Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (46)
Ostatnio dodane
Ito Junji: Collection

Ito Junji: Collection (2018)
nowośćJunji Itô: Korekushon

Anime Dramat Dreszczowiec Horror Psychologiczny SupernaturalPokaż opis
Kolekcja animowanych historii horrorowych, bazująca na pracach japońskiego artysty- Junjego Ito
0,000 głosów
Kokkoku

Kokkoku (2018)
nowośćAnime

Akcja Dramat Dreszczowiec PsychologicznyPokaż opis
Główną bohaterką Kokkoku jest Juri Yukawa, młoda kobieta żyjąca z bratem i ojcem (obaj są NEET'ami), emerytowanym dziadkiem, siostrą (samotną matką) oraz siostrzeńcem. Pewnego dnia jej siostrzeniec i brat zostają porwani dla okupu przez tajemniczą grupę religijną zwaną Towarzystwem Prawdziwej Miłości. Mając tylko 30 minut na spełnienie żądań porywaczy, Juri zostaje postawiona pod ścianą. Na szczęście jej dziadek jest w posiadaniu niezwykłego kamienia, który pozwala ludziom wejść do świata zatrzymanego czasu, świata zwanego Stasis. Kiedy Juri, wraz z dziadkiem i ojcem, dostaje się do bazy porywaczy, przekonują się na własnej skórze, że istnieją inni mogący poruszać się w tym świecie.
0,000 głosów
Casshern Sins

Casshern Sins (2008)
nowośćAnime

Akcja Anime Dramat Przygodowy Psychologiczny Sci-fiPokaż opis
W umierającym świecie, gdzie każdy walczy o przetrwanie, a jedyną myślą zaprzątającą głowę staje się życie wieczne, pojawia się tajemnicza osoba. Nie wie kim jest, ani co się wydarzyło. Musi ona dowiedzieć się wiele o swojej przeszłości.
0,000 głosów
Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul (2014)
nowośćAnime

Horror Psychologiczny AnimePokaż opis
Opowieść ta mam miejsce to Tokio nękanym przez tajemnicze, pożerające ludzi „ghoule”. Wśród ludzi szerzy się panika, jako że prawdziwe tożsamości wspomnianych potworów ciągle pozostają tajemnicą. Kaneki, zwyczajny student college’u, w kawiarence, którą często odwiedza spotyka Rize, dziewczynę podzielającą jego entuzjazm do książek. Chłopak nie zdaje sobie sprawy, że najbliższej nocy jego życie i przyszłość ulegną diametralnej zmianie.
9,2010 głosów
Notatnik Śmierci

Notatnik Śmierci (2006)
nowośćDeath Note

Fantasy Kryminał Thriller Psychologiczny AnimePokaż opis
Młody student Yagami Light znajduje pewnego dnia niezwykły notatnik, który okazuje się własnością boga śmierci. Po wpisaniu do niego czyjegoś nazwiska, następuje prawie natychmiastowa śmierć tej osoby. Główny bohater postanawia ulepszyć przy pomocy notatnika świat, oczyszczając go ze zła.
9,1226 głosów
Gyo Tokio Fish Attack

Gyo Tokio Fish Attack (2012)
nowośćAnime

Horror Psychologiczny Anime Animowany PełnometrażowyPokaż opis
Kaori, Erik i Aki udają się na wakacje, by chociaż na chwilę zapomnieć o zbliżającym się rozpoczęciu studiów. W trakcie wypoczynku, Tokio, w którym przebywają, zostaje zaatakowane przez siejącego spustoszenie rekina.
0,000 głosów
Kakegurui: Compulsive Gambler

Kakegurui: Compulsive Gambler (2017)
nowośćKakegurui

Dramat PsychologicznyPokaż opis
W prywatnej akademii Hyakkaou uczyć mogą się jedynie dzieci najbogatszych z najbogatszych. To instytucja, w której obowiązuje dość specyficzny program nauczania, bowiem główną umiejętnością, którą mają przyswoić sobie studenci szkoły, jest przewidywanie ruchów przeciwnika podczas gier hazardowych. Zwycięzcy żyją tu jak królowie, natomiast przegrani muszą pogodzić się z rolą poddanych. Do akademii zapisuje się Yumeko Jabami, która postanawia pokazać wszystkim swoje niebywałe zdolności.
0,000 głosów
Boku dake ga Inai Machi

Boku dake ga Inai Machi (2015)
nowośćAnime

Dramat Psychologiczny KryminałPokaż opis
Satoru Fujinuma potrafi cofnąć czas, by zapobiegać nieszczęściom. Gdy zostaje świadkiem porwania dziecka, wspomnienia dotyczące serii morderstw z czasów jego dzieciństwa wracają. Żeby zapobiec nieszczęściu używa swojej mocy. Lecz zamiast wrócić do rana tego samego dnia, został przeniesiony do swojego dzieciństwa. Będzie potrafił zapobiec morderstwom?
10,002 głosy
Mind Game

Mind Game (2004)
nowośćAnime

Fantasy Komedia Przygodowy Psychologiczny RomansPokaż opis
Film opowiada historię Nishiego, nieudacznika, który jest zakochany w przyjaciółce z dzieciństwa. Po śmiertelnym dla niego starciu z japońska mafią, film śledzi jego podróż do nieba i z powrotem, kończącą się podróżą do niezwykłego miejsca bez wyjścia. Nishi (i kilku przyjaciół) podejmują próbę wyrwania się z pułapki, po drodze odkrywając, co tak naprawdę oznacza żyć pełnią życia. Jest to opowieść o niesamowitej przygodzie, przekazana za pomocą jednej z najbardziej innowacyjnej techniki animacji, jaka kiedykolwiek powstała.
0,000 głosów
Kanojo to Kanojo no Neko: Everything Flows

Kanojo to Kanojo no Neko: Everything Flows (2016)
nowośćShe and Her Cat

Obyczajowy Psychologiczny RomansPokaż opis
Opowieść o życiu studentki mieszkającej z czarnym kotem, która poszukuję pracy..............................................................
0,000 głosów
Pamiętnik przyszłości

Pamiętnik przyszłości (2011)
nowośćMirai Nikki

Psychologiczny Romans HorrorPokaż opis
Yukiteru Amano zwykle tylko beznamiętnie patrzy na życie przepływające mu przed oczami i zapisuje je w swoim pamiętniku. Niezdolny do nawiązania przyjaźni, wymyśla sobie wyimaginowanego przyjaciela, który ma na imię Deus Ex Machina i jest Panem Czasu i Przestrzeni. Widząc zadręczonego samotnością Yukiteru, Deus daje mu niezwykłą moc widzenia najbliższej przyszłości. Jednak nie jest to bezinteresowny dar.
8,6010 głosów
Marnie. Przyjaciółka ze snów

Marnie. Przyjaciółka ze snów (2014)
nowośćOmoide no Marnie

Anime Dramat Familijny Pełnometrażowy PsychologicznyPokaż opis
Młoda dziewczyna zostaje w celach zdrowotnych wysłana na wieś, gdzie nawiązuje niecodzienną przyjaźń z mieszkanką lokalnej posiadłości.
9,002 głosy
Rodzice chrzestni z Tokio

Rodzice chrzestni z Tokio (2003)
nowośćTokyo Godfathers

Przygodowy Anime Dramat Familijny Komedia Psychologiczny PełnometrażowyPokaż opis
"Tokyo Godfathers" przedstawia nam kilka dni z życia trójki bezdomnych. Gin (alkoholik), Hana (transwestyta) i Miyuki (nastolatka, która uciekła z domu) mieszkają w tokijskich slumsach. Pewnego mroźnego, wigilijnego wieczora znajdują oni na śmietniku niemowlę, mające przy sobie krótki liścik i pęk kluczy. Hana powodowany budzącym się w nim instynktem macierzyńskim namawia przyjaciół do podjęcia się niecodziennego wyzwania ? wbrew zdrowemu rozsądkowi postanawiają odnaleźć matkę dziewczynki i skłonić ją do wyjaśnienia okoliczności, które mogłyby zmusić kobietę do porzucenia własnego dziecka. W ten sposób cała trójka wyrusza w niezwykłą wędrówkę po ulicach największego miasta Japonii, która stanie się dla każdego z nich okazją do zmierzenia się z własną trudną przeszłością.
10,001 głos
Mahō Shōjo Madoka Magica

Mahō Shōjo Madoka Magica (2011)
nowośćAnime

Fantasy Horror Psychologiczny AnimePokaż opis
Madoka Kaname, 14-letnia uczennica, i jej najlepsza przyjaciółka Sayaka Miki pewnego dnia spotykają dziwne stworzenie o imieniu Kyubey. Oferuje on spełnienie jednego życzenia w zamian za co one mają stać się "magicznymi dziewczynami" i walczyć z wiedźmami, które polują na zwykłych ludzi. Jednak z niewiadomych przyczyn Homura Akemi, również uczennica i magiczna dziewczyna, za wszelką cenę próbuje powstrzymać Madokę od przyjęcia jego propozycji. Oferta Kyubeya wcale nie jest taka korzystna, a on sam skrywa wiele tajemnic.
0,000 głosów
Kōsetsu Hyaku Monogatari

Kōsetsu Hyaku Monogatari (2007)
nowośćAnime

Fantasy Historyczny Horror Psychologiczny AnimePokaż opis
Wędrując po średniowiecznej Japonii Momosuke Yamaoka utrzymuje się z pisania zagadek dla dzieci. Stara się on zawsze pojawiać tam, gdzie wieść niesie jakoby zdarzyło się coś nadprzyrodzonego. Podczas jednej z wypraw spotyka trójkę istot, które przy pomocy iluzji doprowadzają pewnego mężczyznę do szaleństwa, a finalnie do śmierci. Po śmierci mężczyzny istoty zwracają się do bohatera przestrzegając go, by dla własnego dobra trzymał sie od nich zdala, nastepnie znikają...
0,000 głosów
Death Billiards

Death Billiards (2013)
nowośćデスビリヤード

Psychologiczny PełnometrażowyPokaż opis
Na pierwszy rzut oka bar Queen Deim nie wyróżnia się niczym szczególnym. To wyjątkowo eleganckie miejsce skrywa jednak pewien sekret. Przekonuje się o tym dwóch niczego nieświadomych mężczyzn, którzy trafiają tam z nieznanych powodów. Okazuje się, że jedynym sposobem na opuszczenie lokalu jest wzięcie udziału w grze, w bilard...
0,000 głosów
Death Parade

Death Parade (2015)
nowośćAnime

Dramat Psychologiczny Thriller AnimePokaż opis
Mówi się, że po śmierci ludzie trafiają do nieba lub piekła. Jednak w niektórych przypadkach w chwili śmierci przenoszą się oni do Queen Decim, baru prowadzonego przez tajemniczego, białowłosego Decima. Wyzywa on ich do Śmiertelnej Rozgrywki, gdzie stawką są ich życia, zaś sam pojedynek ujawnia ich prawdziwą naturę. Decim to arbiter orzekający o zwycięstwie i porażce, tym kto przeżyje, a kto straci życie.
0,000 głosów
Grisaia no Kajitsu

Grisaia no Kajitsu (2014)
nowośćAnime

Dramat Komedia Psychologiczny Romans AnimePokaż opis
Akademia Mihama to z pozoru zamknięta placówka edukacyjna, która powstała by wychowywać uczniów nie potrafiących znaleźć dla siebie miejsca w doczesnym świecie, tak naprawdę zaś jest ona niczym ogród i więzienie w jednym, zbudowane by przechowywać jabłka, które spadły zbyt daleko od jabłoni. Jakiekolwiek jednak cele przyświecały założeniu tejże szkoły, póki co służy ona za dom dla piątki dziewcząt – każda z nich ma natomiast swoje powody, dla których się tutaj przeniosła. W zależności od tego jak na to spojrzeć, czy traktując to za wadę, czy zaletę, bohaterki prowadzą jałowe, acz spokojne i komfortowe życie za murami Mihamy. Ich z góry określony rytm dnia zostaje jednak zaburzony, gdy do szkoły przybywa pierwszy uczeń-chłopak – wręcz niedorzecznie trudny w zrozumieniu Yuuji Kazami. Czy okaże się on elementem, który dziewczyny potrzebowały, by ponownie wziąć się w garść i wreszcie zrobić coś ze swoim życiem? Czy może ich ciężka w udźwignięciu przeszłość okaże się dla nich przeszkodą nie do pokonania? No i kim właściwie jest Yuuji? Nie można bowiem odrzucić możliwości, iż to właśnie on niesie ze sobą najcięższe brzemię spośród wszystkich uczniów Akademii Mihama...
10,002 głosy
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (2014)
nowośćAnime

Akcja Dramat Horror Psychologiczny AnimePokaż opis
17-letni Shinichi Izumi mieszka razem ze swoimi rodzicami w spokojnej dzielnicy Tokio. Pewnej nocy na Ziemię najeżdżają przypominający robaki obcy zwani Pasożytami – dostają się oni do ludzkiego ciała przez uszy lub nos, po czym przejmują władzę nad mózgami żywicieli. Jeden z nich próbuje wpełznąć do ucha Shinichiego kiedy ten śpi, jednak kończy się to klęską, ponieważ chłopak ma ubrane słuchawki. Z tego powodu zagrzebuje się on w ramieniu bohatera, przejmując władzę nad jego prawą ręką – stąd też imię Pasożyta: Migi (jap.: „Prawo”). Jako że Shinichi przez przypadek zapobiegł przejęciu swojego mózgu przez Migiego, oboje z nich zachowało odrębny rozum i osobowość. Natykając się na inne, wrogo nastawione Pasożyty, muszą się nauczyć jak używać swojej dziwnej sytuacji na ich korzyść, zaś w trakcie tej wspólnej walki o przetrwanie rodzi się między nimi silna więź. Okazji do potyczek będą mieli sporo, gdyż inne Pasożyty usilnie próbują się ich pozbyć, szczególnie kiedy dociera do nich, że mózg chłopaka pozostał nietknięty po połączeniu z Migim. Sam Shinichi zaś czuje się zobowiązany do walki z obcymi, którzy traktują ludzi jak zwykłe źródło pokarmu.
10,001 głos
Imawa no Kuni no Alice

Imawa no Kuni no Alice (2014)
nowośćAlice in Borderland

Akcja Horror Psychologiczny AnimePokaż opis
Anime opowiada o Arisu (Alice) Ryouhei, który porzucił szkołę i niestara się nawet myśleć o swojej przyszłości. Późno w nocy, kiedy idzie spotkać się ze znajomymi zauważa fajerwerki. Po oślepiającej eksplozji, budzi się w innym świecie. Wraz z przyjaciółmi zostaje zmuszony do wzięcia udziału w grach, których stawką jest ich własne życie, czy przeżyją i uda im się wrócić do normalnego świata?
0,000 głosów