Anime

Dodaj

Wyniki (709)
Ostatnio dodane
Dragon Ball Super

Dragon Ball Super (2015)
nowośćドラゴンボール超

Akcja Anime Dramat Fantasy Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Trzeci, co do chronologii wydarzeń japoński serial anime Dragon Ball, jego akcja rozgrywa się podczas dziesięciu lat pokoju pomiędzy pokonaniem Majin Bū a Tenka-ichi Budōkai 28.
8,0010 głosów
Blame!

Blame! (2017)
nowośćAnime

Anime Sci-fiPokaż opis
Tajemniczy samotnik Killy szukający genu sieciowego trafia do zagrożonej wioski i zgadza się pomóc w realizacji planu, który może uratować jej mieszkańców.
0,000 głosów
Glitter Force

Glitter Force (2012)
nowośćSmile PreCure!

Komedia AkcjaPokaż opis
Kraina baśni Märchenland zostaje zaatakowana przez złego imperatora Pierrota. Wróżka Candy zostaje wysłana na Ziemię w poszukiwaniu legendarnych Pretty Cure. Nowo przebudzone wojowniczki stają przed zadaniem zebrania skradzionych Decorów i pokonania Królestwa Bad End, którego wysłannicy pragną doprowadzić świat do jak najgorszego zakończenia.
0,000 głosów
Boruto: Naruto the movie

Boruto: Naruto the movie (2015)
nowośćAnime

Fantasy Przygodowy AnimePokaż opis
Syn przywódcy wioski Kanoha - Boruto nie ma zbyt dobrych relacji z ojcem. Chcąc przewyższyć go siłą, udaje się na nauki do największego rywala opiekuna, Sasuke.
10,003 głosy
Yaiba - Legendarny Samuraj

Yaiba - Legendarny Samuraj (1993)
nowośćKen'yū Densetsu Yaiba

Fantasy Komedia AnimePokaż opis
Yaiba Kurogane mieszka w lesie ze swoim ojcem, spędzając dni na treningach, by kiedyś zostać najlepszym i najsławniejszym samurajem na świecie. Pewnego dnia zostaje wysłany do Japonii i nie dość, że musi się zmierzyć z dziwacznym tworem jakim jest cywilizacja, to jeszcze będzie musiał stawić czoła potężnemu wrogowi, który chce zniszczyć świat... Serial opiera się na motywie znanym z "DragonBalla" - bohaterowie podróżują po świecie i zbierają kolorowe kulki, by ocalić świat; ten serial jest jednak docelowo przeznaczony dla dzieci.
10,001 głos
Atak Tytanów

Atak Tytanów (2013)
nowośćShingeki no kyojin

Akcja Dramat Fantasy AnimePokaż opis
W otoczonym wysokim murem mieście ostatni ocaleni starają się przetrwać ataki olbrzymów, które od wieków nękają ludzkość. Gdy pewnego razu potwory wdzierają się do miasta, jedną z wielu ofiar jest matka nastoletniego Erena. Chłopak poprzysięga zemstę i wraz z najbliższymi przyjaciółmi, Mikasą i Arminem dołącza do oddziałów obronnych. Kilka lat później młodzi żołnierze kończą szkolenie i właśnie mają dołączyć do jednej z jednostek specjalnych, gdy niespodziewanie olbrzymy ponownie atakują.
9,502 głosy
Boso przez Hiroszimę 2

Boso przez Hiroszimę 2 (1986)
nowośćHadashi no Gen 2

Dramat Historyczny Akcja AnimePokaż opis
Od czasu zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę minęło kilka lat. Gen i jego rodzina starają się przetrwać w powojennej rzeczywistości.
0,000 głosów
Boso przez Hiroszimę

Boso przez Hiroszimę (1983)
nowośćHadashi no Gen

Dramat Historyczny Anime AkcjaPokaż opis
Gen Nakaoka mieszka z rodziną w Hiroszimie podczas II wojny światowej. 6 sierpnia 1945 roku na miasto spada bomba atomowa.
0,000 głosów
One Punch Man

One Punch Man (2015)
nowośćAnime

Akcja Fantasy Komedia Satyra Sci-fi Sztuki walkiPokaż opis
Wszystko w młodzieńcu o imieniu Saitama krzyczy „PRZECIĘTNIAK!” – poczynając od pozbawionej ekspresji twarzy, poprzez łysą głowę, a na nieimponującej posturze kończąc. Jednakże ten przeciętnie wyglądający gość tak naprawdę wiedzie dość nieprzeciętne życie – tak naprawdę jest superbohaterem szukającym silnych przeciwników, z którymi mógłby się zmierzyć! Ma jednak pewien problem, za każdym razem kiedy znajduje kogoś wyglądającego na godnego oponenta, powala go jednym ciosem! Czy będzie on w stanie w końcu znaleźć złoczyńcę stanowiącego dla niego jakieś wyzwanie?
10,001 głos
Gantz: O

Gantz: O (2016)
nowośćAnime

Animowany Dramat Fantasy Horror Sci-fi Thriller AnimePokaż opis
Raz już umarli, a teraz znowu stają w twarzą w twarz ze śmiercią. Aby przetrwać, muszą nauczyć się współpracować. Film w technologi 3DCG na podstawie mangi Osaka Arc. Grupa niedawno zmarłych osób zostaje wskrzeszona i wyposażona w najnowszą broń do walki z potworami. Od ich współpracy zależy przyszłość Tokio i Osaki.
0,000 głosów
Fune wo Amu

Fune wo Amu (2016)
nowośćAnime

Dramat Obyczajowy RomansPokaż opis
Trwają prace nad publikacją nowego słownika zatytułowanego Wielkie Fragmenty. Mitsuya Majime, pracownik działu do spaw sprzedaży Genbu Shobo, zostaje zrekrutowany do działu słownikowego przez Kouheia Arakiego, redaktora i weterana branży, który planuje w najbliższym czasie przejść na emeryturę. Dział ten jest prześmiewczo zwany przez innych pracowników biura „pieniądzożernym robakiem”, jednak niezrażony tym Mitsuya kontynuuje swoją ciężką pracę, pragnąc za pomocą wytrwałości oraz poświęceniu słowu pisamenu, zostać w przyszłości świetnym redaktorem. Co prawda nie jest on przesadnie towarzyski, braki te jednak nadrabia za niego jego współpracownik, wygadany Masashi Nishioka.
0,000 głosów
Pokémon: XY

Pokémon: XY (2013)
nowośćPocket Monsters XY

Komedia Przygodowy Sci-fi AnimePokaż opis
Ash i Pikachu rozpoczyna podróż do Miare City w centrum regionu Kalos. Tam odkryją nowego pokemona, którego nigdy wcześniej nie widzieli.
9,7114 głosów
Medabots

Medabots (2001)
nowośćAnime

Przygodowy Sci-fi AnimePokaż opis
W przyszłości dzieciom znudziły się zwykłe zabawki. Zamiast nich do obiegu wprowadzono roboty wyposażone w sztuczną inteligencję zwane Medabotami. Stały się one tak popularne, że założono ligę walk tychże robotów. Serial opowiada o perypetiach jednego z takich dzieciaków - Ikki'ego. Jego największym marzeniem jest zdobycie pucharu ligi Medabotów.
8,333 głosy
Final Fantasy XV: Gwardia Królewska

Final Fantasy XV: Gwardia Królewska (2016)
nowośćKingsglaive: Final Fantasy XV

Dramat Fantasy Sci-fi Anime PrzygodowyPokaż opis
Obraz ukazuje kulisy podpisania traktatu pokojowego pomiędzy Królestwem Lucis a Imperium Niflheimem. Umowa okazuje się jednak jedynie pretekstem do inwazji tego drugiego na nieprzygotowane królestwo Regisa.
9,001 głos
Seoul Station

Seoul Station (2016)
nowośćAnime

Anime Horror AnimowanyPokaż opis
Kilka grup ludzi próbuje przetrwać pandemię zombie w Seulu......................................................................
0,000 głosów
One Piece Film: Gold

One Piece Film: Gold (2016)
nowośćAnime

Akcja Komedia Przygodowy AnimePokaż opis
Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na podbój Gran Tesoro, światyni hazardu.............................................
0,000 głosów
Ergo proxy

Ergo proxy (2006)
nowośćAnime

Horror Przygodowy Sci-fi AnimePokaż opis
W świecie, gdzie ludzie i roboty wzajemnie ze sobą koegzystują istnieje tajemnicze miasto zwane "Romudo". Dzięki całkowitej kontroli, wydaje się ono być wręcz utopijnym rajem, w którym jakiekolwiek uczucia nie mają większego znaczenia. Lecz ten sielankowy krajobraz wkrótce zostaje zakłócony, a to za sprawą serii tajemniczych morderstw. Meyer Ril, inspektor Citizen Information Board zostaje przydzielona do rozwiązania tegoż śledztwa. Wnikliwe postępowanie prowadzi ją wprost do odkrycia makabrycznej tajemnicy, jaką jest "Przebudzenie". Odtąd jej życie, jak i mieszkańców Romudo ulegnie już na zawsze całkowitej zmianie
6,001 głos
Magi: The Labyrinth of Magic

Magi: The Labyrinth of Magic (2012)
nowośćAnime

Przygodowy Fantasy AnimePokaż opis
Aladdin, główny bohater serii, podróżuje przez pustynną krainę z magicznym fletem o niezwykłej mocy – potrafi on przywołać dżinna o imieniu Ugo. Dżinn ma ogromne, muskularne ciało, ale fakt, że nie może wyjąć swojej głowy z fletu nadaje mu bezgłowy wygląd i często wzbudza strach wśród ludzi. Pewnego dnia, podczas swojej wędrówki, Aladdin spotyka Alibabę, pozornie chciwego i powściągliwego młodego człowieka, który stara się wzbogacić. Uświadamia on sobie, że Ugo byłby potężnym sprzymierzeńcem do przeszukania pobliskiej budowli zwanej Dungeon (jap. 迷宮 Danjon?, pl. labirynt) wypełnionej skarbami. Gdy razem napotykają na swojej drodze różne przygody, stają się prawdziwymi przyjaciółmi, wraz z Morgianną – niewolnicą z dalekiej krainy – uwolnioną przez nich od jej pana. Trójka bohaterów spotyka na swojej drodze innego dżinna i odnajduje wskazówki, które mogą być decydujące o tym, kto będzie rządzić światem.
8,388 głosów
Niebieski Egzorcysta

Niebieski Egzorcysta (2011)
nowośćAo no exorcist

Fantasy Akcja AnimePokaż opis
Świat składa się z dwóch połączonych ze sobą wymiarów: świata ludzi - Assiah i świata zwanego Gehenna zamieszkałego przez demony. Zwykle oddziaływanie pomiędzy tymi wymiarami jest niemożliwe, ale demony mogą przechodzić do świata ludzi jeżeli opętają przedmioty lub mieszkańców Assiah. Jednakże dla samego Szatana nie jest to takie proste - w ludzkim świecie nie ma rzeczy zdolnej utrzymać jego moc. Rin Okumura jest synem tego piekielnego władcy, lecz na przekór planom ojca postanawia zostać egzorcystą i walczyć przeciwko siłom ciemności.
7,789 głosów
Fuuka

Fuuka (2017)
nowośćAnime

Dramat Okruchy życia Romans EcchiPokaż opis
Yuu Haruna właśnie przeprowadził się do miasta do starszych sióstr, po tym gdy ich rodzice wyjechali do Ameryki. Tego dnia został wysłany po kolację i nie wypuszczając komórki z ręki, wyruszył na miasto. Wtedy wpada na tajemniczą dziewczynę, Fuukę Akitsuki, której przypadkowo zobaczył majtki. Dziewczyna sądząc, że zrobił im zdjęcie, rozwala mu telefon. Następnego dnia składa papiery w nowej szkole, a potem udaje się na dach. Urzeczony znakomitym widokiem na miasto, szykuje wpis na Twitterze i zamierza dorzucić zdjęcie… Wtedy w kadrze zauważa Fuukę i niestety sam też zostaje zauważony, co kończy się stratą drugiego telefonu. Jak bardzo to spotkanie skomplikuje jego życie?
0,000 głosów