Avatar: Legenda Korry

Avatar: The Legend of Korra
8,99/10  76
Oceń:
Ulubione
Do obejrzenia
Premiera:
26-08-2012  14-04-2012
Gatunek:
Produkcja:
Stacja TV:
Odcinki:
52* · sezony: 4
Czas trwania:
~21 min. (odcinek)

Opis

Legenda Korra to amerykański animowany serial telewizyjny, że premiery w sieci Nickelodeon telewizyjnym w dniu 14 kwietnia 2012. Seria jest towarzyszem Avatar: The Last Airbender, który na antenie tej samej sieci od 2005 do 2008 roku i jest aktualnie ustawiony do uruchomienia na 26 odcinków Ma to miejsce w tym samym wszechświecie fikcyjnego jak w oryginalnym serialu, którego. społeczeństwa włączyły się w nich mnóstwo elementów wywodzących się z Azji Wschodniej i kultury Eskimosów.Seria ma miejsce 70 lat po oryginalnym z zaawansowanej technologii do około połowy twentys na ziemi. W nim, niektórzy ludzie mają zdolność znaną jako "gięcie", przez którą kontrolować i manipulować albo woda, ziemia, ogień, ani powietrze. Jeden jest znany jako "Avatar", opisanego jako 'postaci fizycznej światowej Spirit', ma prawo do gięcia wszystkich czterech elementów i jest odpowiedzialny za utrzymanie zarówno równowagę w przyrodzie i pokój między światowych czterech narodów wielkich. Korra, bohaterem nowej serii, to kolejna inkarnacja Awatara po Aang z oryginalnej serii. [9] Ustaw siedemdziesiąt lat po klęsce Króla Feniksa Ozai i księżniczki Azula w cztery części finale oryginalnego serialu, twórcy Michael Dante DiMartino i Bryan Konietzko [10] po Korra jak uczy Airbending, po opanowaniu innych trzech elementów, natomiast w obliczu rewolucji anty-Bender przez grupę znaną jako Equalists. [opis z Bajkitv.pl]


Rozmowy (973)   dodaj temat

kardacz
kardacz
no i tak właśnie się stało , tak jak myślałem koniec kreskówki i zapada w niepamięć szkoda
avataraang12345
avataraang12345
Witam mam pytanie posiada może ktoś już osobne napisy txt do księgi czwartej Korry dla odcinków 8,9,10,11,12, i 13.
Shanaa
Shanaa
wszystkie odcinki znajdują się w bazie. Wystarczy poszukać avatar_legenda_korry-s4
avataraang12345
avataraang12345
Witam potrzebuję odcinków czwartej księgi od 8 do 13 z wklejonymi napisami polskimi posiada ktoś owe odcinki bardzo proszę o pomoc.
Altares
Altares
shademan2 napisał(a):
jak dla mnie korra jest trudna do zdefiniowania wiem ze to nie jest anime ale jak dla mnie to nie jest też kreskówka
uzywam słowa anime ponieważ wg jest to odpowiedniejsze do jej klimatu


Każde anime to też kreskówka, tylko po prostu taka, która pochodzi z Japonii. Skoro nie udało ci się odpowiednio zaszufladkować "Legendy Korry to ja ci pomogę - Korra to stuprocentowa kreskówka, realia jej uniwersum, czy typowo azjatyckie klimaty tego nie zmienią, a już na pewno nie uczynią z niej anime.

Gdyby było inaczej to za anime uznali byśmy np. "Puccę", albo "Shuriken School" czy nawet "Młodych Tyanów", które czerpią z japońskiego stylu całymi garściami.