Zaloguj
90210

Dla młodzieży
Serial, 2008
8,79  głosy: 14Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
2 września 2008
Gatunek:
Produkcja:

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
5 · Emisja/produkcja zakończonazakończony
Odcinki:
114

Annie Wilson (Shenae Grimes), która ma wielkie zamiłowanie do aktorstwa i jej brat Dixon (Tristan Wilds), będący gwiazdą atletyki, który został adoptowany przez rodzinę Wilsonów spędzają pierwszy dzień w West Beverly High School po przeprowadzce z Kansas. Rodzice rodzeństwa: mama Debbie (Lori Loughlin) i tata Harry (Rob Estes)podjęli decyzję o przeprowadzce do Beverly Hills, aby opiekować się Tabithą (Jessica Walter), matką Harry'ego, dawną gwiazdą telewizyjną i członkinią Kliniki Betty Ford. Annie i Dixon przeżywają ciężkie chwile będąc w nowym miejscu, zwłaszcza, że ich ojciec dostaje posadę dyrektora w liceum. Ich bardzo dobre relacje muszą pomóc w poznaniu nowych znajomych wliczając bogatą, rozpieszczoną i piękną Naomi (AnnaLynne McCord), popularnego zapalonego sportowca, dorównującego Dixon'owi Ethana (Dustin Milligan), ambitnego reportera, kierującego codziennymi sprawami szkoły Navida (Michael Steger) i Erin Silver (Jessica Stroup), przyrodnią siostrę Kelly (Jennie Garth), buntowniczkę. . .

Galeria


Rozmowy (15)   dodaj temat

mysia450
mysia450
A posiada ktoś linki do 1 sezonu bez lektora?
Albert
Albert
Szkoda w sumie, fajny serial. Już wiedziałem od jakiegoś czasu, że będzie koniec,
ale miałem jeszcze jakąś nadzieje. Ciekawe jak się skończy.
Duplo65
Duplo65
Złe wieści dla fanów 90210. Oglądalność nowego odcinka wynosi 0.50 i jest to jeden z najsłabszych (jeśli nie najsłabszy) wynik w historii stacji CW. 99%, że to ostatni sezon, to już niemal pewne.
Albert
Albert
Jaki Liam jest beznadziejny. Nie lubię go w takim stanie, w jakim obecnie jest.
Cieszę się że Silver i Teddy się pogodzili. Ciekawe co będzie z tą surogatką, bo przecież
oni się znają z Navid'em. Ogólnie ciekawi mnie jeszcze związek między Adrianną i Dixonem.
MarikaShakur
MarikaShakur
Ja ogólnie lubię ten serial,ale strasznie wkurza mnie to,że tam był każdy z każdym. I to dosłownie. Np. Silver - Liam,Navid,Teddy...