Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (14)
Ostatnio dodane
Ito Junji: Collection

Ito Junji: Collection (2018)
nowośćJunji Itô: Korekushon

Anime Dramat Dreszczowiec Horror Psychologiczny SupernaturalPokaż opis
Kolekcja animowanych historii horrorowych, bazująca na pracach japońskiego artysty- Junjego Ito
0,000 głosów
Devilman: Crybaby

Devilman: Crybaby (2018)
nowośćAnime

Anime Akcja Horror SupernaturalPokaż opis
Akiro Fudo zostaje poinformowany przez swojego najlepszego przyjaciela Ryou Asukę, że demony powrócą i odbiją świat z rąk ludzi. Jako, że ludzie nie mają szans z nadnaturalną siłą demonów, Ryou sugeruję fuzję z demonem. Akira staje się Devilman z mocą demona, ale z sercem człowieka.
0,000 głosów
UQ Holder!: Mahou Sensei Negima! 2

UQ Holder!: Mahou Sensei Negima! 2 (2017)
nowośćAnime

Akcja Anime Fantasy Romans Sci-fi SupernaturalPokaż opis
Akcja anime rozgrywa się wiele lat po tym jak świat dowiedział się o istnieniu magii. Głównym bohaterem serii jest młody chłopiec imieniem Touta, który marzy o opuszczeniu swojego małego miasteczka i przeprowadzce do miasta. W jego życiu pojawia się nauczycielka magii. Aby Touta mógł opuścić rodzinne strony musi pierw przezwyciężyć swoją nauczycielkę, nieśmiertelną Evangeline.
9,001 głos
Sakurada Reset

Sakurada Reset (2017)
nowośćAnime

Anime SupernaturalPokaż opis
Cała akcja rozgrywa się w mieście Sakurada, gdzie większość mieszkańców posiada nadludzkie moce. Wśród nich możemy znaleźć Keia Asai z super umysłem i zdolnością zapamiętania wszystkiego, co zobaczy oraz Misorę Haruki potrafiącą cofnąć cas nawet do 3 dni. Niestety po użyciu swojej mocy dziewczyna zapomina o przyszłości. Współpracując ze sobą, wykonują oni różne zlecenia. Mimo tego, że wszystko wygląda jak opowieść z bajki, to mają oni mroczną tajemnicę.
0,000 głosów
Devilman: The Demon Bird

Devilman: The Demon Bird (1990)
nowośćDevilman: Yochou Sirene-hen

Anime Horror Sci-fi SupernaturalPokaż opis
Demons exist and their power is beyond what humans can fathom. In fact they are so strong that humans do not stand a chance against them in a fight. The only thing strong enough to defeat a demon is another demon and it is trough this logic that Ryo Asuka hatches the plan to have his good-hearted friend Akira Fudo possessed by a demon. If a person is of pure of heart then he might be able to control the demon that posses him and thereby acquire power equal to a demon. After raising some hell in a club the plan works and Akira is possessed by the powerful demon known as Amon. Now Akira is humanities sole champion of justice against the hidden demon menace that has plagued humanity since the dawn of time.
0,000 głosów
Devilman: The Birth

Devilman: The Birth (1987)
nowośćDevilman: Tanjou-hen

Anime Horror Sci-fi SupernaturalPokaż opis
Akira is just another normal kid in modern-day Tokyo, until an old friend of his, Ryo, shows up and turns his world upside down. Akira learns that there is an upcoming war of demons on humanity and he has just been enlisted for a major tour of duty. But the only way to fight a demon is with their power, so Akira and Ryo risk a dangerous ceremony in an attempt to create humanity's only hope: the powerful Devilman.
0,000 głosów
Kureimoa

Kureimoa (2007)
nowośćClaymore

Fantasy Przygodowy Horror Supernatural AkcjaPokaż opis
Claymore...anime, którego nie da się opisać w kilku słowach. Musisz je prostu obejrzeć Jednak, aby choć trochę zakreślić fabułę, coś napisze Tak więc bohaterką tego anime jest "wojowniczka" Clare, należąca do zakonu, w którym wszystkie członkinie są pół-demonami i nazywa się je właśnie Claymore. Zakon zajmuje się zwalczaniem youma. Pewnego dnia po wykonaniu rutynowego zadania do bohaterki dołącza młody chłopak i wyrusza razem z nią w podróż. Od tego momentu jesteśmy świadkami odkrywania mrocznych spisków zakonu, przeszłości Clare, która jak się okazuje, nie urodziła się pół demonem oraz oczywiście wielu świetnych walk. Anime jest przeznaczone przede wszystkim dla fanów akcji, zagadek i walk. Akcja w anime...No właśnie...nieraz jest nadto szybka a nieraz zbyt wolna, poza tym świetnie oddany klimat. Fabuła może zarówno odstraszyć jak i przyciągnąć, w moim przypadku zwyciężyło to drugie. Jedno co mogę obiecać to to, że po zakończeniu serii będziecie chcieli kolejnego sezonu
10,001 głos
Big Order

Big Order (2016)
nowośćAnime

Akcja Anime SupernaturalPokaż opis
Dziesięć lat temu, pewne dziecko zażyczyło sobie, aby świat został zniszczony. Obecnie istnieje grupa ludzi obdarzonych specjalnymi mocami, którzy zwą się "Orders". Ponad tymi ludźmi jest chłopak, którego mocą jest moc dominacji nad światem i naginania woli ludzi według własnego uznania. Mocą tą obdarzony jest Hoshimiya Eiji, który jest odpowiedzialny za zdarzenie określane mianem "Wielkim Zniszczeniem", które miało miejsce 10 lat temu, a w wyniku którego życie straciło wielu ludzi.
0,000 głosów
Rental Magica

Rental Magica (2007)
nowośćAnime

Fantasy Kryminał Supernatural PrzygodowyPokaż opis
Prowadzenie organizacji zrzeszającej "magów do wynajęcia" to bez wątpienia trudne zadanie. Taka odpowiedzialność spoczywa na głównym bohaterze tegoż anime, Itsukim Ibie. Jego ojciec zniknął i w taki oto sposób musiał on przejąć rodzinny biznes. Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie to, że Itsuki nie dysponuje jakąkolwiek wiedzą na temat magii i innych zjawisk nadprzyrodzonych (tzn. nadprzyrodzonych dla większości z nas, gdyż tam takie zjawiska są chlebem powszednim). Kolejnym problemem jest też jego charakter, który w żaden sposób nie predestynuje go do tej roli. Przede wszystkim nie potrafi nad tym wszystkim zapanować, gdyż brakuje mu pewności siebie, a talentu do rozkazywania innym ludziom po prostu nie ma. Co za tym idzie, zamiast być ostoją dla innych, sam najczęściej potrzebuje pomocy podczas różnych misji. Nie zamierza jednak poddać się bez walki, zwłaszcza że ze światem magicznym łączy go coś więcej niż tylko ojciec. Jakby problemów było mało, przyjdzie mu także stawić czoła osobom, które mają pewne porachunki z Astralem (bo tak właśnie jego firma się nazywa) i zrobią wiele, aby go zlikwidować.
8,001 głos
Glasslip

Glasslip (2014)
nowośćAnime

Anime Romans Supernatural Okruchy życiaPokaż opis
Główna bohaterka anime to 17 letnia Touko Fukami, urodzona w prefekturze Fukui. Jej marzenie to stanie się artystą wykonującym dzieła ze szkła.
0,000 głosów
Rosario to Vampire

Rosario to Vampire (2008)
nowośćAnime

Akcja Komedia romantyczna Supernatural AnimePokaż opis
Tsukune Aono jest przeciętnym nastolatkiem, któremu z powodu niskich ocen nie udaje się dostać do żadnej prywatnej szkoły. Dziwnym trafem zdobywa jednak papiery do szkoły, o zastanawiającej nazwie – Yōkai Gakuen. Ma mieszane odczucia, kiedy przyjeżdża na miejsce i idzie mroczną aleją, obok której wiją się krzyże i nagrobki, ale kiedy wpada na niego śliczna dziewczyna, imieniem Moka, przestaje się obawiać. Jest sympatyczna, niezwykle miła i z jakichś powodów bardzo cieszy ją fakt, że Tsukune nie ma nic przeciwko wampirom, co ten bierze za niewinny żart. Szybko się jednak przekonuje, że do szkoły, do której trafił, uczęszczają przeróżnej maści potwory, przybierające na co dzień ludzką postać... Tsukume, który początkowo chce się stąd czym prędzej ulotnić, zmuszony jest do pozostania w szkole. Zaprzyjaźnia się z Moką, mimo iż ta wyznaje mu, że po zdjęciu, noszonego na piersi krzyża, blokującego jej prawdziwą formę, przekształca się w okrutną wampirzycę, której mocą nie dorówna żaden potwór uczęszczający do Yōkai Gakuen. Dodatkowym powodem pozostania w szkole okazuje się to, że do uczęszczają do niej inne potwornie fajne dziewczyny.
9,754 głosy
Fate

Fate (2008)
nowośćStay Night

Thriller Akcja Dramat SupernaturalPokaż opis
Licealista Shiro Emiya pewnego dnia jest świadkiem pojedynku dwóch wojowników, którzy służąc swym panom - magom, biorą udział w poszukiwaniu Świętego Graala. Chłopak zostaje nagle zaatakowany, jednak z opresji ratuje go piękna, złotowłosa dziewczyna w lśniącej zbroi. Okazuje się, że bohater bezwiednie ją przywołał i sam jest jednym z magów...
9,003 głosy
Mawaru Penguindrum

Mawaru Penguindrum (2011)
nowośćAnime

Komedia Dramat Romans Psychologiczny SupernaturalPokaż opis
Himari to młoda, urocza dziewczyna. Radość potrafi czerpać nawet z takich drobnych spraw jak rodzinnego śniadania. Niestety jest nieuleczalnie chora, a jej szanse na przeżycie choćby kilkunastu miesięcy są bardzo małe. Opiekuje się nią Dwóch braci z którymi mieszka - troskliwym i emocjonalnym Shomą oraz nieco nieokrzesanym, stąpającym twardo po ziemi Kanbą. Po pewnym czasie nadchodzi nieunikniony moment, gdy okrutny los poprzez chorobę Himari niszczy, wydawałoby się, że ostatecznie, kruche szczęście rodzeństwa. Wtedy jednak zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy, w które zamieszane są moce nadprzyrodzone, przeznaczenie i... pingwiny.
10,002 głosy
Death Note Special

Death Note Special (2006)
nowośćAnime

Psychologiczny Thriller Sci-fi SupernaturalPokaż opis
Death Note Special to kompilacja starć Lighto z L z punktu widzenia Ryuka. Shinigami, bóg śmierci przypadkowo gubi w świecie ludzi tzw. "Death Note", który zmienia całkowicie życie pewnego Japończyka...
0,000 głosów