Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (20)
Ostatnio dodane
Walc z Baszirem

Walc z Baszirem (2008)
nowośćVals Im Bashir

Animowany Biograficzny Dokumentalny Dramat WojennyPokaż opis
Pewnego wieczoru w barze stary znajomy opowiada reżyserowi Ari'emu o powracającym koszmarze. Każdej nocy śni mu się, że jest ścigany przez 26 psów, zawsze przez tą samą ilość. Mężczyźni dochodzą do wniosku, że ma to związek z misją izraelskiej armii, w której brali udział, podczas pierwszej wojny domowej w Libanie, na początku lat 80tych. Ari jest zaskoczony, że nie ma żadnych wspomnień z tego okresu w jego życiu. Gnębiony tą zagadką postanawia spotkać się ze starymi przyjaciółmi i wypytać ich o masakrę w Libanie. Ari musi dowiedzieć się co naprawdę się stało, odkryć prawdę o tamtym wydarzeniu, ale również o sobie samym. Z czasem, gdy coraz bardziej zagłębia się w tą historię, jego pamięć zaczyna powracać, kreując przerażającą wizję i odkrywając przed nim okrutną prawdę, z którą przyjdzie mu się zmierzyć..
0,000 głosów
Shuumatsu no Izetta

Shuumatsu no Izetta (2016)
nowośćAnime

Akcja WojennyPokaż opis
Rok 1940, Imperium Germanii podbija Europę. Kolejnym celem na ich drodze do opanowana świata jest maleńkie państewko w Alpach – Elystadt. Historia przedstawiać będzie losy dwóch postaci: Izetty – ostatniej wiedźmy, władającej niezwykłą mocą – i księżniczki Fiine, która przygotowuje się do odparcia inwazji.
10,001 głos
Joker Game

Joker Game (2016)
nowośćAnime

Sensacyjny Szpiegowski Wojenny AkcjaPokaż opis
Rok 1937, czasy zanim jeszcze II Wojna Światowa rozpętała się na dobre. Historia ta przedstawi losy tajemniczej organizacji szpiegowskiej znanej jako „Agencja D”. Zostaje ona założona przez podpułkownika Yuuki z Cesarskiej Armii Japońskiej. Rekrutuje on wszelakich ludzi, niekoniecznie wojskowych, oraz szkoli ich na agentów specjalizujących się w sztuce manipulacji – hasłem przewodnim ich szkolenia jest „Nie zabijaj, nie daj się zabić, nie daj się pojmać”. Staną się oni później specjalną drużyną szybkiego reagowania przeciw wewnętrznym i zewnętrznym zagrożeniom. Jeden z agentów, Jirou Gamou, wyrusza na misję odzyskania sekretnych dokumentów zwanych „Czarnymi Notatkami”, zaś by tego dokonać będzie musiał zmierzyć się z siłami tak z, jak i spoza jego własnej organizacji.
0,000 głosów
Zrywa się wiatr

Zrywa się wiatr (2013)
nowośćKaze tachinu (aka The Wind Rises, Ветер крепчает)

Anime Biograficzny Dramat Romans Wojenny Historyczny PełnometrażowyPokaż opis
Film opowiada o życiu inżyniera Jiro Horikoshiego. Zaprojektował on samolot myśliwski Zero użyty do ataku na Pearl Harbor w czasie II wojny światowej.
10,003 głosy
Eureka Seven

Eureka Seven (2005)
nowośćAnime

Dramat Przygodowy Romans Sci-fi WojennyPokaż opis
14-letni chłopiec imieniem Renton bardzo pragnie dostać się do grupy Gekkostate, która przy użyciu mechów przeciwstawia się obecnym władzom. Pewnego dnia poznaje Eurekę młodą pilotkę grupy, której pomaga wyjść z opresji. Przyjęty zostaje do grupy i aby wykazać się w walce będzie musiał sporo ćwiczyć...
10,001 głos
Hellsing: The Dawn

Hellsing: The Dawn (0)
nowośćAnime

Fantasy Wojenny AkcjaPokaż opis
Jest wrzeńień 1944 gdy w Europie panuje II wojna światowa. Aby uzyskać przewagę na boisku, naziści eksperymentują z technologią sztucznych wampirów, lecz są jeszcze dalego od osiągnięcia i początkowego celu, ale nawet pośrednie etapy tych badań są wielkim zagrożeniem dla antyniemieckiej koalicji. W próbie powstrzymania nazistowskiego projektu i ochrony Anglii bierze udział obecny szeg aliantów Hellsing House - Si Arthur Hellsing - wysyła swoich najlepszych agentów - Walter C. Dornsa i Alucarda do okupowaniej przez Niemców Polsce, gdzie są prowadzone potworne eksperymenty.
0,000 głosów
Code Geass Hangyaku no Lelouch

Code Geass Hangyaku no Lelouch (2008)
nowośćAnime

Dramat Sci-fi WojennyPokaż opis
10 sierpnia 2010 r. Tego dnia Nowe Imperium Brytyjskie wypowiedziało wojnę Japonii. W czasie walk Brytania wykorzystała nowy rodzaj pojazdów bojowych: ciężko opancerzonych, człekokształtnych Rycerzy Mroku – Nightmare Frame. Mimo przewagi liczebnej, wojska Japonii nie miały szans na wygraną. Japonia została wcielona w skład kolonii Imperium Brytyjskiego. Jej nazwa została odebrana. Teraz jest Strefą Jedenastą, a jej mieszkańcy Jedenastostrefowcami. W roku 2017, siedem lat po wojnie, brytyjski student a jednocześnie wydziedziczony książę, Leoluch Lamperge, znudzony szkolnym życiem, urozmaica swój czas uprawiając nielegalne gry hazardowe. Mówiąc dokładniej - jest mistrzem szachów. Po pokonaniu kolejnego szlachcica, zostaje wplątany w walkę między wojskami Imperium a japońskim ruchem oporu. Uznany za rebelianta ma zostać rozstrzelany przez dawnego przyjaciela imieniem Kururugi Suzaku. Gdy ten odmawia, zostaje oskarżony o zdradę i rozstrzelany. Jedyną opcją ratunku jest teraz podpisanie kontraktu z tajemniczą dziewczyną, C.C. Moc, którą od Niej otrzymuje, pozwala narzucić swoją wolę każdemu, komu spojrzy w oczy. Z tą mocą, nazywaną Geass, prowadzi rebeliantów do ich pierwszego zwycięstwa. Czy dzięki posiadanej mocy i pomocy rebeliantów wydziedziczony książę dokona swojej zemsty? Droga, którą wybiera nie jest prosta, ani przyjemna. Zwyciężyć może jedynie posiadając silną armię i poparcie ludności, które nie tak łatwo jest zdobyć. Wizja przyszłości, w której decyzje jednostek wpływają na losy świata. Starcie nieugiętej woli z twardymi zasadami. Nieprzerwana akcja zawierająca zarówno elementy komiczne jak i tragiczne. Prawdziwa gratka dla fanów alternatywnej wizji przyszłości, jak również romansów czy akcji i epickich bitew. Nieodzownym elementem są tu „mecha” - potężne machiny bojowe. Warte polecenia nie tylko młodym fanom anime, ale również nieco starszej i bardziej wymagającej publice.
8,502 głosy
Niebieska Łódź Podwodna

Niebieska Łódź Podwodna (1998)
nowośćAo no roku gô

Przygodowy Wojenny Sci-fi AnimePokaż opis
Koniec XX wieku. Alternatywny. Wieksza czesc swiata znalazla sie pod woda. Ludzkosc zjednoczyla sie pod rzadami organizacji BLUE. W jej sklad wchodza okrety podwodne, które maja stawic czolo szalencowi, przez ktorego zginely miliony ludzi, a prawie caly swiat pochlonela niebieska glebia. Ale czy tak na prawde szaleniec, który pragnie zmienic swiat, jest szalony?.. Czy jego chec zmiany planety, na skraju zniszczenia, to tylko realizacja wlasnego planu, czy może proba ratunku dla ludzkosci?.. Czteroczesciowa seria OAV - Blue Submarine no 6 to anime niesamowicie udane. Majstersztyk bylych czlonkow Gainaxu - studia Gonzo. Niesamowicie zrealizowane, dopracowane do granic perfekcji zarowno pod wzgledem rysowania postaci, jak i efektow specjalnych, które to polaczenie daje zwalajacy z krzesla efekt!.. Dodatkowo niesamowita muzyka oraz efekty dzwiekowe. Serial ten składa się z 4 odcinków.
0,000 głosów
Royal Space Force

Royal Space Force (1987)
nowośćÔritsu uchugun: Oneamisu no tsubasa

Dramat obyczajowy Anime Animowany Dramat Obyczajowy Sci-fi Wojenny PełnometrażowyPokaż opis
Debiutancka produkcja Studia Gainax, będąca zarazem jednym z najlepszych dzieł tego zespołu. Alternatywny świat, zbliżony realiami do lat 50. ubiegłego wieku. Między mocarstwami trwa wyścig zbrojeń, mogący w każdej chwili przerodzić się w otwartą wojnę. Shirotsugu Ladhatt, młody obywatel królestwa Honneamise, próbuje zrealizować marzenie z dzieciństwa – siąść za sterami samolotu. Niestety, słabe oceny sprawiają, że zostaje przyjęty nie jako pilot, ale jako kosmonauta, do eksperymentalnych Królewskich Sił Kosmicznych. Przed Shirotsugu pojawia się niezwykła szansa – może zostać pierwszym człowiekiem w kosmosie… albo kolejną ofiarą propagandowego programu kosmicznego.
10,001 głos
Berserk

Berserk (2007)
nowośćAnime

Fantasy WojennyPokaż opis
Berserk to tytuł trochę starszy, ale wciąż bardzo znany i przez niektórych uznawany za kultowy. Opowiada o kompanii najemników, przemierzającej niewątpliwie fantastyczną, acz bynajmniej nie czarodziejską krainę, przywodzącą na myśl ogarnięte wojną trzydziestoletnią Niemcy. Spośród żołnierzy szczególną uwagę zwracają Griffith – przywódca drużyny, białowłosy przystojniak i mistrz taktyki, natchniony wizją, dla realizacji której zebrał wokół siebie cały oddział, Casca – oficer Griffitha i jedyna kobieta w oddziale, oraz Gats – ponury mistrz miecza, najemnik dosłownie wychowany na polach bitew. Prócz nich w intrygę wplątana jest większa liczba postaci, których rola jest jednak bardzo epizodyczna.
0,000 głosów
Break Blade

Break Blade (2010)
nowośćAnime

Dramat WojennyPokaż opis
Małe pustynne królestwo Krisna znajduje się właśnie na skraju wojny z sąsiednimi Atenami. W tym czasie król Hodr wzywa z prowincji swojego przyjaciela z czasów szkolnych, Rygarta Arrowa. Czego władca może chcieć od zwykłego rolnika, który w dodatku jako jeden z niewielu w tym świecie nie potrafi używać magii, przez co inni traktują go jak odmieńca? Nikt nie przypuszcza, iż to właśnie brak umiejętności magicznych przyczyni się do tego, że główny bohater zasiądzie za sterami antycznego robota, znalezionego niedawno podczas wykopalisk archeologicznych, którego nie jest w stanie obsługiwać żaden inny pilot. Czy trzymający się z dala od kłopotów Rygart chętnie włączy się w walkę? Oczywiście że nie – potrzebny jest odpowiedni powód. Ten jednak znajduje się bardzo łatwo w momencie, gdy przyjaciel informuje go o warunkach ewentualnej kapitulacji. Jednym z nich i, co gorsza, nieoficjalnym jest egzekucja całej rodziny królewskiej, do której należy również młoda królowa, Sigyn – jedyna w szkolnym kwartecie przedstawicielka płci żeńskiej. Kwartecie? Tak, przyjaciele trzymali się we czwórkę. Na nieszczęście Zess, z pochodzenia Ateńczyk prowadzi właśnie elitarny oddział, który ma przekonać Hodra do kapitulacji…
7,001 głos
Super Robot Wars OG: The Inspectors

Super Robot Wars OG: The Inspectors (2010)
nowośćAnime

Sci-fi WojennyPokaż opis
Od wydarzeń ukazanych w Divine Wars minęło sześć miesięcy. Znani nam z poprzedniej części bohaterowie kontynuują swą służbę w armii Terra Federation Force, wiedząc, że pewnego dnia Obcy powrócą i raz jeszcze będą musieli stawić im czoła. Choć spodziewają się trudnych przepraw, sami jeszcze nie zdają sobie sprawy ze skali oczekującego ich konfliktu, w którym nie tylko będą się musieli zmierzyć z kosmitami, ale także z potworami ze Świata Ciszy oraz cieniami, które czają się w lustrach. Historia zaczyna się w świecie znajdującym się niesamowicie daleko i nieskończenie blisko, gdzie zostaje zamordowany Ryuusei Date, główny bohater poprzedniej części… Później jest jednak bardziej lekko i radośnie.
0,000 głosów
Gundam 00 Second Season

Gundam 00 Second Season (2008)
nowośćAnime

Sci-fi WojennyPokaż opis
Od utworzenia Ogólnoświatowej Federacji minęły cztery lata. W tym czasie nowa organizacja rządowa, A-Laws, razem z regularną armią walczyła o utrzymanie pokoju. Jednak metody działań A-Laws są niezwykle okrutne i bezlitosne. W nowym świecie, zjednoczonym pod sztandarem Federacji, nie ma miejsca dla nacji myślących o wolności. Ci, którzy nie przyłączyli się do nowego ładu umierają z głodu lub są eksterminowani. Świat wciąż podzielony jest wojnami. Właśnie teraz, 4 lata po swojej klęsce, Celestial Being wracają na scenę. Jednak Gundam Exia nie może już dorównać maszynom wroga. Osamotniony do tej pory Setsuna F. Seiei ze zdziwieniem dowiaduje się, że jego towarzysze mają się dobrze i są gotowi do wznowienia misji. Na pokładzie Ptolemeusza załoga w odświeżonym składzie gotowa jest do modyfikacji ostatniego Gundama pilotowanego przez Setsunę. Nadchodzi czas ostatniego rozrachunku zarówno z przeszłością, jak i z przyszłością. Prawdziwy cel prywatnej armii Schenberga nie został jeszcze ujawniony, a przynajmniej nie w całości. Czy ziemia skazana jest na tyranię i niekończące się walki? Jaki jest prawdziwy cel organizacji A-Laws? Odpowiedź na te pytania musi zostać odkryta wszelkimi dostępnymi środkami. Tak jak zmienia się świat, zmieniają się też i ludzie. Pewnej modyfikacji ulega też Celestial Being. Z nowymi Gundamami i takim samym jak wcześniej zadaniem wyruszają, aby zapobiec samo wyniszczeniu ludzkości. Cały świat musi przygotować się do kolejnej wojny o wszystko. Ale czy modlitwy ludzkości o zakończenie walk zostaną wreszcie wysłuchane?
5,001 głos
Gundam 00

Gundam 00 (2007)
nowośćAnime

Sci-fi WojennyPokaż opis
Jest A.D. 2307. Rezerwy paliw kopalnych uległy wyczerpaniu. Ludzkość musiała znaleźć inne źródło energii. Stworzono więc system pozwalający na korzystanie z energii słonecznej, zbudowany na orbicie okołoziemskiej i wspierany przez trzy potężne wieże z windami orbitalnymi, za których budowę odpowiedzialne były trzy światowe potęgi: Unia (International Economic Alliance), w skład której wchodzą głównie Stany Zjednoczone; Human Reform League (w skrócie HRL, głównie Chiny, Rosja, Indie) oraz AEU, czyli Advanced European Union. Jednak z dostarczanego w ten sposób bogactwa korzystają tylko największe państwa oraz ich sprzymierzeńcy, zmuszając mniejsze kraje do rozpaczliwej walki o byt. Niesnaski i wyścig zbrojeń trwają też między samymi potężnymi blokami.
9,001 głos
Tide-Line Blue

Tide-Line Blue (2005)
nowośćAnime

Przygodowy WojennyPokaż opis
Katastrofa ''Młotu Edenu'', była rezultatem utracenia 6 bilionów ludzkich żyć i zatonięciem 90% wyspy. Po 14 latach zostaje utworzona Nowa Unia Międzynarodowa, aby ustabilizowała pokój na zruinowanej wyspie. Keel to chłopiec, żyjący na wyspie o nazwie Yabitsu, obaszaru, który prosperuje dzięki energi z nuklearnego generatora, zakupionego po katastrofie. Jego najbliższa krewna - Aoi, jest generalnym sekretarzem w Nowej Unii Międzynarodeowej. Dla niej katastrofa była okazją do utworzenia nowego świata, w którym narody mogą pomóc w wzajemnym przezwyciężaniu różnic religijnych i kulturalnych. Jednkaże, jej wysiłki w wykonaniu tej wizji nie udały się, z powodu niechęci narodów do zmiany. Gould - wojskowy oficer, czuje, iż jedyną drogą do uzyskania odznaczeń prowadzi przez wojsko. Używając Ulyssesa, nuklearnego okrętu podwodnego, wraz z załogą i bratem Keela - Tean'em, dokonuje zamachu stanu, atakując Yabitsu. W ten sposób wypowieda wojnę i zarazem sprzeciwia się Nowej Unii Międzynarodowej.
0,000 głosów
07 Ghost

07 Ghost (2009)
nowośćAnime

Dramat Fantasy Wojenny Akcja Komedia obyczajowa AnimePokaż opis
Teito Klein wraz ze swoim przyjacielem imieniem Mikage uczęszcza do prestiżowej akademii wojskowej Cesarstwa Barsburg i co więcej, jest jednym z najlepiej zapowiadających się studentów. Zainteresowanie, jakim obdarza go dyrektor szkoły oraz duża część nauczycieli, nie podoba się większości uczniów, pochodzących z arystokratycznych rodzin. W końcu jak to możliwe, że zwykły niewolnik wykazuje tak duże umiejętności i dlaczego jest oczkiem w głowie najważniejszej osoby w akademii?! Tymczasem nieuchronnie zbliża się egzamin końcowy, który przejdą tylko najzdolniejsi. Z tej okazji na uczelnię przybywa szef sztabu, Ayanami, wraz ze swoimi podkomendnymi, prawdziwy postrach wśród wojskowych. Spotkanie z nim będzie stanowiło przełom w życiu Teito, z powodu tego człowieka nasz bohater będzie zmuszony uciekać z akademii. Schronienia udzieli mu Kościół, a opiekę nad nim roztoczą trzej dosyć nietypowi biskupi. W murach katedry Teito Klein powoli będzie odkrywał swoją i nie tylko swoją przeszłość…
10,003 głosy
Kidô senshi Gundam Seed Destiny

Kidô senshi Gundam Seed Destiny (2004)
nowośćAnime

Horror Wojenny Sci-fi AnimePokaż opis
Wojna między koordynatorami a "zwykłymi" ludźmi zakończyła się. Czas pokoju nie trwał jednak zbyt długo. Z bazy ZAFT`u zostają skradzione trzy prototypy Gundamów (o wiele silniejsze od pozostałych). Ziemianie szykują się do wojny wytaczając przeciw koordynatorom ich własną broń...
8,254 głosy
Allison i Lillia

Allison i Lillia (2008)
nowośćAnime

Przygodowy Wojenny Romans AnimePokaż opis
Lillia to historia Allison obejmuje historię z Allison powieści światła w pierwszej połowie cyklu, i przechodzi do historii z Lillia i Treize powieści światło na drugie półrocze. Allison i Lillia jest w świecie z jednym kontynencie podzielone na środku z północy na południe przez wysoki Central Góry, a znaczna Lutoni River. Due to the geography, two cultures developed on either side of the divide. Ze względu na położenie geograficzne, dwóch kultur rozwiniętych po obu stronach sceny. The eastern region is formally known as the Roxcheanuk Confederation, though more commonly known as Roxche ( ロクシェ , Rokushe ? ) . Wschodniej jest formalnie znane jako Roxcheanuk Konfederacji, choć bardziej znany jako Roxche (ロクシェ, Rokushe ? ). The entire region comprises sixteen countries which all speak a common language. Cały region obejmuje szesnastu krajów, które wszyscy mówią wspólnym językiem. The western region is formally known as the United Kingdom of Bezel Iltoa, though better known as Sou Beil ( スー・ベー・イル , Sū Bē Iru ? ) . Zachodnim regionie jest formalnie znane jako Zjednoczonego Królestwa Bezel Iltoa, choć lepiej znany jako Sou Beil (スー・ベー・イル, SU Bądź Iru ? ). This region comprises the two kingdoms of Bezel and Iltoa which both serve to bring together a small number of countries under the same common language as with that of the eastern region. Region ten składa się z dwóch królestw Bezel i Iltoa które służyć zarówno do zgromadzi niewielką liczbę krajów w tym samym języku często jak z tym z regionu wschodniego. There are very few blond-haired people in Sou Beil. Niewiele jest osób, blond włosach w Sou Beil. At the time the story begins, it is year 3287 on the fictional universe's World Calendar during summer. W momencie historia zaczyna, to jest rok 3287 w fikcyjnym świecie World Calendar latem. By this time, the two regions have been at war on and off for most of history, with the most recent hostilities breaking out some thirty-five years prior to the start of the series. W tym czasie, oba regiony były w stanie wojny z przerwami przez większość historii z ostatnich wojennych wyrwanie się około trzydziestu pięciu lat przed rozpoczęciem serii. An armistice has been in effect for the past thirty years, with only one major conflict during this time, creating a buffer zone thirty kilometers on either side of the river. Zawieszenie broni zostało w życie w ciągu ostatnich trzydziestu lat, a tylko jeden duży konflikt w tym czasie, tworząc strefę buforową trzydzieści kilometrów po obu stronach rzeki. The industry and technology of the world are roughly equivalent to the 1930s. Przemysłu i techniki na świecie są z grubsza równoważne do 1930 roku. The first half of the story centers around Allison Whittington, a young blonde pilot in the Roxche Air Force who has experience with biplanes . W pierwszej połowie Historia kręci się wokół Allison Whittington, młoda blondynka w Roxche pilot Air Force, który ma doświadczenie z dwupłatowców . She comes to visit her good friend Wil Schultz (short for Wilhelm, so pronounced Vill) during his summer vacation at Rowe Sneyum Senior School's dormitory after being away for six months. Ona przychodzi w odwiedziny do swojego przyjaciela Wil Schultz (skrót Wilhelm, tak wyraźny Vill) podczas letnich wakacji w internacie Rowe Sneyum Senior szkoły po czym wyjechała na sześć miesięcy. Wil, who resides in Roxche, enjoys reading books, has a photographic memory, and is a good marksman . Wil, który mieszka w Roxche, cieszy czytanie książek, ma fotograficzną pamięć, i jest dobrym strzelcem . The two get involved in three different adventures over a period of a year where they meet new people and form important bonds. Dwa wziąć udział w trzech różnych przygód w ciągu roku, gdzie poznać nowych ludzi i postaci ważne obligacji. The second half of the story starts about fifteen years after the conclusion of the first half. W drugiej połowie Historia zaczyna się około piętnaście lat po zakończeniu pierwszej połowy. The story centers around Lilliane Schultz, or Lillia for short, the daughter of Allison and Wil. Historia kręci się wokół Lilliane Schultz, lub Lillia na krótkie, córka Allison i Wil. Wil has in this time assumed a new identity, Travas, under the Sou Beil military, though still dates Allison. Wil ma w tym czasie zakłada nową tożsamość, Travas, pod wojskowym Beil Sou, choć jeszcze daty Allison. Lillia's companion is her childhood friend Treize, son of Carr Benedict and Fiona; Treize has a twin sister named Merielle. towarzysz Lillia jest jej przyjaciel z dzieciństwa Treize, syn Benedykta i Carr Fiona; Treize ma siostrę bliźniaczkę o imieniu Merielle.
8,502 głosy
So-Ra-No-Wo-To

So-Ra-No-Wo-To (2010)
nowośćAnime

Wojenny Muzyczny AnimePokaż opis
Sora no Woto (Dźwięk Z Nieba) Opowiada o 15 letniej dziewczynie (Kanata Kumika), której marzy się wojsko. Marzenie się spełnia i dołącza ona do grupy 5 dziewcząt, które bronią pewnej fortecy.
0,000 głosów
Gundam Wing: Endless Waltz

Gundam Wing: Endless Waltz (1997)
nowośćAnime

Sci-fi WojennyPokaż opis
Akcja Endless Waltz rozgrywa się rok po wydarzeniach znanych z serialu, w święta Bożego Narodzenia. Ziemia i Kolonie proklamowały Ziemskie Narody Zjednoczone, a żadne różnice regionalne nie powinny już wywołać wojny. Czwórka pilotów dochodzi do wniosku, że w erze pokoju ich maszyny bojowe nie będą już potrzebne i wysła swoje Gundamy w stronę Słońca. Jedynie Wufei znika gdzieś razem z Shenlongiem, nie mogąc pogodzić się z jego utratą.
0,000 głosów