Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (62)
Ostatnio dodane
Toradora!

Toradora! (2008)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Mimo spokojnego temperamentu, Takasu Ryuji jest uważany za osobę co najmniej straszną dzięki jego niezbyt dobrze odziedziczonym oczom. Nowy rok szkolny przynosi zmiany w składzie klasy i Ryuji ląduje na jednym wydziale razem ze swoim najlepszym przyjacielem, Kitamurą Yusaku oraz dziewczyną która mu się podoba - Kushiedą Minorin. Niestety, wraz z Kushiedą do klasy dołącza Aisaka Taiga zwana Kieszonkowym Tygrysem (Palmtop Tiger) ze względu na swój wyjątkowo niski wzrost i wybuchowy temperament. Dwójka bohaterów wpadając na siebie nienawidzi się od pierwszego wejrzenia. Lecz kiedy Ryuji odkrywa list miłosny od Taigi omyłko dostarczany do niego zamiast Kitamury, a Taiga odkrywa że Ryuji sekretnie podkochuje się w Minorin, oboje postanawiają pomóc sobie nawzajem aby zbliżyć się do ukochanych osób. Szczególnie, że oboje mieszkają od siebie dosłownie na wyciągnięcie ręki
0,000 głosów
Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru

Yahari ore no seishun love come wa machigatteiru (2013)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Komedia romantyczna która obraca się wokół licealisty Hachimana Hikigayi z dość pokręconym światopoglądem – oczywiście chłopak nie ma przyjaciół ani tym bardziej dziewczyny. Widząc swoich kolegów z klasy podekscytowanych rozmowami o ich nastoletnich życiach, mruczy pod nosem, że są bandą kłamców. Zapytany o swe plany i aspiracje, odpowiada, iż na pewno nie marzy mu się żadna praca. W końcu nauczyciel zmusza go do przyłączenia się do klubu pogotowia ochotniczego, zajmującego się pomaganiem ludziom. Traf chce, że członkinią owej dziwnej organizacji jest najpiękniejsza dziewczyna w szkole, Yukino Yukinoshita.
8,673 głosy
Ognistooka Shana

Ognistooka Shana (2005)
nowośćShakugan no Shana

Sci-fi Akcja Anime Dramat Fantasy Komedia romantyczna Przygodowy RomansPokaż opis
Yuuji Sakai, świeżo upieczony licealista, wiedzie spokojne życie – nic poza rutyną. Aż do pewnego dnia, gdy świat wokół niego zamiera skąpany w purpurowym świetle, otaczający go ludzie bezgłośnie stają w lodowato-błękitnych płomieniach, a przedziwny potwór zaczyna ich pożerać jednego po drugim. Tę „ucztę" przerywa tajemnicza ognisto oka i płomiennowłosa dziewczyna, której naprawdę niebezpiecznie jest wejść w drogę! Nieznajoma szybko rozprawia się z potworem, a błagana o jakiekolwiek wyjaśnienie, wskazuje Yuujiemu błękitny płomyk w jego własnej piersi. Tak oto jeden z głównych bohaterów dowiaduje się, że jest… martwy!
9,3813 głosów
Omamori Himari

Omamori Himari (2010)
nowośćAnime

Fantasy Akcja Komedia romantyczna AnimePokaż opis
16-letni Yūto Amakawa żyje jak zwykły nastolatek: chodzi do szkoły, spotyka się ze znajomymi, i z pomocą wieloletniej przyjaciółki Rinko Kuzaki prowadzi dom, w którym mieszka samotnie od śmierci rodziców. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia spotyka Himari – piękną, uzbrojoną w katanę dziewczynę, będącą demonem o duszy kota. Okazuje się, że przodkowie Yūto byli słynnymi pogromcami demonów, Himari darowali jednak życie. Z wdzięczności postanawia ona chronić każde kolejne pokolenie rodu Amakawa przed złymi duchami – youkai. Ponieważ amulet ochronny, który nosi ze sobą Yūto stracił właśnie swoją moc, a youkai postanawiają pozbyć się potencjalnego zabójcy, opieka Himari okazuje się niezbędna. Od tej chwili Yūto będzie musiał nie tylko walczyć z demonami, ale i poradzić sobie z uczuciami niejednej zakochanej w nim dziewczyny.
8,754 głosy
Lovely Complex

Lovely Complex (2007)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Choć każdy chciałby czuć się w jakiś sposób wyjątkowy, są rzeczy, w których nikt nie ma ochoty wyróżniać się z tłumu. Dla Risy Koizumi takim problemem jest jej wzrost. Mierząc 170 cm (i wciąż rosnąc), jest wysokości przeciętnego japońskiego chłopaka. Dlatego też Risa nie ma zbyt wiele szczęścia w miłosnych podbojach – potencjalne obiekty westchnień, choć chętnie z nią gawędzą, traktują ją raczej jak kumpla niż jak dziewczynę. Ale oto spędzająca sporą część życia na użalaniu się nad swoim wzrostem Koizumi w końcu spotyka na swej drodze osobę, mającą podobny kłopot – chłopaka niższego od niej o prawie piętnaście centymetrów. Nowy uczeń, Atsushi Otani, wzrost: 156 cm, jest równie wrażliwy na tym punkcie, jak Koizumi, dlatego też spotkanie szybko przeradza się w starcie. A podczas gdy tych dwoje zasypuje się porównaniami do żyraf i niziołków, przyglądający się z boku dostrzegają między nimi niezwykłą zgodność charakterów. Minie jednak jeszcze kilka chwil, okraszonych złośliwościami rzucanymi z obu stron, nim ta niezwykła dwójka (okrzyknięta z miejsca przez klasę jako komiczny duet „All Hanshin Kyojin”) postanowi zawrzeć rozejm. Zostanie on przypieczętowany zakładem o to, które z nich wcześniej znajdzie partnera
10,001 głos
Magia Tęczowych Gwiazd

Magia Tęczowych Gwiazd (2007)
nowośćNanatsuiro Drops

Fantasy Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Masaharu Tsuwabuki, małomówny uczeń liceum, pewnego dnia przez przypadek, wypija magiczny napój. Okazuje się, iż od tej chwili, zawsze po zachodzie słońca, zamienia się w małą, pluszową maskotkę! Jedynym sposobem na zrzucenie kłopotliwego czaru jest wypicie magicznego napoju, sporządzonego z siedmiu spadających gwiazd. Lecz magiczne gwiazdy może zdobyć tylko wyjątkowa dziewczyna, pochodząca z magicznego świata. I tak oto Masaharu trafia w postaci maskotki w ręce swojej szkolnej koleżanki - Sumomo, która za dnia jest zwykłą dziewczyną, po zachodzie słońca natomiast staje się magiczną Poławiaczką Gwiazd. Tę prowadzącą podwójne życie dwójkę bohaterów, wkrótce łączy płomienna, pierwsza miłość - jednak dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, iż jej ukochany ze szkoły i magiczna maskotka, to ta sama osoba. Jak by tego było mało, Sumomo również kryje w sobie pewną tajemnicę... "Magia tęczowych gwiazd" to przesłodka, pełna fantastycznego, romantycznego klimatu, kolorowa opowieść o magii pierwszej miłości, dojrzewaniu, odpowiedzialności i pokonywaniu własnych słabości. Świat magii jeszcze nigdy nie był tak barwny i romantyczny!
7,754 głosy
Asu no Yoichi

Asu no Yoichi (2009)
nowośćAnime

Komedia romantyczna Sportowy AnimePokaż opis
Yoichi Karasuma jest nastoletnim samurajem. Całe życie spędził w górach, gdzie zamieszkiwał wraz z ojcem i trenował unikalny styl walki. Kiedy ojciec chłopaka stwierdza, że nie jest już w stanie niczego syna nauczyć, postanawia wysłać go do miasta, by poznał prawdziwy trud i doświadczył wszystkiego tego, czego nie zapewniło mu życie na odludziu. Od tego momentu Yoichi ma zamieszkać w dojo prowadzonym przez cztery siostry, pochodzące z zaprzyjaźnionego klanu Ikaruga. Jak można się spodziewać, zderzenie z nowym środowiskiem wywróci życie chłopca do góry nogami. Bo przecież nie będzie łatwo dojrzewającemu nastolatkowi w domu pełnym urodziwych przedstawicielek płci odmiennej. Szczególnie, że o kobietach Yoichi wie tyle, ile przekazał mu w swych opowieściach ojciec, czyli niedużo.
8,502 głosy
D.N.Angel

D.N.Angel (2003)
nowośćAnime

Fantasy Przygodowy Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Spokojne miasteczko położone w sąsiedztwie morza...To tutaj mieszka Daisuke Niwa- miły, sympatyczny chłopak, nie wyróżniający się niczym z tłumu uczniów. Jego dzień wygląda prawie jak dzień zwykłego nastolatka. Prawie, ponieważ od reszty odróżniają go powroty do domu. Bywają one dość nietypowe, głównie dlatego, że wymagają od Daisuke niebywałej sprawności i sprytu. Zanim chłopak będzie mógł "coś zjeść" musi najpierw pokonać serię pułapek zastawionych przez mamę i dziadka. No cóż prawdziwy złodziej musi być przygotowany na każdą ewentualność... W dniu czternastych urodzin Daisuke wszystko się wyjaśni... Właśnie w tym dniu chłopak decyduje się wyznać koleżance z klasy imieniem Risa, co do niej czuje. Dziewczyna traktuje go jednak tylko, jako dobrego przyjaciela i uświadamia mu to w momencie, gdy Daisuke próbuje wręczyć jej własnoręcznie napisany list miłosny... Marzenia chłopaka legły w gruzach...Załamany wraca do domu, w którym czekają na niego kolejne wyzwania... Po uroczystej kolacji zmęczony Daisuke udaje się do swojego pokoju. Już od progu jego wzrok pada na portret Risy...I nagle jego serce zaczyna mocniej bić, włosy i oczy zmieniają kolor, natomiast klatkę piersiową przeszywa straszliwy ból...Później mama częściowo tłumaczy mu, co dokładnie sie teraz wydarzyło. Otóż jego rodzina, z pokolenia na pokolenie w swoich genach przekazuje wcielenie słynnego nieuchwytnego złodzieja dzieł sztuki o imieniu Dark. Pojawia się zawsze w czternaste urodziny i teraz przyszła kolej na Daisuke. Dark ujawnia się również wtedy, gdy chłopak spojrzy na twarz osoby, która kocha czyli Risy...Jak Daisuke poradzi sobie z powierzonym mu zadaniem i podwójną osobowością? Czy Risa, to naprawdę ta jedyna? Przekonajcie się sami i wkroczcie w świat pełen magii, miłości i niezwykłej przygody...
10,001 głos
B Gata H Kei

B Gata H Kei (2010)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Yamada to licealistka, która jako cel swego życia wyznaczyła sobie przespanie się z setką mężczyzn. Jak jednak tego dokonać, skoro jako dziewica boi się kompromitacji? Odpowiedź jest prosta - należy zaciągnąć do łóżka podobnie niedoświadczonego chłopaka.
9,673 głosy
Aishiteruze Baby

Aishiteruze Baby (2004)
nowośćAnime

Dramat Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Siedemnastoletni Kippei wiedzie naprawdę przyjemne życie. Nie przejmuje się nadmiernie szkołą, korzysta za to z tego, że natura uczyniła go przystojnym i spędza dnie na mniej lub bardziej zaawansowanych flirtach z licznymi dziewczętami. Krótko mówiąc, dobrze się bawi. Pewnego dnia jednak po powrocie do domu zastaje niespodziewanego gościa. Znacznie młodsza siostra jego matki, pogrążona w depresji po śmierci męża, uciekła, nie pozostawiając żadnej wiadomości… Pozostawiając za to pięcioletnią córeczkę, która niniejszym została przekazana pod opiekę najbliższej rodziny – nieco tym wszystkim zaszokowanej. Trzeba jednak podjąć jakieś decyzje i familia uznaje, że to doskonała okazja, by trochę usadzić prowadzącego zbyt bujne życie towarzyskie Kippeia. On to właśnie ma zaopiekować się małą Yuzuyu… Szybko udaje mu się zdobyć jej zaufanie i uczucie, a sam autentycznie się do niej przywiązuje i stara się jak najlepiej wykonywać obowiązki „zastępczej matki”. Nie jest to łatwe, kiedy trzeba nauczyć się gotować i szykować kunsztowne drugie śniadanie, spieszyć po szkole, by odebrać małą z przedszkola, a przede wszystkim spędzać z nią każdą wolną chwilę. W dodatku teraz właśnie pojawia się dziewczyna, na której naszemu bohaterowi zaczyna naprawdę zależeć...
9,805 głosów
Kimi ni Todoke

Kimi ni Todoke (2009)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Sawako jest cichą dziewczyną, która niezbyt dobrze radzi sobie w kontaktach między ludzkich. W gronie rówieśników uznawana jest za dziwaczkę, która widzi duchy (nazywają ja Sadako - jak upiora z filmu Ring). W szkole do której uczęszcza dziewczyna, krążą plotki, że utrzymywanie z nią kontaktów przynosi pecha. Brakuje jej odwagi, aby przeciwstawić się niesłusznemu traktowaniu i krążących o niej pogłoskach w związku z czym nie ma przyjaciół. Poznaje jednak nowego chłopaka Shōtę Kazehaya,który najwyraźniej nie przejmuje się plotkami na temat Sawako i daje jej nową nadzieję na otwarcie się przed resztą klasy.
0,000 głosów
Karin

Karin (2005)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
W 21 wieku rodzina wampirów osiadła na stałe w Japonii wiodąc skromne życie, jednocześnie dyskretnie ssąc ludzką krew. Ich najstarsza córka Karin Maaka ukrywa przed rodzicami wstydliwy sekret. Mimo, że jest wampirem nie odczuwa żądzy krwi. Zamiast tego jej organizm produkuje krew, której nadmiar Karim wstrzykuje swoim ofiarom podczas ataków. Pomimo tej niepokojącej cechy, dziewczyna uczęszcza do szkoły jak inne dzieci w jej wieku. Wszystko zmienia się, gdy poznaje nowego ucznia - Kenta Usui.
0,000 głosów
A-Channel

A-Channel (2011)
nowośćAnime

Komedia romantycznaPokaż opis
Tooru to młoda dziewczyna, która właśnie zaczęła uczęszczać do liceum. Tam spotyka swoją rok starszą przyjaciółkę Run oraz poznaje jej dwie nowe koleżanki: Yuuko i Nagi. Tooru jest początkowo zazdrosna o Run, jednak wkrótce się przełamuje i zaprzyjaźnia z pozostałą dwójką. Seria w zabawny sposób przedstawia czwórkę przyjaciółek w ich szkolnych zmaganiach.
8,001 głos
Kami nomi zo Shiru Sekai

Kami nomi zo Shiru Sekai (2010)
nowośćThe World God Only Knows

Fantasy Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Keima Katsuragi – chłopak, który jest w stanie zdobyć serce każdej napotkanej dziewczyny. Co więcej, jest uważany za boga podbojów miłosnych, a niezliczone rzesze osób wysyłają mu codziennie e­‑maile z prośbami o porady. Jednakże wszystkie jego triumfy mają miejsce w wirtualnym świecie gier. Keima nie jest w najmniejszym stopniu zainteresowany dziewczynami z prawdziwego świata. Jego sielankowe życie, polegające na nieustannym graniu w gry randkowe, kończy się w momencie, gdy nie do końca świadomie Keima podpisuje kontrakt z diabłem, zobowiązujący go do łapania dusz zbiegłych z Piekła. W tym samym momencie zostaje mu przysłana pomoc w postaci słodkiej demonicy Elsie. Prócz wspierania bohatera magią, ma ona za zadanie lokalizację i łapanie dusz, które kryją się w pustce powstałej w ludzkich sercach. Keima zaś będzie starał się rozkochać w sobie poszczególne dziewczyny, by wypełnić ową lukę miłością i wygonić z niej piekielnego uciekiniera. Oczywiście Keima jest bogiem podbojów jedynie dwuwymiarowych dziewczyn, z zerowym doświadczeniem w prawdziwym życiu. Po wyjaśnieniu tego nieporozumienia z Elsie, stara się wycofać z zawartego kontraktu, okazuje się to jednak niemożliwe. W przypadku niewywiązania się z warunków umowy, zarówno on, jak i jego demoniczna pomocnica stracą życie.
9,003 głosy
Seirei Tsukai no Blade Dance

Seirei Tsukai no Blade Dance (2014)
nowośćAnime

Fantasy Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Tylko panna czystego serca może dostąpić przywileju zawarcia kontraktu z duchem. W Duchowej Akademii Areishia zbierają się dziewczęta należące do szlacheckich rodów by, otrzymując najlepszą możliwą edukację, stać się kontraktorami dusz. Pewnego dnia chłopak o imieniu Kamito przypadkowo podejrzał Clair, kiedy ta brała prysznic i, kolejnym przypadkiem, zawarł kontrakt z duchem, którego ta wcześniej sobie upatrzyła. Tak, nasz bohater jest odmieńcem, wyjątkiem od reguły – to jedyny przedstawiciel płci męskiej będący kontraktorem dusz, choć do tej pory myślano, iż coś takiego nie jest możliwe. „Ukradłeś… mojego ducha… musisz wziąć za to odpowiedzialność!” „Że co?” „Masz zostać moją zakontraktowaną duszą!” Gdzie pokieruje Kamito jego przeznaczenie?
10,003 głosy
Tsukimonogatari: Yotsugi Doll

Tsukimonogatari: Yotsugi Doll (2014)
nowośćAnime

Fantasy Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Akcja Tsukimonogatari rozgrywa się w czasie, gdy Koyomi przygotowuje się do egzaminu na studia, a więc tuż po wydarzeniach znanych z Koimonogatari i przedstawionych w anime w sześciu odcinkach Monogatari Series: Second Season, występujących pod zbiorczym tytułem Hitagi End, ale jeszcze przed historią ukazaną w Hanamonogatari.
0,000 głosów
Hanamonogatari

Hanamonogatari (2014)
nowośćAnime

Fantasy Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Sequel Monogatari Series Second Season. Bohaterką opowieści jest Suruga Kanbaru, a historia rozgrywa się po tym, jak Koyomi opuszcza mury liceum.
0,000 głosów
Inō-Battle wa Nichijō-kei no Naka de

Inō-Battle wa Nichijō-kei no Naka de (2014)
nowośćAnime

Fantasy Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Pół roku temu czwórka członków klubu literackiego oraz chodząca do szkoły podstawowej siostrzenica opiekuna klubu, została obdarzona supermocami. Jurai Andou, jedyny chłopak w klubie, może przywołać czarne płomienie, Tomoyo potrafi zwalniać, przyspieszać i zatrzymywać czas, Hatoko kontroluje pięć żywiołów (ziemię, wodę, ogień, powietrze i światło), Sayumi jest w stanie za sprawą swojej mocy naprawiać przedmioty lub leczyć żywe istoty, a malutka Chifuyu tworzy przedmioty z niczego. Jednakże fakt, że posiadają owe zdolności, nic a nic nie zmienił w ich codziennym życiu. Żadne epickie bitwy, czy ratowanie świata nie miało miejsca. Po co więc dostali te moce? I czy kiedykolwiek doświadczą na własnej skórze heroicznej przygody rodem z książek fantasy, którą posiadanie nadprzyrodzonych zdolności miało im przynieść?
9,502 głosy
Green Green

Green Green (2003)
nowośćGurīn gurīn

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Miejsce akcji Green Green rozgrywa się na wiejskich terenach Japonii w odizolowanej szkole dla chłopców Kanenone Gakuen. Kanenone rozpoczyna rozmowy związane z połączeniem szkoły ze placówką tylko dla dziewczyn z nadzieją, że powstanie szkoła koedukacyjna. Zdecydowano się na przeprowadzenie testu, który ma na celu sprawdzić, jak dziewczyny i chłopcy będą sobie razem radzić. Dziewczyny przyjeżdżają na kilkutygodniową próbę.
10,002 głosy
Hayate no Gotoku! Heaven is a Place on Earth

Hayate no Gotoku! Heaven is a Place on Earth (2011)
nowośćAnime

Komedia romantyczna Anime PełnometrażowyPokaż opis
Jest koniec lata. Nagi Sanzenin, zmęczona mijającymi wakacjami, zastanawia się, jak uniknąć nadchodzącego semestru i wymyśla ferie jesienne. Aby zapobiec temu scenariuszowi, Ayumu Nishizawa wpada na pomysł zorganizowania odpoczynku dla bogaczki – wyjazdu na wieś, po to, by bohaterka dosłownie nie miała nic do robienia. Nagi i jej koleżanka Kayura są zafascynowane tą ideą. Do czasu…
10,001 głos