Zaloguj

Anime

Dodaj

Wyniki (1222)
Ostatnio dodane
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan (2005)
nowośćAnime

Romans Czarna komedia AnimePokaż opis
W przyszłości pewien naukowiec imieniem Sakura wynalazł sposób na nieśmiertelność. W efekcie wszystkie kobiety przestają się rozwijać w wieku 12 lat. Nie spodobało się to Bogu, który wysłał w przeszłość niecierpliwą anielicę imieniem Dokuro, aby zabiła naukowca. Dokuro postanawia zmienić przyszłość bez zabijania Sakury. Jednak realizacja jej planu okazuje się niemałym problemem.
0,000 głosów
Gundam Wing: Endless Waltz

Gundam Wing: Endless Waltz (1997)
nowośćAnime

Sci-fi WojennyPokaż opis
Akcja Endless Waltz rozgrywa się rok po wydarzeniach znanych z serialu, w święta Bożego Narodzenia. Ziemia i Kolonie proklamowały Ziemskie Narody Zjednoczone, a żadne różnice regionalne nie powinny już wywołać wojny. Czwórka pilotów dochodzi do wniosku, że w erze pokoju ich maszyny bojowe nie będą już potrzebne i wysła swoje Gundamy w stronę Słońca. Jedynie Wufei znika gdzieś razem z Shenlongiem, nie mogąc pogodzić się z jego utratą.
0,000 głosów
Appleseed Ex Machina

Appleseed Ex Machina (2007)
nowośćEkusu makina

Akcja Sci-fi AnimePokaż opis
Cykl opowiada o zniszczonym wojną nuklearną świecie. Zdziesiątkowana ludzkość skupia się w mieści Olimp, którego twórcy dążą do stworzenia utopijnego, idealnego społeczeństwa. Niestety, Olimp, jak każda utopia okazuje się po pewnym czasie nierealna...
8,502 głosy
Shitîhantâ

Shitîhantâ (1987)
nowośćAnime

Komedia Akcja AnimePokaż opis
Ryo Saeba jest tak zwanym 'specjalistą od brudnej roboty". Wraz ze swoją partnerką Kaori Makimurą rozwiązują problemy ludzi, którzy sa związani z przeróżnymi bandziorami. Oprócz pracy Ryo poświęca się swojej pasji, którą jest... zdobywanie kobiet. Granice miłosnych podbojów wytycza mu Kaori wraz z 10 kilowym młotem.
7,001 głos
Czerwony Ogród

Czerwony Ogród (2006)
nowośćRed Garden

Dramat Horror AnimePokaż opis
Życie po śmierci nie zawsze okazuje się łatwe i przyjemne, zwłaszcza, gdy podążając za motylami trafiasz na pole bitwy. Udane, choć nie pozbawione paru defektów, anime ze studia Gonzo.
0,000 głosów
School Rumble 2nd Term

School Rumble 2nd Term (2006)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
School Rumble to manga napisana przez Kobayashi Jina. Manga po raz pierwszy pojawiła się w magazynie Shonen Magazine w 2002. Seria została przekształcona w dwie serie anime, 2 specjalne oavki oraz w serial aktorski. Historia opowiada o niecodziennym życiu uczniów pewnej szkoły średniej (konkretnie klasy 2-C), koncentrując się na przygodach Harimy Kenjiego, który jest nieszczęśliwie zakochany w Tenmie Tsukamoto, która kocha natomiast Ohjiego Karasumę (miłość ta jest również nieodwzajemniona). Harima Kenji wielokrotnie usiłuje wyznać Tenmie swoje uczucia jednak wynikają z tego same nieszczęścia. Po drodze rozkochuje w sobie siostrę Tenmy, Yakumo oraz koleżankę Tenmy, Eri. W międzyczasie pojawia się wątek rywalizacji klasy 2-C z klasą 2-D.
8,002 głosy
Midori no Hibi

Midori no Hibi (2004)
nowośćAnime

Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Seiji "Wściekły Pies" Sawamura ma w szkole opinię chuligana. Nie do końca to prawda. Nie atakuje słabszych i ma raczej sympatyczną, acz wybuchową osobowość oraz poczucie humoru ze skłonnością do ironii. Chętnie dałby sobie spokój z bijatykami, ale niestety miejscowe młodzieżowe gangi za żadne skarby świata nie chcą mu puścić płazem zniewag i porażek. Przemoc rodzi przemoc – za dwóch pobitych mści się czterech następnych. A za tych czterech… Do tego Seijiego dręczy jeszcze jedno zmartwienie – absolutny brak powodzenia u płci przeciwnej. Po dwudziestym koszu z rzędu wraca załamany do domu, pada plackiem na łóżko i zaczyna się poważnie martwić, czy przypadkiem nie spędzi reszty żywota ze swoją prawą ręką jako dziewczyną... Przewrotny los traktuje jego obawy zbyt dosłownie. Nagle prawa dłoń Sawamury zmienia się... w dziewczynę – co przyprawia nieszczęsnego samotnika o duży szok. Po ochłonięciu dowiaduje się, że panna, która zastępuje jego prawicę, czuła coś do niego od dłuższego czasu, a całe zajście szokuje ją równie mocno jak Seijiego.
8,003 głosy
Get Backers

Get Backers (2002)
nowośćAnime

Akcja Sci-fi AnimePokaż opis
Ginji Amano i Ban Midou. Razem tworzą agencję Get Backers, zajmującą się odzyskiwaniem skradzionych rzeczy – wszelkich rzeczy. Niestety, w parze z nieprawdopodobną skutecznością idzie równie nieprawdopodobny pech do pieniędzy… Nasi bohaterowie żyją wciąż w pogoni za nowymi zleceniami, które pozwolą im uregulować dług u zaprzyjaźnionego właściciela knajpy (która jest ich bazą operacyjną) i – być może – przyniosą wreszcie spodziewany zysk.
8,754 głosy
Piekło i niebo

Piekło i niebo (2004)
nowośćTenjou Tenge

Akcja AnimePokaż opis
Jeśli lubicie brutalne walki i seksowne dziewczyny, ten serial jest dla Was! Soichiro Nagi i Bob Makihara, świeżo upieczeni adepci Akademii Todo, chcą za pomocą pięści podporządkować sobie wszystkich w nowej szkole. Tak zaczyna się niebanalna fabuła serialu, który z każdym odcinkiem jest coraz ciekawszy. Rewelacyjne efekty slow motion jeszcze bardziej uatrakcyjniają oglądanie Tenjo Tenge... [opis dystrybutora]
10,001 głos
Akikan!

Akikan! (2009)
nowośćAnime

Fantasy Komedia romantyczna AnimePokaż opis
Kakeru Daichi jest szesnastoletnim prawiczkiem. Pomimo tego, że mieszka sam, nie udało mu się jeszcze uszczęśliwić żadnej niewiasty, więc najwyższy czas, by coś z tym zrobić. Bo przecież to nie do pomyślenia – tyle lat na karku, a tu wciąż taka posucha. Ponieważ marzenia są po to, ażeby je spełniać, niespodziewanie w jego życiu pojawia się pewna dziewa i to wcale nie byle jaka, bo kawaii panienka, której na imię będzie Melon. Co prawda nie ma zbyt dużego biustu, ale też wszystkiego mieć nie można. Jak się okazuje, dziewczyna jest puszką, a ludzką postać przyjmuje, kiedy jej przyszły właściciel zechce ugasić pragnienie. Wtedy jego oczom ukaże się owa piękność, a zwykłe picie zamieni się w pocałunek, bo tak ten system działa. Oczywiście strony zainteresowane niezwykle się tego rytuału wstydzą, ale lepsze to niż być puszką, prawda? Tak się składa, że gdy Kakeru napił się z puszki po raz pierwszy, akurat był nagi. Puszka się speszyła, od razu więc potraktowała go świetlistym melonem i stąd właśnie wzięło się imię bohaterki.
9,002 głosy
3x3 OCZY

3x3 OCZY (1995)
nowość3x3 Eyes

Horror Przygodowy AnimePokaż opis
Życie nigdy nie rozpieszczało Yakumo. Matkę stracił we wczesnym dzieciństwie, a ojciec wyruszył do Tybetu, szukać tajemniczych Sanjiyan, i zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Nieszczęsny nastolatek żyje więc na własny rachunek, zarabiając jako transwestyta w barze dla gejów. Pewnego dnia, jadąc do pracy, wpada na tajemniczą dziewczynę. Zabiera ją ze sobą. Pai, bo tak ma na imię, wręcza Yakumo list od ojca. Zapoznawszy się z treścią pisma, chłopak dowiaduje się o ostatniej woli rodzica: ma pomóc doręczycielce listu (należącej do rasy nieśmiertelnych Sanjiyan) odnaleźć Statuę Ludzkości, mającą przemienić ją w śmiertelniczkę. Nie przyjmuje z entuzjazmem tych rewelacji, jednak gdy ma okazję zobaczyć Pai umytą i przebraną, deczko mięknie i zmienia zdanie. Zamierza ją odwieźć, jednak na swoje nieszczęście wpada na Takuhi – demona i przyjaciela Pai, który demoluje miasto. Dziewczynie udaje się go uspokoić, jednakże nie bez strat – Yakumo schodzi z tego padołu. Pai postanawia więc uczynić nastolatka swym Wu – niezniszczalnym sługą. Od tej pory życie nieszczęśnika przewraca się do góry nogami – dlatego też decyduje się wypełnić wolę ojca i wyrusza do Hong Kongu po wzmiankowaną statuę...
0,000 głosów
Naruto OVAs

Naruto OVAs (2004)
nowośćAnime

Akcja Przygodowy Sztuki walki AnimePokaż opis
Debiutancka Dziewiątka plus Drużyna Guya bierze udział w zawodach sportowych, w których zwycięska drużyna otrzymuje jeden cały tydzień wolny od misji. Niestety Naruto, naprawdę musi iść do łazienki, zmuszając go, aby powtórzył chodzenie do łazienki między grami, tylko by każda próba była udaremniona przez jednego z pozostałych ninja, którzy są w większości nieświadomi jego stanu. W końcu Naruto wygrywa sztafetę, dzięki czemu Drużyna 7 wygrywa wakacja, tylko by Naruto zepsuł to uwalniając jego wnętrzności, napawając wszystkich obrzydzeniem.
6,673 głosy
Bleach Saien

Bleach Saien (2004)
nowośćAnime

AnimowanyPokaż opis
Bleach Saien został dopasowany do wersji tgz. "musicalu Rockowego"Grupa "Pierrot" zrobiła także 2 inne spektakle na podstawie mangi/animebleach które nie miały zbyt wiele wspólnego z fabuła anime Musical był kierowany przez Takuye Hiramitsu scenariusz zaś napisał Shosi Tama utwory które występują w musicalu są oryginalne i nie pochodzą z anime.
10,002 głosy
Dragon Ball Z : Najsilniejszy wojownik na Ziemi

Dragon Ball Z : Najsilniejszy wojownik na Ziemi (2009)
nowośćAnime

Akcja Dramat Fantasy KomediaPokaż opis
Genialny i zły naukowiec - dr Wheelo zapragnął zawładnąć światem. Gdy jego ciało zaczyna zawodzić - za pomocą Smoczych Kul wskrzesza swojego asystenta, dr Kochina - ten ma za zadanie odnaleźć najsilniejszego wojownika na ziemi po to by dr Wheelo mógł przejąć jego ciało.
9,002 głosy
Hikaru no GO

Hikaru no GO (1998)
nowośćヒカルの碁

Kryminał AnimePokaż opis
Pierwszy odcinek mangi ukazał się w roku 1998, ogółem wydano jej 23 tomy zawierające 189 rozdziałów, nie licząc 11 rozdziałów specjalnych. Anime stworzone na podstawie mangi liczy 75 półgodzinnych odcinków, dwa noworoczne odcinki specjalne i przeszło godzinny odcinek opowiadający o wydarzeniach po zakończeniu serii.
5,003 głosy
Zoku Natsume Yuujinchou

Zoku Natsume Yuujinchou (2009)
nowośćAnime

Fantasy AnimePokaż opis
As with its prequel, Zoku Natsume Yuujinchou is about Takashi Natsume, a boy who has had the ability to see youkai since he was young, and his bodyguard youkai Madara, nicknamed Nyanko-sensei. Natsume attempts to return names written in his "Book of Friends" (which he inherited from his grandmother Reiko) to youkai in his village. Throughout these adventures, he meets some youkai that are friendly, some that want to steal the Book, and some that want to kill him, as Natsume learns about himself and his relationship with these mysterious beings along the way.
9,002 głosy
Vandread

Vandread (2000)
nowośćAnime

Komedia Akcja Sci-fi AnimePokaż opis
Na skraju galaktyki, różne planety zostały skolonizowane przez mężczyzn i kobiety. Kobiety mieszkają na planecie Mejale, natomiast mężczyźni na Tarak-u. Stosunki pomiędzy nimi od wielu lat są wrogie. W czasie bitwy Ikazuchi, statek Tarak-u, wymyka się spod kontroli i razem z mejaleńskim statkiem pirackim, w niewyjaśniony sposób, zostaje przeniesiony na drugą część galaktyki. W obliczu zagrożenia mężczyźni i kobiety łączą swoje siły i stają do walki z nieznanym wrogiem...
0,000 głosów
Dragon Ball Z: Legendarny Super Saiyan

Dragon Ball Z: Legendarny Super Saiyan (1993)
nowośćDragon Ball Z 8

Przygodowy Sci-fi Anime PełnometrażowyPokaż opis
Na Ziemię przybywa Paragas opowiada on o potężnym, legendarnym Super Saiyan-Jinie, który zniszczył Południową Galaktykę, a teraz chce zniszczyć Północną Galaktykę, w tym także Ziemię. Paragas prosi księcia Saiyanów Vegetę o pomoc. Legendarnym wojownikiem okazuje się Brolly - rówieśnik Son Goku. Paragas potrafi kontrolować nieokrzesaną i niewyobrażalną moc Brolly'ego, ale gdy ten spotyka Goku sprawy się komplikują i Brolly jest nie do opanowania. Rozpoczyna się śmiercionośna walka.
8,673 głosy
Blue Dragon

Blue Dragon (2007)
nowośćAnime

Fantasy Przygodowy AnimePokaż opis
Gdy wieś Shu została zaatakowana przez nieznanego wroga, a jego przyjaciele pojmani Shu w akcie rozpaczy odkrywa w sobie niesamowitą moc Cień Niebieskiego Smoka. Dzięki temu udaje mu się pokonać wroga. Jednak to dopiero wygrana bitwa, przed nim wojna. Wraz ze swoimi przyjaciółmi wyrusza w niebezpieczną podróż by nauczyć się panować nad swoją mocą. W trakcie podróży przyjdzie mu mierzyć się z nie lada przeszkodami, jak się okazuje nie tylko on posiada moc Cienia. Celem podróży jest siedziba wroga, konfrontacja jest nieunikniona.
6,002 głosy
MagaMan

MagaMan (2002)
nowośćAnime

Animowany Komedia Przygodowy Akcja AnimePokaż opis
Główną postacią serialu jest Lan, przeciętny na pozór uczeń piątej klasy, którego drugim wcieleniem jest walczący ze złem superbohater MegaMan. Lan z przyjaciółmi posługują się specjalnymi chipami, które dodają im przeróżnych mocy. Wspólnie są w stanie przeciwstawić się złemu Mr. Wily i jego organizacji przestępczej.
8,836 głosów