyna przewiduje śmierć Naruto, który postanawia nie poddać się i rozpoczyna walkę o swoje życie...
4,002 głosy
Naruto Movie 3

Naruto Movie 3 (2006)
nowośćAnime

Fantasy Przygodowy Komedia obyczajowa AnimePokaż opis
Naruto, Kakashi, Sakura i Lee mają za zadanie przetransportować podróżującego po świecie "zepsutego" księcia z kraju Księżyca (który znajduje się na wyspie Półksiężyca na południowym morzu) do jego ojczyzny. Władca kupuje cyrk i szczęśliwy wypływa, natomiast "Kopiujący ninja" i jego podopieczni ochraniają monarchę jak i jego nowy zakup. Trzej tajemniczy ninja mają zamiar pomieszać im szyki.
4,003 głosy
Naruto the Movie 2

Naruto the Movie 2 (2005)
nowośćAnime

Dramat Fantasy Komedia Przygodowy Akcja Anime PełnometrażowyPokaż opis
Naruto, Sakura oraz z Shikamaru będąc na rutynowej misji napotykają nieznane siły pustoszące okolice. Wojownicy z którymi się mierzą są jak zombie pod dowództwem garstki ludzi mających moce i umiejetności porównywalne z technikami ninja, lecz ich siła pochodzi z innego źródła. Czego poszukuja ci wojownicy z innej krainy, skąd biorą moc i do czego jest im potrzebny tajemniczy przedmiot którego poszukują? Grupa młodych ninja będzie musiała odkryć całą prawdę kryjąca się motywami przeciwnika, a być może zyskają silnego sprzymierzeńca.
10,001 głos
Naruto movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô

Naruto movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô (2004)
nowośćAnime

Komedia Przygodowy Akcja Anime PełnometrażowyPokaż opis
Naruto Uzumaki jest początkującym Ninja, mieszkającym w wiosce Konoha, należąca do Krainy Ognia. Jest Genin'em, który niedawno ukończył Akademię Ninja, ale śni by stać się wielkim Hokage. Jego marzenia spełniają się, kiedy wyrusza na misję pod dowództwem Kakashi'ego wraz z Sasuke Uchiha i Sakura Haruno. Ich zadanie polega na ochronie egocentrycznej aktorki Yukie Fujimi, która gra w filmie pt: 'The Adventures of Princess Fuun (Wind and Clouds)'. Finałowe sceny filmu mają być kręcone w Krainie Śniegu, która jest pokryta wiecznym lódem. Jest to mały kraj, ale dzięki Sousetsu Kazahana stał się bezpiecznym miejscem. Jednakże 10 lat temu stała się tragedia. Młodszy brat Sousetsu - Dotou Kazahana, wywołał bunt i przejął władzę w kraju. Sousetsu w chwili śmierci wręczył swojej jedynej córce - Koyuki wisiorek zrobiony z kryształów lodu. Naruto i cała drużyna zabierają marudzącą aktorkę do tej krainy. Po drodze zostają zaatakowani przez Ninja Śniegu i wychodzi na jaw związek między Yukie i Koyuki.
0,000 głosów
Bleach Saien

Bleach Saien (2004)
nowośćAnime

AnimowanyPokaż opis
Bleach Saien został dopasowany do wersji tgz. "musicalu Rockowego"Grupa "Pierrot" zrobiła także 2 inne spektakle na podstawie mangi/animebleach które nie miały zbyt wiele wspólnego z fabuła anime Musical był kierowany przez Takuye Hiramitsu scenariusz zaś napisał Shosi Tama utwory które występują w musicalu są oryginalne i nie pochodzą z anime.
10,002 głosy
Dance in the Vampire Bund

Dance in the Vampire Bund (2010)
nowośćAnime

Dramat Fantasy Horror Komedia Akcja Romans AnimePokaż opis
Miało być strasznie, po pierwszym odcinku jest... dosyć ciekawie. „Dance in the Vampire Bund” oparty na mandze Mozumiego Tamakiego w swojej pierwszej odsłonie jest parodią popularnych talk-show nadawanych w porze popołudniowej przerwy na kawę. Program o szumnej nazwie „Waga Astrei” będącej odniesieniem do imienia córki Zeusa i Temidy, próbuje z pomocą zaproszonych do programu gości i widzów odpowiedzieć na pytanie: czy wampiry istnieją na prawdę w 21 wieku? W pierwszej chwili myślałem, że ktoś sobie ze mnie żartuje. Rozmazany obraz w telewizorze, miała być opowieść o wampirach i ich nieletniej królowej, a tu ktoś umieścił w ramówce talk-show... Na dodatek, po sześciu minutach pojawia się standardowy blok reklamowy w czasie emisji programu!
0,000 głosów
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa

Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa (2005)
nowośćAnime

Dramat Komedia Przygodowy Anime PełnometrażowyPokaż opis
Bohaterami są dwaj bracia Alphonse i Edward, synowie utalentowanego alchemika. Niestety, ich szczęście nie trwało długo. Po odejściu ojca bracia pozostali jedynie z matką. Kiedy ta umarła młodzi adepci alchemii zrobili coś, czego robić nie powinni - nie pomni praw rządzących alchemią usiłowali użyć jej na człowieku. Konsekwencje tego czynu były straszne. W wypadku Alphonse stracił ciało i tylko cudem jego bratu udało się zatrzymać jego duszę w stojącej w pobliżu zbroi. Z kolei Edward stracił ... rękę i nogę. Akcja filmu kinowego rozpocznie się w Wiedniu w roku 1923, dwa lata po tym, jak Edward w magiczny sposób został przeniesiony do naszego świata zostawiając za sobą swojego brata. Nigdy o nim jednak nie zapomniał i kiedy dowiaduje się, że powiązana z nazistami grupa mistyków odkryła tajemnicze miejsce o nazwie Shambala umożliwiające podróż pomiędzy światami, postanawia włączyć się do akcji. Tymczasem w własnym świecie Alphonse również poszukuje sposobu na ponowne spotkanie z bratem.
10,001 głos
Dragon Ball Z : Najsilniejszy wojownik na Ziemi

Dragon Ball Z : Najsilniejszy wojownik na Ziemi (2009)
nowośćAnime

Akcja Dramat Fantasy KomediaPokaż opis
Genialny i zły naukowiec - dr Wheelo zapragnął zawładnąć światem. Gdy jego ciało zaczyna zawodzić - za pomocą Smoczych Kul wskrzesza swojego asystenta, dr Kochina - ten ma za zadanie odnaleźć najsilniejszego wojownika na ziemi po to by dr Wheelo mógł przejąć jego ciało.
9,002 głosy
Shin Captain Tsubasa

Shin Captain Tsubasa (1989)
nowośćAnime

Sportowy AnimePokaż opis
Akcja "Shin Captin Tsubasa" rozgrywa się podczas pucharu świata rozgrywanego we Francji. Po kilku sparingach rozegranych w Niemczech, reprezentacja Japonii pojawia się na mistrzostwach i staje w szranki z najlepszymi drużynami piłkarskimi.
7,502 głosy
Hikaru no GO

Hikaru no GO (1998)
nowośćヒカルの碁

Kryminał AnimePokaż opis
Pierwszy odcinek mangi ukazał się w roku 1998, ogółem wydano jej 23 tomy zawierające 189 rozdziałów, nie licząc 11 rozdziałów specjalnych. Anime stworzone na podstawie mangi liczy 75 półgodzinnych odcinków, dwa noworoczne odcinki specjalne i przeszło godzinny odcinek opowiadający o wydarzeniach po zakończeniu serii.
5,003 głosy
Sekirei

Sekirei (2008)
nowośćAnime

Akcja Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Minato Sahashi przeciętny zdolny młodzieniec po raz drugi nie dostaje się do wymarzonej uczelni. Przez co w rezultacie wszyscy zaczynają uważać go za idiotę i nieudacznika. Po rozmowie ze swoja zawiedzioną tą sytuacja mamą spotyka nagle wpadającą na niego dziewczynę o imieniu Musubi, która ucieka będąc atakowana przez kilka kobiet. Przez splot wypadków zaczynają razem ucieczkę. Okazuje się że Musubi to tak zwana Ashikabi jedna z tajemniczych 108 kobiet, która naturalnie przyciągają sztucznie stworzone kobiety zwane Sekirejami, po to by przy użyciu wszystkich sił stoczyć miedzy sobą walkę. Za całym tym zjawiskiem stoi tajemnicza korporacja MBI.
4,502 głosy
Zoku Natsume Yuujinchou

Zoku Natsume Yuujinchou (2009)
nowośćAnime

Fantasy AnimePokaż opis
As with its prequel, Zoku Natsume Yuujinchou is about Takashi Natsume, a boy who has had the ability to see youkai since he was young, and his bodyguard youkai Madara, nicknamed Nyanko-sensei. Natsume attempts to return names written in his "Book of Friends" (which he inherited from his grandmother Reiko) to youkai in his village. Throughout these adventures, he meets some youkai that are friendly, some that want to steal the Book, and some that want to kill him, as Natsume learns about himself and his relationship with these mysterious beings along the way.
9,002 głosy