Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (28)
Ostatnio dodane
Fate

Fate (2008)
nowośćStay Night

Thriller Akcja Dramat SupernaturalPokaż opis
Licealista Shiro Emiya pewnego dnia jest świadkiem pojedynku dwóch wojowników, którzy służąc swym panom - magom, biorą udział w poszukiwaniu Świętego Graala. Chłopak zostaje nagle zaatakowany, jednak z opresji ratuje go piękna, złotowłosa dziewczyna w lśniącej zbroi. Okazuje się, że bohater bezwiednie ją przywołał i sam jest jednym z magów...
9,003 głosy
B: The Beginning

B: The Beginning (2018)
nowośćAnime

Anime Sci-fi ThrillerPokaż opis
Genialny detektyw, Keith Flick, pomaga policji w znalezieniu seryjnego mordercy znanego jako Zabójca B. Jaką rolę w tej sprawie odgrywa tajemniczy chłopak o imieniu Koku?
0,000 głosów
Król świń

Król świń (2011)
nowośćDwae-ji-ui wang

Anime Dramat ThrillerPokaż opis
Przyjaciele ze szkolnej ławy, biznesmen i niespełniony pisarz, spotykają się po 15 latach. Nad kieliszkiem wódki ryżowej wspominają dawne czasy, które położyły się cieniem na ich dorosłym życiu. Ośmieszani i gnębieni przez uczniów z bogatych rodzin, znaleźli wtedy obrońcę w osobie fascynującego dziwaka Chula. W opuszczonym domu na przedmieściach wyłożył on im swoje życiowe credo - żeby zwyciężać zło, trzeba je w sobie zaszczepić. Chul stał się przywódcą mentalnej rebelii... Opowieść o utracie niewinności oraz przystosowaniu się do życia w świcie pełnym niesprawiedliwości i zła.
10,001 głos
Blade Runner: Black Out 2022

Blade Runner: Black Out 2022 (2017)
nowośćAnime

Anime Krótkometrażowy Sci-fi ThrillerPokaż opis
W roku 2022 impuls elektromagnetyczny na Zachodnim Wybrzeżu skutkuje pozbawieniem miast w całych Stanach Zjednoczonych elektryczności na wiele tygodni. Krótki film wyreżyserowany przez Shinichiro Watanabe - twórcę m.in. "Cowboya Bebopa". Jest on wprowadzeniem do filmu pt. "Blade Runner 2049".
0,000 głosów
Notatnik Śmierci

Notatnik Śmierci (2006)
nowośćDeath Note

Fantasy Kryminał Thriller Psychologiczny AnimePokaż opis
Młody student Yagami Light znajduje pewnego dnia niezwykły notatnik, który okazuje się własnością boga śmierci. Po wpisaniu do niego czyjegoś nazwiska, następuje prawie natychmiastowa śmierć tej osoby. Główny bohater postanawia ulepszyć przy pomocy notatnika świat, oczyszczając go ze zła.
9,1226 głosów
Stacja Seul

Stacja Seul (2016)
nowośćSeoul Station

Anime Horror Animowany ThrillerPokaż opis
Kilka grup ludzi próbuje przetrwać pandemię zombie w Seulu......................................................................
0,000 głosów
Gantz: O

Gantz: O (2016)
nowośćAnime

Animowany Dramat Fantasy Horror Sci-fi Thriller AnimePokaż opis
Grupa niedawno zmarłych osób zostaje wskrzeszona i wyposażona w najnowszą broń do walki z potworami. Od ich współpracy zależy przyszłość Tokio i Osaki.
0,000 głosów
Neo Yokio

Neo Yokio (2017)
nowośćAnime

Akcja Animowany Fantasy Komedia Sci-fi ThrillerPokaż opis
Wraz ze swym wiernym sługą Kaz Kaan penetruje złowieszcze wyższe sfery Neo Yokio w pogoni za modą, miłością i siłami nadprzyrodzonymi.
0,000 głosów
Rycerze Zodiaku: Elysion

Rycerze Zodiaku: Elysion (2008)
nowośćSaint Seiya: The Hades Chapter - Elysion

Akcja Anime Fantasy Przygodowy Sci-fi ThrillerPokaż opis
Tym razem akcja przenosi się do Elysion, najgłębszego królestwa świata podziemi. Gdy 12 Złotych rycerzy zodiaku poświęca życie, by zniszczyć Płaczącą Ścianę Brązowi rycerze muszą udać się do Elysion. Tam na nich czekają najpotężniejsi wojownicy Hypnos i Thanatos. Przed mami końcowa bitwa w królestwie ciemności.
0,000 głosów
Rycerze Zodiaku: Piekło

Rycerze Zodiaku: Piekło (2005)
nowośćSaint Seiya: The Hades Chapter - Inferno

Akcja Fantasy Przygodowy Sci-fi Thriller AnimePokaż opis
Kolejny rozdział sagi o Hadesie. Atena popełniła samobójstwo, prawie wszyscy Złoci Rycerze zginęli, a samo Sanktuarium upadło. Rycerze z Brązu otrzymali jednak bardzo ważną misję - mają dostarczyć Atenie jej zbroję, a w tym celu muszą dostać się do Królestwa Piekieł, którego władcą jest sam Hades. Tylko w ten sposób mogą go pokonać i wygrać Świętą Wojnę.
0,000 głosów
Rycerze Zodiaku: Sanktuarium

Rycerze Zodiaku: Sanktuarium (2002)
nowośćSaint Seiya: The Hades Chapter - Sanctuary

Akcja Fantasy Przygodowy Sci-fi Thriller AnimePokaż opis
Po pokonaniu Posejdona do Sanktuarium wraca spokój, jednakże tylko na chwilę. Pieczęć Ateny nałożona przeszło 243 lata temu traci swoją moc i do życia wracają Widma, żołnierze władcy piekieł i boga umarłych, Hadesa, który to od zarania dziejów, nieprzerwanie co około 200 lat staje w szranki z Ateną, aby ostatecznie zdobyć władzę na światem. Ów konflikt bogów nazywany jest Święta Wojną. Hades jest jednak panem śmierci i nie zamierza od razu posyłać do walki swoich wiernych Widm...
0,000 głosów
Fate Zero

Fate Zero (2011)
nowośćFate / Zero

Akcja Fantasy Horror Thriller AnimePokaż opis
Fate / Zero ma miejsce 10 lat przed wydarzeniami z Fate / Stay Night, z wyszczególnieniem zdarzeń z 4 wojny o Święty Graal w Fuyuki City. Założona wieki temu przez Mato i Tōsake rodzina Einzbern jest zdeterminowana, aby osiągnąć sukces po trzech kolejnych porażkach, bez względu na koszty. W rezultacie zatrudnili Kiritsugu Emiya, pomimo jego metod i reputacji jako wykwalifikowanego najemnika i zabójcy. Choć Kiritsugu, kiedyś chciał zostać bohaterem, który może uratować wszystkich, już dawno uświadomił sobie, że uratowanie jednej osoby musi wiązać się z utratą drugiej.Dla dobra ludzkości będzie bezwzględnie niszczył wszystkich i wszystko, którzy zagrażają spokojem innych.Jednak Kiritsugu znajdzie się głęboko rozdarty pomiędzy miłością, którą znalazł dla swojej nowej rodziny – jego żony Irisviel i ich córki Illya, a tym co musi zrobić, aby zdobyć Święty Graal.
10,001 głos
Paprika

Paprika (2006)
nowośćPapurika

Horror Sci-fi Anime Pełnometrażowy ThrillerPokaż opis
Jest rok 2004. Właśnie wymyślono nowy rodzaj psychoterapii o nazwie PT. Polega ona na tym, że wysyła się "detektywa snów" do snu człowieka i wykorzystuje się jego brak świadomości. Tuż przed uchwaleniem ustawy pozwalającej na użycie takiej metody, ktoś kradnie urządzenie umożliwiające terapię i naukowcy jeden po drugim tracą rozum. Urządzenie to, niewłaściwie wykorzystane, może być bardzo niebezpieczne i może niszczyć ludziom osobowość. Nagrodzona Noblem piękna psychoterapeutka Atsuko Chiba przybiera pseudonim operacyjny "Papryka" i udaje się do świata snów. Jej celem jest odkrycie prawdy i odzyskanie urządzenia. Anime-science fiction, oparta na książce popularnego japońskiego autora science fiction Yasutaka Tsutsui.
9,673 głosy
Ibara no Ou (2009)

Ibara no Ou (2009) (0)
nowośćAnime

Akcja Thriller Sci-fiPokaż opis
W niedalekiej przyszłości świat został opanowany przez pandemię tajemniczego wirusa – Meduzy. Ponieważ nie ma na niego lekarstwa, pewna organizacja decyduje się wylosować sto sześćdziesiąt zarażonych osób, które zostaną zahibernowane, dzięki czemu być może w przyszłości uda się je wyleczyć. W ten sposób los rozdziela kochające się siostry, z których tylko jedna dostanie szansę wyzdrowienia. Kiedy jednak nastąpi czas przebudzenia, nastoletnia Kasumi i inni będą musieli odkryć, dlaczego świat opanowały wszechobecne ciernie i potwory rodem z koszmarów, ile czasu minęło i gdzie podziewają się inni ludzie? Czy w ogóle żyją?
0,000 głosów
Blood+

Blood+ (2005)
nowośćAnime

Akcja Horror Przygodowy Thriller DramatPokaż opis
Saya Otonashi, cierpiąca na anemię i amnezję, znajduje się pod opieką rodziny zastępczej i jest zwykłą uczennicą. Życie Sayi zostaje jednak zniszczone, gdy zostaje zaatakowana przez Chiropterana - nietoperzopodobną bestię żywiącą się ludzką krwią, dowiaduje się ona również, że tylko ona jest w stanie zabić te bestie. Saya, wyposażona w miecz wyrusza z rodziną, sojusznikami z organizacji Red Shield (Czerwona Tarcza) i Chevalier'em (kawalerzystą), Haji'm, w podróż po świecie, aby zniszczyć Chiropteran i odnaleźć swoją przeszłość. Opowieść jest osadzona w obecnych czasach (wrzesień 2005) w Okinawie (Koza), na Wyspie Okinawa, niedaleko bazy powietrznej USA w Kadenie. Wraz z rozwojem fabuły Saya odwiedza lokalizacje na całym świecie, walcząc z Chiropteranami i szukając swych korzeni.
8,001 głos
Ninja Scroll

Ninja Scroll (1993)
nowośćJûbei ninpûchô

Akcja Anime Fantasy Horror Pełnometrażowy Przygodowy ThrillerPokaż opis
Feudalna Japonia. Czas niepokojów, przemocy i zdrady. Oddział wojowników ninja wyrusza, by zbadać źródło tajemniczej zarazy, która zabiła mieszkańców niewielkiej wioski. Wojownicy szybko wpadają w zasadzkę i zostają wymordowani przez nadludzko potężną bestię. Przeżywa jedynie pojmana przez potwora piękna Kagero. Od losu gorszego niż śmierć ratuje ją Jubei - ninja oferują swój miecz każdemu, jeśli tylko cena jest odpowiednia lub cel szlachetny. Jubei szybko się przekona, że wpadł w misterną sieć intryg, w której centrum czyha jego demoniczny arcywróg...
10,001 głos
Perfect Blue

Perfect Blue (1997)
nowośćPāfekuto Burū

Anime Dramat Horror Kryminał Thriller PełnometrażowyPokaż opis
Mima, sławna piosenkarka postanawia wypróbować swoje aktorskie możliwości, w wyniku czego porzuca swoje dotychczasowe zajęcie. Szybko jednak okazuje się, że praca aktorki nie jest taką jaką sobie wymarzyła a filmy, w których gra, przepełnione są seksem i brutalnością. Rozdarta wewnętrznie Mima zaczyna mieć halucynacje i prześladuje ją przeszłość w osobie wyimaginowanej Mimy piosenkarki.
10,001 głos
Steins Gate

Steins Gate (2011)
nowośćAnime

Thriller Sci-fiPokaż opis
Anime opowiada o grupce przyjaciół, Rintarou Okabe, Mayuri Shiina, Hashida Itaru. Udało się im przerobić kuchenkę mikrofalową w urządzenie umożliwiające wysyłanie wiadomości do przeszłości. Ich eksperyment nie przeszedł bez echa. Organizacja SERN, zamieszana w podróże w czasie, zaczyna się nimi interesować.
10,003 głosy
Hokuto no ken

Hokuto no ken (1986)
nowośćAnime

Dramat Thriller Sci-fi AnimePokaż opis
Po wojnie nuklearnej świat pogrążył się w chaosie. Silniejsi rządzą słabszymi, a zmutowane potwory atakują nieliczne ludzkie osady. Równowagę i szczęście przywrócić może jedynie wojownik o imieniu Kenshiro...
0,000 głosów
Mardock Scramble: The First Compression

Mardock Scramble: The First Compression (2010)
nowośćMarudukku sukuranburu: Asshuku

Thriller Akcja Anime Dramat Sci-fi PełnometrażowyPokaż opis
Rune Ballot to nastoletnia prostytutka. Pewnego dnia jej klientem staje się ambitny szef kasyna, Shell. Ofiarowuje dziewczynie wszystko, czego zapragnie, jednak ona jest zbyt podejrzliwa, żeby tak po prostu mu zaufać. Wyciągnąwszy prawdę z jego komputera, zostaje za karę wysadzona w powietrze. Jednak Rune nie ginie. Zostaje przywołana do życia w nowym, wzmocnionym specjalnymi włóknami ciele, z przyświecającym jej jedynym celem – zemstą.ster-2010-1020690579.jpg
10,001 głos