Będziesz w domu na święta? Pełniejsza Chata będzie z powrotem już 09 grudnia na Netflix.

Będziesz w domu na święta? Pełniejsza Chata będzie z powrotem już 09 grudnia na Netflix. - news
Zapowiedź
NETFLIX poinformował o dacie udostępnienia 2 sezonu na swojej platformie!

Premiera 9 Grudnia na NETFLIX

Klan Tannerów spotyka się na ostatnim zjeździe rodzinnym przed sprzedażą domu, ale pożegnanie okazuje się trudniejsze, niż oczekiwali.


Źródło: John Stamos

NETFLIX JUŻ PO POLSKU

NETFLIX JUŻ PO POLSKU - news
Premiera
Netflix to nowy sposób oglądania telewizji — serwis ma teraz spolszczony interfejs użytkownika oraz oferuje polskie programy i możliwość płacenia w złotówkach

WARSZAWA, 20 września 2016 r. — Netflix Inc., jeden z największych internetowych serwisów telewizyjnych na świecie, ogłosił dzisiaj premierę całkowicie spolszczonego portalu. Interfejs serwisu jest teraz dostępny w języku polskim, płatności można...

Netflix w 2017r. w UPC Polska

Netflix w 2017r. w UPC Polska - news
Informacja
Liberty Global, właściciel UPC Polska, zawarł wieloletnią umowę partnerską z Netfliksem, przewidującą udostępnienie należących do Netfliksa treści klientom Liberty Global, korzystającym z usług telewizji, w ponad 30 krajach na całym świecie. Uruchomienie usługi Netflix na nowoczesnych platformach telewizyjnych Liberty Global umożliwi abonentom korzystającym z usług telewizji Liberty Global w Europie, Ameryce...

Jesień w Disney Junior

Jesień w Disney Junior - news
Zapowiedź
Jesienne propozycje Disney Junior to kontynuacje wyjątkowych seriali: „Lupdidu”, „Lwiej Straży”, „Złotowłosej i Misia” i „Milesa z Przyszłości”. Stacja Disney Junior tylko w lipcu tego roku przyciągnęła przed telewizory 4,3 mln widzów. Oferta programowa kanału skierowana jest do najmłodszych dzieci w wieku 2-7 lat. Kanał osiąga również bardzo dobre wyniki w starszej grupie dzieci w wieku 4-9 lat, SHR = 5,1%.

LWIA STRAŻ – premierowe odcinki od 26 września, od poniedziałku do piątku o godz. 16:00

Pod koniec września widzowie Disney Junior będą mogli zobaczyć premierowe odcinki „Lwiej Straży”. Bohaterem serialu jest Kion, drugi syn Simby i Nali, którego zadaniem będzie strzec królestwa i jego mieszkańców. Kion zerwie z uświęconą tradycją i postanowi stworzyć własną drużynę. Powoła do zgromadzenia zwierzęta różnej maści, o różnych talentach i niekoniecznie królewskim wyglądzie. Długa droga przed naszym bohaterem, zanim prawdziwy i długotrwały spokój powróci do Lwiej Ziemi. Udział w oglądalności serialu „Lwia Straż” wśród dzieci w wieku 4-9 lat to aż 5,6% SHR. Ponadto w lipcu tego roku animacja zgromadziła przed telewizorami 1,7 mln widzów!

MILES Z PRZYSZŁOŚCI – emisje we wrześniu i październiku

Fani kosmicznych podróży ucieszą się na informację o jesiennych odcinkach serii „Miles z przyszłości”. Miles jest śmiałym i pewnym siebie chłopcem, która uwielbia spędzać czas ze swoim pupilem, strusiem o imieniu Merc. Rodzina Milesa jako pierwsza zostaje wysłana do przestrzeni kosmicznej. Ich misją jest odkrywanie nowych światów i poszukiwanie pozaziemskich form życia na pograniczu wszechświata. Siedmioletni Miles będzie miał okazję dotrzeć tam, gdzie jeszcze nikt nigdy w jego wieku nie dotarł. Oglądalność poprzednich odcinków serii uzyskała bardzo wysoki wynik - 5,1% SHR w grupie dzieci w wieku 4-9 lat.

ZŁOTOWŁOSA I MIŚ – emisje od września do listopada

Tej jesieni na antenie Disney Junior zagości także serial „Złotowłosa i Miś”. Historia głównych bohaterów nawiązuje do klasycznej bajki o „Złotowłosej i trzech misiach”. Serial prezentuje kultową opowieść w nowoczesnym wydaniu - jest kontynuacją oryginalnej wersji bajki. W nowej odsłonie Złotowłosa i Miś są przyjaciółmi i razem wybierają się na poszukiwania przygód w magicznym świecie Baśniowego Lasu. Średnio każdą minutę odcinków poprzedniej serii oglądało aż 50 tys. widzów.

LUPDIDU – premierowe odcinki w październiku

W październiku na antenie Disney Junior pojawi się 4. sezon serialu animowanego „Lupdidu”. Tytułowym i głównym bohaterem serii jest kochający zabawę oraz przygody pies, któremu towarzyszy jego najlepsza przyjaciółka - pięcioletnia Petunia. Lupdidu bywa nieroztropny i wiele jego perypetii jest rezultatem niespokojnej osobowości. Jednak dzięki pomocy swoich przyjaciół: Petuni, Bartka i kota Edka zawsze wychodzi z nich cało.

Jesień w Disney XD

Jesień w Disney XD - news
Zapowiedź
Tej jesieni Disney XD stawia na legendarne serie animowane. Na antenie stacji zostanie pokazany nowy, długo oczekiwany sezon „Pokemon seria: XYZ”, nowość - serial „Star Wars Przygody Freemakerów” oraz kolejne odcinki „Star Wars Rebelianci”.

Disney XD jest najlepiej dopasowanym dziecięcym kanałem do grupy chłopców 7-15 lat (AFF = 139), który w lipcu oglądało 4,5 mln widzów.

KORNISZ I FISTACH –...

Wrzesień w TeleTOON+

Wrzesień w TeleTOON+ - news
Zapowiedź
teleTOON+ to rozrywka na najwyższym poziomie, zabawa na okrągło oraz humor w każdej sytuacji. Kanał prezentuje seriale i filmy z największych światowych wytwórni oraz autorskie produkcje własne, które zachęcają dzieci do pozaszkolnych aktywności. Już we wrześniu na antenie pojawią się premierowe serie oraz nowe odcinki ulubionych animacji dzieci.

TITEUF

Kultowa postać Titeufa, znana milionom...

Powstanie Angry Birds 2

Powstanie Angry Birds 2 - news
Informacja
Okazuje się, że zachwyceni sukcesem przedstawiciele studia Rovio Entertainment postanowili rozpocząć już prace nad sequelem przygód rozwścieczonych ptaków. Jak informuje portal The Wall Street Journal, prace powoli ruszyły do przodu.

„Rozpoczęliśmy planowanie sequelu filmu Angry Birds” – stwierdziła Kati Levoranta, CEO studia Rovio.


Pierwsza część filmu, przy budżecie w wysokości 73 milionów dolarów...

Nowe odcinki Chica Vampiro we wrzesniu w nickelodeon!

Nowe odcinki Chica Vampiro we wrzesniu w nickelodeon! - news
Premiera
Jak wiemy stacja nickelodeon nie wymitowała wszystkich odcinków, jednakże mamy dla was dobrą informacje. W dniach 19-30 wrzesnia zostaną pokazane wszystkie brakujące odcinki, które będą bez wątpienia super, podzielcie się z nami opiniami czy wy również czekacie z niecierpliwością tak jak ja ? W nowych odcinkach zobaczymy niesamowite przygody i super akcje z naszyki bohaterami.

Nowe odcinki Chica Vampiro we...
Strona z 554Poprzednia strona1234567...554Następna strona