Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (1268)
Ostatnio dodane
Koi Kaze

Koi Kaze (2001)
nowośćAnime

Psychologiczny Anime DramatPokaż opis
Koushirou Saeki, mimo tego, że pracuje w biurze matrymonialnym, niezbyt dobrze radzi sobie w swoim własnym życiu prywatnym. Po tym jak rzuca go kobieta (zresztą i tak jej nie kochał), spotyka piętnastoletnią uczennicę szkoły średniej, która z troską i współczuciem wysłuchuje jego zwierzeń. Od tej chwili w Koushirou rodzi się uczucie, stające się przyczyną jego rozpaczy w momencie, gdy dowiaduje się, że Nanoka jest jego młodszą siostrą, z którą, z powodu rozwodu rodziców, nie widział się kilkanaście lat. Czy będzie w stanie stłumić w sobie prawdziwą miłość, która jak pąki wiśni zakwitła na wiosnę w jego sercu?
0,000 głosów
Ikkitousen: Xtreme Xecutor

Ikkitousen: Xtreme Xecutor (2010)
nowośćAnime

Komedia Akcja AnimePokaż opis
Bezpośrednia kontynuacja historii zawartej w dwóch pierwszych odsłonach serialu Ikkitōsen. Jednak w wydarzenia wplątano postaci które zginęły w walce o dominację, a pojawiły się "znikąd" w serialu "Great Guardians". Nie znających poprzednich części wypada uprzedzić, że "Xtreme Xecutor" jest najzwyklejszą reklamówką gry przeznaczonej dla PSP i osadzonej w tym samym uniwersum, a której premiera ma miejsce równolegle z rozpoczęciem emisji serialu.
0,000 głosów
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan (2005)
nowośćAnime

Romans Czarna komedia AnimePokaż opis
W przyszłości pewien naukowiec imieniem Sakura wynalazł sposób na nieśmiertelność. W efekcie wszystkie kobiety przestają się rozwijać w wieku 12 lat. Nie spodobało się to Bogu, który wysłał w przeszłość niecierpliwą anielicę imieniem Dokuro, aby zabiła naukowca. Dokuro postanawia zmienić przyszłość bez zabijania Sakury. Jednak realizacja jej planu okazuje się niemałym problemem.
0,000 głosów
Gundam Wing: Endless Waltz

Gundam Wing: Endless Waltz (1997)
nowośćAnime

Sci-fi WojennyPokaż opis
Akcja Endless Waltz rozgrywa się rok po wydarzeniach znanych z serialu, w święta Bożego Narodzenia. Ziemia i Kolonie proklamowały Ziemskie Narody Zjednoczone, a żadne różnice regionalne nie powinny już wywołać wojny. Czwórka pilotów dochodzi do wniosku, że w erze pokoju ich maszyny bojowe nie będą już potrzebne i wysła swoje Gundamy w stronę Słońca. Jedynie Wufei znika gdzieś razem z Shenlongiem, nie mogąc pogodzić się z jego utratą.
0,000 głosów
Samuraj 7

Samuraj 7 (2004)
nowośćSamurai 7

Akcja Przygodowy Fantasy Sci-fiPokaż opis
Akcja anime osadzona jest prawdopodobnie w przyszłości. Po zakończeniu samurajskich wojen nastał pokój. Jednak nie dla wszystkich – wioski nie będące w stanie się bronić, grabione są przez nobuserich (samurajów żyjących z grabieży), ponieważ po zakończeniu wojny ci stracili prawa do walki za pieniądze. Małe wioski okradane są z plonów, zabierane są także kobiety. Gisaku, starszy wioski Kanna, decyduje się, aby wynająć samurajów, którzy walczyliby z nobuserimi. Trójka mieszkańców wioski (kapłanka Kirara, jej trzynastoletnia siostra Komachi oraz młodzieniec Rikichi) wyrusza więc do miasta, aby ich sprowadzić.
6,001 głos
Appleseed Ex Machina

Appleseed Ex Machina (2007)
nowośćEkusu makina

Akcja Sci-fi AnimePokaż opis
Cykl opowiada o zniszczonym wojną nuklearną świecie. Zdziesiątkowana ludzkość skupia się w mieści Olimp, którego twórcy dążą do stworzenia utopijnego, idealnego społeczeństwa. Niestety, Olimp, jak każda utopia okazuje się po pewnym czasie nierealna...
8,502 głosy
Shitîhantâ

Shitîhantâ (1987)
nowośćAnime

Komedia Akcja AnimePokaż opis
Ryo Saeba jest tak zwanym 'specjalistą od brudnej roboty". Wraz ze swoją partnerką Kaori Makimurą rozwiązują problemy ludzi, którzy sa związani z przeróżnymi bandziorami. Oprócz pracy Ryo poświęca się swojej pasji, którą jest... zdobywanie kobiet. Granice miłosnych podbojów wytycza mu Kaori wraz z 10 kilowym młotem.
7,001 głos
Czerwony Ogród

Czerwony Ogród (2006)
nowośćRed Garden

Dramat Horror AnimePokaż opis
Życie po śmierci nie zawsze okazuje się łatwe i przyjemne, zwłaszcza, gdy podążając za motylami trafiasz na pole bitwy. Udane, choć nie pozbawione paru defektów, anime ze studia Gonzo.
0,000 głosów
Digimon V-Tamer

Digimon V-Tamer (2001)
nowośćAnime

Pokaż opis
V-Tamer jest pierwszą i do tej pory najdłuższą mangą z serii Digimon. Pięćdziesiąt osiem rozdziałów serii było wydawanych od 21 października 1998 roku do 21 sierpnia 2003 roku.
6,001 głos
School Rumble 2nd Term

School Rumble 2nd Term (2006)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
School Rumble to manga napisana przez Kobayashi Jina. Manga po raz pierwszy pojawiła się w magazynie Shonen Magazine w 2002. Seria została przekształcona w dwie serie anime, 2 specjalne oavki oraz w serial aktorski. Historia opowiada o niecodziennym życiu uczniów pewnej szkoły średniej (konkretnie klasy 2-C), koncentrując się na przygodach Harimy Kenjiego, który jest nieszczęśliwie zakochany w Tenmie Tsukamoto, która kocha natomiast Ohjiego Karasumę (miłość ta jest również nieodwzajemniona). Harima Kenji wielokrotnie usiłuje wyznać Tenmie swoje uczucia jednak wynikają z tego same nieszczęścia. Po drodze rozkochuje w sobie siostrę Tenmy, Yakumo oraz koleżankę Tenmy, Eri. W międzyczasie pojawia się wątek rywalizacji klasy 2-C z klasą 2-D.
8,002 głosy
Midori no Hibi

Midori no Hibi (2004)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Seiji "Wściekły Pies" Sawamura ma w szkole opinię chuligana. Nie do końca to prawda. Nie atakuje słabszych i ma raczej sympatyczną, acz wybuchową osobowość oraz poczucie humoru ze skłonnością do ironii. Chętnie dałby sobie spokój z bijatykami, ale niestety miejscowe młodzieżowe gangi za żadne skarby świata nie chcą mu puścić płazem zniewag i porażek. Przemoc rodzi przemoc – za dwóch pobitych mści się czterech następnych. A za tych czterech… Do tego Seijiego dręczy jeszcze jedno zmartwienie – absolutny brak powodzenia u płci przeciwnej. Po dwudziestym koszu z rzędu wraca załamany do domu, pada plackiem na łóżko i zaczyna się poważnie martwić, czy przypadkiem nie spędzi reszty żywota ze swoją prawą ręką jako dziewczyną... Przewrotny los traktuje jego obawy zbyt dosłownie. Nagle prawa dłoń Sawamury zmienia się... w dziewczynę – co przyprawia nieszczęsnego samotnika o duży szok. Po ochłonięciu dowiaduje się, że panna, która zastępuje jego prawicę, czuła coś do niego od dłuższego czasu, a całe zajście szokuje ją równie mocno jak Seijiego.
8,003 głosy
Get Backers

Get Backers (2002)
nowośćAnime

Akcja Sci-fi AnimePokaż opis
Ginji Amano i Ban Midou. Razem tworzą agencję Get Backers, zajmującą się odzyskiwaniem skradzionych rzeczy – wszelkich rzeczy. Niestety, w parze z nieprawdopodobną skutecznością idzie równie nieprawdopodobny pech do pieniędzy… Nasi bohaterowie żyją wciąż w pogoni za nowymi zleceniami, które pozwolą im uregulować dług u zaprzyjaźnionego właściciela knajpy (która jest ich bazą operacyjną) i – być może – przyniosą wreszcie spodziewany zysk.
8,754 głosy
Piekło i niebo

Piekło i niebo (2004)
nowośćTenjou Tenge

Akcja AnimePokaż opis
Jeśli lubicie brutalne walki i seksowne dziewczyny, ten serial jest dla Was! Soichiro Nagi i Bob Makihara, świeżo upieczeni adepci Akademii Todo, chcą za pomocą pięści podporządkować sobie wszystkich w nowej szkole. Tak zaczyna się niebanalna fabuła serialu, który z każdym odcinkiem jest coraz ciekawszy. Rewelacyjne efekty slow motion jeszcze bardziej uatrakcyjniają oglądanie Tenjo Tenge... [opis dystrybutora]
10,001 głos
Akikan!

Akikan! (2009)
nowośćAnime

Fantasy Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Kakeru Daichi jest szesnastoletnim prawiczkiem. Pomimo tego, że mieszka sam, nie udało mu się jeszcze uszczęśliwić żadnej niewiasty, więc najwyższy czas, by coś z tym zrobić. Bo przecież to nie do pomyślenia – tyle lat na karku, a tu wciąż taka posucha. Ponieważ marzenia są po to, ażeby je spełniać, niespodziewanie w jego życiu pojawia się pewna dziewa i to wcale nie byle jaka, bo kawaii panienka, której na imię będzie Melon. Co prawda nie ma zbyt dużego biustu, ale też wszystkiego mieć nie można. Jak się okazuje, dziewczyna jest puszką, a ludzką postać przyjmuje, kiedy jej przyszły właściciel zechce ugasić pragnienie. Wtedy jego oczom ukaże się owa piękność, a zwykłe picie zamieni się w pocałunek, bo tak ten system działa. Oczywiście strony zainteresowane niezwykle się tego rytuału wstydzą, ale lepsze to niż być puszką, prawda? Tak się składa, że gdy Kakeru napił się z puszki po raz pierwszy, akurat był nagi. Puszka się speszyła, od razu więc potraktowała go świetlistym melonem i stąd właśnie wzięło się imię bohaterki.
9,002 głosy
3x3 OCZY

3x3 OCZY (1995)
nowość3x3 Eyes

Horror Przygodowy AnimePokaż opis
Życie nigdy nie rozpieszczało Yakumo. Matkę stracił we wczesnym dzieciństwie, a ojciec wyruszył do Tybetu, szukać tajemniczych Sanjiyan, i zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Nieszczęsny nastolatek żyje więc na własny rachunek, zarabiając jako transwestyta w barze dla gejów. Pewnego dnia, jadąc do pracy, wpada na tajemniczą dziewczynę. Zabiera ją ze sobą. Pai, bo tak ma na imię, wręcza Yakumo list od ojca. Zapoznawszy się z treścią pisma, chłopak dowiaduje się o ostatniej woli rodzica: ma pomóc doręczycielce listu (należącej do rasy nieśmiertelnych Sanjiyan) odnaleźć Statuę Ludzkości, mającą przemienić ją w śmiertelniczkę. Nie przyjmuje z entuzjazmem tych rewelacji, jednak gdy ma okazję zobaczyć Pai umytą i przebraną, deczko mięknie i zmienia zdanie. Zamierza ją odwieźć, jednak na swoje nieszczęście wpada na Takuhi – demona i przyjaciela Pai, który demoluje miasto. Dziewczynie udaje się go uspokoić, jednakże nie bez strat – Yakumo schodzi z tego padołu. Pai postanawia więc uczynić nastolatka swym Wu – niezniszczalnym sługą. Od tej pory życie nieszczęśnika przewraca się do góry nogami – dlatego też decyduje się wypełnić wolę ojca i wyrusza do Hong Kongu po wzmiankowaną statuę...
0,000 głosów
Naruto OVAs

Naruto OVAs (2004)
nowośćAnime

Akcja Przygodowy Sztuki walki AnimePokaż opis
Debiutancka Dziewiątka plus Drużyna Guya bierze udział w zawodach sportowych, w których zwycięska drużyna otrzymuje jeden cały tydzień wolny od misji. Niestety Naruto, naprawdę musi iść do łazienki, zmuszając go, aby powtórzył chodzenie do łazienki między grami, tylko by każda próba była udaremniona przez jednego z pozostałych ninja, którzy są w większości nieświadomi jego stanu. W końcu Naruto wygrywa sztafetę, dzięki czemu Drużyna 7 wygrywa wakacja, tylko by Naruto zepsuł to uwalniając jego wnętrzności, napawając wszystkich obrzydzeniem.
6,673 głosy
Naruto movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô

Naruto movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô (2004)
nowośćAnime

Komedia Przygodowy Akcja Anime PełnometrażowyPokaż opis
Naruto Uzumaki jest początkującym Ninja, mieszkającym w wiosce Konoha, należąca do Krainy Ognia. Jest Genin'em, który niedawno ukończył Akademię Ninja, ale śni by stać się wielkim Hokage. Jego marzenia spełniają się, kiedy wyrusza na misję pod dowództwem Kakashi'ego wraz z Sasuke Uchiha i Sakura Haruno. Ich zadanie polega na ochronie egocentrycznej aktorki Yukie Fujimi, która gra w filmie pt: 'The Adventures of Princess Fuun (Wind and Clouds)'. Finałowe sceny filmu mają być kręcone w Krainie Śniegu, która jest pokryta wiecznym lódem. Jest to mały kraj, ale dzięki Sousetsu Kazahana stał się bezpiecznym miejscem. Jednakże 10 lat temu stała się tragedia. Młodszy brat Sousetsu - Dotou Kazahana, wywołał bunt i przejął władzę w kraju. Sousetsu w chwili śmierci wręczył swojej jedynej córce - Koyuki wisiorek zrobiony z kryształów lodu. Naruto i cała drużyna zabierają marudzącą aktorkę do tej krainy. Po drodze zostają zaatakowani przez Ninja Śniegu i wychodzi na jaw związek między Yukie i Koyuki.
0,000 głosów
Bleach Saien

Bleach Saien (2004)
nowośćAnime

AnimowanyPokaż opis
Bleach Saien został dopasowany do wersji tgz. "musicalu Rockowego"Grupa "Pierrot" zrobiła także 2 inne spektakle na podstawie mangi/animebleach które nie miały zbyt wiele wspólnego z fabuła anime Musical był kierowany przez Takuye Hiramitsu scenariusz zaś napisał Shosi Tama utwory które występują w musicalu są oryginalne i nie pochodzą z anime.
10,002 głosy
Dragon Ball Z : Najsilniejszy wojownik na Ziemi

Dragon Ball Z : Najsilniejszy wojownik na Ziemi (2009)
nowośćAnime

Akcja Dramat Fantasy KomediaPokaż opis
Genialny i zły naukowiec - dr Wheelo zapragnął zawładnąć światem. Gdy jego ciało zaczyna zawodzić - za pomocą Smoczych Kul wskrzesza swojego asystenta, dr Kochina - ten ma za zadanie odnaleźć najsilniejszego wojownika na ziemi po to by dr Wheelo mógł przejąć jego ciało.
9,002 głosy
Hikaru no GO

Hikaru no GO (1998)
nowośćヒカルの碁

Kryminał AnimePokaż opis
Pierwszy odcinek mangi ukazał się w roku 1998, ogółem wydano jej 23 tomy zawierające 189 rozdziałów, nie licząc 11 rozdziałów specjalnych. Anime stworzone na podstawie mangi liczy 75 półgodzinnych odcinków, dwa noworoczne odcinki specjalne i przeszło godzinny odcinek opowiadający o wydarzeniach po zakończeniu serii.
5,003 głosy