Zaloguj
lolek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 824$
Podziękowania: 1963
Posty: 2465
ocenił na: 0
Ostatnio wprowadziłem kilka nowych przydatnych opcji dla dodających w bazie. Teraz mam przyjemność ogłosić, że właśnie została wprowadzona tworzona od dłuższego czasu aktualizacja dla stron z produkcjami. To pakiet kilku zmian, które zwiększają wygodę oglądania i przeglądania stron produkcji. Najważniejsze zmiany pokrótce opiszę poniżej.

✓ Lepszy widok odcinków
Widok odcinków jest o wiele wygodniejszy. Listy odcinków są krótsze, ponieważ odtwarzacze są w konkretnych odcinkach, dzięki czemu łatwiej wybierać konkretne materiały. W większości produkcji listy odcinków w sezonach udało się skrócić o 3/4.

Obraz

✓ Szybsze wczytywanie i więcej odtwarzaczy
Każdy materiał włącza się o wiele szybciej. Nie jest wczytywana od nowa cała strona, a tylko konkretny materiał/odtwarzacz - bez przeładowania całej strony. Dzięki czemu możemy przeglądać materiały o wiele szybciej niż poprzednio. Należy pamiętać, że szybkość wczytania samego odtwarzacza i buforowania wciąż zależy od zewnętrznych stron, nie od nas.

Jeśli dodajemy materiały we flashu lub embed to nawet jeśli System nie skojarzy hostingu z zapisanymi, spróbuje wyświetlić odtwarzacz od razu. W efekcie wczytuje się o wiele więcej odtwarzaczy niż poprzednio bez zbędnego klikania. Każdy odtwarzacz spróbuje wystartować automatycznie po wybraniu odcinka z listy. Mniej kliknięć to wygodniejsze oglądanie. Z kolei zamknięcie materiału i powrócenie do informacji o produkcji to kwestia przesunięcia odtwarzacza lub zamknięcia (mniej niż sekundy).

✓ Zmiany w wyglądzie
Kilka lepszych zmian wizualnych. Dane strony zostały oddzielone od danych produkcji. Dane strony (wyświetlenia, zarządca, materiały) są dostępne w prawej rubryce "Strona". Warto zadbać, by informacje o produkcji były na stronach kompletne, ponieważ są teraz nieco bardziej eksponowane niż kiedyś. Dodatkowo pojawiły się także 2 opcje polubienia produkcji na facebooku i dodania +1 google dla danej produkcji. Opcje są wkomponowane w sposób podobny do innych serwisów oraz wczytują się równocześnie więc nie spowalniają wczytywania samej strony i nie przeszkadzają.

Ponadto poprawiłem płynność przewijania i wprowadziłem kilka dodatkowych zmian jak przenoszenie odtwarzaczy materiałów czy lepsze zabezpieczenia anty-botowe, a komunikat ostrzegawczy przy oglądaniu po przeczytaniu można schować.


Nowe strony są w fazie BETA i są dostępne dla Super VIP. Zapraszam do testów i komentarzy w temacie.

Sprawdź Bazę
_____
Sygnatura•••
lolek

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 824$
Podziękowania: 1963
Posty: 2465
ocenił na: 0
Nowe strony produkcji właśnie zostały uruchomione dla wszystkich. Zapraszam do testów i podzielenia się opiniami.
_____
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieXziomXKopiuj nick
XziomX

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 994$
Podziękowania: 1154
Posty: 6301
ocenił na: 0
To bardzo dobra Aktualizacja stron produkcji i super Nowe strony produkcji :supcio:
Szybsze wczytywanie i więcej odtwarzaczy jest super ;)
_____
Obraz
Sygnatura•••