Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (11)
Ostatnio dodane
Wolverine

Wolverine (2011)
nowośćAnime

Sensacyjny Akcja PrzygodowyPokaż opis
Wolverine, najpopularniejszy X-Men, kultowa postać amerykańskiej (i nie tylko amerykańskiej) popkultury, dla wielu z nas jest jedną z ulubionych komiksowych postaci. Brutalny, cyniczny, podstarzały i zarośnięty mężczyzna o przeszłości naznaczonej krwią i mrokiem podbił serca milionów. Tym razem powraca jako postać nowego anime Marvela. Nasz bohater wyrusza do Japonii by odnaleźć swoją ukochaną - Mariko Yashidę. Kobieta została porwana przez swojego ojca, Shingena, bezwzględnego szefa jednego z japońskich syndykatów zbrodni. Logan, by odzyskać swą ukochaną, będzie zmuszony do pokonania niezliczonej liczby przeciwności i przeciwników...
8,005 głosów
Hidan no Aria

Hidan no Aria (2011)
nowośćAnime

SensacyjnyPokaż opis
Kinji Tooyama uczęszcza do specjalnej szkoły dla młodych detektywów zwanych Butei. Chłopak ten odziedziczył po swoich przodkach specjalną cechę (Hysteria Mode), dzięki której zyskuje nadnaturalne zdolności. Kinji jednak nie lubi z tego korzystać i preferuje ciche życie przeciętnego ucznia. Wszystko jednak ulega zmianie kiedy chłopak nieomal pada ofiarą zamachu bombowego. Razem z Arią Kanzaki - jedną z najlepszych Butei w szkole postanawiają odkryć tożsamość tajemniczego terrorysty.
8,502 głosy
Resident Evil: Potępienie

Resident Evil: Potępienie (2012)
nowośćResident Evil Damnation

Anime Horror Sensacyjny PełnometrażowyPokaż opis
Amerykański agent federalny Leon S. Kennedy trafia do Republiki Wschodniej Slawii, aby zbadać doniesienia o wykorzystywaniu broni bioorganicznej w trwającej tam wojnie domowej. Rządy Stanów Zjednoczonych i Rosji przygotowują się do interwencji w rejonie w celu zakończenia wojny, jednak tuż po dotarciu do Slawii Leon otrzymuje rozkaz opuszczania kraju. Ignoruje polecenie, chcąc poznać prawdę i zakończyć serię tragicznych wydarzeń zapoczątkowanych przez wykorzystanie broni organicznej.
10,001 głos
Joker Game

Joker Game (2016)
nowośćAnime

Sensacyjny Szpiegowski Wojenny AkcjaPokaż opis
Rok 1937, czasy zanim jeszcze II Wojna Światowa rozpętała się na dobre. Historia ta przedstawi losy tajemniczej organizacji szpiegowskiej znanej jako „Agencja D”. Zostaje ona założona przez podpułkownika Yuuki z Cesarskiej Armii Japońskiej. Rekrutuje on wszelakich ludzi, niekoniecznie wojskowych, oraz szkoli ich na agentów specjalizujących się w sztuce manipulacji – hasłem przewodnim ich szkolenia jest „Nie zabijaj, nie daj się zabić, nie daj się pojmać”. Staną się oni później specjalną drużyną szybkiego reagowania przeciw wewnętrznym i zewnętrznym zagrożeniom. Jeden z agentów, Jirou Gamou, wyrusza na misję odzyskania sekretnych dokumentów zwanych „Czarnymi Notatkami”, zaś by tego dokonać będzie musiał zmierzyć się z siłami tak z, jak i spoza jego własnej organizacji.
0,000 głosów
Gunsmith Cats

Gunsmith Cats (1995)
nowośćAnime

Komedia Przygodowy Sensacyjny AnimePokaż opis
Rally Vincent dobrze zna się na broni, kiedy jej partnerka Minne May Hopkins kocha zabawy z środkami wybuchowymi. Obie prowadzą nielegalny sklep z bronią. Pewnego dnia Bill Collins z ATF, szantażuje Rally i Minnie May aby pracowały dla ATF. Nie wiedzą one, że wplątały się w sprawę większą niż sobie wyobrażały.
0,000 głosów
CANAAN

CANAAN (2010)
nowośćAnime

SensacyjnyPokaż opis
Wszystko wskazuje na to, że dla Szanghaju nastały przysłowiowe ciekawe czasy. W biały dzień, na środku ulicy, tajemniczy mężczyzna umiera śmiercią nagłą i dość makabryczną po tym, jak ktoś przypadkiem ściąga mu z głowy zwierzęcą maskę – coś takiego raczej nie zdarza się codziennie. Nie codziennie w obcym kraju ląduje też taka para Japończyków, jak Minoru Minorikawa i Maria Ousawa: zwariowany, niegrzeszący przesadnym intelektem dziennikarz szukający sensacji, która stanie się dla niego drogą do sławy, i zdziecinniała dziewczyna po przejściach. Z pewnością zaś nie co dzień białowłosa nastolatka o nadludzkiej sprawności i niezwykłych umiejętnościach strzeleckich pojawia się na festynie i z niewyjaśnionych przyczyn zabija kilku jego uczestników. A wszystko to ma jakiś związek z tajemniczą Alphard, terrorystami, bronią biologiczną, przeszłością Marii i niedawnymi wydarzeniami w Tokio.
6,002 głosy
Baccano!

Baccano! (2007)
nowośćAnime

Przygodowy SensacyjnyPokaż opis
Stany Zjednoczone, początek lat 30. W trasę rusza superekskluzywny i nowoczesny pociąg – Flying Pussyfoot. Podróż miała być rajem dla pasażerów, jednakże to byłoby za proste. Do wagonów wsiadają najróżniejsze podejrzane typki. Poczynając od grupy ludzi w czarnych garniturach przez dwójkę komicznych złodziejaszków, tajemniczego małego chłopca, aż po żądnych krwi typów w białych garniturach. To oczywiście tylko część wesołej załogi pociągu… Dla pasażerów cudowna przejażdżka przerodziła się w koszmar. Na domiar złego zjawia się również potwór z opowieści – Rail Tracer…
0,000 głosów
Debutante Detective Corps

Debutante Detective Corps (1996)
nowośćOjosama Sosamo

Sensacyjny Akcja Anime Komedia KrótkometrażowyPokaż opis
Krótka historia o tym, co się stanie, gdy grupka nieprzyzwoicie bogatych dziewcząt zacznie się strasznie nudzić… Jak wygląda fabuła opisywanego przeze mnie tytułu? Powiedziałbym, że wpisuje się ona w motto pewnego znanego filmowca, który rzec miał kiedyś, że „dobry film powinien zacząć się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie ma powoli wzrastać”. Co prawda trzęsienia ziemi tu nie uświadczymy, ale za to słyszymy wiadomość o ucieczce z więzienia kilku groźnych przestępców. A zaraz potem widzimy, jak pewna piątka dziewcząt wparowuje na rozpoczęcie roku szkolnego w jakimś żeńskim liceum. W tym ostatnim nie byłoby pewnie nic specjalnie dziwnego, gdyby nie: 1. Suma wartości majątkowej tychże dziewcząt ma przerastać podobno budżet państwowy Japonii. 2. Każda z nich przybywa sposobami zgoła niekonwencjonalnymi. A to wparowując motorem, a to rowerem, wymijając przy tym szybko jadące autostradą samochody (w tym momencie autor recenzji uświadomił sobie, skąd brali inspirację twórcy jednego z odcinków drugiego sezonu Rosario + Vamipre), a to jeszcze inna rolls‑roycem… Ogólnie widać, że do osób przeciętnych to one nie należą. Ostatnią ważną rzeczą, jaką trzeba o nich wiedzieć, jest fakt, że cała ta piątka znajduje się na celowniku wspominanych wyżej przestępców i musi mieć zapewnioną ochronę policyjną. Tylko czemu akurat w żeńskim liceum? A to już słodka tajemnica twórcy scenariusza. Wspomnę jeszcze tylko dla przyzwoitości o tym, że dziewczęta z eskorty jakoś szczególnie zadowolone nie są i nuże kombinować, jak tu się zabawić…
0,000 głosów
Mezzo

Mezzo (2004)
nowośćAnime

SensacyjnyPokaż opis
Były policjant Kurokawa, konstruktor androidów Harada i niezwykle utalentowana we wszelkiej walce Mikura – oto członkowie Danger Service Agency. Nawet w mieście pełnym ciemnych interesów trudno jednak o robotę, a zlecenia dla ich firmy składają zwykle ci, którym odmówiono gdzie indziej… Ale, jak to się mówi, kłopoty to ich specjalność.
0,000 głosów
Togainu no Chi

Togainu no Chi (2010)
nowośćAnime

Dramat Sci-fi SensacyjnyPokaż opis
W postapokaliptycznym Tokio (a właściwie jego pozostałościach, zwanych Toshimą) pewna organizacja przestępcza organizuje niebezpieczną grę, będącą krwawą wersją pokera. Fałszywie oskarżony o morderstwo młody Akira zostaje wyciągnięty z więzienia przez tajemniczą kobietę, która obiecuje mu wolność, jeśli zgodzi się wziąć udział we wspomnianej rozgrywce i pokona tzw. „Il‑re” (króla) – najsilniejszego człowieka Toshimy. Chłopak, nie mając nic do stracenia, zgadza się na postawione warunki. Nie ma jednak pojęcia, że jego doświadczenie w pojedynkach ulicznych nie będzie aż tak przydatne, a sama Toshima okaże się miejscem o wiele gorszym, niż można by przypuszczać…
10,001 głos
Yuugo Koushoujin

Yuugo Koushoujin (2004)
nowośćAnime

Kryminał SensacyjnyPokaż opis
Yuugo jest prywatnym negocjatorem. Cieszy się renomą najlepszego eksperta w tej dziedzinie w Tokio, człowieka, który wykonać może każde zlecenie. Nie każde jednak przyjmuje, ma swoje zasady i nie dla każdego chce pracować. Będziemy mieli okazję zobaczyć go w akcji dwukrotnie. Yuugo najpierw trafi do Pakistanu, gdzie negocjować ma dla niejakiej Mayuko z antyrządowymi partyzantami przetrzymującymi jako zakładnika jej ojca. Nie jest to jednak takie proste – poprzedni negocjator zawiódł, a na dodatek sprawa ma polityczny charakter, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Podczas wykonywania drugiego zlecenia Yuugo odwiedzi Rosję. I tym razem sprawy od samego początku są skomplikowane i upolitycznione. Nasz bohater ma za zadanie zdobyć zgodę na wyjazd z kraju młodej krewnej zleceniodawcy, którą ten chce się zaopiekować. Fakt, że sprawa ma drugie dno, jest od początku jasny dla negocjatora i od odkrycia, co się kryje za całą sprawą, może zależeć jego życie.
0,000 głosów